Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Υπάρχει μια παρτίδα με ασημί Octavia 5 RS, συνήθως δείχνουν respect στα υπόλοιπα ΙΧ RS (έχει τύχει σε φίλο). Αρκετά είναι χωρίς καθόλου αυτοκόλλητα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια παρτίδα με ασημί Octavia 5 RS, συνήθως δείχνουν respect στα υπόλοιπα ΙΧ RS (έχει τύχει σε φίλο). Αρκετά είναι χωρίς καθόλου αυτοκόλλητα.

εγω ρε παιδιά εγω δει "κανονικο "μπατσαδικο οκταβια 20 vt 4χ4 με αυτοκολλητο αβτ και ενα μπουρι για εξατμηση ΝΑ!! με το συμπαθειο σε κεντρικο δρομο τις καλλιθεας

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδιά εγω δει "κανονικο "μπατσαδικο οκταβια 20 vt 4χ4 με αυτοκολλητο αβτ και ενα μπουρι για εξατμηση ΝΑ!! με το συμπαθειο σε κεντρικο δρομο τις καλλιθεας

Ναι και εγώ το έχω δει. Προφανώς αυτούς δεν τους πιάνει το θέμα της εξάτμισης.

Link to comment
Share on other sites

OFF

Σημερα ειχε μαχη μεταξυ λανσερ εβο και γκολφ ρ σε ενα περιοδικο.. το λανσερ αρχικη ειχε 53κ ενω το γκολφ 50κ..

Αλλα γενικα το λανσερ ηταν ποιο γρηγορο σε ευθεια και ειδικα σε στροφες..

Ισως εχει καποια σχεση οτι το περιοδικο ειναι το ΕVO.. :clapping: Λεω εγω τωρα...

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

οι παλιές εποχές φύγανε ,, θυμηθείτε την ομάδα Z που έσκαγαν στα λιμανάκια με το rs 2 , και το Μ5 και τους έριχναν τα yugo χαχαχα ,, τους πήραν και τα astra gsi γιατί σκοτωνόντουσαν οι άχρηστη,, το rs 2 το είχε φτιάξει ο πατσουρεας τότε που υπήρχε η DIGITEC ,, για αυτό δεν τον έγραφαν ,, αλλά ήταν το πιο αργό rs2 τότε της αστυνομίας ,

τώρα όλοι δεξιά και μούρη λεζάντα...

οι εποχες αλλαξαν

Link to comment
Share on other sites

οι παλιές εποχές φύγανε ,, θυμηθείτε την ομάδα Z που έσκαγαν στα λιμανάκια με το rs 2 , και το Μ5 και τους έριχναν τα yugo χαχαχα ,, τους πήραν και τα astra gsi γιατί σκοτωνόντουσαν οι άχρηστη,, το rs 2 το είχε φτιάξει ο πατσουρεας τότε που υπήρχε η DIGITEC ,, για αυτό δεν τον έγραφαν ,, αλλά ήταν το πιο αργό rs2 τότε της αστυνομίας ,

τώρα όλοι δεξιά και μούρη λεζάντα...

οι εποχες αλλαξαν

ομαδα S εννοεις... με ειχε σταματησει κ μενα το RS2 με την μηχανη, στο ασχετο, ευτυχως την ειχα σκαπουλαρει! :D

Link to comment
Share on other sites

Αφου καναμε θεμα για το βαρος θελω να μαθω το βαρος

scirocco 160 manual & dsg

golf 6 160 manual & dsg

golf 5 tsi 140

cupra ibiza dsg

polo gti dsg

το θεμα ειναι να ειναι το βαρος για ολα με τα ιδια δεδωμενα!

με η χωρις βαρος οδηγου , καυσιμο

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

scirocco 160 manual & dsg - 1271 & 1285

golf 6 160 manual & dsg - 1271 & 1286 (3D)

golf 5 tsi 140 - 1190 (3D)

cupra ibiza dsg - 1169

polo gti dsg - δεν το βρίσκω τώρα! :rofl:

όλα από autobild, δηλαδή οι εργοστασιακές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

δλδ το cupra ειναι μονο 20 κιλα ποιο ελαφρυ αππ το 5αρι tsi?

δεν νομοιζω..

κοίτα και εμενα μου φαίνεται περίεργο ειδικά για το πεντάρι, αλλα απλά σου είπα ότι γραφει το περιοδικό, δηλαδή τα κιλά που δηλώνει κάθε εταιρία. για το polo λίγο πιο βαρυ από το ibiza είναι νομίζω. τουλάχιστον έτσι γραφουν. τώρα άμα θέλεις να μάθεις ακριβώς πρέπει να κοιτάξουμε σε κάποιο αυτοτριτι η drive που κάνουν οι ίδιοι τις περισσότερες μετρήσεις.

αλλα και πάλι δύσκολα θα βρείς ακριβώς τις τιμές σε όλα αυτά στις ίδιες ακριβώς συνθήκες. παίζουν πολλά πράγματα ρολο όπως αν το ζυγίσει κάποιος με άτομο η άτομα μέσα, τι εξοπλισμό έχει και με τα υγρά τι γίνεται αν έχει λίγα, καθόλου η γεμάτο.

Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει απραγια γμτ... προσωπικα κα8ε μερα που παω-γυρναω δουλεια εχει τοση κινηση που ισα που φτανω τα 80 στο ποταμι knife.gif

ουτε ενα κυνηγητακι δεν μπορουμε να κανουμε :baby::lol:

μου λειπει ο αυγουστος! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρωί και μεσημέρι είναι λίγο δύσκολο πια. Οι καραμπόλες στο ανέβα στο ποτάμι μετά τα ΚΤΕΛ είναι συχνό φαινόμενο με τα απότομα φρεναρίσματα και δεν λέει. Βράδυ που αδειάζουν οι δρόμοι, έχει δροσούλα (για τα τουρμπάκια) και κυκλοφορούν οι τρελόγκαζοι όλων των φυλών (Τζαπανίλες, Γάλλοι κλπ) είναι καλύτερα.

Γενικά στην Αθήνα έχει λαλήσει ο κόσμος, πετάγονται από δεξιά - αριστερά αμάξια με γκόμενες που μιλάνε στο κινητό, παππούδες στην κοσμάρα τους, ντιλιβεράδες που σκάνε μύτη από το πουθενά ανάποδα σε μονόδρομο, Πακιστανοί με τα ποδήλατα πετάγονται σαν μουτζαχεντίν από τα στενάκια.

Μάλε βράσε γενικά...

...και έρχεται και ο μαύρος στο φανάρι να σου πλύνει το τζάμι ή να πάρεις με το ζόρι μπανάνες και είσαι πλέον στα όρια σου ένα κλικ πριν την έκρηξη!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειχαμε κηδεια..λευκο tts.καραμαμα πρεπει να ητανε γιατι κατλαβα οτι ζωριζοτανε αρκετα...καπακι μετα ενα ford st με κορομπλι χρωμα!!(πορτοκαλι)δεν θα το σχολιασω καν το αποτελεσμα απλα φανταστητε το μαυρο κατραμι μπροστα μετα ενα τανκερ και απο πισω το st!!

Link to comment
Share on other sites

Πρωί και μεσημέρι είναι λίγο δύσκολο πια. Οι καραμπόλες στο ανέβα στο ποτάμι μετά τα ΚΤΕΛ είναι συχνό φαινόμενο με τα απότομα φρεναρίσματα και δεν λέει. Βράδυ που αδειάζουν οι δρόμοι, έχει δροσούλα (για τα τουρμπάκια) και κυκλοφορούν οι τρελόγκαζοι όλων των φυλών (Τζαπανίλες, Γάλλοι κλπ) είναι καλύτερα.

Γενικά στην Αθήνα έχει λαλήσει ο κόσμος, πετάγονται από δεξιά - αριστερά αμάξια με γκόμενες που μιλάνε στο κινητό, παππούδες στην κοσμάρα τους, ντιλιβεράδες που σκάνε μύτη από το πουθενά ανάποδα σε μονόδρομο, Πακιστανοί με τα ποδήλατα πετάγονται σαν μουτζαχεντίν από τα στενάκια.

Μάλε βράσε γενικά...

...και έρχεται και ο μαύρος στο φανάρι να σου πλύνει το τζάμι ή να πάρεις με το ζόρι μπανάνες και είσαι πλέον στα όρια σου ένα κλικ πριν την έκρηξη!!

welcome to the jungle πραγματικα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.