Jump to content
nikkosnet

Γάμος μελών Vwclub

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι, αυτή τη Κυριακή 31 Μαϊου στις 19:00, γιορτάζουμε την 8η επέτειο της σχέσης μας με τον καλύτερο τρόπο.

Σας περιμένουμε στον Ιερό Ναό Αγ. Χριστοφόρου στο Δαφνί Χαϊδαρίου για να μας ευχηθείτε για το νέο μας ξεκίνημα.

Τηρώντας το έθίμο του Club, ο γαμπρός θα συνοδευτεί έως την εκκλησία από το κλασσικό κονβόϊ με τα αγαπημένα μας VW.

Υπεύθυνος του.....event και τον ευχαριστούμε ιδιαίτερα, είναι ο αγαπητός doumasj, ο οποίος θα περιμένει εσάς και τα VW σας, στο parking του ΑΒ Βασιλόπουλος, επί της Λ. Αθηνών 242 στο δεξί μας χέρι, αμέσως μετά το Παλατάκι!

Οι μελλόνυμφοι,

Νίκος (nikkosnet) & Μαργαρίτα (Maggie).

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Να δωσω και εγω τις ευχες μου. Παιδια ευχομαι ολοψυχα να ζησετε, να ευτυχησετε και καλους απογονους. .

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Να ζησετε και να ευτυχησετε παιδακια μου ολα στην ζωη σας να ειναι αρμωνικα και ομορφα σας εσας :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους....αντε 8 χρονια το ταλαιπωρεις το κοριτσι!!!!

Η ωρα η καλη Νικο-Μαργαριτα,να σας πανε ολα καλα με κα8ε ευτυχια και καλους απογονους!!!

Link to comment
Share on other sites

με το καλο στο κλαμπ των παντρμενων κι εσεις :lol:

αντε με το καλο να ζησετε και καλους απογονους :heart:

Link to comment
Share on other sites

Μαργαρίτα & Νίκο,

Νίκο & Μαργαρίτα,

σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε ευτυχισμένα σε μια ζωή που να ναι σαν παραμύθι και να έχετε τόσους απογόνους όσους θέλετε και να είστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι....

όπως είπε ο νίκος σαν μέλη τα παιδιά και σαν υποστηρικτές από την αρχή από την γέννηση του vwclub θα παραστούμε όλοι στο μυστήριο αφού "συνοδεύσουμε" τον γαμπρό στην εκκλησία....

όπως είπε ο νίκος μαζευόμαστε στις 18:15 στον Βασιλόπουλο στην άνοδο της Λ.Καβάλας μετά το παλατάκι....ΜΗΝ αργήσετε όμως όσοι είναι να ρθείτε γιατί θα πρέπει να τον "πάμε" καρότσα στην εκκλησία....Ελπίζω να μαζευτούμε αρκετοί....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

νικο νομιζω πως εχεις λιγο χρονο ακομα να μαζεψεις οτι εχεις,

να τα ρευστοποιησεις και να την κανεις για βραζιλια....

ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!!!

να το προσεχεις το Α.Σ.Μ. μου σαν τα ματακια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε Βραζιλια πανε ολοι, θα με βρουν ευκολα :D

Ετσι και δεν κατεβεις να φυλας τα δικα σου ματακια απο το ΑΣΜ σου!

Link to comment
Share on other sites

Να ζήσετε!!! Καλούς απογόνους!!! Τι άλλο να πω.... Θα πεσει ρύζι.... Όπως στου Ντούμα....

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να στε παντα ερωτευμενοι κ οτι ποθειτε να πραγματοποιηθει! αντε κ καλους απογονους! (η δικη μου ωρα μονο να μην ερθει)

Link to comment
Share on other sites

Nικολα να ζησετε βρε και καλους απογονους απο εμενα και την Λιτσα...Δυστηχως στο κονβοι δεν θα μπορεσουμε να ερθουμε να σε συνοδευσουμε γιατι ας οψετε η δουλεια μου αλλα πιστευω θα σε φτιαξει ο Ντουμας καταλληλα οπως εφτιαξε και εμενα!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ζήσετε και ... κανένα παιδάκι τώρα εεεε...?! tongue.gif

Φωτογραφίες ... θα βρείτε εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=264

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε την 2η οικογενεια μας (γιατι ετσι νοιωθουμε για το Hellenic VWClub), που μοιραστηκατε μαζι μας την χθεσινη μοναδικη νυχτα. Περασαμε ολοι καλα και ελπιζουμε και εσεις.

Πλεον η ωρα η καλη σε ολους τους ερωτοχτυπημενους και παντα χαρες για ολους μας.

Σας αγαπαμε.

Νικος και Μαργαριτα.

Απο το Βιβλιο Ευχων:

"Ολοι εμεις στο Hellenic VWClub σας ευχομαστε βιον ανθοσπαρτον και πολλους απογονους."

Εκ του Δ.Σ.

Ο Προεδρος

Κ. Κουταλης

Ο Γ. Γραμματεας

Κ. Λαζαριδης

Link to comment
Share on other sites

Να ζήσετε Νικολάκη, Μαργαρίτα και να ευτυχίσετε!

Και όπως πολύ σωστά είπαν αρκετοί πριν από εμένα... άντε καιρός για απόγονο...!

Υ.Γ.

Ο Κοσμάς θα έσκαγε αν δεν έγραφε εκ του VWClub... Πλέον τα πάντα τα κάνει εκ του Δ.Σ. του έχει γίνει ψύχωσηηηηηηηηηηηηη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε υπέροχα.....Περάσαμε ωραία...Με κεινη την παρέα....Του vwclub ήταν όλα τα παιδιά......

ΝΑΙ ΝΑΙ να ζήσετε Μαργαρίτα και Νίκο ή αν θέλετε Νίκο και Μαργαρίτα....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ που θέλατε να μοιραστείτε με την "2η οικογένειά" σας το σημαντικό αυτό γεγονός...

ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ.....ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ....ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΠΑΝΤΑ....!!!!!

Ανεβαίνουν φώτο στο album τώρα....

Και να δώσω τις ευχές μου και γω στους λεύτερους......κοσμά και στα δικά σου και μετά ο πρόεδρος και μετά όλοι οι άλλοι.....Για πάρτε σειρά....Αν και τον επόμενο τον βρήκαμε......Τί λες θοδωρή????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.