Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Λοιπον....

Εχθες καθως ερχομουν απο παραλιακη με την γυναικα μου, κοντα στα φαναρια της βουλας με πλησιαζει ενα mitsubisi evo...(απο παλαιοτερα μοντελα). αεροτομες, σκαστρες, εξατμισεις.....ενα λευκο ηταν...

Παραταυτα, αρχιζει και μου μαρσαρει... εγω ξεκιναω νορμαλ στο φαναρι, και αυτος αρχισε να μου κολαει...δεν ασχοληθηκα εννοειται!

Ο παλιο καγκουρας το μ...νι με μενα βρηκε να τα βαλει..

Πολυ προκλητικος η τρυπια παλιοπουστ@ρ@ ...

Και ολα αυτα απο το πουθενα χωρις καν να τον προκαλεσω....

Θα μου πειτε γιατι τρελενεσαι...σιγα...απο καγκουρες ενα σωρο...

Εχω τσι 140. Ε δεν μου παει να το παιζω γρηγορος σε ενα punto ...

Δεν μπορουσε να ταν κανα gti απο δω μεσα εκεινη την ωρα να γινοταν μαχη;;;;

Ο μαπας..

Link to comment
Share on other sites

Mας κολλουσε σε ολη την διαδρομη απο πισω.....οποτε και ο πατερας μου ψηθηκε....ειμαστε διπλα διπλα και αρχιζουνε και πατανε στην αρχη μας εφυγε μεχρι τα 150 μετα που ανοιξε το passat τον αφησαμε πισω φτασαμε 200-205 και απλα εμεινε πισω για πολυ...

Link to comment
Share on other sites

1.8 20V το ατμοσφαιρικό εντάξυ, καλά πήγε :D

Link to comment
Share on other sites

1.8 20V το ατμοσφαιρικό εντάξυ, καλά πήγε :D

Οχι και τοσο. Το RAV4 ατμοσφαιρα με διλιτρο και 150 αλογακια, ειναι SUV με χαλια αεροδυναμικη και ψιλο-καλες επιδοσεις. Επρεπε να τον ειχε χαλαρα το passat

Link to comment
Share on other sites

1.8 20V το ατμοσφαιρικό εντάξυ, καλά πήγε :D

Oχι μονο καλα....με 2 ατομα....ανοιγμενο air codition και full πορτ μπαγαζ πηγε πολυ καλα....χωρις ολα αυτα παει 230....

Link to comment
Share on other sites

Οχι και τοσο. Το RAV4 ατμοσφαιρα με διλιτρο και 150 αλογακια, ειναι SUV με χαλια αεροδυναμικη και ψιλο-καλες επιδοσεις. Επρεπε να τον ειχε χαλαρα το passat

Λογω του επειεηδ ειχε αναμμενο air codition και ηταν φορτωμενο σε εκκινηση μας περασε αλλα μετα τα 160 μειωναμε αποσταση στα 180 τον αφησαμε πισω

Link to comment
Share on other sites

Λογω του επειεηδ ειχε αναμμενο air codition και ηταν φορτωμενο σε εκκινηση μας περασε αλλα μετα τα 160 μειωναμε αποσταση στα 180 τον αφησαμε πισω

Ενω το RAV4 ουτε clima ειχε, ουτε φορτωμενο ηταν, σωστα? knife.gif:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ενω το RAV4 ουτε clima ειχε, ουτε φορτωμενο ηταν, σωστα? knife.gif:blink:

Φορτωμενο δεν ηταν γιατη ηταν ενα ατομο μεσα και για να φυγει τοσο γρηγορα παει να πει οτι δεν ηταν φορτωμενο τωρα για το air codition δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites

210 με το ζόρι έχει τελική στα χαρτία θα πάει 230? να μου έλεγες το 1.8Τ που λέει στα χαρτια 221 να πάει 230 να σου έλεγα ναι... άλα όχι το 125 το ατμοσφερικό :blink:

Link to comment
Share on other sites

210 με το ζόρι έχει τελική στα χαρτία θα πάει 230? να μου έλεγες το 1.8Τ που λέει στα χαρτια 221 να πάει 230 να σου έλεγα ναι... άλα όχι το 125 το ατμοσφερικό :blink:

παειιιιι λεεεεμεε....θα ψαξω να βρω ενα βιντεο που το τραβαγα με 225 βασικα επειδη το πηραμε μεταχειρισμενο νομιζω οτι αυτος το εχει πειραξει ελαφρος...πολυ ελαφρος...

Link to comment
Share on other sites

δεν πάει μην επιμένεις είχα μαμα το 1.8Τ (άσχετο μετά εάν βελτιώθικε)

Link to comment
Share on other sites

παειιιιι λεεεεμεε....θα ψαξω να βρω ενα βιντεο που το τραβαγα με 225 βασικα επειδη το πηραμε μεταχειρισμενο νομιζω οτι αυτος το εχει πειραξει ελαφρος...πολυ ελαφρος...

Σε κατηφορο ισως παει...Ακομα και βελτιωμενο να ειναι δν νομιζω να πιανει τετοια τελικη!Μονο ρεπριζ θα κερδιζε..αν και απιθανο να ειναι πειραγμενο?τι να εχει κανει?Φιλτρο στον παπα και κερδισε 20 χιλιομετρα?

Link to comment
Share on other sites

Σε κατηφορο ισως παει...Ακομα και βελτιωμενο να ειναι δν νομιζω να πιανει τετοια τελικη!Μονο ρεπριζ θα κερδιζε..αν και απιθανο να ειναι πειραγμενο?τι να εχει κανει?Φιλτρο στον παπα και κερδισε 20 χιλιομετρα?

τι να σου πω αδερφε δεν εχω ιδεα ειχε πει στον πατερα μου οταν το πηρε οτι το εχει πειραξει ελαφρος μπορει καναν εγκεφαλο να εχει ακουμπησει λιγακι....

Link to comment
Share on other sites

άντε ένα πρόγραμα με φύλτρο να πήρε 7-8 άλογα το πολύ... δέν είναι τούρμπο να πείς ότι θα ανέβει αρκετά άλογα με ένα πρόγραμμα κτλπ εριφεριακά...

Link to comment
Share on other sites

άντε ένα πρόγραμα με φύλτρο να πήρε 7-8 άλογα το πολύ... δέν είναι τούρμπο να πείς ότι θα ανέβει αρκετά άλογα με ένα πρόγραμμα κτλπ εριφεριακά...

χθες λοιπον εμαθα εκει που επρηζα τον πατερα μου να βαλει προγραμμα στο passat οτι προγραμμα για να αξιζει παιρνουν μονο τα turbo και μου ρθε κεραμιδα...αλλα δεν πειραζει...βρηκα να παρουμε ενα V6 απο γερμανια αλλο πραμα......και μολις του το πα μου λεει

"αιντε και το παιρνω μετα θα με πληρωνεις εσυ βενζινες?που καιει την μανα του και τον πατερα του?"

και εφαγα και αλλη μια κεραμιδα.....

η επομενη ατακα που ειπε

"παει στο διαολο πληρωνω και την βενζινη.....μετα θα ερθει ο Μ@Λ@Κ@Σ ο υπουργος και θα σου πει "ελα δω μητσο ......V6 εχεις? 2.800cc??ελα να σου πιω το αιμα"

εκει ελιωσα στα γελια αχαχαχαχαχαχαχχααχ

Link to comment
Share on other sites

πέρνει και το δικό σου, απλά θα παρεις το πολύ 5-7 άλογα το πολύ.

(πaραβγήκαμε OFF topic)

Link to comment
Share on other sites

πέρνει και το δικό σου, απλά θα παρεις το πολύ 5-7 άλογα το πολύ.

(πaραβγήκαμε OFF topic)

σιγα μορε γιατι βγηκαμε off topic...αφου παλι για την θρησκεια μας μιλαμε....VW

Link to comment
Share on other sites

Με προγραμμα στεκομαστε διπλα τους? Αν βαλουν oμως κ αυτοι προγραμμα γεια σας εε?? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.