Jump to content
spyros21

ΚΩΔΙΚΟΙ Body ΚΙΤ Passat R Line

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΤΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΤ ΤΟΥ PASSAT R LINE.ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΕΜΠΡΟΣ ΣΠΟΙΛΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΜΑΣΠΙΕ ΑΠΟ ΤΟ R LINE.ΒΡΗΚΑ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΚΑ (ΤΗΣ VW).ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ,ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΟ COMPUTER ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΜΠΡΟΣ ΣΠΟΙΛΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ TOY R LINE.OK ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟ VW VORTEX ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ(ΤΑ ΣΠΟΙΛΕΡ ΚΑΙ ΠΛΑΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟ TM TUNING .AN ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΟ GOOGLE PASSAT R LINE ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΩ).ΜΗΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΤΗΣ VW ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΩ ΣΤΗΝ VW EINAI ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ.

ΚΩΔΙΚΟΙ VW

3C0805903 B-------ΕΜΠΡΟΣ ΣΠΟΙΛΕΡ

3CO853855D

--------ΠΛΑΙΝΑ ΜΑΣΠΙΕ

3C0853856D

ΑΛΛΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ

3C0071609 GRU-------ΕΜΠΡΟΣ ΣΠΟΙΛΕΡ

3C0071685 GRU--------ΠΛΑΙΝΑ

ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ TM TUNING ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙΤ.(ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ OEMPLUS O KΩΔΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΗΣ VW

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ ΕΣΥ ΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ .HELP ME ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΛΥ ΧΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ

Link to comment
Share on other sites

@spyros21 = Σπύρο νομίζω ότι το παραπάνω post τα λέει όλα. <_< Πιστεύω ότι οι κωδικοί που έχεις από την VW είναι σωστοί. Βέβαια δεν κόβω και το χέρι μου! Μη κηνυγάς εμάς μετά! tongue.gif Κανονικά, θα έπρεπε να πας στην αντιπροσωπεία και να τους πεις ότι θέλεις να βάλεις το μπροστά και τα πλαϊνά από το R-Line. Αυτοί ξέρουν τους κωδικούς κλπ και αυτοί θα έπρεπε να ξέρουν τι θα παραγγείλουν. Όχι να πηγαίνουμε εμείς με τους κωδικούς και να τους ανοίγουμε τα μάτια! Να πας να τους πεις ότι εσύ θέλεις τα spoiler από το R-Line και να κόψουν το κεφάλι τους να φέρουν τα σωστά! Αν είναι δυνατόν ο πελάτης να παίρνει το ρίσκο να παραγγείλει με κωδικούς... knife.gif Δηλαδή αυτοί τι δουλειά κάνουν? Να στέλνουν το φαξ με την παραγγελία?... protest.gif Αλλά οι αντιπροσωπείες είναι ένα μπ0#Rδ&λ0 στην Ελλάδα... rocket.gif

@passatempos = έχει βγει και το update 755... -_-

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

φιλε passatempo αυτους τους κωδικους απο το πρωτο ποστ του r line εχω και γω.απλα δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι τα σποιλερ της φωτο που εχω παραθεσει.λογικα αυτα πρεπει να ειναι γιατι οι αλλοι κωδικοι ειναι τελικα της Votex που εχει βαλει ο Νικος.γιατι στη πρωτη φωτο που στελνεις (r line)ειδες οτι δεν το δειχνει κανονικα να καταλαβω σιγουρα οτι ειναι αυτο που θελω.το ιδιο μου λενε και στη vw.τελος παντων σε ευχαριστω για την βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι Νικο .θα παω απο κει να δω τι θα κανω.γιατι οπως ειπα εχω ανθρωπο στο λουξεμβουργο και οι τιμες ειναι πολυ καλυτερες.και το δικο σου κιτ ειναι πολυ ωραιο αλλα πανακριβο.φαντασου οτι το δικο σου εμπρος σποιλερ κανει 360 ευρω και του r line αν μου το φερουν στη vw εδω κανει 193 - 200 ευρω.137 ευρω απο λουξεμβουργο.γιαυτο καιγομαι τοσο.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,νεος και γω στο site tongue.giftongue.gif ,ειδα τις φωτο του r-line οντως τα σποιλερ πολυ ωραια και διακριτικα οχι υπερβολικα,αλλα αυτη η μασκα που του εχουν βαλει ειναι ολα τα λεφταααα.Γνωριζει κανεις τι γινεται με τις τιμες;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,νεος και γω στο site tongue.giftongue.gif ,ειδα τις φωτο του r-line οντως τα σποιλερ πολυ ωραια και διακριτικα οχι υπερβολικα,αλλα αυτη η μασκα που του εχουν βαλει ειναι ολα τα λεφταααα.Γνωριζει κανεις τι γινεται με τις τιμες;

εμπρος σποιλερ 190-200 ευρω και τα πλαινα γυρω στα 600 ευρω για να σου τα φερει η vw.για μασκα δεν ξερω,αλλα αν εχεις καποιον εκτος Ελλαδας να σου τα φερει ειναι αλλες τιμες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για ρήξτε μια ματιά παρακάτω. Ειναι γνήσια VW (R Line) απο Αμερική:

Μπροστινό:

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/produ...lt_product=2013

τιμή σε ευρω 166,73¤

Πλαϊνά:

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/produ...lt_product=2392

τιμή σε ευρώ 588,15¤ (το σετ)

Πίσω:

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/produ...lt_product=2399

τιμή σε ευρώ 354,03

<_<

Link to comment
Share on other sites

Ωχ φιλε σπυρο συγνωμη τωρα ειδα οτι εχεις κανει αναφορα για τα συγκεκριμενα σποιλερ

λαθος μου

δεν πειραζει φιλαρακι.και γω ερευνα κανω για το αν ταιριαζουν με τους κωδικους της vw.εμαθες ποσο στοιχιζουν τα μεταφορικα για Ελλαδα?αν μπορεις καντο.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εμαθες ποσο στοιχιζουν τα μεταφορικα για Ελλαδα?αν μπορεις καντο.ευχαριστω
Σπύρο έστειλα e-mail στην TM TUNING για τα μεταφορικά,θα σε ενημερώσω μόλις μάθω νέα.

Κώστας

Edited by ski
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω βρηκα ολο το σετ απο r-line (σποιλερ μπροστα-πισω,πλαινα και αεροτομη ) στην τιμη μαζι μεταφορικα 450Ε

Το γνήσιο ή από ebay από Πολωνία???

Link to comment
Share on other sites

NKTuning αν ειναι γνησιο δεν ξερω αλλα φιλος που το εβαλε εκατσε πολυ καλα

Γνήσιο δεν είναι πάντως.Ας μας έβαζες καμιά φωτό να δούμε το αυτοκίνητο του φίλου σου!!!Passat έχει ε??

Link to comment
Share on other sites

ναι πασσατ,εμενα δεν με νοιαζει αν ειναι γνησιο η οχι παντως ειναι ιδιο με το r-line χωρις καμια διαφορα,σιγα πλαστικα ειναι δεν χρειαζετε ενα καρο λεφτα που θελουν οι αντιπροσωπειες η τα γνησια τα βγαζει η vw... απο κει παιρνουν και αυτοι και τα χρυσοπουλανε

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου ελέου κρίσης κτλ.Όμως.......άλλα τα μάτια του λαγού και άλλα της κουκουβάγιας!!Άλλο πλαστικό το γνήσιο και άλλο το άφτερμαρκετ.Όχι τόσο από άποψης εφαρμογής όσο από ανθεκτικότητα σε μικροχτυπήματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.