Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις των Passats στην Αθήνα.

Recommended Posts

Χαιρετώ τους συν-Passat-ιώτες στην Αθήνα.. ;) Πολύ ήρεμους σας βλέπω εκεί. Δεν ακούγεστε καθόλου! :rolleyes: Δεν κανονίζετε για κανένα καφεδάκι/ποτάκι? Δεν ξέρω αν μπορέσω να γίνω η αφορμή, αλλά την Παρασκευή (22/05) θα κατέβω Αθήνα. Αν σας βολεύει, κι έχετε την θέληση, να βρεθούμε για ένα καφέ/ποτό. Εγώ υπολογίζω κατά τις 21:00-22:00 το αργότερο να είμαι εκεί. Το Σάββατο θα έχω μια δουλειά κάπου στη Μεταμόρφωση (ο λόγος που κατεβαίνω) και το Σάββατο το απόγευμα λέω να ανηφορίσω σιγά-σιγά. Αν ψήνεστε για Παρασκευή βραδάκι, εγώ είμαι μέσα! ;) Ρίξτε προτάσεις!!... :)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους συν-Passat-ιώτες στην Αθήνα.. :D Πολύ ήρεμους σας βλέπω εκεί. Δεν ακούγεστε καθόλου! :D Δεν κανονίζετε για κανένα καφεδάκι/ποτάκι? Δεν ξέρω αν μπορέσω να γίνω η αφορμή, αλλά την Παρασκευή (22/05) θα κατέβω Αθήνα. Αν σας βολεύει, κι έχετε την θέληση, να βρεθούμε για ένα καφέ/ποτό. Εγώ υπολογίζω κατά τις 21:00-22:00 το αργότερο να είμαι εκεί. Το Σάββατο θα έχω μια δουλειά κάπου στη Μεταμόρφωση (ο λόγος που κατεβαίνω) και το Σάββατο το απόγευμα λέω να ανηφορίσω σιγά-σιγά. Αν ψήνεστε για Παρασκευή βραδάκι, εγώ είμαι μέσα! ;) Ρίξτε προτάσεις!!... :)

Τιμή μας να φιλοξενήσουμε τον Πρόεδρο... :D

Νίκο εάν θέλεις βρισκόμαστε την Παρασκευή το βραδάκι και όποιος άλλος θέλει ευπρόσδεκτος...

Link to comment
Share on other sites

Τιμή μας να φιλοξενήσουμε τον Πρόεδρο... :angry:

Ρε κόφτε το δούλεμα!!! tongue.gif

Νίκο εάν θέλεις βρισκόμαστε την Παρασκευή το βραδάκι και όποιος άλλος θέλει ευπρόσδεκτος...

Βεβαίως και θέλω. Θα σου στείλω το κινητό μου με pm. Εσύ που ξέρεις και τι παίζει, αν θέλεις πρότεινε εδώ κάποιο μέρος για συνάντηση, για να το έχουμε όλοι υπόψην μας. Εγώ πιστεύω ότι στις 21:00 θα είμαι Αθήνα, αλλά επειδή μου είπανε ότι σε πάρα πολύ μεγάλα κομμάτια της ΠΑΘΕ γίνονται έργα και κλείνουν το ένα ρεύμα, μπορεί να αργήσω και να φτάσω κατά τις 22:00. Όπως και να έχει, όταν εγώ θα φτάνω προς Αθήνα και θα ξέρω περίπου πόσο ακόμη χρόνο θα θέλω, θα ενημερώσω τηλεφωνικώς... ;)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και θέλω. Θα σου στείλω το κινητό μου με pm. Εσύ που ξέρεις και τι παίζει, αν θέλεις πρότεινε εδώ κάποιο μέρος για συνάντηση, για να το έχουμε όλοι υπόψην μας. Εγώ πιστεύω ότι στις 21:00 θα είμαι Αθήνα, αλλά επειδή μου είπανε ότι σε πάρα πολύ μεγάλα κομμάτια της ΠΑΘΕ γίνονται έργα και κλείνουν το ένα ρεύμα, μπορεί να αργήσω και να φτάσω κατά τις 22:00. Όπως και να έχει, όταν εγώ θα φτάνω προς Αθήνα και θα ξέρω περίπου πόσο ακόμη χρόνο θα θέλω, θα ενημερώσω τηλεφωνικώς... ;)

Νίκο κάτσε να δούμε εάν θα είναι κανένας άλλος για να κανονίσουμε το μέρος ανάλογα τις περιοχές...

Αν και μας βλέπω τα 2μας... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο να διαβιβάσεις τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς ως αντιπροέδρου στα μέλη από την Αθήνα. ;) Αυτοί όλοι με τα cc χάθηκαν τελευταία!!! :lol: Ρε παιδιά ολόκληρος πρόεδρος κατεβαίνει στην πρωτεύουσα και αν μη τι άλλο θα έπρεπε να του επιφυλάξετε μια τιμητική υποδοχή. worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Νίκο να διαβιβάσεις τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς ως αντιπροέδρου στα μέλη από την Αθήνα. :lol: Αυτοί όλοι με τα cc χάθηκαν τελευταία!!! :lol:

Θα τους μεταφέρω οποσδήποτε! Αλλά που είναι οι υπόλοιποι... ΟΕΟ!!!???? :lol:

Ρε παιδιά ολόκληρος πρόεδρος κατεβαίνει στην πρωτεύουσα και αν μη τι άλλο θα έπρεπε να του επιφυλάξετε μια τιμητική υποδοχή. worthy.gif

Θα μας πάρουν με τις ντομάτες μετά από τόσο δούλεμα! tongue.gifnew_wasntme.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε χαρτι το εχεις!!!!μακραν απο τα ομορφοτερα και πιο καλοδιατηρημενα που εχω δει!και το χρωμα απιστευτο!το κερωνεις συχνα;

(ωραια δουλεια με τις φωτος ;) )

Link to comment
Share on other sites

Καλές οι φώτο, όπως επίσης ωραίο και καλοσυντηρημένο το Passat, αλλά γιατί δεν κάνετε και καμιά συνάντηση να βρεθείτε όλοι μαζί να τα πείτε? (μιας και το θέμα αυτό έχει να κάνει με τις συναντήσεις?) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Θα κατέβω το ΣΚ Αθήνα. Ψήνεται κανείς για καμιά συνάντηση την Κυριακή το πρωί για καφεδάκι? Το Σάββατο το πρόγραμμα θα είναι φουλ, οπότε πριν φύγω την Κυριακή για Θεσσαλονίκη, θα μπορούσαμε να βρεθούμε... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Θα κατέβω το ΣΚ Αθήνα. Ψήνεται κανείς για καμιά συνάντηση την Κυριακή το πρωί για καφεδάκι? Το Σάββατο το πρόγραμμα θα είναι φουλ, οπότε πριν φύγω την Κυριακή για Θεσσαλονίκη, θα μπορούσαμε να βρεθούμε... :)

Ρε Νικόλα αυτό το ΣΚ βρήκες...

Ανεβαίνω αύριο στα Σέρρας (πατρίδα) για έναν γάμο... κρίμα...

Edited by JKalimer
Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικόλα αυτό το ΣΚ βρήκες...

Ανεβαίνω αύριο στα Σέρρας (πατρίδα) για έναν γάμο... κρίμα...

Αύριο κατεβαίνω κι εγώ... Θα βρεθούμε στο δρόμο!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Πάντως για όποιον άλλον ενδιαφέρεται, εγώ μάλλον θα συναντήσω τον Γιάννη (yakalelos7) την Κυριακή το πρωί...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.