Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

τελικα θα μας πει την αληθεια ποσσα αλογα ειναι το αμαξι του???γτ 146 σιγουρα δεν ειναι για να παιρναει peujeot rc filtro eksatmisi δλδ 170 αλογα ειναι αυτο το αμαξι ...

συμφωνω απολυτα μαζι σου...τερμα εδω μεσα για κοντρες στην παρουσιαση εδω ειναι για την βελτιωση του αμαξιου μου..ευχαριστω ολους παιδια..¨συνεχιζουμε εχουμε φτιαξει πολλα στο πολο ακομη καποια στιγμη θα μπουνε και φωτο :-)

 

 

130,8 αλογα πλημες στον Ανδριαννακη.δλδ 146 αλογακια.

και το rc φε δεν ειναι 170 αλογα ειναι παραπανω.

τελος και απο μενα

 

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες (κ γω μαζι) του την καρακαταμαμησαμε την παρουσιαση..

(παντως αν καποιος με 160 αλογα την ειδε γρηγορος να τα βαλει μαζι μου :D )

αμα η πρόσκληση πήγαινε σε εμενα . Μέρος,ώρα κλπ ...

Link to comment
Share on other sites

Ποσα λιγα ατομα ξερουν για τα παλια ατμοσφαιρικα μοτερ της VW... Τωρα με τα tsi εκτος του ολοι εγιναν γνωστες, την ειδαν και υπερανω... Τεσπα mpoukou22 εσυ μιλας με αποδειξεις... Καλο θα ηταν να μην συνεχιστει αυτο διοτι εχει χαλασει η παρουσιαση του παιδιου... Αν ειναι ανοιξτε ενα θεμα στα street  1.4 afh tuned vs 1.2 tsi tuned αν και μεταξυ μας ...τσαμπα κοπος!  Δεν υπαρχει επαφη...

Μη πω και για..     122 tuned ή 160 tsi γιατι θα με παρεξηγησουν!

Link to comment
Share on other sites

αμα η πρόσκληση πήγαινε σε εμενα . Μέρος,ώρα κλπ ...

Δν ηταν για σενα αλλα αυριο θεσσαλονικη 18-19.00 η ωρα μετα τον καφε...

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα μας πει την αληθεια ποσσα αλογα ειναι το αμαξι του???γτ 146 σιγουρα δεν ειναι για να παιρναει peujeot rc filtro eksatmisi δλδ 170 αλογα ειναι αυτο το αμαξι ...

 

Toυ πάρη το 207 νομίζω με φίλτρο και εξάτμιση μου είχε πεί 175.

Πόσα άλογα ρε μπέκαμ να είναι το πόλο,ατμοσφαιρα?300?101 βγάζει μαμά,146 είναι τώρα,εσυ που είσαι και μηχανικος,η ατμόσφαιρα δεν ειναι TSI.

 

Του ρίχνεις καμια 10ριά άλογα,καμια 10ριά κιλά ροπης,και απλά καταβάθος ξέρεις οτι θα είσαι πίσω.

 

Με toyo λαστιχάκια,τουρμπο,30 κιλά ροπής,150 άλογα+ και να φοβάσαι ένα ατμοσφαιρικό πολάκι....

 

mouse1.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. Επειδη τον παω τον μπουκου γτ ειναι τρελος κοντρακιας κ ξερει τι κανει κ τι θελει θα συνεχισω να υποστιριζω τον μπεκαμ...

Τπτ απο οσα ειπες δεν ειναι για να αγχωσουν κανεναν με τσι... Τα 900 κιλα ειναι αυτα π φοβιζουν.. Στα ιδια κιλα με τον μπεκαμ ο μπουκου θα εχανε. Ειπαμε Καλα κ Χρυσα τα παλια μοτερ αλλα μην τα ισοπεδωσουμε ολα. 

 

Ας βαλει 3 ατομα π λεει ο λογος να δουμε πιο μοτερ ειναι καλυτερο στα ιδια κιλα. Αλλα ετσι οπως ειναι τα αμαξια εχει ενα απιστευτα μεγαλο θετικο ο μπουκου τα κιλα... 

 

 

dimake νομιζω θα συμφωνησω και θα διαφωνισω ταυτοχρονα :p

το πολο μου για κανενα λογο δεν ειναι 900 κιλα.εχει ζυγιστει 1001 η 1008 κιλα(δεν θυμαμαι ακριβως) χωρις την ρεζερβα.το drive εκεινης της εποχης το εδινε 1025 με air condition.

το tsi με ενα search που εκανα το δινουν 1013 κιλα.

αν ειχαμε τετοια μεγαλη διαφορα εγω επερνα και 2ο ατομο.δεν εχω προβλημα ουτε με τον beckman και σιγουρα δεν θα τσακονομαστε για λαμαρινες.

απλα και να το κλεισω και καποια διαφορα στα κιλα να εχουμε ισοσταθμιζεται η διαφορα στην ροπη.

οποτε το καθενα υπερτερει και στηριζεται καπου

Αμα είναι να φέρουμε στα ίσα το βάρος,άς φέρουμε στα ίσα και την ροπή.

Να βάλουμε ένα σαλιγκάρι στο παλιό μοτέρ,να δούμε τι θα γίνει.

 

Η ουσία είναι μία.

Το πάτημα θα γινόνταν εντελώς φιλικά,απλά και μονο για χαβαλέ,άλλωστε φάνηκε και απο τα λόγια του mpoykoy.

 

Ο μπέκαμ όλο λέει περνάει φερράρι,πόρσε,μπουγκάτι,αλλά δεν πατάει επίσημα με βίντεο να δούμε έργο.

Μέχρι και 2ές του είπε να πάνε.....2ές με τουρμπάτο.ΕΛΕΟΣ

 

 

Υ.Γ Μπουκου,Σαν μάνατζερ χρεώνω το πόστ 1 ευρώ :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

 

ακριβως passatouko.χαβαλες να γινεται τιποτα αλλο.

 

Υ.Γ χαχαχαχα.στειλε μου λογαριασμο να στα βαζω :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη διαβαζω και ξαναδιαβαζω,κι επειδη κι αλλα πολλα μελη μαλλον θα διαβαζουν το συγκερκριμενο τοπικ,νομιζω οτι αρχιζει και γινεται λιγο εμπαθες το ολο κλιμα..χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος,κι επειδη δεν ξερω ποιοι γνωριζεστε μεταξυ σας,ειμαι και πολυ νεος στο φορουμ,εγω πιστευω οτι καθενας εχει το δικαιωμα να πιστευει ο,τι θελει για το αμαξι του,και δεν ειναι υποχρεωμενος να απανταει σε καθε προκληση,ουτε ειναι υποχρεωμενος να κανει πατηματα για να αποδειξει το καθετι..ο καθενας μας μπορει να κρινει και να κρατησει τη γνωμη του για τον εαυτο του,η να την εκφρασει εως ενα σημειο..εφόσον ο μπεκμαν δεν θελει να πατησει γιατι πρεπει να τον υποχρεωσετε να πατησει?και καποιοι να εχετε λιγο ειρωνικο υφος?υποτιθεται στο ιδιο φορουμ γραφουμε για αμαξια που μας αρεσουν κι εχουν πολλα κοινα,ωστε να ανταλλαζουμε γνωμες...του εγινε του μπεκμαν μια προταση,δεν θελει,δικαιωμα του και τελος εκει...χωρις παρεξηγηση ολα αυτα,απλα εξεφρασα κατι που παρατηρησα..ελπιζω να μην τα παρει καποιος ολα αυτα προσωπικα..

Edited by polodi
Link to comment
Share on other sites

Αμα συνεχίσεις να μιλάς,ο μπέκαμ θα βλέπει εφιάλτες :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

 

Ίδια κιλά,ατμοσφαιρα,10 κιλα ροπης κατω,απο δευτέρες.....

:lol::lol::lol:

 

 

Polodi,άν αναφέρεσαι σε μένα,ξέρω τον γιώργο(μπεκαμ),και νομιζω οτι και ο ίδιος έχει καταλάβει το χαβαλέδιστικο της όλης φάσης.

Λές και αμα δεν πατησουν θα πέσουν τα καράβια όξω.

Link to comment
Share on other sites

επειδη διαβαζω και ξαναδιαβαζω,κι επειδη κι αλλα πολλα μελη μαλλον θα διαβαζουν το συγκερκριμενο τοπικ,νομιζω οτι αρχιζει και γινεται λιγο εμπαθες το ολο κλιμα..χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος,κι επειδη δεν ξερω ποιοι γνωριζεστε μεταξυ σας,ειμαι και πολυ νεος στο φορουμ,εγω πιστευω οτι καθενας εχει το δικαιωμα να πιστευει ο,τι θελει για το αμαξι του,και δεν ειναι υποχρεωμενος να απανταει σε καθε προκληση,ουτε ειναι υποχρεωμενος να κανει πατηματα για να αποδειξει το καθετι..ο καθενας μας μπορει να κρινει και να κρατησει τη γνωμη του για τον εαυτο του,η να την εκφρασει εως ενα σημειο..εφόσον ο μπεκμαν δεν θελει να πατησει γιατι πρεπει να τον υποχρεωσετε να πατησει?και καποιοι να εχετε λιγο ειρωνικο υφος?υποτιθεται στο ιδιο φορουμ γραφουμε για αμαξια που μας αρεσουν κι εχουν πολλα κοινα,ωστε να ανταλλαζουμε γνωμες...του εγινε του μπεκμαν μια προταση,δεν θελει,δικαιωμα του και τελος εκει...χωρις παρεξηγηση ολα αυτα,απλα εξεφρασα κατι που παρατηρησα..ελπιζω να μην τα παρει καποιος ολα αυτα προσωπικα..

 

συμφωνω μαζι σου,απλα ο λογος που δεν θελει να γινει το ανοιγμα ειναι λιγο κουλος!παταει στην πατρα οχι στην αθηνα.

και εγω απο την μερια μου τον πειραζω λιγο :p

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω δικηγόρο του διαβολου αν αφήσουμε το μποϋκου καθε ένας που μιλάει το αμάξι του αραγε τον εχει τι μπεκμαν ;

 

Αν αναφέρεσαι σε μένα,έχω κάνει ήδη πρόσκληση στον μπέκαμ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. Επειδη τον παω τον μπουκου γτ ειναι τρελος κοντρακιας κ ξερει τι κανει κ τι θελει θα συνεχισω να υποστιριζω τον μπεκαμ...

Τπτ απο οσα ειπες δεν ειναι για να αγχωσουν κανεναν με τσι... Τα 900 κιλα ειναι αυτα π φοβιζουν.. Στα ιδια κιλα με τον μπεκαμ ο μπουκου θα εχανε. Ειπαμε Καλα κ Χρυσα τα παλια μοτερ αλλα μην τα ισοπεδωσουμε ολα. 

 

Ας βαλει 3 ατομα π λεει ο λογος να δουμε πιο μοτερ ειναι καλυτερο στα ιδια κιλα. Αλλα ετσι οπως ειναι τα αμαξια εχει ενα απιστευτα μεγαλο θετικο ο μπουκου τα κιλα... 

 

πολυ σωστος αδερφε... :-) τωρα το τι λεει ο passatoukos και ο καθενας τους εδω μεσα δεν με αφορα ξερω τις δυνατοτητες του αμαξιου μου και ειμαι πολυ χαρουμενος...kai video δεν γουσταρω να τραβαω γτ δεν μου αρεσει να κοροιδευω τα παιδια που χανουνε ..ειτε που χανω εγω για αυτο παντα τους λεω ανοιγουμε χορις βιντεο γτ δεν με ενδιαφερει το αποτελεσμα ειτε κερδιζω ειτε χανω απλα την πλακα μου κανω :-)

επειδη διαβαζω και ξαναδιαβαζω,κι επειδη κι αλλα πολλα μελη μαλλον θα διαβαζουν το συγκερκριμενο τοπικ,νομιζω οτι αρχιζει και γινεται λιγο εμπαθες το ολο κλιμα..χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος,κι επειδη δεν ξερω ποιοι γνωριζεστε μεταξυ σας,ειμαι και πολυ νεος στο φορουμ,εγω πιστευω οτι καθενας εχει το δικαιωμα να πιστευει ο,τι θελει για το αμαξι του,και δεν ειναι υποχρεωμενος να απανταει σε καθε προκληση,ουτε ειναι υποχρεωμενος να κανει πατηματα για να αποδειξει το καθετι..ο καθενας μας μπορει να κρινει και να κρατησει τη γνωμη του για τον εαυτο του,η να την εκφρασει εως ενα σημειο..εφόσον ο μπεκμαν δεν θελει να πατησει γιατι πρεπει να τον υποχρεωσετε να πατησει?και καποιοι να εχετε λιγο ειρωνικο υφος?υποτιθεται στο ιδιο φορουμ γραφουμε για αμαξια που μας αρεσουν κι εχουν πολλα κοινα,ωστε να ανταλλαζουμε γνωμες...του εγινε του μπεκμαν μια προταση,δεν θελει,δικαιωμα του και τελος εκει...χωρις παρεξηγηση ολα αυτα,απλα εξεφρασα κατι που παρατηρησα..ελπιζω να μην τα παρει καποιος ολα αυτα προσωπικα..

συμφωνω απολυτα μαζι σου δημητρη ...

συμφωνω μαζι σου,απλα ο λογος που δεν θελει να γινει το ανοιγμα ειναι λιγο κουλος!παταει στην πατρα οχι στην αθηνα.

και εγω απο την μερια μου τον πειραζω λιγο :p

δοξα το θεο κουλος δεν ειμαι απο τα 14 μου οδηγαω και κοψε την ειρωνεια ..αν δεν θελεις μην βλεπεις την βελτιωση μου καθολου και να μην απαντας ...εω πολλους φιλους εδω μεσα που με στιριζουνε .

φιλε για να καταλαβω κατι... και εσυ μηχανικος εισαι;;;;;;;;;;;;;

εμενα ρωτας φιλε μου..ναι μηχανικος ειμαι αλλα σε ποντοπορα καραβια με τουρμπινες ιποδυναμης 57000 αλογα ..ευχαριστω ¨-)

Link to comment
Share on other sites

πολλα offtopic αν κάποιος θελει να παρακολουθήσει την προσπάθεια ενος μελους πρέπει να διαβάσει και ενα καρο χαζομάρες περι ανοιγμάτων και ειρωνείες  αν το παλικάρι δεν θελει να δοκιμάσει ειναι δικαίωμα του και καλα κάνει  οσο για πατρα- αθηνα δεν υπαρχει επαφή 

πατρα - Ναύπακτο υπάρχουν πολλα μεροι και ποιο ασφαλές για διαφόρων ειδων δοκιμουλες και το επιβεβαιώνω και γω , αθηνα με ποδήλατο να εισαι έλεγχο θα σου κάνουν  λοιπον..

Edited by alex-g
Link to comment
Share on other sites

πολλα offtopic αν κάποιος θελει να παρακολουθήσει την προσπάθεια ενος μελους πρέπει να διαβάσει και ενα καρο χαζομάρες περι ανοιγμάτων και ειρωνείες  αν το παλικάρι δεν θελει να δοκιμάσει ειναι δικαίωμα του και καλα κάνει  οσο για πατρα- αθηνα δεν υπαρχει επαφή 

πατρα - Ναύπακτο υπάρχουν πολλα μεροι και ποιο ασφαλές για διαφόρων ειδων δοκιμουλες και το επιβεβαιώνω και γω , αθηνα με ποδήλατο να εισαι έλεγχο θα σου κάνουν  λοιπον..

επειδη την εχω πατησει στην αθηνα να ειμαι μια βδμαδα χωρις πινακιδες για αυτο δεν δικομαζω συμφωνω μαζι σου φιλε μου..μου εχουνε χαλασει την παρουσιαση μου καποιοι καποιοι εδω μεσα .τι να πω δεν ξερω..εδω ειναι παρουσιαση με βελτιωμενα οχι για κοντρες :-)

Εχει καταντησει το πιο "διασκεδαστικο" θεμα στο vwclub μπαινεις στο θεμα και ξεχνας τα προβληματα σου βρε αδερφε....

xaxa γιαννη :-)

Link to comment
Share on other sites

πολλα offtopic αν κάποιος θελει να παρακολουθήσει την προσπάθεια ενος μελους πρέπει να διαβάσει και ενα καρο χαζομάρες περι ανοιγμάτων και ειρωνείες  αν το παλικάρι δεν θελει να δοκιμάσει ειναι δικαίωμα του και καλα κάνει  οσο για πατρα- αθηνα δεν υπαρχει επαφή 

πατρα - Ναύπακτο υπάρχουν πολλα μεροι και ποιο ασφαλές για διαφόρων ειδων δοκιμουλες και το επιβεβαιώνω και γω , αθηνα με ποδήλατο να εισαι έλεγχο θα σου κάνουν  λοιπον..

Δεν χαλάμε το θέμα του beckman απλά κουβέντα να γίνεται. Απο τη στιγμή που το θέμα είναι ανοιχτό μπορεί ο καθένας να συμφωνήσει,να διαφωνήσει οτιδήποτε!

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστος αδερφε... :-) τωρα το τι λεει ο passatoukos και ο καθενας τους εδω μεσα δεν με αφορα ξερω τις δυνατοτητες του αμαξιου μου και ειμαι πολυ χαρουμενος...kai video δεν γουσταρω να τραβαω γτ δεν μου αρεσει να κοροιδευω τα παιδια που χανουνε ..ειτε που χανω εγω για αυτο παντα τους λεω ανοιγουμε χορις βιντεο γτ δεν με ενδιαφερει το αποτελεσμα ειτε κερδιζω ειτε χανω απλα την πλακα μου κανω :-)

συμφωνω απολυτα μαζι σου δημητρη ...

δοξα το θεο κουλος δεν ειμαι απο τα 14 μου οδηγαω και κοψε την ειρωνεια ..αν δεν θελεις μην βλεπεις την βελτιωση μου καθολου και να μην απαντας ...εω πολλους φιλους εδω μεσα που με στιριζουνε .

εμενα ρωτας φιλε μου..ναι μηχανικος ειμαι αλλα σε ποντοπορα καραβια με τουρμπινες ιποδυναμης 57000 αλογα ..ευχαριστω ¨-)

 

καλα χαλαρωσε και διαβαζε πιο προεσεχτικα.

δεν ειπα οτι εισαι κουλος.ειπα οτι ειναι κουλος ο λογος που δεν θες.

αν νομιζεις οτι τραβαμε βιντεο για να κοροιδευουμε τα παιδια που χανουμε εισαι γελασμενος!αστο ρε φιλε...

 

αν δεν θες οφ τοπικ μην απαντας γιατι δινεις τροφη.

και σου ξαναλεω.σεβομαι την αποφαση σου να χαιρεσαι το αμαξι σου!

 

Edited by mpoukou22
Link to comment
Share on other sites

Καθώς πηγαινα για Καστοριά σήμερα το πρωί. Πετυχενω ένα όμορφο bmw 520d 2012 μοντελο στα διόδια της Κοζάνης.

Φεύγουμε πατητοι απο τα διόδια και πηγαίνουμε με καμιά 200. Λέω αυτό diesel τώρα τα μισά θα καίει. Με πείρε πρέφα οτι ήμουν από πίσω του και το πατούσε.

Το πήγε μέχρι 220χλμ. Εκεί λέω κάτσε να ξεκαθαριση το τοπίο τον κάνω σηνιαλο πλησιαζω σιγά σιγά και καλά οτι πάω και εγώ τέρμα. Φτανω δίπλα του με κοιτάει τον κοιταω.γελαω και παταω γκάζι. Άντε γεια.....

Edited by Cj Georgio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.