Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Μπέρδεμα...:/

Τι S3 εννοούσα :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Λογικα κάποιο με παρόμοια άλογα η και λίγο ποιο πολλά.. 4wd το s3 έχει ποιο πολλές απώλειες σε ρολαριστα πατηματα από τα 100χλμ και μετά..

Και εγώ σε άνοιγμα που έκανα με ένα s3 με +30 άλογα από το δικό μου μαζί ήμασταν.. Πάλι καλά Που δεν ήταν από στάση να με κάνει κανένα κου κου..

Link to comment
Share on other sites

το μοντελο ηταν το τετραγωνο!!!!το παλίο του 2002 υποθετω....αλλα μαζι....παω μεσα στην βδομαδα να δω τι ψαρια πιανει...και επιτελους να το ρυθμισω κιολας....

επιστροφη απο αγρινιο ρενο williams για πατρα ...το καινουργιο απλα γελια....δεν με ειχε πουθενα....και χαζεψε....του ελεγα πρωτο σταδιο ειμαι απλα δεν ειπα απο τι τουρμπινα πρωτο σταδιο.χαχαχα εκκλησια...

και καποια στιγμη οταν γυρισω βρηκα ενα σκοδα οκταβια καινουργιο στα 340+ να με μετρησει...ιδωμεν πως θα παμε

ερωτηση το αμαξι δεν το παω τελικες απλα κανα 0-200 εχει αναγκη με τα μαμα ωστηρια?η σπαει και με 80 κλμ πχ???

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

φιλικο ανοιγμα με Mg Zr 1.8vvc 160 αλογα με φιλτρο , ολοσωμη εξατμιση και το σασμαν απο το 1.4 το Mg zr καθως ειναι μετατροπη,εγω μαμα golf 5 gt 170....ανοιξαμε απο 1 ρολλ απο τα 30km για αποτελεσμα στα 800m η διαφορα να ειναι 2.5 αμαξια μπροστα το Mg,η διαφορα εγινε στην στα πρωτα μετρα και εμεινε σταθερη.Μετα καναμε αλλα δυο ανοιγματα 2 ρολλ και 3 ρολλ με αποτελεσμα μεχρι 4ρτες να ειμαστε κοπια και μονο οταν εβαζα 5μπτη να του ριχνω 2 αμαξια....δεν κανω κοντρες κτλπ συχνα δεν ξερω αν εκατσα καλα......

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση το αμαξι δεν το παω τελικες απλα κανα 0-200 εχει αναγκη με τα μαμα ωστηρια?η σπαει και με 80 κλμ πχ???

Τι να πάθουν τα ωστήρια? Και τι εννοείς μαμα? Τι εχεις σκοπό να τα κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

363.....καπου 44 ροπη τη καμπυλη στην παρουσιαση....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω το φορουμ.Πατησα πριν λιγες ωρες πριν το ribas με ενα μαυρο GOLF VI R(η μηπως look?) το οποιο ειχε και αυτοκολλητο του club,GOLF V TSI εγω.

Αν το δει ο ιδιοκτητης ας μας πει τι ειναι...

Link to comment
Share on other sites

kai πως πηγες...περασε απο πανω σου το r???260 αλογα??

Αν δεν γνωριζουμε τι ειναι το αμαξι του αλλου ας μην ειμαστε τοσο εριστικοι...γιατι μπορει να εγινε και το αντιθετο... ;)

Edited by tsi.xristos
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γνωριζουμε τι ειναι το αμαξι του αλλου ας μην ειμαστε τοσο εριστικοι...γιατι μπορει να εγινε και το αντιθετο... ;)

+1

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γνωριζουμε τι ειναι το αμαξι του αλλου ας μην ειμαστε τοσο εριστικοι...γιατι μπορει να εγινε και το αντιθετο... ;)

+1

Link to comment
Share on other sites

οκ ηταν καπως...ας το μαζεψω ...σε σχεση με το r πως σταθηκε το γκολφ??καμια φορα ο γραπτος λογος...γαμι#@#2εται

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γνωριζουμε τι ειναι το αμαξι του αλλου ας μην ειμαστε τοσο εριστικοι...γιατι μπορει να εγινε και το αντιθετο... ;)

Που εδώ θα έγινε κιόλας!

+1

Link to comment
Share on other sites

οκ μετα απο μια σελιδα που ασχολουμαστε με ...μπορουμε να μαθουμε τελικα πως πηγε?η δεν υπαρχει τιποτα νεωτερο να πουμε στο θεμα??

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

να προσθεσω οτι μου κολλησε καθως επεστρεφα απο πευκη για πειραια πριν απο λιγο ασπρο σιροκο και το αφου τοπερασα και τις 3 φορες εκανε δεξια λωριδα μετα.....3 ανοιγματα με 2 απο 70 και τσιου.....πρεπει να ηταν κατω απο 300 γιατι δεν με ειχε...αλλα απορω ομως που μου κολλησε...γραφει vw club απο πισω το δικο μου....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε συ δεν ξέρεις οτι όσα αυτοκίνητα φοράνε το σήμα του κλαμπ είναι γρήγορα ;

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε συ δεν ξέρεις οτι όσα αυτοκίνητα φοράνε το σήμα του κλαμπ είναι γρήγορα ;

Για αυτό φρόντισε να ντύσεις το χρέπι σου με αυτοκολλητα μήπως με φτάσεις.

Γατάκι

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα πλεον και μπροστα...χαχααχαχ πλεον δεν μου κολλαει κανενας...επιστροφη γιαννενα τσαγακι σε 1.8τ audi a4 στις στροφες του μπρελου...μετα βεβαια τιμωρηθηκα απτον νομο...αλλα το ξεπερασαμε...μετα julieta τσαι που παλι σε στροφες ειμασταν παρεα..παλι καλα που ειχα το τουρμπο...πολυ καλα στημενο αμαξι απτο εργοστασιο,απαιχτο σε κρατηματα...

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα πλεον και μπροστα...χαχααχαχ πλεον δεν μου κολλαει κανενας...επιστροφη γιαννενα τσαγακι σε 1.8τ audi a4 στις στροφες του μπρελου...μετα βεβαια τιμωρηθηκα απτον νομο...αλλα το ξεπερασαμε...μετα julieta τσαι που παλι σε στροφες ειμασταν παρεα..παλι καλα που ειχα το τουρμπο...πολυ καλα στημενο αμαξι απτο εργοστασιο,απαιχτο σε κρατηματα...

πρεπει να ειχες πολλα απωθημένα Λευτερη,μου θυμιζεις την ταινια 'Ο Τιμωρος',βγηκες και εκτελεις οτι κυκλοφορει!

Link to comment
Share on other sites

μπα απλα .ειναι μεχρι να το συνηθισω και να βαρεθω....τι απωθημενα να εχω 270 αλογα κοντα ηταν πριν.....ο joylietas παντως στην ηλικια του πατερα μου στροφακιας,,ποιο κατω σταματαμε και μεσα σε ολα μου λεει φιλε πισω εχω σκυλο και τα εχει δει ολα,,...απανταω αμα σου πω εγω εχω χρυσοψαρα θα με πιστεψεις...σκασαμε στα γελια!!!

να σε δω και εσενα τωρα που θα το κανεις κο4 τι θα κανεις μετα...χαχαχαχαχαχα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα διόδια στα σκόπια.. Ένας γνωστός μου έχει ένα Honda civic type s 1.8 140ps. Μπαίνει στο αμάξι του και λέει ποιασε με.

Δεν δίνω σημασία μπαίνω στο δικό μου και ξεκιναω για ημαθία. Το παω χαλαρα για να ζεσταθεί και το ανοίγω.. Παρατηρώ ότι δεν τον βλέπω μπροστά μου και ανοίγω ταχύτητα.. Κάποια χιλιόμετρα ποιο κάτω τον ποιανω.το πήγαινε τέρμα.. Χαλαρά παω στον ίδιο ρυθμό μαζί του.

Βγαίνουμε εγνατία.. 170-180-190-200. Stop

Δεν ανοιγη άλλο ο ιάπωνας.. Τον πλησιαζω από δεξιά τον κοιτάω τον παίρνω τηλέφωνο του λέω τι έγινε έπαθε κάτι το εργαλείο και δεν ανοιγη άλλο;;;

Μέσα στα νεύρα ο άλλος το γκάζι στο πάτωμα πιάσαμε τα 204..:) θερμοκρασία 17 βαθμούς έξω ισιαδι μπροστά λέω καιρό εχω να το ανοίξω...

Πάτημα 274 χλμ....;) λέω καλά ημαστε... Ο άλλος πίσω χάθηκε κόβω ταχύτητα να με φτάσει.. Με παίρνει τηλέφωνο με λέει ΠΏΣ πάει έτσι;

Λέω δεν ξέρω..:) στα 100 χλμ που το πήγαινα γρήγορα η κατανάλωση πήγε 12...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.