Jump to content
professor

Τοποθέτηση επιδαπέδιου φωτισμού

Recommended Posts

Τοποθέτησα το ΣΚ που μας πέρασε τον εμπρόσθιο εσωτερικό επιδαπέδιο φωτισμό. ;) Μια και όπως φαίνεται είμαι ο πρώτος που το έκανε σε passat πιστεύω να ακολουθήσουν και άλλοι. Το αποτέλεσμα παιδιά είναι πανέμορφο,άλλη φάση. :lol: Μέσα στην εβδομάδα θα βάλω και πίσω πλαφονιέρες τις οποίες έχω παραγγείλει και περιμένω και θα προσπαθήσω να κατεβάσω φωτογραφίες. :lol: Πάντως ένα μεγάλο ευχαριστώ στους COSTAS_ και Dis που μου έδωσαν τα φώτα μέσα από το σχετικό τόπικ στο How to' s. -_-

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλησπερα.Αυτο θελει και ενεργοποιηση με Vag Com ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλησπερα.Αυτο θελει και ενεργοποιηση με Vag Com ετσι δεν ειναι?

O Κώστας με πρόλαβε και σου απήντησε ήδη.Βάλτα και έλα μια βόλτα να πιούμε καφέ και να στα ενεργοποιήσουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω θελω ν αλλαξω και το φωτισμο και στις 2 πλαφονιερες να βαλω οσο πιο λευκο και φωτεινο γινεται αυτο το κιτρινο μου τι δινει στα νευρα ολο σβηστες τις εχω αλλα το θεμα ειναι που θα απευθυνθω;επισης σκεφτομαι να βαλω και το φωτισμο στις πορτες στις πλαφονιερες το χει κανει καποιος;πως ειναι το αποτελεσμα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω θελω ν αλλαξω και το φωτισμο και στις 2 πλαφονιερες να βαλω οσο πιο λευκο και φωτεινο γινεται αυτο το κιτρινο μου τι δινει στα νευρα ολο σβηστες τις εχω αλλα το θεμα ειναι που θα απευθυνθω;επισης σκεφτομαι να βαλω και το φωτισμο στις πορτες στις πλαφονιερες το χει κανει καποιος;πως ειναι το αποτελεσμα;

Υπάρχουν σχετικά τοπικ ανοιγμένα σχετικά μ΄αυτά που θέλεις να κάνεις,ψάξε λίγο και θα τα βρεις. -_-

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έβαλα και γω το φωτισμό στα πόδια.... Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φίλο professor για τις τηλεφωνικές του οδηγίες!

¶λλαξα και τις μάμά λάμπες με crystal vision philips και έδεσε πολύ.

άντε τώρα ετοιμάζομαι και για το φωτισμό πίσω

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γιατρέ μου !!!!!Συγχαρητήρια για το διαστημικό σου εσωτερικό.:DΚαι η επιλογή της λάμπας κορυφαία.Βάλε και πίσω τώρα για να ολοκληρωθεί το project.B)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γιατρέ μου !!!!!Συγχαρητήρια για το διαστημικό σου εσωτερικό.:(Και η επιλογή της λάμπας κορυφαία.Βάλε και πίσω τώρα για να ολοκληρωθεί το project.;)

Ευχαριστώ, ευχαριστώ!

Πιάστικα με τα μπροστά... Ας πάω πρώτα λίγες διακοπές και όλα θα γίνουν... Θέλω οδηγίες όμως

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, ευχαριστώ!

Πιάστικα με τα μπροστά... Ας πάω πρώτα λίγες διακοπές και όλα θα γίνουν... Θέλω οδηγίες όμως

Καλές διακοπές!!!Για πίσω θα τα πούμε όταν γυρίσεις με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο ενα χρονο αποφασησα να βαλο επιδαπεδιο φωτισμο σε ενα passat β6 που εχω εβαλα της πησο πλαφονιερες τραβηξα καλοδιο εως της εμπρος πλαφονιερες της συνδεσα και απο κι καλοδιο προς της ασφαλειες για να βρω την φησα το ειδιο και απο του συνοδηγου το προβλημα μου ειναι πως θα περασο το καλοδιο απο του συνοδηγου την μεργια στου οδοιγου και αν περαση σε πια φησα τα συνδεω.παιδια βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.