Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Το polo μου 6n 1.4 του '97 εναντιον corolla ταξι 1.6 μαλλον γιατι δεν ειδα καλα, σημερα στην καβαλας, εγω σταθερα 80 μετα 100 μετα 120 ειμαι μπροστα ελαχιστα μεχρι που στο τσακ τον αφησα στα 130+ απο αριστερα να περασει μπροστα μου και τερμα δεξια γιατι ηθελε να μπει κατω απο τη γεφυρα που παει στα κτελ. Εγω μονος μου, αυτος με εναν αλλο μεσα, πιστευω καλα τον πηγα αν και δεν ηθελα να τον αφησω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχ... από το 2010 και μετά γυρίσαμε στο 1990...

 

κανένα renault 5 να πατήσω παίζει ;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχ... από το 2010 και μετά γυρίσαμε στο 1990...

 

κανένα renault 5 να πατήσω παίζει ;

Εγω εδω !!!! Reunalt clio S , της γυναικας , σβαρνα παει !!!

Link to comment
Share on other sites

Smart roadster ακουγονταν σκαστρα?3ες 110 μου εφυγε 2 αμαξια τον μαζεψα και περασα στα 170.

Ντυμμενοι και 2 καβαλοι και οι 2.

Ρε συ αυτο το αμαξι φτιαχνεται απο το εργοστασιο γδυμενο...τα πλαστικα του πρεπει να ειναι πιο ελαφρια απο το σελοφαν των τσιγαρων..!!!στα 170 τον περασε γτ τερματησε μην νομιζεις οτι παει παραπανω ;) αστειο..μια φορα ημουν στο φαναρι με το TRANSIT κ ειχα ενα απο δαυτα μπροστα μου κ δε το ειδα οταν ξεκινησα λογω υψους κ πηγα να το καβαλησω!!!

Εγω εδω !!!! Reunalt clio S , της γυναικας , σβαρνα παει !!!

κ εγω νομιζα πως μονο η γυναικα μου με το punto gt ειναι προχω!!! ευγε κ στις 2!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδάκι με πέρασε 1 αστικό λεωφορείο. Το μπλε με ασπρο, μονό όχι με φυσούνα, δεν ξέρω πόσα άλογα είχε..δεν μίλησα με τον οδηγό, ήμουν με τα πόδια, περπατούσα στο πεζοδρόμιο, πήγαινα στο περίπτερο.

Θα τον ξαναπετύχω τον άτιμο όμως και θα μαι έτοιμος.. :-)

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Χθες το βραδάκι με πέρασε 1 αστικό λεωφορείο. Το μπλε με ασπρο, μονό όχι με φυσούνα, δεν ξέρω πόσα άλογα είχε..δεν μίλησα με τον οδηγό, ήμουν με τα πόδια, περπατούσα στο πεζοδρόμιο, πήγαινα στο περίπτερο.

Θα τον ξαναπετύχω τον άτιμο όμως και θα μαι έτοιμος.. :-)

:laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

MERCEDES 350 CDI

E-Class-Coupe.jpg

 

Θα δεχτώ όλες τις ενστάσεις σας. Ότι το έστρωνε. Ότι ο οδηγός ήταν κουλός. H ότι ήταν diesel. Η ότι άλλο θέλετε.

 

Το γεγονός είναι ότι, παρά τις φιλότιμες προσπάθειες που κατέβαλε, στα, επικίνδυνα εσάκια της Κατεχάκη προς Αττική οδό, η passatitsa έδωσε ρέστα κινούμενη πεισματικά σε ράγες ανεξάρτητα από την ταχύτητα που της επέβαλα, χωρίς να χάνει χιλιοστό.

 

Aυτές οι καταβολές...

 

12345_zps9f1dd807.jpg[/u

 

 

Μετά από λίγο, από το περιστατικό αυτό, τόχει η μέρα σήμερα, ένας ταξιτζής MERCEDESάκιας, ήθελε να δούμε ποιό τρέχει περισσότερο, το ταξί του η η passatistsa.

 

Αυτά τα, ανιστόρητα, dieselάκια...

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Ελληνικέ βαναγκόνιε μήπως τρέχεις μόνος σου στους δρόμους τη στιγμή που όλοι οι άλλοι πάνε απλά στη δουλειά τους ;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Ρε συ Ελληνικέ βαναγκόνιε μήπως τρέχεις μόνος σου στους δρόμους τη στιγμή που όλοι οι άλλοι πάνε απλά στη δουλειά τους ;

Ρε συ Mistίριε το πιο πιθανό είναι πως έχεις δίκιο!

 

:hyper:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Όπως αυτός ο σαχλαμάρας με την μοτοσικλέτα, μεγάλου κυβισμού, που είδε το g60 στα γαλόνια, (της passatitsas), και άρχισε, σε επαρχιακό στενό δρόμο με αλλεπάλληλα  εσάκια, να γκαζώνει με τον xenon προβολέα του στους καθρέπτες μου.

 

Στην δουλειά του πήγαινε, απλά έφτασα, πολύ, πριν από αυτόν. 

 

 

 

:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Όπως αυτός ο σαχλαμάρας με την μοτοσικλέτα, μεγάλου κυβισμού, που είδε το g60 στα γαλόνια, (της passatitsas), και άρχισε, σε επαρχιακό στενό δρόμο με αλλεπάλληλα  εσάκια, να γκαζώνει με τον xenon προβολέα του στους καθρέπτες μου.

 

Στην δουλειά του πήγαινε, απλά έφτασα, πολύ, πριν από αυτόν. 

 

 

 

:crazy:

Εχουν πολυ θρασος μερικοί

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικέ Βαναγκόνιε ψήστο να πας για κανένα ανοιγματάκι στη Ρωσσία στα unlim 500+ του dragtimes.info, πιστεύω χαραμίζεσαι Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

ζω για την μερα που ο hellenic vanagon θα ταπεινωσει κανα χαγιαμπουσα και θα τριβετε τα ματια σας...... 8)

μπαι δε γουει, χτες βραδυ κερασα ενα σφινακι σε ενα ξανθο αγγελο..........μετραει???? :devil:

Edited by chilli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έχουμε και λέμε...   :clapping:

Μετά απο παροτρύνσεις και τις πρίζες (!) που μπήκαν στη θεσσαλονίκη και στο meeting που είχαμε, έγιναν και 1-2-3 πατηματάκια ..

Ο γνωστός σε όλους μας κ.Κοσμάς (golf 5 122 ΦΠΕ) με 17άρες-225 διάσταση με τον κ.Πάνος46 (golf 6 122 ΠΕ) με 18άρες (235).

δευτέρες και τρίτες ο κοσμάς μισή πόρτα μπροστά, απο 4άρτες ο Πάνος μισό αμάξι μπροστά.

Μετά τα πατήματα, έγινε η καθιερωμένη στάση και συζήτηση μεταξύ των τριών μας για τα αποτελέσματα που βγήκαν.

Γενικό συμπέρασμα και αποδεκτό και από τους 2 είναι οτι το 5άρι του κ.Κοσμά φεύγει  καλύτερα στις δευτέρες-τρίτες

και του κ.Πάνου μπροστά στις 4άρτες με τάση να διατηρεί την διαφορά υπέρ του.

Αυτά τα ολίγα κύριοι, πάντως άνετα θα έλεγε κάποιος οτι πάνε κόπια και τα 2.

 

  :yahoo:  :yahoo:

 

Υ.Σ.  με το Σεις και με το Σας σας αναφέρω !!  έχουμε επίπεδο κύριοι ! :good:

Edited by chrispant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Huyndai fx 1.6 απο τα 120 μέχρι τα πάρρρρρρρα πολλά κολώνα μπροστά το Passat.

 

Αudi A4 1.6 μου έπαιζε επίμονα τα φώτα,μέχρι τα 180 έμεινε πίσω 2-3 αμαξια.

 

Golf Tsi 1.4 mk6 με πέρασε πρίν λίγο μαλλιοκόυβαρα στο ύψος του υγεία,το έβαλε τέρμα στην στροφή,η κοπελιά έκανε σήμα "πιάστον" :wub: :wub: ,αλλά μέχρι να φορτώσει το ρημάδι καληνύχτα.... :baby: :baby:

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

?...λες και αν φόρτωνε το ρημάδι....θα τον έπιανες.....

Σαν εκείνο με τον τοτό μ ακούγεται..:-)

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Ε Φυσικα,, ο Κοσμας μονο μαζι μ δν βαζει!!!
Πανος.... Θελω κ γω δοκιμηηηηη :D
Κ Χθες ημουν σαλονονικη για δουλειες κ μετα θα ερχομουν.. αλλα ειχαν κλεισει τν παραλιακη κ απο εγνατιας π μας εβγαλε ειχε του μ@υνιου τν κινηση κ τελειωσα αργα.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest TASOS HN
Golf Tsi 1.4 mk6 με πέρασε πρίν λίγο μαλλιοκόυβαρα στο ύψος του υγεία,το έβαλε τέρμα στην στροφή,η κοπελιά έκανε σήμα "πιάστον" :wub: :wub: ,αλλά μέχρι να φορτώσει το ρημάδι καληνύχτα.... :baby: :baby:

Πες  τι  μούφες  έχεις  πει  στη  συνοδηγό  και  έχει  τόσο  υπερφίαλες  αξιώσεις;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

έχουμε και λέμε...   :clapping:

Μετά απο παροτρύνσεις και τις πρίζες (!) που μπήκαν στη θεσσαλονίκη και στο meeting που είχαμε, έγιναν και 1-2-3 πατηματάκια ..

Ο γνωστός σε όλους μας κ.Κοσμάς (golf 5 122 ΦΠΕ) με 17άρες-225 διάσταση με τον κ.Πάνος46 (golf 6 122 ΠΕ) με 18άρες (235).

δευτέρες και τρίτες ο κοσμάς μισή πόρτα μπροστά, απο 4άρτες ο Πάνος μισό αμάξι μπροστά.

Μετά τα πατήματα, έγινε η καθιερωμένη στάση και συζήτηση μεταξύ των τριών μας για τα αποτελέσματα που βγήκαν.

Γενικό συμπέρασμα και αποδεκτό και από τους 2 είναι οτι το 5άρι του κ.Κοσμά φεύγει  καλύτερα στις δευτέρες-τρίτες

και του κ.Πάνου μπροστά στις 4άρτες με τάση να διατηρεί την διαφορά υπέρ του.

Αυτά τα ολίγα κύριοι, πάντως άνετα θα έλεγε κάποιος οτι πάνε κόπια και τα 2.

 

  :yahoo:  :yahoo:

 

Υ.Σ.  με το Σεις και με το Σας σας αναφέρω !!  έχουμε επίπεδο κύριοι ! :good:

 

μπραβο στο 6αρι ακομα και με 18αρες και με 235 :shok: ηταν μπροστα.

γενικα τα 6αρια πανε τα ιδια με τα 5αρια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.