Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

δεν υπαρχει Golf 3 1600 16V ...8V είναι και βγάζει 100 ps....και από στάση το TSI θα είναι μπροστά

+100 Εχω βαλει με τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

roger that.

μου λεει πως αν δεν ειχα το προγραμμα με εχει και μου φανηκε παραξενο 8)

λεω λες να ζω σε αλλο κοσμο?

....καλά κρασιά! ! ναι πες του! όπως τα λέει!

βγάλε το πρόγραμμα σου γίνε μαμά (αρκεί να είναι και αυτός μαμά! !)

βάλε και ενα στοίχηματακι να γουστάρεις...μια μπύρα ρε παιδί μου!

και μετά απόλαυσε την δροσερή - δροσερή!

τι λεω μορε? ? ? σιγα μην βγαλεις το προγραμμα.....οκ! πες του!

τα μαμα τα περνας! εμενα ομως? ? ? παμε μια? ? ?

Edited by Κωστας VR6
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ωταν τον βρω θα του πω να ανοιξουμε.

αλλα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση γιατι το ελεγε και το πιστευε το εβλεπα στα ματια του.

και λεω δεν ειναι δυνατων.. εχω παιξει με αρκετα αμαξια στα αλογα μου και με τα ποιο πολλα ειχα θετικα αποτελεσματα!

λες να μου την κανει ;

εκτως αν δεν ειναι stock οπως λεει!

ειδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

~160 αλογα δεν ειναι το δικο σου?τι το συζητας τοτε?εκτος αν φοραει κανενα 1.8 16v η χειροτερα κανενα 2.0 16v οπου εκει μπορει να τα βρεις σκουρα τα πραγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

~160 αλογα δεν ειναι το δικο σου?τι το συζητας τοτε?εκτος αν φοραει κανενα 1.8 16v η χειροτερα κανενα 2.0 16v οπου εκει μπορει να τα βρεις σκουρα τα πραγματα!!!

Λες να ηταν 1.8? γιατι θυμαμε οτι μου ειπε 16V.

δεν ξερω ειμουν ζαλισμενος απο κατι ουζα. χαχαχαχα

θα μαθω συντομα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο το 1.8 το 16ν εχασα οταν ειμουν μαμα και ειχα 1500χλμ για 1 αμαξι.

Το 8ν δεν εχει καμια ελπιδα και απο μαμα τσι.

Το 2.0 16ν με αφηνει κανα 2 αιωνες πισω γτ το παλικαρι μπορει να το εχει και 600 κιλα..ο Speedy ξερει :)

Κερναει πολλους στην θεσσαλονικη...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο το 1.8 το 16ν εχασα οταν ειμουν μαμα και ειχα 1500χλμ για 1 αμαξι.

Το 8ν δεν εχει καμια ελπιδα και απο μαμα τσι.

Το 2.0 16ν με αφηνει κανα 2 αιωνες πισω γτ το παλικαρι μπορει να το εχει και 600 κιλα..ο Speedy ξερει :p

Κερναει πολλους στην θεσσαλονικη...

;):)

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι είναι μαμά και μόνο με φίλτρο Κ&Ν και τίποτα άλλο… μάλλον τα πάει πολύ καλά και προσπαθώ να βρω και καλό πρόγραμμα… τότε πιστεύω θα τα πάει καλύτερα!

Έχουμε και λέμε… τσαγάκι κεράσαμε σε S2000 με 2ρες ρολαριστές και 1,5 κολόνα μπροστά στο χιλιόμετρο! Leon cupra 240ps τσαγάκι δώσαμε αλλά μόνο ένα καπό! Golf gti v 1 αμάξι… Honda civic (250ps έτσι έλεγε αλλά μετά από 100 πατήματα με καμιά 1000 μάρτυρες ούτε 50 άλογα δεν είχε από τα 250 που έλεγε αλλά απ’ότι είδα δυναμομέτριση έλεγε 250…) 2 κολόνες!!μπροστά!!! GOLF V GT με 230 αλογάκια (μέλος του club) 2 αυτοκίνητα μπροστά ήμουν γιατί σπίναρα μέχρι την 3 όλη σε εκείνον τον δρόμο(θα τα ξαναδώσουμε για να δούμε πάλι γιατί είπε πως δεν το πάτησε…)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ πέφτω σε ψόφια αυτοκίνητα μου φαίνεται...

Πως το εννοείς ψόφια? Τόσα γρηγορα κυκλοφορούν στα γνωστα στέκια. Δοκίμασε εκει.

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι είναι μαμά και μόνο με φίλτρο Κ&Ν και τίποτα άλλο… μάλλον τα πάει πολύ καλά και προσπαθώ να βρω και καλό πρόγραμμα… τότε πιστεύω θα τα πάει καλύτερα!

Έχουμε και λέμε… τσαγάκι κεράσαμε σε S2000 με 2ρες ρολαριστές και 1,5 κολόνα μπροστά στο χιλιόμετρο! Leon cupra 240ps τσαγάκι δώσαμε αλλά μόνο ένα καπό! Golf gti v 1 αμάξι… Honda civic (250ps έτσι έλεγε αλλά μετά από 100 πατήματα με καμιά 1000 μάρτυρες ούτε 50 άλογα δεν είχε από τα 250 που έλεγε αλλά απΆότι είδα δυναμομέτριση έλεγε 250…) 2 κολόνες!!μπροστά!!! GOLF V GT με 230 αλογάκια (μέλος του club) 2 αυτοκίνητα μπροστά ήμουν γιατί σπίναρα μέχρι την 3 όλη σε εκείνον τον δρόμο(θα τα ξαναδώσουμε για να δούμε πάλι γιατί είπε πως δεν το πάτησε…)

Τι αμαξι εχεις τι Specs?

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

Λες να ηταν 1.8? γιατι θυμαμε οτι μου ειπε 16V.

δεν ξερω ειμουν ζαλισμενος απο κατι ουζα. χαχαχαχα

θα μαθω συντομα

δεν εβγεναν 1800 16V τα Golf III

αν σου είπε 16v και το θυμασε ...τότε στάνταρ είναι 2000cc τοτε έχεις πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα 2 μερες καθως γυρνουσα απο παραλια ερχεται απο πισω ενα γκολφ iv.. και ψιλοκολαει

3ες μεσα το τσιτωνω αλλα αυτος πισω μου.. μετα παρατηρησα οτι μπορει να με περασει απο πανω

ε μεχρι 140 περιπου μετα φρενα..

Κανω δεξια ερχεται διπλα και ΑΝ τον ακουσα καλα ειπε οτι ειναι GTi στα 230αλογα.

Στο Power (αν θυμαμαι καλα) στις τελευταιες σελιδες εχει ενα αρθρο για τους "Καριεριστες Κοντρακιδες"

Παρα πολυ ωραιο με πολυ ειρωνια για τα χαλια του Street racing σημερα.

Οχι οτι ειχα προλαβει το παλιο street racing αλλα οσο μπορω το συνεχιζω και σημερα αν και απο οτι διαβασα πρεπει

να ειμαστε πολυ λιγοι.

Link to comment
Share on other sites

Στο Power (αν θυμαμαι καλα) στις τελευταιες σελιδες εχει ενα αρθρο για τους "Καριεριστες Κοντρακιδες"

Παρα πολυ ωραιο με πολυ ειρωνια για τα χαλια του Street racing σημερα.

Οχι οτι ειχα προλαβει το παλιο street racing αλλα οσο μπορω το συνεχιζω και σημερα αν και απο οτι διαβασα πρεπει

να ειμαστε πολυ λιγοι.

δεν χρειαζετε να το πει το power...μπορεις να το διαπιστωσει ο οποισδηποτε που ασχολειτε και βρισκεται μεσα στα πραγματα....

δυστυχως ετσι ειναι αλλα ευτυχως δεν ειναι ολοι ετσι...

Link to comment
Share on other sites

το παλιο street racing ειχε πολυ γδυσιμο απο αποψη στοιχηματων κλπ τωρα μαζευονται 10-20 φλωρ@κι@ και ανοιγουν "διαφορες" με μοναδικο κερδος το σεβασμο στο εκαστοτε φορουμ...λαλακιες δλδ!!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδακι μετα την γεφυρα του Σταυρου εκερασθη μπλε πουντο το παλιο με ενα μπουρι της σομπας για εξατμιση,εγω με την Λιτσα αυτος μονος του!Η πλακα ηταν οτι με περιμενε για να ανοιξουμε ρολαριστες και ανοιξαμε απο τριτες οπου και τον δροσισα με 2 αμαξια!!!

Link to comment
Share on other sites

την Παρακευη ανοιξα με το polo 1.2 TSi.

εγω εχω ενα πολο 6ν 16V φπε με μαμα καταλυτη και χωρις πισω καθισματα.

ανοιξαμε 3 φορες απο 2ες.

πηγαιναμε περιπου τα ιδια χωρις ομως να φορτωσουμε 4ες καλα μιας και δεν υπηρχε χωρος..

αναμενετε κανονικο ανοιγματακι... :)

Edited by mpoukou22
Link to comment
Share on other sites

τι ειπες τωρα?τσουλαει τοοοσο καλα το καινουργιο το tsi?μια χαρα εκατσε διπλα σου φιλε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.