Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

στη κατεχακη ομως γινονται καθε μερα ατυχηματα και εχουν σκωτωθει παρα πολλα ατομα...πολυ αναποδη κληση..και πες οτι το αμαξι σου αντεχει..αν χτυπα χυλο εχει σε καμια στροφη λαδια?μεχρι και αποριματα ζωου?εχετε σκεφτει τι μπορει να γινει?...

Link to comment
Share on other sites

στη κατεχακη ομως γινονται καθε μερα ατυχηματα και εχουν σκωτωθει παρα πολλα ατομα...πολυ αναποδη κληση..και πες οτι το αμαξι σου αντεχει..αν χτυπα χυλο εχει σε καμια στροφη λαδια?μεχρι και αποριματα ζωου?εχετε σκεφτει τι μπορει να γινει?...

Mono τα απορρηματα ζωου με φοβιζουν....Ε και να τρακαρεις αλλα να βγεις και χεσμενος...?Ε δεν το αντεχω! :D<_<

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτη η κατεχακη

τον τελευταιο καιρο εχει πεσει πολυ λιπτον σε κατι μεγκαν κλιο 206 και αλλα :D

Νικο προχτες τα ξημερωματα απο κηφισιας μπηκα κατεχακη αλλα κανα 2 γαλλικα ηθελαν να το παιξουν μουρη, αλλα δεν..... <_<:whistling:tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

Νικο προχτες τα ξημερωματα απο κηφισιας μπηκα κατεχακη αλλα κανα 2 γαλλικα ηθελαν να το παιξουν μουρη, αλλα δεν..... :D<_<tongue.gif .

μουρη τα γαλλακια ε?

δε βαριεσαι ας υπαρχουν κ μουρες αλλοδαπες δε πειραζει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

στη κατεχακη ομως γινονται καθε μερα ατυχηματα και εχουν σκωτωθει παρα πολλα ατομα...πολυ αναποδη κληση..και πες οτι το αμαξι σου αντεχει..αν χτυπα χυλο εχει σε καμια στροφη λαδια?μεχρι και αποριματα ζωου?εχετε σκεφτει τι μπορει να γινει?...

Eνταξει....ειπαμε να γλιστρησεις σε λαδια...αλλα οχι και σε περιττωματα ζωου!!! υπερβολικο νομιζω... :D (εκτος εαν περασει κανα κοπαδι κατσικια κι αποφασισουν να τα αμολησουν πανω στον δρομο!! :whistling: )

παντως οι στροφες της Κατεχακη ειναι απολαυστικες...η κλιση που παιρνει το αμαξι οταν ερχεσαι πατημενος ειναι ολα τα λεφτα. φυσικα ολα αυτα σε αδειο δρομο!! <_<

Edited by RedGolfGT
Link to comment
Share on other sites

στη κατεχακη ομως γινονται καθε μερα ατυχηματα και εχουν σκωτωθει παρα πολλα ατομα...πολυ αναποδη κληση..και πες οτι το αμαξι σου αντεχει..αν χτυπα χυλο εχει σε καμια στροφη λαδια?μεχρι και αποριματα ζωου?εχετε σκεφτει τι μπορει να γινει?...

Μπόμπα η κλίση, ξεκινάς από την εσωτερική και καταλήγεις αφού πατήσεις πάνω στις γραμμές της Α.Ο στην αριστερή... Την γουστάρω πολύ , ειδικά τις πρώτες πρωινές ώρες που δεν κυκλοφορούν ζώα... Και στο κατέβασμα γαμεί...! Αχ τι μου θύμισες , και στο τέλος της Α.Ο που σκάει εθνική , είναι τέλεια...Ανοιχτές καμπές και σε τραβούν τα GGGGG.. <_< <_< :lol: :lol: :thumbsup::lol: :lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει , εντάξει είμαι of topic ... μαζεύεστε πουθενά για στρίψιμο η εάν κάτσει σε καμία κατεχακη η λιμανάκια .... το ξέρω ότι γράφω μα/κια τώρα . αλλά πέστε μου . οι περισσότεροι σε ευθεία πατάνε και εγώ κάνω τον ninja μόνος μου. Παω ΑΓ Κωνσταντίνο , πλάκα κερατέας , Μερκούρη , λιμανάκια ( εκεί νέκρα ) . Βαρνάβα , και οι μόνοι που στρίβουν είναι οι locals drivers που ξέρουν τον δρόμο ... μην μου πείτε ότι πατε πιστά γιατί δεν σας έχω δει ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει , εντάξει είμαι of topic ... μαζεύεστε πουθενά για στρίψιμο η εάν κάτσει σε καμία κατεχακη η λιμανάκια .... το ξέρω ότι γράφω μα/κια τώρα . αλλά πέστε μου . οι περισσότεροι σε ευθεία πατάνε και εγώ κάνω τον ninja μόνος μου. Παω ΑΓ Κωνσταντίνο , πλάκα κερατέας , Μερκούρη , λιμανάκια ( εκεί νέκρα ) . Βαρνάβα , και οι μόνοι που στρίβουν είναι οι locals drivers που ξέρουν τον δρόμο ... μην μου πείτε ότι πατε πιστά γιατί δεν σας έχω δει ποτέ

ασε ρε με εσνα στις στροφες δεν λεει :D

Link to comment
Share on other sites

Neo ήσουν λιμανάκια εχθές βράδυ ??..

Εχθές το απογευματάκι κατά τις 8 .. μετά τις ταβέρνες από τις άλικες τις Ανάβυσσου , πετυχαίνω Subaru n11 , με toyo r888 . (εάν γνωρίζει κανείς τον δρόμο) ΑΡ + σε ΔΕ+ 40 Μετρα, πα ΚΑΙ ΔΕ+ ΧΑΝΕΤΕ ΓΙΑ 4 ΑΡμην ...... και τις τρεις αριστερές τις στρίβουμε με τρίτες + . στην ευθεία με το parking είχα φύγει 3 αυτοκίνητα . μετά πέσαμε σε κίνηση και το αφήσαμε . μιλήσαμε αφού σταματήσαμε πριν το Σούνιο ... υπάρχει πολύ τρελά στον έλληνα , και αυτό είναι που γουστάρω... στο γύρνα δεν έκατσε τίποτα ζετάδες στα λιμάνια, και η Βουλιαγμένης κάθε φανάρι και καρούμπαλο.....

Polotsic.. γιατί με πληγώνεις θανάσιμα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σφαγιάστηκαν στην επιστροφή από τη βόλτα της Πέμπτης ένα Mazda 3 MPS, που από νωρίς το πήρε γραμμή κι έκανε άκρη, κι ένα 350Ζ... Η πλάκα είναι πως πηγαίναμε χαλαροί με τοον τρελάρα μπροστά παό τους άλλους γιατί δούλευε και φύγαμε λίγο νωρίτερα, και τους βλέπω να έρχονται. Τους περνάμε μια χαλαροί, και μας έρχονται πάλι τάπα! Οπότε λέω στον Παναγιώτη "ΩΡΑ ΓΙΑ ΞΥΛΟ", και φεύγω! Μέχρι να μπούμε Αττική Οδό από το δρόμο του Σουνίου τον πήγαινα προφυλακτήρες τον 350, και με το που βγαίνουμε Αττική Οδό, μου ανοίγει χώρο δεξιά ο τυπάκος! Πηγαίνω δίπλα του, και με το που τον κοιτάω, τον ακούω κατεβάζει 3η. Φουσκώνω την 4η μου, στο μισό αμάξι. Τερματίζω 4η στα 2 αμάξια μπροστά. 5η στην μιάμιση κολώνα, 6η τον είχα 2 κολώνες πίσω και βαριόμουν να πατάω γιατί είχε ξεμείνει κι ο Παναγιώτης πίσω! Τελικά στα διόδια έβγαλε αλάρμ και άραξε εκεί!

Ξενέρωμα να έχεις 280 άλογα, 3500άρι μοτέρ και να σου λένε zoom zoom τα golfάκια, αλλά τι να κάνουμε! Σημασία έχει πως χάρηκα τα τελευταία του δίσκου μου και των Continental (ας ανεβάσει ο κύριος Ντούμας το burn out στο λιμάνι παρακαλώ!)

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα σετ που είχα από πέρσυ το καλοκαίρι που αγόρασα το αμάξι Τάσο, και έβγαλα κάπου στις 10.000-12.000 χιλιόμετρα (κάποια σε αντίξοες συνθήκες!)

Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωμα να έχεις 280 άλογα, 3500άρι μοτέρ και να σου λένε zoom zoom τα golfάκια, αλλά τι να κάνουμε! Σημασία έχει πως χάρηκα τα τελευταία του δίσκου μου και των Continental (ας ανεβάσει ο κύριος Ντούμας το burn out στο λιμάνι παρακαλώ!)

Ποιο burn out λες? Μισή γύρα που έκανες στο λιμάνι? <_<:D<_<<_<:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον χτες καθως επεστρεφα απο μπολικο....κοψιδομπριζολιδι απο τον Αυλωνα και ενω πηγαινα με........ <_< μπροστα μου πετυχαινω ενα rallye. Ωπα λεω, ευκαιρια να χωνεψω το...κοπαδι που εφαγα :D . Αλλα που το @@#@#@#@@#, δεν μπορουσα να το πιασω <_<fire.gif Που θα μου παει........ <_<

Link to comment
Share on other sites

Μπόμπα η κλίση, ξεκινάς από την εσωτερική και καταλήγεις αφού πατήσεις πάνω στις γραμμές της Α.Ο στην αριστερή... Την γουστάρω πολύ , ειδικά τις πρώτες πρωινές ώρες που δεν κυκλοφορούν ζώα... Και στο κατέβασμα γαμεί...! Αχ τι μου θύμισες , και στο τέλος της Α.Ο που σκάει εθνική , είναι τέλεια...Ανοιχτές καμπές και σε τραβούν τα GGGGG.. <_<:D<_< <_< :lol: :lol: :lol:

Εσυ βρε λουλου,δεν πρεπει να γραφης εδω . Ναπας να γραψης στο club με την προπελα που λεη και ο γιωργος προδοτη. ΧΕ.ΧΕ ΧΕ......

Link to comment
Share on other sites

Τσαγακι σε Honda Type S στην Κατεχακη χτες απο το τελος των στροφων μεχρι και την μεγαλη ευθεια.

Πραγματικα παιδια δε με δυσκολεψε καθολου μπορω να πω....

Link to comment
Share on other sites

ο ρυθμος που αλλαζεις λαστιχα αρη με τρομαζει tongue.gif

απαιτουμε να δουμε κ εμεις το burn out

Link to comment
Share on other sites

ο ρυθμος που αλλαζεις λαστιχα αρη με τρομαζει tongue.gif

απαιτουμε να δουμε κ εμεις το burn out

Γι αυτό αλλάζω και με τέτοιο ρυθμό δίσκους και βολάν!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσαγακι σε Honda Type S στην Κατεχακη χτες απο το τελος των στροφων μεχρι και την μεγαλη ευθεια.

Πραγματικα παιδια δε με δυσκολεψε καθολου μπορω να πω....

¶ν σε δυσκόλευε θα ήταν παράλογο ή εσύ κουλός....

Τα type S είναι απλά 1600άρια ή 1800άρια με look Type R, δέν έχουν καθόλου δύναμη...

Link to comment
Share on other sites

¶ν σε δυσκόλευε θα ήταν παράλογο ή εσύ κουλός....

Τα type S είναι απλά 1600άρια ή 1800άρια με look Type R, δέν έχουν καθόλου δύναμη...

Ναι σωστα... (Κατ'αρχην, χρονια σου πολλα οτι επιθυμεις)

Το type S 2003 ηταν 1.600 και 110hp, ενω το νεο type S ειναι 1800 και 140hp..

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστα... (Κατ'αρχην, χρονια σου πολλα οτι επιθυμεις)

Το type S 2003 ηταν 1.600 και 110hp, ενω το νεο type S ειναι 1800 και 140hp..

To καινουριο συναντησα εγω, το 1800. Εξωτερικα φαινεται τουμπανιασμενο κ σε προιδεαζει οτι παει καλα...αλλα σε αποδοση δε συμβαδιζει.

Link to comment
Share on other sites

To καινουριο συναντησα εγω, το 1800. Εξωτερικα φαινεται τουμπανιασμενο κ σε προιδεαζει οτι παει καλα...αλλα σε αποδοση δε συμβαδιζει.

Καλα παει απλα δεν παει τοσο καλα οσο το GT tongue.gif... Αντικειμενικα μονο θορυβο ειναι και μυστηριο Look. Ισα που σκεφτομαι πως αν πειραξω το polo θα το τσαγιαζω και γω tongue.gif.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ιαπωνας δηλωνει αν θυμαμαι καλα 8.9 sec 0-100 και 205 τελικη γι αυτο το αμαξι... περαν απο τις τιμες αυτες ομως δε σου δινει την εντυπωση στο δρομο οτι εχει την απαραιτητη σπιρταδα, γεγονος που σημαινει οτι μπορει συχνα να πεφτει θυμα ΤΣΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ.... ;)

Επισης ξεχασα να αναφερω σημερινο σκηνικο με ενα Ibiza. Γυριζα απο Καλυβια με κατευθυνση προς παραλιακη σε ενα δρομο (Καλυβιων λεωφορος νομιζω) με πολλες στροφες κι ερχεται απο πισω μου στα καλα καθουμενα ενω πηγαινα χαλαρος ενας τυπας με Ibiza και μου κολλαει προφυλακτηρες. Μια δυο τρεις μου την εσπασε και το ανοιξα πανω στις στροφες μεχρι εκει που με παιρνει κ μενα. Ο τυπος παραλιγο να σκοτωθει...για να με προλαβει εμπαινε στο αναποδο ρευμα στις στροφες και κοντευε να του φυγει το αμαξι εξω απο το δρομο σε κανα χωραφι. τελικα υπαρχει πολυ βλακεια σε αυτον τον κοσμο.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.