Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Off Topic

To edit ήταν στο 2ο post μου και έσβησα την αναφορά μου στο επάγγελμά σου, το ότι είσαι δλδ μπάτσος

Αυτα πες τα αλλου, σε κανεναν που δεχεται το spaming σου...Ειδα πολυ καλα κ τι εγραψες πριν, αλλα κ μετα! Οσο για το επαγγελμα ευχαριστω με αναβαθμισες.... Αντε τελειωνε ομως με τα offtopics κ γραψε κανενα πατημα να συγχαρουμε το αμαξι σου....

Link to comment
Share on other sites

Θερμή παράκληση, για μία ακόμη φορά.

Ηρεμήστε!

Έγιναν τυχόν warns και τροποποιήσεις όπου έπρεπε.

Μην με αναγκάσετε να στείλω μαζικά κόσμο για διακοπές Χριστουγέννων.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι ξέρω τα Opel δεν παίρνουν οπισθοπορείας εργοστασιακά τουλάχιστον. Είναι αμάξι χαρτογράφησης της Googlemaps και από ό,τι έχω δει τα προτειμάνε γιατί δεν μένουν από πολλαπλασιαστές, DSG, τουρμπίνες, σκάστρες, N75, καμένα λάδια από πρόβλημα στις βαλβίδες και τα σχετικά.

Βλάκες!!!

ελεος!!γιατι θες να βαζεις φωτιες αληθεια πες?υπαρχει και το opel-club εκει θα βρεις και αλλους κολλημενους να κανεις παρεα...sorry για το off-topic αλλα δεν αντεξα με αυτα που διαβαζω!!!επισης ο χαρακτηρισμος βλακες δειχνει το επιπεδο σου!!!

Edited by GazofGT
Link to comment
Share on other sites

ελεος!!γιατι θες να βαζεις φωτιες αληθεια πες?υπαρχει και το opel-club εκει θα βρεις και αλλους κολλημενους να κανεις παρεα...sorry για το off-topic αλλα δεν αντεξα με αυτα που διαβαζω!!!επισης ο χαρακτηρισμος βλακες δειχνει το επιπεδο σου!!!

Γιατί ξέρει παρα πολλά για τα αυτοκίνητα και είναι πολλά χρόνια στο κλαμπ.

Επίσης έχει βοηθήσει πολύ κόσμο εδώ μέσα και είχε ένα από τα ωραιότερα πολακια που κυκλοφορούσανε.

Και τότε ήτανε δύσκολα χρόνια γιατί όσοι γουστάραμε βαγκ, τα γουστάραμε για πολλούς λόγους και όχι μόνο για όλογα.

Από όταν έβγαλε τα tsi, όλοι οι σαξοραλάκιδες έκαναν στροφή στο δικό μας κλαμπ και μας ζαλίσανε (εννοείται πως υπάρχουν και εξαιρέσεις.)

Και να σου πω και τον τελευταίο λόγο:

Γουστάρω πολύ που ξαναγύρισε και μακάρι να γυρίζανε και άλλα αξιόλογα παιδιά που για τους δικούς τους λόγους "την έκαναν"

Υ.Γ: και σίγουρα δεν χρειάζεται την υποστήριξή μου, μπορεί και μόνος του να υπερασπίσει τον εαυτό του άριστα!

Καλώς μας ξανάρθες Κώστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να μαλώνουμε εδώ μέσα. Αντί να ήμαστε αγαπημένοι κοιτάνε οι περισσότεροι να φάνε ο ένας τον άλλον.

Πολλές φορές αρχηνάει λόγο ζήλειας. και εμένα ποιο παλιά ένας στοκος με αμάξι από άλλη εταιρία μου την έλεγε και με απιλούσε εδω μέσα και μετά άρχισε να απειλή το forum. Κανένας admin δεν έκανε τίποτα. Πάλι καλά βλέπω τώρα επεμβαίνουν και αποτρέπουν καβγάδες. Αλλα δεν είναι ανάγκη να περιμένουμε από τον admin να βάλει μια τάξη. Ήμαστε μεγάλα άτομα αγαπάμε τα αμάξια και μοιραζόμαστε της εμπειρίες μας εδω μέσα και έξω για καφε καμία φορά. Ας κρατάμε το φόρουμ καθαρό οπότε και ο άγνωστος που θα μπει να του αρέσει. Ηδη πολλά άτομα διαγραφηκαν από μόνα τους βλέποντας αυτο το χάλι.

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: και σίγουρα δεν χρειάζεται την υποστήριξή μου, μπορεί και μόνος του να υπερασπίσει τον εαυτό του άριστα!

Καλώς μας ξανάρθες Κώστα!!!

Ευχαριστώ Γιώργο και διαβάζοντας το ποστ σου αυτό ήθελα να γράψω αλλά το είπες μόνος σου, δεν θέλω καμία υποστήριξη.

Οι φίλοι που λένε ότι είμαι κολλημένος με τα Opel δεν έχουν ιδέα πόσο γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι τα Opel και την κάθε εταιρία. Αν δεν ήταν τόσο στενόμυαλοι θα έβλεπαν ότι κάποιος ανόητος προσπάθησε να με τσιγκλίσει κι εγώ απάντησα στο ανάλογο ύφος χωρίς καν να υποστηρίξω την Opel γιατί πολλύ απλά στα @@ μου! Λεφτά έδωσα, δεν μου έδωσαν. Εκείνοι νομίζουν ότι αλλάζοντας από κουβαδάκια και παίρνοντας VW έπιασαν τον Πάππα από τα @@. Γαμώ τα αμάξια τα VW αλλά αράξτε γιατί μας διαβάζει και ο υπόλοιπος κόσμος και γελάει και το παραδλό κατσίκι με τα προβλήματα που έχουν τα μοντέρνα αυτοκίνητα του λαού.

Δεν χαίρομαι με αυτό, αν κάποιος εδώ μέσα έχει μυαλό μεγαλύτερο από μέγεθος μπιζελιού ίσως μπορεί να το αντιληφθεί σε ένα ποσοστό. Για τους άλλους δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ δεν με νοιάζει.

Ανάλογο κράξιμο και δούλεμα είχα ρίξει και στο InsigniaClub που πήραν Insignia κι επίσης νομίζουν ότι έχουν γίνει ιππότες της ασφάλτου. Φυσικά με τον ίδιο στενομυαλισμό που διακατέχει και τα εδώ 12χρονα γίναμε πουτ@ν@.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ξέρει παρα πολλά για τα αυτοκίνητα και είναι πολλά χρόνια στο κλαμπ.

Επίσης έχει βοηθήσει πολύ κόσμο εδώ μέσα και είχε ένα από τα ωραιότερα πολακια που κυκλοφορούσανε.

Και τότε ήτανε δύσκολα χρόνια γιατί όσοι γουστάραμε βαγκ, τα γουστάραμε για πολλούς λόγους και όχι μόνο για όλογα.

Από όταν έβγαλε τα tsi, όλοι οι σαξοραλάκιδες έκαναν στροφή στο δικό μας κλαμπ και μας ζαλίσανε (εννοείται πως υπάρχουν και εξαιρέσεις.)

Και να σου πω και τον τελευταίο λόγο:

Γουστάρω πολύ που ξαναγύρισε και μακάρι να γυρίζανε και άλλα αξιόλογα παιδιά που για τους δικούς τους λόγους "την έκαναν"

Υ.Γ: και σίγουρα δεν χρειάζεται την υποστήριξή μου, μπορεί και μόνος του να υπερασπίσει τον εαυτό του άριστα!

Καλώς μας ξανάρθες Κώστα!!!

Ου γαρ οίδασι...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι οσο καιρο ειμαι στο vwclub ποτε δεν ειχα κατι με κανεναν εδω μεσα προσωπικο...απο οτι εχω καταλαβει μερικοι ομως βλεπουν καποιους εδω μεσα σαν αλλο ΄΄Πάπα΄΄ με το αλαθητο κτλπ...εμενα δεν με νοιαζει καν αν καποιος ηταν παλιο μελος αν εχει βοηθησει ή οχι καποιον με νοιαζει καποιοι να κρατουν καποιο στοιχειωδες επιπεδο ετσι εκφρασεις στυλ ΄΄βλακες΄΄ που εχετε vw και εγω ειμαι ΄΄εξυπνος΄΄ που πηρα opel τους επιστρεφω...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι οσο καιρο ειμαι στο vwclub ποτε δεν ειχα κατι με κανεναν εδω μεσα προσωπικο...απο οτι εχω καταλαβει μερικοι ομως βλεπουν καποιους εδω μεσα σαν αλλο ΄΄Πάπα΄΄ με το αλαθητο κτλπ...εμενα δεν με νοιαζει καν αν καποιος ηταν παλιο μελος αν εχει βοηθησει ή οχι καποιον με νοιαζει καποιοι να κρατουν καποιο στοιχειωδες επιπεδο ετσι εκφρασεις στυλ ΄΄βλακες΄΄ που εχετε vw και εγω ειμαι ΄΄εξυπνος΄΄ που πηρα opel τους επιστρεφω...
Μαλλον ανηκεις στους στενομυαλους κι εσυ..... χαχαχα (Καταλαβαινεις πως το λεω) Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

ωραια ''ΚΟΝΤΡΑ'' ταιριαζει κ με το topic...να δουμε ποσες κολωνες θα ριξει τλκ ο ενας στον αλλο.....τι να πω....???? :hocky:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δν ειχε μπει στην κλιμακτηριο ο θειουλης φιλε ΤΑΖ...

Καλα ρε αθεοφωβε ! Ειχες Πολαρα και την εδωσες για Insignia?

Link to comment
Share on other sites

ειμαι οσο καιρο ειμαι στο vwclub ποτε δεν ειχα κατι με κανεναν εδω μεσα προσωπικο...απο οτι εχω καταλαβει μερικοι ομως βλεπουν καποιους εδω μεσα σαν αλλο ΄΄Πάπα΄΄ με το αλαθητο κτλπ...εμενα δεν με νοιαζει καν αν καποιος ηταν παλιο μελος αν εχει βοηθησει ή οχι καποιον με νοιαζει καποιοι να κρατουν καποιο στοιχειωδες επιπεδο ετσι εκφρασεις στυλ ΄΄βλακες΄΄ που εχετε vw και εγω ειμαι ΄΄εξυπνος΄΄ που πηρα opel τους επιστρεφω...

Διαβάζω καθημερινά τα σχόλια που γράφονται εδώ και δεν γράφω από επιλογή μου.

Δεν έχω κάτι μαζί σου, σίγουρα τρέφω συμπάθεια προς αρκετά άτομα από εδώ αλλά αυτό δεν με αποτρέπει και να τους τα "χώσω" όταν θεωρώ πως έχουν άδικο.

Στην προκειμένη περίπτωση, ο Stoilas εξήγησε που πήγαινε το ''βλ@#$ς'', μπορεί να σου ξέφυγε αλλά αν διαβάσεις λίγο τα προηγούμενα ποστ, θα το δεις.

Όσο για την παλαιότητα, δεν λέει τίποτα. Ο λόγος που το ανέφερα είναι πως γνωριζόμαστε μεταξύ μας πολλά χρόνια και δεν παρεξηγούμαστε για π@π@ριές. Δυστυχώς ο γραπτός λόγος είναι δύσκολος να τον πιάσεις και ακόμα δυσκολότερος στην εποχή μας που είμαστε όλοι τσιτωμένοι και ετοιμοπόλεμοι με το παραμικρό.

Ζητάω συγγνώμη για το off topic και σταματάω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

ας πεσουν λιγο οι τονοι ρε παιδια αμαν χριστουγεννα ερχονται!παμε ρ στα δικα μας μην ασχολουμαστε με δευτερους opel κτλ!κλαιωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Passat CC K04 VS EVO 9

Το παιδί με το μαύρο Evo 9 ζητάει ρεβάνς.. Θα τρέξουμε φιλικά 0-1000 μέτρα από ρολαριστά 60-70 χλμ να δούμε διαφορές. Το Evo έχει boost controller με αρκετά file 360-450ps. Αλλά 450ps για να έχει περίεργο. Με stock turbo ξέρω πάνε μέχρι 400ps άντε 420ps με εκεντροφόρους.. Δεν θα τρέξουμε με λεφτά οπότε θα είναι lite το Evaki. Θα είναι όμως; 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί καθώς πήγαινα στην δουλειά είδα να με κυνηγάει μετά μανίας ένα καινούριο audi s3.Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να θέλει ένα κορυφαίο δίλιτρο από ένα 1400άρι με 190 άλογα..τόσο εντύπωση κάνει πιά αυτό το πολάκι...Στηνόμαστε στα φανάρια μπροστά από το μακεδονία παλλάς και μέχρι τα επόμενα φανάρια που είναι στα 200 μέτρα περίπου μου κάνει μισό αυτοκίνητο.Στα επόμενα φανάρια ανοίγει την διαφορά στο ενάμιση αυτοκίνητο.Δύναμη ο tfsi ούτως ή άλλως!!Ενώ είμαστε με 140 150 και μπροστά αυτός στα 50 μέτρα έχουμε την γλυκιά στροφή που μπαίνεις στην παλιά Ανθέων.Τσαρουχώνει το φρένο το παλικάρι με το audi και μπαίνει σαν κυρία εγώ μένω με τα 150 και στρίβω φέτα τελείως αλλά το πολάκι μπαίνει κυριλέ στην στροφή.Στο επόμενο κόκκινο αντί να έρθει από δίπλα μου να τα πούμε και να θαυμάσω το πανέμορφο s3 κάθεται από πίσω...Πίκρα να έχεις αυτό το καλά στημένο τετρακίνητο εργαλείο και να το πατάς μόνο σε ευθείες και να φοβάσαι να πάρεις μία στροφή με λίγο μεγάλη ταχύτητα.Anyway δεν έχουν όλοι την δική μου παλαβομάρα με τις στροφές το ομολογώ είμαι της γαλλικής σχολής... :give_rose: Πάντως για μία ακόμα φορά θαύμασα το s3 και στεναχωρέθηκα που δεν είχα 55 χιλιάδες για να το αποκτήσω αλλά μετά σκέφτηκα τέλη κυκλοφορίας βενζίνες ασφάλειες και τεκμήρια και βολεύτηκα με το ταπεινό αλλά ψιλογρήγορο πολάκι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.