Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Χθες το βράδυ, κεράστηκε ο JDL από στάση σε ένα φανάρι στη Μαραθώνος!!! Δεν τον χάλασε καθόλου... αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:o :o :o :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Ήταν χτες το βράδυ στη Βάρης Κορωπίου κάποιος από εδώ με άσπρο gti που άνοιξε για λίγο με m5?

Ποσο λιγο? Αντεξε για 2 δευτερολεπτα? :o

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ, κεράστηκε ο JDL από στάση σε ένα φανάρι στη Μαραθώνος!!! Δεν τον χάλασε καθόλου... αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ποιος πειραξε τον φιλο μου΄; ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΟ. rocket.gifmachinegun.gifknife.gifshockgun.giffire.gifnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιος πειραξε τον φιλο μου΄; ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΟ. rocket.gifmachinegun.gifknife.gifshockgun.giffire.gifnew_grrrr.gif

Δημήτρη αυτός ο παλιάνθρωπος ο Geo το έκανε σε παρακαλώ να τον γ@μ@σεις. :)^_^:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αυτός ο παλιάνθρωπος ο Geo το έκανε σε παρακαλώ να τον γ@μ@σεις. :)^_^:lol: :lol:

ΛΟΙΠΟΝ... Θα λαβω σοβαρα, και αμεσα μετρα, φιλε Γιαννη. ο GEO θα τιμωρηθη παραδειγματικα. Στην επομενη συν/ση θα καθιση σε αλο τραπεζι ,και για μια ωρα δεν θα βλεπη το μου.......κι που μας σερβιρη. worthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αυτός ο παλιάνθρωπος ο Geo το έκανε σε παρακαλώ να τον γ@μ@σεις. :)^_^:lol: :lol:

Στο θεμα μας τωρα. ΘΑ ΠΑΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Από τι κεράστηκε..??? και στα ποσά μέτρα

Δεν άνοιξαν συνεννοημένα απλώς πέτυχε ο φίλος με το m5 e60 και του έκανε εντύπωση πως άνοιγε και πόσο καλά έβαζε τη δύναμη το golf, έτσι μου είπε τουλάχιστον.

Edited by Cuore Sportivo
Link to comment
Share on other sites

Mεσημερακι στην Εθνικη στο υψος της Κηφισιας μεχρι Αγιο Στεφανο, απελπισμενος κατοχος Porsche (πρεπει να ηταν 911 αλλα οχι το τελευταιο μοντελο) παρεδωσε πνευμα καθως κολλησε απο πισω μου και με τεταρτες και πεμπτες του ανοιγα συνεχως...(ειχε και κινηση) Βρες πως δυναμωσε ετσι το gti??? Tι σου κανει μια αναρτηση...Θαυματα...Παντως το παραδεχτηκε στη διασταυρωση και μου ριξε :)^_^tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αυτός ο παλιάνθρωπος ο Geo το έκανε σε παρακαλώ να τον γ@μ@σεις. :lol: :lol: :lol: :lol:

Έτσι είσαι ρε;;; Δεν μπορείς μόνο σου και βάζεις άλλους; Θα σε φτιάξω εγώ! :lol:

ΛΟΙΠΟΝ... Θα λαβω σοβαρα, και αμεσα μετρα, φιλε Γιαννη. ο GEO θα τιμωρηθη παραδειγματικα. Στην επομενη συν/ση θα καθιση σε αλο τραπεζι ,και για μια ωρα δεν θα βλεπη το μου.......κι που μας σερβιρη. worthy.gifworthy.gif

;) ;) :rolleyes: Δεν θα το ξανακάνω Δημήτρηηηηηηη!!!

Στο θεμα μας τωρα. ΘΑ ΠΑΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;

Κάτσε να βάλει σειριακό σασμάν, γιατί ο γιατρός του διέγνωσε σπαστική κουλίτιδα... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να βάλει σειριακό σασμάν, γιατί ο γιατρός του διέγνωσε σπαστική κουλίτιδα... ;) ;) :rolleyes:

:lol: :lol: :lol: Mόνο έκτες θα ανοίγω πιά για να μην κάνω αλλαγές, αι στα διάλα που λέει και ο βρυκόλακας.

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κάποιος για άνοιγμα (πρώην κατόχου gti) cayaman s με gti s3 setup και φορτωμένο με πολλά άλλα από Πάτρα μεριά ? να μας πει λεπτομέριες ?

Μπροστα το Cayman S PDK....Ειναι μπροστα απο ολα τα Κ04 το συγκεκριμενο cayman....Toυ φιλου μου Μακη ειναι!Για να ειναι μπροστα απο Cayman αλλο αμαξι πρεπει να ειναι πανω απο 380-400 ...

Nα και το βιντεο

http://www.youtube.com/watch?v=swlUFYfAb78...feature=related

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

:D:lol:;) Mόνο έκτες θα ανοίγω πιά για να μην κάνω αλλαγές, αι στα διάλα που λέει και ο βρυκόλακας.

Για να σε γλυτοσω εγω φιλε μου,μονο για τη παρτη σου,εχω κατι σχεδια για να βαλουμε τον λεβιε στο τιμονι, οπως κατι γιαπωνεζικα(ξερης εσυ)που η οπισθεν ειναι πατητη και κατω,δεν θα χανης αλαγη με τπτ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΣΟΥ ΛΕΩ.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα ήταν ενδιαφέρον scirocco gti vs golf 6 gti .. εγώ βάζω το golf Εάν κάποιος βάζει το sirocco για να δούμε τις διαφορές και να έχουμε μια εικόνα ,, NORMAL ..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα ήταν ενδιαφέρον scirocco gti vs golf 6 gti .. εγώ βάζω το golf Εάν κάποιος βάζει το sirocco για να δούμε τις διαφορές και να έχουμε μια εικόνα ,, NORMAL ..

Σωστή παρατήρηση!!!

Και αν κάποιος έβαζε και ένα stock gti V θα ήταν ακομα πιο ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ???

Ελα ρε stock gti V υπάρχουν αρκετα. Το θεμα ειναι σε τι κατάσταση θα το βρεις και αν θα εχουν ψοφησει πολλα απο τα αλόγατα του. Τα σαξο και τα ραλλυ ειναι συλλεκτικα κομματια οταν τα βρίσκεις μαμα tongue.gif.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι εντελώς μαμά!!! Μόνο εξάτμιση φοράω και παίζει να έχω χάσει σε απόδοση!!! :rolleyes: :rolleyes: :lol:

Οκ να κουβαλησουμε τα κορμιά μας και το 6αρι και να δούμε διαφορές απο το μαμα 5αρι ;) αμα ψήνεσαι. Αν βρόυμε και ενα rocco gti το τεστ θα ειναι ολοκληρωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι εντελώς μαμά!!! Μόνο εξάτμιση φοράω και παίζει να έχω χάσει σε απόδοση!!! ;):rolleyes: :rolleyes:

GEO ... εντελώς φιλικά .. μην αρχίσουμε τις χαζομάρες παμε να τα δούμε άμα δεν φόρας πρόγραμμα , και αν ο κάτοχος του δεν έχει πρόβλημα το παμε να το στρίψουμε παρέα... να δούμε και τι κάνει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι εντελώς μαμά!!! Μόνο εξάτμιση φοράω και παίζει να έχω χάσει σε απόδοση!!! :lol: :lol: :lol:

καλά διακρίνεσαι και για μια κουλαμάρα εσύ οπότε λάθος συμπεράσματα θα βγουν tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.