Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Χθες βραδυ ημουν Λαρσα...

Ρε τι κανετε εκει ρε.. Μπορει να ειδα 15 opc! Κατσαμε λιγο μπροστα στο ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ μετα πιο κατω που πατησαν 2 opc και μετα ιου ιου ιου :/ Ειδα και ενα Passat?Bora? μπορδοροδοκοκκινο.

Off Topic

Στον γυρισμο τα τελευταια διοδια για κατερινη στον Πλαταμωνα εχουν κλεισει με Τσιμεντοπλακες τον παραδρομο!!!!Εχουν ξεφυγει λεμε.. Πως δεν σκοτωθηκαμε αλλαζοντας ρευμα για να παμε απο κατω
Link to comment
Share on other sites

KO3 IHI πρόγραμμα και φίλτρο

απλά κάθησε καλύτερα απ'οτι περίμενα το πρόγραμμα!

αδερφε αν πραγματι εκατσε καλα το προγραμμα τοτε..ΜΠΡΑΒΟ!ειναι να μην σου κατσει ρε παιδι μου...γιατι αν σου κατσει??την γ@μησες!τι κακο πραγμα και αυτο..σε αλλους να καθετε και σε αλλους οχι..μηπως τελικα δεν φορας κ03 και φοραει απο το εργοστασιο καμια 3076??το κοιταξες καθολου??

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

αδερφε αν πραγματι εκατσε καλα το προγραμμα τοτε..ΜΠΡΑΒΟ!ειναι να μην σου κατσει ρε παιδι μου...γιατι αν σου κατσει??την γ@μησες!τι κακο πραγμα και αυτο..σε αλλους να καθετε και σε αλλους οχι..μηπως τελικα δεν φορας κ03 και φοραει απο το εργοστασιο καμια 3076??το κοιταξες καθολου??

κλαιω.....φιλε φανταζεσαι?να φοραει 3076? παντως και οπως τα λεει το 310 αλογα δνε ειναι λιγα....περναει τη πλοιονοτητα τον αμαξιων εκει εξω... δεν συμφωνω μαυτα που λεει απλα λογικα παω να το δω μπας και...

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

χθες κανονισα με 2 παιδια που εχουν polo tsi απο φιλικο κλαμπ να ανεβουμε ΟΧ να δουν τι κανουν τα μικρα μας.

το tsi ειναι με ενα φιλτρο και το δικο μου φπε χωρις πλατες και ρεζερβα.

απο 1ες:

να πω την αληθεια απο 1ες το δικο μου βολευετε καλυτερα.

απο 2ες:

εγινε σφαγη!!!!

Link to comment
Share on other sites

KO3 IHI πρόγραμμα και φίλτρο

απλά κάθησε καλύτερα απ'οτι περίμενα το πρόγραμμα!

ρε Λιακο ο γιατρος ειμαι μην γραφεις βρε παιδι μου οτι ναναι ..275hp και αν... και 38nm ειναι το εργαλειο σου τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω(εκτος αν υπαρχει προγραμμα που παιρνεις 110hp να μας πεις να βαλουμε και εμεις) ενα προγραμμα φορας και ενα φιλτρο(και αυτο ελευθερο στο παπα!) και ενα οργανακι στη θεση του οδηγου ...ημαρτων!! θα βγω απο τα ρουχα μου στο τελος!!..δεν εκτελεις τιποτα... και στο ειπα και απο κοντα αν θυμασαι χαλαρωσε λιγακι..και προσεχε τι γραφεις κακο δικο σου κανεις...συμβουλευτικα παντα...πληροφοριακα..stage 2 golf 6 gti 100oct 297hp 5300rpm 45nm θελεις εξατμιση απο μπροστα πισω κιτ εισαγωγης...εσυ πως εισαι 310hp μονο με προγραμμα?

Edited by drt
Link to comment
Share on other sites

ηταν 1 μοντελο πιο παλια η καινουργια αρχιζει απο 255 αλογα ατμοσφαιρα λετε σε ρεπριζ να την εχουμε?

http://auto.in.gr/modelsearch/?tab=model&mode=specs&make=36&model=544

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

γμτ θελω κ εγω να πετυχω ενα boxter να δω διαφορες τωρα που εχει ακομα ψυχρουλα :D

playmaker ποσα αλογα εισαι ?

238 τελευταια δυναμομετρηση στο κλασικο μαχα πεσ 220+ για τους κακοπιστους :) βρες 1 μοντελο πριν και το τωρινο και πες διαφορεσ...το καινουργιο μπορει να σε εχει απο σ ταση....

Link to comment
Share on other sites

δεν τον εχει ουτε απο σταση ουτε εν κινηση..το r ειναι παντου πιο γρηγορο.τωρα αν to boxter einai kanena S παιζεται αναλογα απο που θα ανοιξουν...

Link to comment
Share on other sites

Τσαγακι σε Γκολφ 3 ΑΒΦ τουρμπο 300+ με την "μικρη" πιεση (εγω με 3η και αυτος με 5η :p)

Τωρα θα ξαναμπει 0-400 (για αυτον) 0-200 (για εμενα) Εκτος και αν σαλιαριζεις και φοβασαι!

Link to comment
Share on other sites

Τσαγακι σε Γκολφ 3 ΑΒΦ τουρμπο 300+ με την "μικρη" πιεση (εγω με 3η και αυτος με 5η :p)

Τωρα θα ξαναμπει 0-400 (για αυτον) 0-200 (για εμενα) Εκτος και αν σαλιαριζεις και φοβασαι!

Αρχησες τις ψευτιες σου παλι?????

Ααααα προσπαθει να το σωσει!!!!!!!!

Σε παω και σημερα το βραδυ αν θες!!!!!

Και τι 300+ στην μικρη πιεση... 270(περιπου)

Δειξε βιντεο ρε.. .εχεις εχεις εχεις???

Link to comment
Share on other sites

επιστροφη απο αθηνα καλαμπακα ανοιξα με ενα οκταβια ρσ το κανιουργιο στην αρχη το περασα αφου το προλαβα πρωτα αλλα μετα ποιο κατω ερχοντανε με πολλα μαλλον γιατι ξανανοιξα αλλα δεν προλαβα να ισοφαρισω την ταχυτητα του και με περασε και με εκλεισε κιολας...και προβληματιστικα και τον αφησα μιας και δεν ηξερε να παιξει σωστα...και ποιο πριν τον ηπια απο ενα οπελ οpc μπλε ελεκτρικ οπου πραγματικα ηταν αλλου το αμαξι του..πολυ ποιο γρηγορο και υπολογιζω αφου στην 5η με περναγε και μου ριχνε κολωνα λεω να ηταν 300+ αυτος..... τραγικο να εχεις 260+ και παλι να περνας μονο νταλικες....

Link to comment
Share on other sites

επιστροφη απο αθηνα καλαμπακα ανοιξα με ενα οκταβια ρσ το κανιουργιο στην αρχη το περασα αφου το προλαβα πρωτα αλλα μετα ποιο κατω ερχοντανε με πολλα μαλλον γιατι ξανανοιξα αλλα δεν προλαβα να ισοφαρισω την ταχυτητα του και με περασε και με εκλεισε κιολας...και προβληματιστικα και τον αφησα μιας και δεν ηξερε να παιξει σωστα...και ποιο πριν τον ηπια απο ενα οπελ οpc μπλε ελεκτρικ οπου πραγματικα ηταν αλλου το αμαξι του..πολυ ποιο γρηγορο και υπολογιζω αφου στην 5η με περναγε και μου ριχνε κολωνα λεω να ηταν 300+ αυτος..... τραγικο να εχεις 260+ και παλι να περνας μονο νταλικες....

ρε συ αφου τα εχουμε πει..η ζωη ξεκινα μετα τα 350...με τα 260 προκοπη δεν θα δεις ποτε.σου ειχα πει αντι να αγοραζεις π@παριες (με τα συγχωρησεως)θα ειχες αγορασει κ04 κιτ και θα ητανε πραγματικα ΑΛΛΟΥ!το golfακι σου...δεν πειραζει απο τα λαθοι μαθαινουμε..και ποτε δεν ειναι αργα..βαλε μπροστα για κ04 ασαπ..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακυρο αλλα ειδα σημερα ενα corsa Opc που οταν γκζωσε λιγο πεταξε φωτια και εγω που ημουν αρκετα πιο πισω και ειχα αερα on βρωμισε το αμαξι τη ηταν?καταλυτη σιγουρα δεν ειχε ε?

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa και μετα οχι πωλητηριο αλλα να χτυπαω και το κεφαλι μου σε τοιχο..θελεις? αφου θα ρουφαει τα κερατα του μετα....τωρα πηγα 2λιτρα πανω σχεδον και του χρονου θα ειμαι απτους πρωτοπορους σε τφσι γτι 5 που θα βαλει γκαζι σει φτιαγμενο(2 σταδιο-αν θελει ο θεος!!)....εσυ εκει τα 500+αλογα οταν τα βγαζεις βολτα ειναι με ηλιακη ενεργεια???γιατι αρχιζω και σκεφτμαι την μελλοντικη αυξηση του σηματος...και οχι se κο4 αλλα se lpg ΘΑ επενδυσω!!!:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa και μετα οχι πωλητηριο αλλα να χτυπαω και το κεφαλι μου σε τοιχο..θελεις? αφου θα ρουφαει τα κερατα του μετα....τωρα πηγα 2λιτρα πανω σχεδον και του χρονου θα ειμαι απτους πρωτοπορους σε τφσι γτι 5 που θα βαλει γκαζι σει φτιαγμενο(2 σταδιο-αν θελει ο θεος!!)....εσυ εκει τα 500+αλογα οταν τα βγαζεις βολτα ειναι με ηλιακη ενεργεια???γιατι αρχιζω και σκεφτμαι την μελλοντικη αυξηση του σηματος...και οχι se κο4 αλλα se lpg ΘΑ επενδυσω!!!:thumbsup:

ασε κ εγω εχω θεμα γμτ, 90 γιουρια το γεμισμα κ με το πηγαινελα δουλεια κραταει καμια βδομαδα σπαστη

υ.γ.

ζητειται κορη βενζινα για σοβαρη σχεση!!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa και μετα οχι πωλητηριο αλλα να χτυπαω και το κεφαλι μου σε τοιχο..θελεις? αφου θα ρουφαει τα κερατα του μετα....τωρα πηγα 2λιτρα πανω σχεδον και του χρονου θα ειμαι απτους πρωτοπορους σε τφσι γτι 5 που θα βαλει γκαζι σει φτιαγμενο(2 σταδιο-αν θελει ο θεος!!)....εσυ εκει τα 500+αλογα οταν τα βγαζεις βολτα ειναι με ηλιακη ενεργεια???γιατι αρχιζω και σκεφτμαι την μελλοντικη αυξηση του σηματος...και οχι se κο4 αλλα se lpg ΘΑ επενδυσω!!!=@

φιλε βρηκα ιταλικο συστημα για γκαζι..αλλα λειτουργει παραλληλα με 1-1,5 λιτρο ανα 100 βενζινη..πιστευω αξιζει!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.