Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

πατησα porshe boxter!

 

:lolu:    αλήθεια εε ??  σταματημένη στο κόκκινο φανάρι, εσύ το πετυχες απο πίσω πράσινο και έφυγες...και μέχρι να ξεκινήσει ήσουν αρκετά μπροστά !!

 

χαχαχαχαχαχαχα !!                    ρε τι άλλη π@παριά θ ακούσουμε !!

 

golfaki 4, εγώ δεν είδα καμιά ειρωνία μέχρι τώρα... που έγραψα εγώ μία.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που εχετε την αισθηση του χιουμορ.

Βρε καλα εκανα κ δεν εγραφα εδω.

Εχει γεμησει ειδημωνες .....

Ας το ξερω εγω κ οσοι το ειδαν οκ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε μαν μην ξαναγράψεις εδώ αφού είμαστε ειδήμονες και ειρωνευόμαστε, no prob. Πάντως αν φτάσαμε σε σημείο να θεωρούμε το golf καλύτερο από porsche ντάξει νταααααααααααααααξ υπάρχει θέμα. Και δεν λεω εντάξει μπορεί εσύ να κρύβεις πολλά κάτω από το καπό σου ρε μαν και να την περνάς σε ρεπριζ και τελικές, αλλά συγκεκριμένα 1.4 tsi σε τελικές λίγο δύσκολο να μπορέσει να χτυπήσει πορσικό. Αυτό έγραψα εγώ εξυπνάκιδες. Α και κάτι τελευταίο, την οδηγική ευχαρίστηση που σου δίνει ένα porsche (όσοι έχουν μπει γνωρίζουν) το golf ΣΙΓΟΥΡΑ δεν στην δίνει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που εχετε την αισθηση του χιουμορ.

Βρε καλα εκανα κ δεν εγραφα εδω.

Εχει γεμησει ειδημωνες .....

Ας το ξερω εγω κ οσοι το ειδαν οκ.

ανα ΄γεια σου!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ποιος ειπε οτι το golf ειναι καλυτερο απο porche;για ξαναδιαβασε!

Απλα ετυχε κ ανοιξα κ ειμουν μισο αμαξι μπροστα.

Εννοειται πως ειναι απο τα πιο ποθητα αυτοκινητα.αυτο ομως δεν σημαινει πως δεν υπαρχουν πιο δυνατα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε μαν μην ξαναγράψεις εδώ αφού είμαστε ειδήμονες και ειρωνευόμαστε, no prob. Πάντως αν φτάσαμε σε σημείο να θεωρούμε το golf καλύτερο από porsche ντάξει νταααααααααααααααξ υπάρχει θέμα. Και δεν λεω εντάξει μπορεί εσύ να κρύβεις πολλά κάτω από το καπό σου ρε μαν και να την περνάς σε ρεπριζ και τελικές, αλλά συγκεκριμένα 1.4 tsi σε τελικές λίγο δύσκολο να μπορέσει να χτυπήσει πορσικό. Αυτό έγραψα εγώ εξυπνάκιδες. Α και κάτι τελευταίο, την οδηγική ευχαρίστηση που σου δίνει ένα porsche (όσοι έχουν μπει γνωρίζουν) το golf ΣΙΓΟΥΡΑ δεν στην δίνει.

λοιπον οκ αν παρεις το value 4 money το golf ειναι σιγουρα νικητης καθως ειναι ενα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ αυτοκινητο που τα κάνει ΟΛΑ. To porsche σε αντιθεση ειναι ενα drivers car με prestige κ τιποτα παραπανω.δεν πας για ψωνια δεν πας στο κεντρο δεν βαζεις μπεμπη στο πισω καθισμα δεν πας τοσο ανετα ταξιδι (ναι εχω κανει ταξιδι με boxster) αλλα ενα drivers car ειναι κ το opel gt στα μισα λεφτα κ ιδιες επιδοσεις οποτε καταληγουμε οτι το καλυτερο αυτοκινητο ειναι αυτο που ανταποκρινεται στις περισσοτερες απαιτησεις μας κ προσωπικη μου αποψη το golf ανταποκρινεται σε πολυ περισσοτερες. ΠΡΟΣΕΞΕ δε λεω οτι τα porsche δεν ειναι καλα ειναι τα ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ MOY αμαξια αλλα η αληθεια ειναι αλλη..ειδικα για μοντελα πριν του 2004 ημερες ''παρακμης'' . κ εδω παλι του λογου το αληθες http://fastestlaps.com/comparisons/opel_gt-vs-porsche_987_boxster.html

Edited by Συριωτης Νικος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η δικιά μου ειρωνία προηγουμένως αναφερόταν σ ενα συγκεκριμένο ποστ.

2ο. σαφώς υπάρχουν και κάποια ποιο δυνατά γκολφάκια απο πόρσε. μετρημένα στα δάχτυλα.  Αντε βγείτε όλοι τώρα και πείτε οτι τα πατάτε τα porsche,  να μπει κανας απο άλλο φορουμ και να γελάει...

3ο. Η κάθε πόρσε είναι σίγουρα καλύτερη γενικά σε όλα, απ οποιοδήποτε γκολφ.  Ας χάνει και απο κάποιο big turbo.  χέστηκε, porsche είναι.

 

πέταξε ένας οτι πατάει boxster και το κάναμε κυπριακό.

 

εντάξει και μένα πατάει  gallardo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εκτελεστές των πάντων βάλτε και μια τελικές με τα εν λόγω αυτοκίνητα... ααααα ξέχασα οτι μας συμφέρει ;p

Δεν μίλησες για καλύτερο χειρότερο.

Έλα... εχω διαβάσει και για Mercedes που ειναι καλύτερες απο Porsche

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Tο λοιπόν!
 
Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω λίγο τα πνεύματα!
 
Παιδιά κάντε ότι θέλετε με τις PORSCHE!
 
Σας προτείνω μόνο να σεβαστείτε το μόνο VW που σεβάστηκε η PORSCHE, (η ίδια), και...το κατασκεύασε θεωρώντας το στο επίπεδο των προδιαγραφών της!
 
Σας παρουσιάζω την (VW)/PORSCHE B32, ALLRAD, (STEYR) & 2WD:
USERSMANUAL-1.jpg
 
B32SPECS.jpg
 
 
 
PORSCHE B32 (T3!)
%5Dhttp://s361.photobucket.com/user/hellenic_vanagon/media/1984-85PorscheB32scan_zps4618548d.jpg.html'>]1984-85PorscheB32scan_zps4618548d.jpg
 

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Ρε σύ Vanagon,αλήθεια.

 

Έχουμε γεμίσει με πόστ για τα φορτηγάκια που εγώ ειλικρινά μονο σε καμια οικοδομή τα έχω δει.....

Επαρχία Ελλάς...

 

(Aς το εξηγήσω για να μην παρεξηγηθώ: 

 

Αφορούν στο Τ3

 

α)κατασκευάστηκαν λιγότερα επαγγελματικά από επιβατικά 8 & 9 θέσεων.

 

(Παραγωγή Δ. ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ/ΑΥΣΤΡΙΑΣ: 12.000, περίπου, επαγγελματικά όλων των μορφών, 30.000 επιβατικά, περίπου, όλων των μορφών. ΣΥΝΟΛΟ: 43468, ΟΛΑ SYNCRO.

(Στους παραπάνω αριθμούς δεν περιλαμβάνονται τα 2wd Δ. ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ).

 

Παραγωγή Ν. ΑΦΡΙΚΗΣ: περισσότερα από 90.500 επιβατικά, περισσότερα από 8.200 επαγγελματικά, 2wd και 2.000 αδιευκρίνιστα SYNCRO).

 

β)στην Ευρώπη κυκλοφόρησε κυρίως στην μορφή του μικρολεωφορείου και camper.

 

γ)στην βόρεια Αμερική, (ΗΠΑ - Καναδά), αποκλειστικά σαν επιβατικό και camper.

(Δεν πήγε ποτέ εκεί κάποια επαγγελματική έκδοση).

 

δ)στην Ελλάδα, κυκλοφόρησαν κυρίως τα επαγγελματικά γιατί, λόγω των φοβερών δασμών, τα επιβατικά ήταν πανάκριβα.).

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά φίλε

Ελληνικά τα βλεπω... ????

Δεν αναφέρθηκε κανεις, λέω, - ούτε εσυ-

για καλύτερο χειρότερο ( γιατι κατι τετοιο έγραψες πιο πάνω.)

το αλλο μια χαρα το κατάλαβες ????

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το πας αλλού εσύ τώρα, αν θες να μου πεις κάτι συγκεκριμένο έλα με pm να το λύσουμε οκ ;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το πας αλλού εσύ τώρα, αν θες να μου πεις κάτι συγκεκριμένο έλα με pm να το λύσουμε οκ ;

Όχι ρε φιλε πουθενά δεν το πάω.. Απλα λέω οτι τέτοια λέγονται απο όλους .. Δεν θεωρούν μόνο οι vagites οτι εχουν καλα αμάξια

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε επειδή δεν σε γνωρίζω και το πήγες προσωπικά σε φάση ξέρεις εσύ και τέτοιες ιστορίες, αν μιλάς για μένα κάνε παράθεση και δείχτο μου. Διαφορετικά μην μου πετάς υπονοούμενα.

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα , φιλικό πάτημα με Leon 20vt δηλωμένα 200 Σκαρτα εγω μαμά εκτός εισαγωγής ρόλλ 2ες 3ες γιατι δεν πατούσε έλεγε...

Αποτέλεσμα 1,5 - 2 αυτοκίνητα μπροστά.... Επειδη δεν εχω πατήσει με αυτά τα θεωρούσα πολυ πιο δυνατά και σίγουρα κολώνα περίμενα.

Βέβαια το ψάχνει λέει γιατι νομίζει οτι ΙΣΩΣ έχει προβλημα ... Οπότε μπορεί και δικαιολογημένα να μην πήγαινε ... Εκτός αν τετοιο ειναι το αποτέλεσμα !

Sent from my iPhone

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

Οχι τέσπα ρε φίλε, στείλε pm η γράψε εδώ, μην μου πετάς πούστικα υπονοούμενα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι τέσπα ρε φίλε, στείλε pm η γράψε εδώ, μην μου πετάς πούστικα υπονοούμενα.

Που κολλησες ; Σου απάντησα ... Οτι ο καθένας λέει για τα δικά του αυτοκίνητα αυτο που βλέπει.. Και δεν χρειάζεται να υποτιμάμε τα πάντα!! Φιλικά όλα χαλάρωσε

Sent from my iPhone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tο λοιπόν!

 

Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω λίγο τα πνεύματα!

 

Παιδιά κάντε ότι θέλετε με τις PORSCHE!

 

Σας προτείνω μόνο να σεβαστείτε το μόνο VW που σεβάστηκε η PORSCHE, (η ίδια), και...το κατασκεύασε θεωρώντας το στο επίπεδο των προδιαγραφών της!

 

Σας παρουσιάζω την (VW)/PORSCHE B32, ALLRAD, (STEYR) & 2WD:

USERSMANUAL-1.jpg

 

B32SPECS.jpg

 

 

 

PORSCHE B32 (T3!)

]1984-85PorscheB32scan_zps4618548d.jpg

 

τυπε αυτο παιρνει μια ή δυο ευρομπαλετες??????? :sorry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε λίγο, 2 σελίδες τσακώνεστε, anyway πάντως εγώ θα προτιμούσα να έχω Porsche και ας με πέρναγαν και τα Yugo στην κόντρα....! :clapping:  :clapping:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω το golf μου για boxter την οποία εχω και σε κόντρα αλλα ειδικά και σε πίστα μπααα εχω και boxter s σε πίστα άνετα.αυτο θα έλειπε....ειπα κόντρα απο στάση και ρολλ και την ειχα.δεν με νοιάζει η τελική πιάνω 260+ αλλα δεν θελω να βιάζω τη τουρμπίνα μου με τελικές .

Εγω το golf μου για boxter την οποία εχω και σε κόντρα αλλα ειδικά και σε πίστα μπααα εχω και boxter s σε πίστα άνετα .ειπα κόντρα απο στάση και ρολλ και την ειχα.δεν με νοιάζει η τελική πιάνω 260+ αλλα δεν θελω να βιάζω τη τουρμπίνα μου με τελικές .οσο για το ace με τα λευτα π χω ρήξει αγόραζα boxter αλλα δεν προτιμούσα να με κλέβουν στ τελη.αλλωστε για μένα Porsche =911 τιποτα άλλο

Απλα παιδια golf με golf ειναι σαν να μιλάμε για άλλο αμάξι αλλα ειναι εργαλεία μπορει να κοστίζουν και 4 φορές το δικό σου που το χεις για καθημερινό αυτοκινητο.και μη νομίζεται οτι επειδή γασγαλισατε λίγο μοτέρ έχετε κανένα γκολφ που μετράει και θεωρείται οτι ολα ειναι εκει γύρω .οταν λέτε για το δικό σας golf μπορει με το golf του αλλού να μιλάμε για άλλο πλανήτη .οποτε ας μιλάει ο καθένας για το δικό του γκολφ που θα το δίνε κάποια αλλα golf ομως εχουν κάποια πράγματα που μήνα τους αγοράζουν το δικό του golf και περισσεύουν .οποτε ο καθένας συμπεράσματα μονο για το δικό του golf

η δικιά μου ειρωνία προηγουμένως αναφερόταν σ ενα συγκεκριμένο ποστ.

2ο. σαφώς υπάρχουν και κάποια ποιο δυνατά γκολφάκια απο πόρσε. μετρημένα στα δάχτυλα. Αντε βγείτε όλοι τώρα και πείτε οτι τα πατάτε τα porsche, να μπει κανας απο άλλο φορουμ και να γελάει...

3ο. Η κάθε πόρσε είναι σίγουρα καλύτερη γενικά σε όλα, απ οποιοδήποτε γκολφ. Ας χάνει και απο κάποιο big turbo. χέστηκε, porsche είναι.

πέταξε ένας οτι πατάει boxster και το κάναμε κυπριακό.

εντάξει και μένα πατάει gallardo.

η διάφορα μας ειναι οτι το δικό σου golf πλέον οπως το χεις και για απόσυρση θα πρεπει να πληρώσεις Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Τέσπα , φιλικό πάτημα με Leon 20vt δηλωμένα 200 Σκαρτα εγω μαμά εκτός εισαγωγής ρόλλ 2ες 3ες γιατι δεν πατούσε έλεγε... Αποτέλεσμα 1,5 - 2 αυτοκίνητα μπροστά.... Επειδη δεν εχω πατήσει με αυτά τα θεωρούσα πολυ πιο δυνατά και σίγουρα κολώνα περίμενα. Βέβαια το ψάχνει λέει γιατι νομίζει οτι ΙΣΩΣ έχει προβλημα ... Οπότε μπορεί και δικαιολογημένα να μην πήγαινε ... Εκτός αν τετοιο ειναι το αποτέλεσμα ! Sent from my iPhone

αυτος σιγουρα εχει προβλημα που πιστευει οτι με 200 αλογα δεν παταει!!χαχαχαχαχα!!πολυ καλα παντως...τερμα μαμα εισαι;;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

τυπε αυτο παιρνει μια ή δυο ευρομπαλετες??????? :sorry:

Kάπου από την αχανή Αυστραλία

 

T3 Road train η (μ)παλετοPORSCHE

dscn0171_kopie-2.jpg

(Ένα PhD οφείλει να έχει όλες τις απαντήσεις).

Edited by hellenic vanagon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.