Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

εχτες γυρνωντας απο τις διακοπες μου απο Θεσσαλονικη(που περασα τελεια!)στην Εγνατια ειπα να επιστρεψω σαν ανθρωπος γιατι καιει και πολυ αλλα δεν με αφηνουν οι διαολοι!!κερασα αρκετους αλλα την ηττα την εφαγε ενα RENAULT MEGANE sport,ποσα αλογα εχει 200 η 225?δεν με αφηνε να περασω κανονικα,καθοταν αριστερα και μου αναψε τα αλαρμ,χωνομαι δεξια και αρχιζει να γκαζωνει.ε, απλα πατησα το πεταλι οπως ειχα με 6η στα 160 και τον περασα αεροπορια!!! :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

η γκομενα διπλα του μαλλον με εβριζε γιατι περασα απο δεξια.καταβαθος τσουχτηκε γιατι με προκαλεσαν και την πατησαν upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

βογκουσε το RENAULT γιατι ηταν και ανηφορα αλλα τιποτα.

Καλά του έκανες!! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλά του έκανες!! :rolleyes: :rolleyes:

εγω φταιω,πρεπει να βαλω στη μασκα μεγαλυτερο λογοτυπο,να καταλαβαινουν απο μακρια τι ερχεται και να πιανουν ακρη!εκτος αν θεωρουν ακομα τα GOLF γεροντιστικα και συντηρητικα........

Link to comment
Share on other sites

εγω φταιω,πρεπει να βαλω στη μασκα μεγαλυτερο λογοτυπο,να καταλαβαινουν απο μακρια τι ερχεται και να πιανουν ακρη!εκτος αν θεωρουν ακομα τα GOLF γεροντιστικα και συντηρητικα........

όπως έλεγε τότε στο Euro 2004 o Χελάκης "Σκίζει τους Γάλους σαν σαρδέλες εκπληκτικό πέρασμα"

Link to comment
Share on other sites

όπως έλεγε τότε στο Euro 2004 o Χελάκης "Σκίζει τους Γάλους σαν σαρδέλες εκπληκτικό πέρασμα"

Χαχαχχαχα!!!Που το θυμήθηκες ρε????Πολύ καλό!! :rolleyes:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

εγω φταιω,πρεπει να βαλω στη μασκα μεγαλυτερο λογοτυπο,να καταλαβαινουν απο μακρια τι ερχεται και να πιανουν ακρη!εκτος αν θεωρουν ακομα τα GOLF γεροντιστικα και συντηρητικα........

Σωστοοοος........Οπως και να χει δεν τους χαλασε καθολου.....Ωραιος!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαχα!!!Που το θυμήθηκες ρε????Πολύ καλό!! :whistling:

Είχα ρέντα εχθές το βράδυ :lol: είμουνα στις καλές επιδή άνοιξα με ένα RC Pegeut και έφαγε χωματάκι αλλά μετά κόψαμε είχε κίνηση έφευγε ο κόσμος από τα μέροι μας και γινότανε φίσκα η εθνική επάνω B)

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι καθως πηγαιναμε με τον νταρκ στην λεωφορ ιωαννινων κ σταματησαμε σε ενα φαναρι κ εγω με το δικο μου,σταματαει ενας μαλλον απο αθηνα με μερσεντες κομπρεσορ c 200 coupe, διπλα στον νταρκ κ κατι του ελεγε αν ειναι γρηγορο το εργαλειο κ,λ,π, κ μετα οταν αναψε το πρασσινο τα ανοιξανε,κ εψαχνε να δει προς τα που πηγε ο νταρκ!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι καθως πηγαιναμε με τον νταρκ στην λεωφορ ιωαννινων κ σταματησαμε σε ενα φαναρι κ εγω με το δικο μου,σταματαει ενας μαλλον απο αθηνα με μερσεντες κομπρεσορ c 200 coupe, διπλα στον νταρκ κ κατι του ελεγε αν ειναι γρηγορο το εργαλειο κ,λ,π, κ μετα οταν αναψε το πρασσινο τα ανοιξανε,κ εψαχνε να δει προς τα που πηγε ο νταρκ!!!! B)

Xεχεχε... ρε το παλυκάρι... Είρθε στην Πρέβεζα να πουλ μουρ με την γλάστρα και την Mercedes και πήρε το μαθημά του... B):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

μετρανε η κοντρες με την αστυνομια???

δεν ξέρω... λές?????

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
Xεχεχε... ρε το παλυκάρι... Είρθε στην Πρέβεζα να πουλ μουρ με την γλάστρα και την Mercedes και πήρε το μαθημά του... ^_^;):D

βρε δεν ντρεπεσε? ? ? ε? ? ? να τρομαζεις τον κοσμο? ? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε δεν ντρεπεσε? ? ? ε? ? ? να τρομαζεις τον κοσμο? ? tongue.giftongue.giftongue.gif

Μαααα δεν φταίω εγώ αυτός πήγαινε γυρεύοντας ;)^_^:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω ξερω να πω οτι πριν δυο χρονια εφυγα σε κσαρα με στρουμφακια λογω αγνοιας(δεν ηξερα οτι κυνηγουσε εμενα),ηταν δυο, εγω μονος μου,μετα το αλλο στρουμφακι πηρε το δικο μου και εγω φιλοξενηθηκα στο δικο τους,μετα εφυγε το στρουμφακι σε ενα πριμερα! με το δικο μου καθοδον για το ξενοδοχειο,τα δοκιμαζανε μεταξυ τους....,φιλοξενια,ευγενια,μελι σταζανε... παντως 5 αστερια,με τρομερες εγκαταστασεις ασφαλειας...και φοβερες τιμες (ασυναγωνιστες λογω μονοπωλιου)διαμονη/φαγητο/τηλεφωνο/τζαμπα!τι να λεμε τωρα,εχουν το τροπο τους να σε κανουν να νιωθεις ο σαουδαραβας πρινγκηπας απτο πολυ security...σε περικυκλωνουν να σε προστατευσουν μην σε χτυπησει κανενας αλλος!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Golf 2 gti μαύρο , λευκές cromodora μάλλον, με αυτοκόλλητο του club ??

Προχθές λιμανάκια , μας κυνήγαγε rx8 mazda , δεν είδα τι έγινε μετά το inland, αλλά στην ευθεία της Βουλιαγμένης πέθανα στο γέλιο , είχα καθίσει πίσω και έβλεπα το γέρο λύκο να είναι μπροστά και από την εκκίνηση,, α02 σασμανάκι . με 3,866 μάλλον ο τύπος με το rx8 δεν άνοιξε ξανά ?? εγώ απλά περίμενα να καθίσουμε μπροστά σε φανάρι αλλά δεν έκατσε.. από 2 ερες θα έκλεβα εκκλησία

Link to comment
Share on other sites

χθες πρωι μετα τα τεμπη προς λαρισα παγωμενο lipton σε type R παλιο!!!!πολυ φασαρια το γ@μημενο εκανε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλικό άνοιγμα εχθές με το νέο Ford Focus RS στήν εθνική, ανοίξαμε από ρολλαριστές τρίτες λόγω κίνησης και στο κούμπωμα έκτης ήταν σχεδόν μιάμιση κολώνα πίσω.

Εμένα πάντως αν και ήταν στο λαχανί μου άρεσε πολύ σαν αυτοκίνητο και ο ήχος του είναι φοβερός, δύναμη του λείπει, αν και από ότι λέγεται μόνο με πρόγραμμα πάει στα 340 άλογα με 51 κιλά ροπής.

Link to comment
Share on other sites

χθες πρωι μετα τα τεμπη προς λαρισα παγωμενο lipton σε type R παλιο!!!!πολυ φασαρια το γ@μημενο εκανε!!!!

Δεν ντρέπεσαι ρε?

Τσίπα δεν έχεις επάνω σου?

:o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
Φιλικό άνοιγμα εχθές με το νέο Ford Focus RS στήν εθνική, ανοίξαμε από ρολλαριστές τρίτες λόγω κίνησης και στο κούμπωμα έκτης ήταν σχεδόν μιάμιση κολώνα πίσω.

Εμένα πάντως αν και ήταν στο λαχανί μου άρεσε πολύ σαν αυτοκίνητο και ο ήχος του είναι φοβερός, δύναμη του λείπει, αν και από ότι λέγεται μόνο με πρόγραμμα πάει στα 340 άλογα με 51 κιλά ροπής.

χαχαχαχ ρε ακομα δεν το πηρε ο ανθρωπος και τον εκανες να κλαψει? ? ? tongue.gif

μια χαρα ειναι δεν του λειπει δυναμη! μην ξεχνας οτι ειναι "μαμα" 300 ps ;)

Link to comment
Share on other sites

του λείπει δύναμη με 300 άλογα ;;;;;;;;; Θεέ μου στραγάλια τα κάναμε τα άλογα

Ρε μ@λ@κισμένο λες και είσαι χθεσινός, αυτό που εννοώ είναι ότι δεν σου δίνει την αίσθηση αυτοκινήτου με 300 άλογα.

¶ντε τώρα τράβα στην σκοπιά σου που μου έχεις και άποψη. tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε μ@λ@κισμένο λες και είσαι χθεσινός, αυτό που εννοώ είναι ότι δεν σου δίνει την αίσθηση αυτοκινήτου με 300 άλογα.

¶ντε τώρα τράβα στην σκοπιά σου που μου έχεις και άποψη. tongue.giftongue.gif

;):lol: :lol: Ψαρακας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.