Jump to content
Peryrho

Polo 6N - Πισω Φώτα

Recommended Posts

Guest Stoilas

Από τα μικρά λίγο δύσκολο, δεν βγαίνουν Xenon για τις ψείρες και θα ήταν κουφό έτσι κι αλλιώς. Πρέπει να είχε άσπρες ψείρες όπως τις δικές μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Κωστα τα πιστευεις τωρα αυτα που μου λες...? Ποσο καιρο ειναι το 9Ν και ποσο το 5αρι...Μην λεμε και ο,τι θελουμε τωρα...Το 9Ν ειναι απο τα πλεον παραμελημενα Polo απο τους βελτιωτες, κακα τα ψεματα...

distixws auto einai alitheia,edw meta apo ena xrono kykloforias tou 9n arxisan na vgainoun bodykit.itan gia alli katigoria anthrwpwn..giati den to evgale GTi to 9n?

antitheta to ibiza me to pou vgike eix toulaston 3-4 diaforetika bodykit na dialekseis!!

den masame omws k tha ta kanoume toumpana me igeti ton stoila!tongue.gif:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το Polo με τα 900 άλογα είναι παραμελημένο!!!!! Τι λέτε ρε παιδιά???

Πολλά βελτιωτικά έχουν βγει για το Polo από όλες τις εταιρίες! Δεν υστερεί πουθενά, και Angel Eyes βγήκανε, και πολλά κωλοφάναρα βγήκανε, και πολλά bodykit βγήκανε, και πολλά interior βγήκανε, εγώ δε βλέπω να υστερεί πουθενά με άλλα! Στην ΕΛΛΑΔΑ ίσως δε τα φέρνουν, για πάρτε μία γεύση από το εξωτερικό και θα δείτε αν έχει βελτιωτικά ή όχι το Polo!

Το 9Ν δεν έβγαλε GTi γιατί έβγαλε TDi! Να ο λόγος! Και είχε βγει Gt με 130 άλογα Turbodiesel πάλι! Οπότε μη λέμε ό,τι θέλουμε πάλι!

Edited by PoLaKiaS
Link to comment
Share on other sites

re palikari mou eipa egw oti den exei twra pragmata???????

diavases ti lew?oti den eixe vgei tipota gia poli kairo afou vgike to polaki se antithesi me alla stin katigoria tou k antagonistika!twra yparxoun para polla pragmata,den lew to antitheto...les gia to polo 900??auto paradeigma gia ti pragma einai?? ena k monadiko yparxei apo oso kserw..g@m@ei,alla kykloforei sto dromo?to exeis dei?project einai!

kala twra akous ti les?epeidi to evgale TDI den to evgale kanoniko?allos einai o logos..alli prowthisi apo tin etairia!apopsi mou panta...

k egw to 9n exw,min trelenesai..den tha elega kati kako gia to teras!tongue.gif:D

Edited by trc
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Θοδωρή η απάντηση είναι απλή σε αυτό που λες για το Ibiza.

Πόσοι κάγκουρες έχουν χλιδό-polo και πόσοι Ibiza?

Η απάντηση δική σου

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ψαχνω απαντησεις ρε κωστα!!

κ για κανενα λογο δεν συγκρινω το ibiza με το polo κατ'αρχην!νυχτα με τη μερα!

το ibiza απευθυνεται σε αλλο κοινο καθαρα!κ αυτο θελω να πω κ μονο βαση της αργοποριας βελτιωτικων προιοντων για το polo!

"Πόσοι κάγκουρες έχουν χλιδό-polo και πόσοι Ibiza?"

τι θες να πεις με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Εννοώ ότι οι εταιρείς βγάζουν πιο πολλά προϊόντα για το Ibiza γιατί ξέρουν το αγοραστικό του κοινό

Link to comment
Share on other sites

Και σου ξαναλέω φίλε trc! Ο λόγος που σε εμάς δε βγήκε GTi ήταν απλά και μόνο το GT με κινητήρα TDi! Είχαν πέσει με τα μούτρα εκεί και ήθελαν να προωθήσουν αυτό μιας και πήρε τον τίλτο καλύτερου αυτοκινήτου για το 2004! Αυτό κυνηγούσανε για να προωθήσουν τους Diesel κινητήρες! Και όσο για τα τούμπανα στους δρόμους, δε βλέπω και λίγα σε ξένα site, μπορώ να πω πάρα πολλά αρκεί να γράψεις ένα Polo 9N στο Google να δεις τι παίζει! Και το S1600 βγήκε και το Polo Cup γινότανε, και πολλοί τρέχουν σε αγώνες με Polo 9N! Το Gti ήτανε στα project, και θα σου δείξω και φωτογραφίες αν θες, να μπει στο 9Ν αλλά προτίμησαν όταν ήτανε να φτιάξουν GTi να κάνουν και μία αισθητική ανανέωση στο αυτοκίνητο επειδή κυκλοφορούσε καιρό το 9Ν, εξάλλου το καινούριο στα χαρτιά λέγεται 9ΝF (Facelift) οπότε καμία διαφορά, το ίδιο αμάξι είναι!

Edited by PoLaKiaS
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι οι εταιρείς βγάζουν πιο πολλά προϊόντα για το Ibiza γιατί ξέρουν το αγοραστικό του κοινό

Ειναι μια αποψη σημαντικη κ αυτο που λες!!!tongue.gif:D:p

Και σου ξαναλέω φίλε trc! Ο λόγος που σε εμάς δε βγήκε GTi ήταν απλά και μόνο το GT με κινητήρα TDi! Είχαν πέσει με τα μούτρα εκεί και ήθελαν να προωθήσουν αυτό μιας και πήρε τον τίλτο καλύτερου αυτοκινήτου για το 2004! Αυτό κυνηγούσανε για να προωθήσουν τους Diesel κινητήρες! Και όσο για τα τούμπανα στους δρόμους, δε βλέπω και λίγα σε ξένα site, μπορώ να πω πάρα πολλά αρκεί να γράψεις ένα Polo 9N στο Google να δεις τι παίζει! Και το S1600 βγήκε και το Polo Cup γινότανε, και πολλοί τρέχουν σε αγώνες με Polo 9N! Το Gti ήτανε στα project, και θα σου δείξω και φωτογραφίες αν θες, να μπει στο 9Ν αλλά προτίμησαν όταν ήτανε να φτιάξουν GTi να κάνουν και μία αισθητική ανανέωση στο αυτοκίνητο επειδή κυκλοφορούσε καιρό το 9Ν, εξάλλου το καινούριο στα χαρτιά λέγεται 9ΝF (Facelift) οπότε καμία διαφορά, το ίδιο αμάξι είναι!

...δεν λεω τιποτα κακο για το αμαξι μας ρε πολακια!!μαζι του ειμαι κ εγω!!οσο για τα τουμπανα 9n που υπαρχουν τα εχω δει κ ειναι οντωσ αρκετα στο εξωτερικο!!οπως κ το δικο μας σε gti εχω δει καποιες φωτο που ελεγαν οτι μπορει να ειναι αυτη η εκδοση!

Edited by trc
Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή η απάντηση είναι απλή σε αυτό που λες για το Ibiza.

Πόσοι κάγκουρες έχουν χλιδό-polo και πόσοι Ibiza?

Η απάντηση δική σου

δεν ξερω για εσας παιδια παντως εγω ειμαι καγκουρας οσων αφορα την οδηγηση.... withstupid.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ...εχω βρει αυτα τα φωτα http://shop.dayline.de/DAYLINE-SCHEINWERFER--halogen--VOLKSWAGEN-VW-Polo-DAYLINE-Scheinwerfer---VW-Polo-9N3-05-09---chrom/a17143669_u1370_z39e5d727-7975-4790-9352-5d0510793650/ για το πολο ... αυτο ειναι σαν να αλλαζεις απλα φαναρι η πρπεει και να πειραξεις τ αυτοκινητο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.