Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

+1 ολα τα gti μαμα ειναι πισω...αποδεδειγμενο πολλακις απο εμπειριες και δικες μου και φιλων. ακομα και με gti προγραμμα στεκομαστε καλα

Επανάληψη μητηρ πάσης μαθήσεως φίλε Νίκο, σε ευχαριστώ.

Edited by Katana
Link to comment
Share on other sites

Παντως για το polo vs ralliart ουτε εγω πιστευα το αποτελεσμα. Σχεδον κοπια και μετα το πολο μπροστα προφυλακτηρα..

Στην 1η φορα λεω νταξει το πολο εκανε κατι δοκιμες ζεσταθηκε + οτι δεν αλλαζε απο παντλς.

Την 2η φορα ηταν στην εθνικη και το πολο ειχε 2ο ατομο μεσα και παλι μπροστα το πολο.

ΠΑΝΤΩΣ εγω με 3 ατομα μεσα που ακολουθουσα απο πισω πατουσα αφηνα πατουσα αφηνα μην τους περασω απο πανω!!!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ποπο εχουν ξεφυγει στο dragster ΜΟΝΟ ΠΑΠΑΤΖΕΣ!!!

Ρε παιδια σοβαρα τωρα γιατι υπαρχει τετοιο προβλημα με τα tsi???

ενταξει οκ δεν ειναι 20vt ενταξει οκ δεν εχουν φτασει και τοσο ψηλα οσο τα 20vt ακωμη ενταξει ειναι 1400cc τουρμποκομπρεσορατα ενταξει μπορει να πατησει μεχρι και "κουλος" γιατι εχει αυτο το αργο παλιο ντι ες τζι αλλα βρε παιδια ειπαμε..

τα κραζουν οι japan τα κραζουν οι γαλλοι τα κραζουν μεχρι και οι vagites γιατι εχουν ποιο πριν γενιας μοτερ;;; το βλεπω σχεδον παντου αυτο!!!!

στο σεατ κλαμπ θελουν να τα βγαλουν 1-2 αχρηστα τα cuprakia dsg γιατι εχουν ολοι cupra 20vt στο dragster τα ιδια , εχουν παει να το φανε το παιδι με το κουπρα dsg που τωρα το εκανε υβριδιο k04!!!

cool ρε παιδια και εγω 5αρι εχω ουτε καν twincharged δεν τα εβαλα ουτε με το 6αρι ουτε με τα ντι ες τζι!!

καληνυχτα

υγ: καλα εσυ με το 122αρι με προγραμμα , μανουαλ τοσα κιλα παραπανω καροτσα και απο τα δυο και ατομα μεσα πατουσες αφηνες για να μη τους περασεις;;;

ερε τι διαβαζω σημερα..

που τις εκαναν τις αλλαγες στις 4000 το πολο και ο αλλος με τους αστραγαλους;;;

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

ποπο εχουν ξεφυγει στο dragster ΜΟΝΟ ΠΑΠΑΤΖΕΣ!!!

Ρε παιδια σοβαρα τωρα γιατι υπαρχει τετοιο προβλημα με τα tsi???

ενταξει οκ δεν ειναι 20vt ενταξει οκ δεν εχουν φτασει και τοσο ψηλα οσο τα 20vt ακωμη ενταξει ειναι 1400cc τουρμποκομπρεσορατα ενταξει μπορει να πατησει μεχρι και "κουλος" γιατι εχει αυτο το αργο παλιο ντι ες τζι αλλα βρε παιδια ειπαμε..

τα κραζουν οι japan τα κραζουν οι γαλλοι τα κραζουν μεχρι και οι vagites γιατι εχουν ποιο πριν γενιας μοτερ;;; το βλεπω σχεδον παντου αυτο!!!!

στο σεατ κλαμπ θελουν να τα βγαλουν 1-2 αχρηστα τα cuprakia dsg γιατι εχουν ολοι cupra 20vt στο dragster τα ιδια , εχουν παει να το φανε το παιδι με το κουπρα dsg που τωρα το εκανε υβριδιο k04!!!

cool ρε παιδια και εγω 5αρι εχω ουτε καν twincharged δεν τα εβαλα ουτε με το 6αρι ουτε με τα ντι ες τζι!!

καληνυχτα

υγ: καλα εσυ με το 122αρι με προγραμμα , μανουαλ τοσα κιλα παραπανω καροτσα και απο τα δυο και ατομα μεσα πατουσες αφηνες για να μη τους περασεις;;;

ερε τι διαβαζω σημερα..

που τις εκαναν τις αλλαγες στις 4000 το πολο και ο αλλος με τους αστραγαλους;;;

φιλε παραγγηλες το γτι? το πολο?

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια??φωναξατε μαμα gti??εδω ειμαι..ποιος ειναι αυτος που λεει οτι την εχει πιο μακρια?? sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα!

Ρε Πάνο, γιατί ασχολείσαι με το dragster? Εγώ όποτε έμπαινα εκεί, όλο και κάτι διάβαζα που με εκνεύριζε...Πάντως άλλοι λένε πως το καινούριο Κολτ είναι πιο δυνατό από το παλιό, και άλλοι πως έχει χάσει το μοτέρ.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδιά; Ότι ένα tuned tsi δεν πιάνει μαμά(!) Gti;;;

Φέρτε κανένα προγραμμάτο μπας και με φτάσει! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε παραγγηλες το γτι? το πολο?

περιπου...

περιμενω να δω αν θα μπορεσω να το παρω με κοκκινες

πινακιδες :(

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ εγω με 3 ατομα μεσα που ακολουθουσα απο πισω πατουσα αφηνα πατουσα αφηνα μην τους περασω απο πανω!!!! sillyhorse1rb5.gif

υγ: καλα εσυ με το 122αρι με προγραμμα , μανουαλ τοσα κιλα παραπανω καροτσα και απο τα δυο και ατομα μεσα πατουσες αφηνες για να μη τους περασεις;;;

ερε τι διαβαζω σημερα..

που τις εκαναν τις αλλαγες στις 4000 το πολο και ο αλλος με τους αστραγαλους;;;

Πλακα εκανα poen.. :(

Link to comment
Share on other sites

περιπου...

περιμενω να δω αν θα μπορεσω να το παρω με κοκκινες

πινακιδες :(

μν κα8εσαι κ ασχολεισαι ρ φιλε με το dragster.μερικα πραγματα δν στεκουν καθολου! κ ο καθενας λεει το μακρυ του κ το κοντο του! οσο αφορα τους 20vtακιδες τι να πω...ΚΟΜΠΛΕΞ ΜΕΓΑΛΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδιά; Ότι ένα tuned tsi δεν πιάνει μαμά(!) Gti;;;

Φέρτε κανένα προγραμμάτο μπας και με φτάσει! sillyhorse1rb5.gif

Πες τα καλέ μου άνθρωπε!

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε Τασο εχεις λυσαξει με τα twincharged dsg...

στο dragster μονο παπαριες λενε ο αλλος γραφει μπροστα το κολτ στην αρχη μετα λεει οχι λαθος το πολο μπροστα μετα λεει κοπιο με κλιο ρς ΑΠΟ 2ερες ΡΟΛ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΟ ΓΙ ΚΟ ΤΑ ΤΟ ,εδω ο φιλος λεει δεν τα πηγαν καλα με τις κορνες τεσπα.. δεν ειναι ταφοι ουτε το πολο ουτε το ιμπιζα.

πατησαν πρωτες 4500 πλακα μας κανουν;;

ας πατουσαν 2ερες 2400-2500 να τα ξαναλεγαμε..

τεσπα ενα πολακι θα κανει βολτες σε λιγο καιρο μαμα για αρχη και βλεπουμε και ετοιμο να πατησει με οποιον θελει. για να βγαλουμε συμπερασματα αλλα οχι οπως βολευει παντα τους αλλους..

φιλικα

poen....εγω θελω να δοκιμασω μαζι του....δεν εχω να χασω κατι!!!και δεν εχω λυσαξει με τα tsi....απλα μερικοι νομιζουν ειναι υπερ-οπλα!

Θα χαρω να ειναι μπροστα μου....

Και κατι αλλο...να μην ερθει στα μετρα μου αλλα ουτε και να παω εγω στα δικα του!!!κατι ενδιαμεσο...εκτος αν δοκιμασουμε μια και μια!

Link to comment
Share on other sites

και εγω θελω να δοκιμασω με μιντκιν και κατανα φιλικα..που και ποτε καπου να μας βολευει ολους!

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδιά; Ότι ένα tuned tsi δεν πιάνει μαμά(!) Gti;;;

Φέρτε κανένα προγραμμάτο μπας και με φτάσει! sillyhorse1rb5.gif

εγω ειμαι μεσα.. :drinks::pardon: gti 1o σταδιο(χωρις φιλτρο).. παντα φιλικα...(αν και τη τελευταια φορα που πηγα αντιπροσωπεια για λιπαντικο servicee μου ειπαν οτι βρηκαν κατι και επρεπε να γινει επαναπρογραμματισμος και θα χανοταν το προγραμμα.. λεω δε πειραζει καν τε το.. μετα μου λενε δε χρειαστηκε τελικα.. αλλα μου εχει μεινει ψυχολογικο οτι εχασε αποδοση δλδ βγηκε το προγραμμα αλλα δε νομιζω.. )

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

και εγω θελω να δοκιμασω με μιντκιν και κατανα φιλικα..που και ποτε καπου να μας βολευει ολους!

θέλω και εγώ να ρθω!!!:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη και με εσενα θελω καποια στιγμη αν ειναι νορμαλ...να δω τι κανω....γιατι εχω αμφιβολιες τελευταια!!!

Υ.Γ. αν ενδιαφερεσαι για μεταχεισμενο opc σε πολυ καλη τιμη και σε πολυ καλη κατασταση,σου εχω βρει ενα!

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη και με εσενα θελω καποια στιγμη αν ειναι νορμαλ...να δω τι κανω....γιατι εχω αμφιβολιες τελευταια!!!

Υ.Γ. αν ενδιαφερεσαι για μεταχεισμενο opc σε πολυ καλη τιμη και σε πολυ καλη κατασταση,σου εχω βρει ενα!

Oχι ηρθα στα λογικα μου... ευχαριστω Τασο new_iloveyou.gif

σορρυ για το υφος πριν δεν με παρεξηγεις πιστευω ετσι???? ;)

Link to comment
Share on other sites

Oχι ηρθα στα λογικα μου... ευχαριστω Τασο new_iloveyou.gif

σορρυ για το υφος πριν δεν με παρεξηγεις πιστευω ετσι???? ;)

Εννοειται πως οχι ρε φιλε....

Εχω πει τις αποψεις μου και επισης σας εχω πει οτι ειλικρινα χαιρομαι αν τα καινουρια αμαξια ειναι πολυ καλυτερα απο ενα παλαιοτερο!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα σε παρω καποια στιγμη που θα βρω λιγο χρονο (σαπιζω στο τει) να τα πουμε παλι..

αντε και ωωωωωωωωωταν ερθει το πολακι θα παμε και μια δευτερες ρολλ και μετα απο σταση για να μη λες. χαχαχαχα new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

λες να μην μπορουσες να καταλαβεις την διαφορα αναμεσα σε 200 και 260 αλογα??? new_iloveyou.gif

ναι δε χανεις 60 αλογα στο δρομο και δε το βλεπεις.. το ξερω :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά το αμάξι μου είναι αντιπροσωπεία προς το παρών για πιθανή αλλαγή στην 3η (ψιλογρατζουνάει σε πολύ ψηλές στροφές) και για τοποθέτηση βάσης σασμάν powerflex καθώς και quick shifter της forge sillyhorse1rb5.gif

Ελπίζω μέχρι παρασκευή να το έχω στα χέρια μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.