Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

γραφω λιγο ποιο αναλυτικα στη παρουσιαση μιας εδω δεν κολλανε...

Link to comment
Share on other sites

golfakia 1983 και εσενα εχω και το φιλο σου με το ttακι....δεν ειναι κατι κακο...απλα εχω ριξει περισσοτερα λευτα σε αμαξι και σε περναω.γιατι παθιαζεσαι με το φιλο το cj και τον quicksilver?και τη σχεση εχεις με το tt που εχει σφυριλατα μεθανολες νιτρο και ειναι 225 αλογα μαμα δεν μπορω να καταλαβω?δικο σου ειναι το χρεπι?ελπιζω να εβαλες καμια πισω αεροτομη γιατι θυμαμαι τη κραξιμο ειχε φαει η audi...με το αμαξι του καγκουρα και τη χαρα του γυφτου το παλιο tt...sorry για τα παιδια που το εχουν η το ειχαν αλλα θα σασ το πουν και φιλοι μου που ειχαν tt

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

γραφω λιγο ποιο αναλυτικα στη παρουσιαση μιας εδω δεν κολλανε...

γραφω λιγο ποιο αναλυτικα στη παρουσιαση μιας εδω δεν κολλανε...

χαχαχ ρε τρελε μου αρεσει που μου λεγε οτι δεν θα ριξεις αλλα λεφτα για το αμαξι σου αλλα μετα το επομενο ταξιδι τα υπολοιπα εισαι απιστευτο φιλε :-) συνεχισε ετσι ρε keep tunning xionouli

Link to comment
Share on other sites

golfakia 1983 και εσενα εχω και το φιλο σου με το ttακι....δεν ειναι κατι κακο...απλα εχω ριξει περισσοτερα λευτα σε αμαξι και σε περναω.γιατι παθιαζεσαι με το φιλο το cj και τον quicksilver?και τη σχεση εχεις με το tt που εχει σφυριλατα μεθανολες νιτρο και ειναι 225 αλογα μαμα δεν μπορω να καταλαβω?δικο σου ειναι το χρεπι?ελπιζω να εβαλες καμια πισω αεροτομη γιατι θυμαμαι τη κραξιμο ειχε φαει η audi...με το αμαξι του καγκουρα και τη χαρα του γυφτου το παλιο tt...sorry για τα παιδια που το εχουν η το ειχαν αλλα θα σασ το πουν και φιλοι μου που ειχαν tt

AXAXAXAXAXAXAXAXAXA... Γεια σου ρε Πανο, νεε, με πολλα ποστ και γρηγορε..!!

Link to comment
Share on other sites

ρε ηρεμιστε αμαξια ειναι!golfakia εσυ προκαλεις εγω δεν εχω κανενα προβλημα με κανενα και τη αν κερδισεις σε μια κοντρα?εγινες καλυτερος ανθρωπος?ξεκολατε............................................................................................................ουτε δειχνει ποιοσ εχει καλυτερο αμαξι για τους καμμενους που τους νοιζει...+ ενασ μπορει να εχει 100 φορες καλυτερο αμαξι απο εσενα και απλα εσυ να σαι λιγο πιο γρηγορος στο 0-100 κτλ τι εγινε? εχω ferrari me 400 αλογα ενα φτιαγμενο s3 η ενα r32 turbo με περναει ειναι καλυτερο αμαξι?0ειναι αντε καληνυχτα.γι αυτο καντε κοντρες αλλα χαλαρα δεν εγινε και τιποτα αν ικανοποιει εσενα το αμαξι σου τι σε νοιαζει αν σε περασει ο αλλοσ?

ετσι ειναι bill :p

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι ενα R32 turbo ειναι καλυτερο απο μια Ferrari ... και μονο που το σκεφτηκες εισαι ιεροσυλος !

καποιοι το πιστευουν :D εμενα δεν θα με χαλαγε αν μου το διναν κανενα απο τα 2!αυτο που θελω να πω ειναι οτι γινεται μια κοντρα και γινεται αμεσως χαμος το γραφουν απο εδω απο εκει αλλες φορες πεφτει ξυλο χαλαρωστε λιγο! στο διαταυτα!ουτε τον cj επρεπε να τον πειραξει τοσο ουτε ο αλλος με το tt επρεπε να κραζει κτλ ειρηνη!και μη ξεχναμε οτι παιζει ρολο και ο ανθρωπινοσ παραγοντασ μεχρι και το ποσα κιλα εισαι :p xaxa
Link to comment
Share on other sites

Ας μου έδιναν την Ferrari που θέλω και ας με περναγε και η κουτση Μαρία!!

Και όλο το σόι της μην πω καλύτερα!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

Για να πω την αληθεια θα προτιμουσα μεταξυ ferrari και r32, να μου δειναν την ferrari...και μετα θα την πουλουσα και θα επερνα ενα r32!!!!!!!!! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια να ξερεται ο κινητηρας μπαμ με τα 225 και κο4 σφυρηλατος τελικα φτανει καπου με το ζορι στα 300-320 με αυτα.δεςν ξερω για μεθανολες και νιτρο μετα τι αλλο κερδιζει μιας και ακουω οτι το μοτερ δεν...και αναρωτιομουν δεν ειναι σαν το 20vt agu που εχει παει και 500?βρηκα ενα τυχαια στο νησι.ενα μπαμ μπορτω αλλα ενω το ανοιγε ο τυπος δεν ελεγε τι φορουσε....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

για την ιστορια να ξερεται ο κινητηρας μπαμ με τα 225 και κο4 σφυρηλατος τελικα φτανει καπου με το ζορι στα 300-320 με αυτα.δεςν ξερω για μεθανολες και νιτρο μετα τι αλλο κερδιζει μιας και ακουω οτι το μοτερ δεν...και αναρωτιομουν δεν ειναι σαν το 20vt agu που εχει παει και 500?βρηκα ενα τυχαια στο νησι.ενα μπαμ μπορτω αλλα ενω το ανοιγε ο τυπος δεν ελεγε τι φορουσε....

Σαν κορμος ο BAM με τον AGU ειναι σχεδον ιδιος, απλα ο BAM εχει μικροτερο πειρο στις μπιελες 19 αντι 20 που εχει ο AGU, μεταβλητο και μικροτερη πολλαπλη εισαγωγης απο τον AGU, αλλα αμα πεταξεις και στα 2 ενα bigturbo και γινουν σφυρηλατα, πανε ανετα πανω απο 400 εως και 500 αναλογα τι θα κανεις.

Αλλα με προγραμμα και k04 και ψιλοπεριεφερειακα, και οι 2 οπως ειπες και εσυ δεν πανε παραπανω απο 300-320.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ανέκδοτο ότι το r32 turbo είναι καλύτερο από μία ferrari καλύτερα να μην κυκλοφορήσει προς τα έξω.Ας τα λέτε μόνοι σας και να γελάτε δεν είναι ανάγκη να γελάνε και οι άλλοι με το vwclub.Ας είχα εγώ μία berlinetta ή μία 458 italia και ποιός τα χέζει τα μικρομεσαία golfakia meganakia και polakia.....Eπειδή κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο cj είπε την εξής ατάκα,''εγώ χαίρομαι την αμαξάρα μου και εσείς μείνετε με τα αμαξάκια σας'',έχω μία απορία.Αν ένα βελτιωμένο 1.8tsi το οποίο φτάνει στα 360hp θεωρείται αμαξάρα αυτά τα δυο στο παρακάτω βιντεάκι τι ακριβώς είναι;;;

Πρέπει να ξεκαβαλήσουμε το καλάμι.Πριν μία βδομάδα σκεφτόμουν ότι έχω ένα γρήγορο αμάξι.Μπήκα σε μία καινούρια Μ3 κομπρεσσοράτη για βόλτα.Τώρα πλέον σκέφτομαι ότι έχω ένα αμάξι.Βέβαια αν έχεις ένα r32 turbo τι να κλάσει η Μ3 compressor που μετά βίας φτάνει στα 640hp ή τι να κλάσουν αυτά τα 2 θηρία του βίντεο που τα οδηγούν νεόπλουτοι σαουδάραβες.Άσε που στην Mclaren F1 ούτε αποσκευές μπορείς να βάλεις θα σε κουράσει ο θόρυβος στο ταξίδι και δεν έχει τα ηλεκτρονικά καλούδια ενός golf.;Όπως έλεγε και μία ψυχή κάποτε εδώ δεν έχει και το καταπληκτικό εσωτερικό του golf,Για να μην πω για την bugatti που είναι σαν να οδηγάς play station με 1001 άλογα.

Edited by iliasd
Link to comment
Share on other sites

Ηλια εχεις δικιο σε ολα οσα λες.. Αλλα παρερμηνευσες τα λεγομενα.. Επειδη ετυχε να δω απο κοντα τον εξοπλισμο του CC του cj οπως και αρκετοι αλλοι του φορουμ στην Κοζανη που βρεθηκαμε προσφατα.. Ειναι ενα πολυτελες αμαξι σε σχεση με τα αλλα καγκουροκοντραδικα που θελουν να τον υποβαθμισουν...

Αυτο αφησε να εννοηθει.. Οχι τοσο η δυναμη αλλα ο συνδυασμος με την πολυτελεια.. Που και παλι οπως ειπες, και η αληθεια ειναι αυτη, μπροστα σε μεγαλυτερα μεγαθηρια ειναι ενα τιποτα... Απλα, κι εδω ειναι το λαθος του cj, ριχνει το επιπεδο του χαρακτηρα του αυτοκινητου του οταν ασχολειται με τετοια θεματα και δινει τροφη να σχολιασει κι ο καθε πικραμενος που το μονο που εχει στο μυαλο ειναι ενα 0-402...

Αντε και καλη χρονια να εχουμε...

Link to comment
Share on other sites

ειδα το βιντεακι.....στα 270 αν το καναμε και εμεις εδω θα ειχαμε τις πρωτες απογειωσεις στου δρομους μας μετα απλα θα μιλγαμε για αεροπλανα που επεσαν σε χωραφια.χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

sorry ειλικρινά παιδιά για το ύφος μου αν ήταν λίγο ειρωνικό ή δηκτικό.Ο φίλος bill έχει απόλυτο δίκιο και δεν θα αλλάξω ούτε ένα κόμμα από τα γραφόμενα του.Το ρεζουμέ της ιστορίας είναι να χαιρόμαστε τα αμάξια που έχουμε στην κατοχή μας και να μην μπαίνουμε σε άκυρες συγκρίσεις-κόντρες που ουσιαστικά δεν έχουν να μας προσφέρουν κάτι.Το βελτίωσε ο φίλος cj έχει ένα όμορφο πολυτελές cc και χίλια μπράβο του για αυτό.Όμως δεν κερδίζει τίποτα με το να μαλώνει για τα κενά που του έριξε ο τύπος με το ΤΤ ή να καβγαδίζει με τους απίστευτους χονταίους(που για αυτούς η ζωή ξεκινά στις 9000 στροφές).Ας χαίρεται το αμάξι του ο Γιώργος να είναι απροβλημάτιστο και για πλάκα ή διασκέδαση να πατάει που και που.Άλλωστε με το να περάσεις κάποιον στο δρόμο δεν σου δίνουν κάποιο έπαθλο.Δεν είμαστε 18χρόνα καβλωμένα πιτσιρίκια που βάζουν κόντρες και μετά παίζουν και μπουνιές άμα λάχει ή ξεκατινιάζονται στα φόρουμ.Αυτά παίδες και καλές γιορτές να έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κολλημένοι είναι ορισμένοι άνθρωποι με την vw?Είναι δυνατόν να συγκρίνουμε το R32 με ένα ferrari??????Δεν πάει να γίνει και 1500 άλογα το R32 την αίσθηση,το design,τα γκάζια,τα κρατήματα,τον ήχο,τα φρένα,την αεροδυναμική κτλ μιας ferrari δεν θα την δει ποτέ.Έλεος ρε παιδιά,καλά αναφέρθηκε από πάνω,μόνο ως ανέκδοτο μπορεί να χαρακτηριστεί αυτό!!!!!

Link to comment
Share on other sites

golfakia 1983 και εσενα εχω και το φιλο σου με το ttακι....δεν ειναι κατι κακο...απλα εχω ριξει περισσοτερα λευτα σε αμαξι και σε περναω.γιατι παθιαζεσαι με το φιλο το cj και τον quicksilver?και τη σχεση εχεις με το tt που εχει σφυριλατα μεθανολες νιτρο και ειναι 225 αλογα μαμα δεν μπορω να καταλαβω?δικο σου ειναι το χρεπι?ελπιζω να εβαλες καμια πισω αεροτομη γιατι θυμαμαι τη κραξιμο ειχε φαει η audi...με το αμαξι του καγκουρα και τη χαρα του γυφτου το παλιο tt...sorry για τα παιδια που το εχουν η το ειχαν αλλα θα σασ το πουν και φιλοι μου που ειχαν tt

+1000

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια να ξερεται ο κινητηρας μπαμ με τα 225 και κο4 σφυρηλατος τελικα φτανει καπου με το ζορι στα 300-320 με αυτα.δεςν ξερω για μεθανολες και νιτρο μετα τι αλλο κερδιζει μιας και ακουω οτι το μοτερ δεν...και αναρωτιομουν δεν ειναι σαν το 20vt agu που εχει παει και 500?βρηκα ενα τυχαια στο νησι.ενα μπαμ μπορτω αλλα ενω το ανοιγε ο τυπος δεν ελεγε τι φορουσε....

Κερκυρα ή δε θυμαμαι καλα?

μετά απο 7 χρονια βλεπω οτι εδω μεσα ακομα καποιοι εχουν αποψεις με αυτα που διαβαζουν στο ιντερνετ ! αν εξαιρεσω καποιους που ειπανε σωστα πραγματα για τα 20vt και να προσθεσω οτι ο AGU εχει αλλη συμπιεση ...

τραγικοι ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.