Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

ποιος ρε ο τασος?μονο εκει παει το μυαλο μου για φιλοκοντρακια που δε γραφει εδω μεσα

yup αυτός :drinks: βρεθηκαμε κατα τύχη και τα είπαμε ;)

peolinio μακαρι να ήσουν πιο κοντά να κάναμε κι εμείς χαβα ;)new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

yup αυτός wink.gif βρεθηκαμε κατα τύχη και τα είπαμε wink.gif

peolinio μακαρι να ήσουν πιο κοντά να κάναμε κι εμείς χαβα wink.gifnew_iloveyou.gif

Μονο φιλικες κοντριτσες με καλους φιλους και οχι ο γνωστος του γνωστου και σε μερη απολυτα ασφαλες για εμας αλλα και τους αλλους , ασε ετσι που πηγε η βενζινη το ριξαμε στις κοντρες με τα ποδια

Edited by peolinio
Link to comment
Share on other sites

το abarth ειναι ταφος και βαριδιο , που με ειδατε ρε παιδια να το τρωω ? Εχει 1 φιλος μου 1ο σταδιο με προγραμμα overload και τον κανω χαβα ...

πρωτο σταδιο το πολυ να ειναι 190 αλογα αρα φυσιολογικο να το περναει tsi αν ομως ειναι SS που εχει πιο μεγαλη τουρπινα και πρωτο σταδιο πρεπει να να πηγαινει καλα πολυ καλα....

Link to comment
Share on other sites

σημερα με ενα mercedes glk 320 cdi...ο καημενος..ηταν και επιμονος..που πηγενε ξυπολυτος στ'αγκαθια??

καλα, ελεος, που παει αυτος με τον ελεφαντα??

μερικοι τζιπαδεροι είναι πολύ προκλητικοι τελικα

Link to comment
Share on other sites

Μονο φιλικες κοντριτσες με καλους φιλους και οχι ο γνωστος του γνωστου και σε μερη απολυτα ασφαλες για εμας αλλα και τους αλλους , ασε ετσι που πηγε η βενζινη το ριξαμε στις κοντρες με τα ποδια

για το πρώτο σκέλος θα συμφωνήσω απόλυτα , για το δεύτερο θα πω ένα στίχο .... η κόντρα είναι κόντρα και δεν παίρνει αναβολές ... οπότε και 2,5¤ να πάει κόντρες θα γίνονται είτε έχουμε 1.6 fsi είτε Gti .

Link to comment
Share on other sites

καλα τοτε ειναι για πολλα γελια.αυτοι νομιζουν οτι εχουν τανκς.....

επισης πολυ προκλητικοι ειναι οι ταπερακιδες παντως

τρελο κομπλεξ με τα VAG... πας σαν ανθρωπος και σε λοκαρουν απο χιλιομετρο μακρυα κ εχουν κολησει στον προφυλακτηρα σου σε χρονο dt και αρχιζουν να σε μπριζονουν

Link to comment
Share on other sites

επισης πολυ προκλητικοι ειναι οι ταπερακιδες παντως

τρελο κομπλεξ με τα VAG... πας σαν ανθρωπος και σε λοκαρουν απο χιλιομετρο μακρυα κ εχουν κολησει στον προφυλακτηρα σου σε χρονο dt και αρχιζουν να σε μπριζονουν

κι εσυ ριχνε ξυλο αβερτα....εγω τουλαχιστον ακολουθω ενα ρητο ενος φιλου με subaru ΠΟΛΥ δυνατο....οτι κινειται εκτελειται...κυριολεκτικα...μεχρι και με suzuki swift sport ανοιγω....προσεξε δεν παιζω...ανοιγω γιατι βγαζουν βρωμες οτι τα vag δεν πανε ενω ολοι ξερουμε οτι απλα παιζουμε!!! new_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

Λεεεεπον...Επειδη σημερα δροσισε και γουσταρα.

Μετα απο αρκετα τσαγια μεσα στην πολη πηρα 2 φιλους μου και πηγαμε προς τα "χωρια"

Ανηφορες κατηφορες στροφες πανω στροφες κατο γυρο στα 10 λεπτα διαδρομη το Colt Ralliart κυριολεκτικα αναψα τσιγαρο και μετα ηρθε. Το cupraki επειδη εχει χερια ο αλλος ηταν καμια 50αρα μετρα πισω μου.. :nea: Καλα μετα το σημερινο αφου δεν μου εμεινε τουρμπινα + λαστιχα + ESP στο χερι καλα ειμαστε.. Θεριο το τσι δεν σπαει ποτε! :D

Btw...εκλεισα και 20.000χλμ απροβληματιστα τα 18.000 με προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Λεεεεπον...Επειδη σημερα δροσισε και γουσταρα.

Μετα απο αρκετα τσαγια μεσα στην πολη πηρα 2 φιλους μου και πηγαμε προς τα "χωρια"

Ανηφορες κατηφορες στροφες πανω στροφες κατο γυρο στα 10 λεπτα διαδρομη το Colt Ralliart κυριολεκτικα αναψα τσιγαρο και μετα ηρθε. Το cupraki επειδη εχει χερια ο αλλος ηταν καμια 50αρα μετρα πισω μου.. :thumbsup: Καλα μετα το σημερινο αφου δεν μου εμεινε τουρμπινα + λαστιχα + ESP στο χερι καλα ειμαστε.. Θεριο το τσι δεν σπαει ποτε! :blush:

Btw...εκλεισα και 20.000χλμ απροβληματιστα τα 18.000 με προγραμμα.

οντως δροσισε και γουσταω πολυ! χαχα

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το μεσημέρι γύρναγα από Αθηνών Λαμίας , και στα διόδια των Αχαρνών έχω μπροστά μου ένα leon cupra όπου σε κάθε επιφάνεια του αυτοκίνητου αναφερει πολύ γνωστή φίρμα με προγράμματα . ( καλή τιμή θα του έκαναν ?? )

δεν με έχει πάρει χαμπάρι και περνάω από δεξιά , των περιμένω μετά το τελείωμα τις ανηφόρας και ανοίγουμε ,, με 3ες 2 κενές μέχρι τα 260 έφαγε ,,,

αυτά τα αυτοκολιτάκια κάτω από το σήμα του πορπαγκαζ stge 4 - 470 hp ,,,με κάνουν και γελάω παρά πολύ...

μα είναι δυνατόν να δηλώνεις ότι είσαι ,,για πιο λόγο ??

χαζός κόσμος και κομπλεξικός ,,, δεν αναφέρω τι μου είπε όταν κάναμε δεξιά γιατί μπορεί να γράφει εδώ μέσα ..και να γίνουμε

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το μεσημέρι γύρναγα από Αθηνών Λαμίας , και στα διόδια των Αχαρνών έχω μπροστά μου ένα leon cupra όπου σε κάθε επιφάνεια του αυτοκίνητου αναφερει πολύ γνωστή φίρμα με προγράμματα . ( καλή τιμή θα του έκαναν ?? )

δεν με έχει πάρει χαμπάρι και περνάω από δεξιά , των περιμένω μετά το τελείωμα τις ανηφόρας και ανοίγουμε ,, με 3ες 2 κενές μέχρι τα 260 έφαγε ,,,

αυτά τα αυτοκολιτάκια κάτω από το σήμα του πορπαγκαζ stge 4 - 470 hp ,,,με κάνουν και γελάω παρά πολύ...

μα είναι δυνατόν να δηλώνεις ότι είσαι ,,για πιο λόγο ??

χαζός κόσμος και κομπλεξικός ,,, δεν αναφέρω τι μου είπε όταν κάναμε δεξιά γιατί μπορεί να γράφει εδώ μέσα ..και να γίνουμε

χαχαχ..αδερφε μου θυμισες εναν τυπα με ενα lada samara μπλε ηλεκτρικ και με κιτρινα αυτοκολητα τεραστιων διαστασεων στο πισω παρπριζ δηλωνε..ΛΑΔΑ 2000CC......XAXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

εχθές κατά της 1 στα λιμανάκια τρελό μπαμ opc ,, προσπάθησε να περάσει gti απ εξωτερική γραμμή ... τραβάτε ρε σε καμία πίστα ρε ζαγάριγια που θέλετε να στρίψετε στους δρόμους .. καλά μην υπερβάλω στο αντίθετο πέρασε και έσκασε στου χαααντκ

Link to comment
Share on other sites

χθες ερχομουν Λαρισα.

ειχα πισω μου στο μαλλιακο ενα c2 λογικα αυτο με τα 125 αλογα 1.6 16v , βγαζει και ποιο δυνατο? ειχε σιγουρα εξατμιση , ισως και εισαγωγη.

anyway ηταν μονος του εγω με την κοπελα μου και το αμαξι ΤΙΓΚΑ. γεματο πορπαγκαζ βαλιτσες τα παντα

και τα πισω καθισματα γενικα ηταν σαν να εχω μεσα 4 ατομα.

του εφυγα ΠΟΛΥ δυσκολα... ξενερωσα thumbsdown.gif

δεν ειχα σκοπο να κατσω να ανοιξω μαζι του αλλα ηταν ΠΟΛΥ προκλητικος.

εκανα δεξια να περασει και καθωταν πισω μου.

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

λογικα το vts ηταν, 1.6 125. εβγαζε και vtr 1.4 75 αλλα σιγουρα δεν ηταν αυτο. παντως οπως και να χει ακομα και το vts δεν παει καθολου καλα για 125 αλογα και το βαρος του που ειναι σχετικα μικρο. σιγουρα επαιξε ρολο το βαρος και μονο. αν εσυ κινουσες 1500 κιλα, εκεινος ηταν οριακα πανω απο 1100.

απο λαρισα εισαι η σπουδαζεις εκει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.