Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

madydezu.jpg

Βmw 320i e92....

Η σημερινη κα@βολτα ειχε σκοπο το καψιμο.

Ξεκινωντας κιφισσιας scirocco 160ρι,επαιξε κυνηγητο και στο φαναρι ηρθε διπλα μας.

''Παμεενα φαναρι και τελος''

Το bmw πεταχτηκε κατευθειαν κρατηθηκε 2 αμαξια μεχρι να κοψει το rocco.

Alfa romeo gt απο σταση φαναρι κλειδωμενα 2 μπροστα to bmw.

Audi s3 φαναρι πανεπιστημιου του βαραγα διπλα του ξερογκαζα μεχρι πουεφυγεβελος με τα300+++ σλογα του.

Γυρισαμε οοοοολοτο κεντρο,κανα 2 φορες πανω κατω την παραλιακη.

Μετα για να κρυωςει λιγο η μπεμπα σουβλακια στο bobos γλυφΑδα και μετα στροφιλικια.

Τα λαστιχα πισω ειχαν αλλη αποψη.u4e2a8yp.jpg

Συνολο 145 χιλιομετρα με μεση καταλωση 21.3l/100km.

Φιλουρες

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

177 αλογα δεν ειναι το BMW? και σιγουρα πανω απο 1500 κιλα και εριξε στο scirocco 160 αλογα 1350 κιλα? Μαλλον 122αρι ηταν

Πότε πρόλαβε να "γεμίσει" η BMW για να ρίξει στο Scirocco???? Η 120i (170 άλογα) το 160αρι που έχω εγώ όταν ήταν "μαμά" δεν προλάβαινε να με δει στο ξεκίνημα από φανάρια.

Link to comment
Share on other sites

Winner και ομως φιλε οχι ηταν 160 ρι.

Μαλιστα πατησε πριν μια βδομαδα με leon 1.4 tsi 122 full stage 1 revo και του εκανε 3 αμαξια.

Παει τρομερα καλα.

Δεν χρειαστηκε να γεμισει,εφυγε κατευθειαν στο πατα.

Link to comment
Share on other sites

Winner και ομως φιλε οχι ηταν 160 ρι.

Μαλιστα πατησε πριν μια βδομαδα με leon 1.4 tsi 122 full stage 1 revo και του εκανε 3 αμαξια.

Παει τρομερα καλα.

Δεν χρειαστηκε να γεμισει,εφυγε κατευθειαν στο πατα.

λογικο να γυγει στο πατα λογω πισω κινησης αλλα με τετοια λαστιχα...κ στα ψηλα να μην το πιανει το 160αρι ειναι πολυ δυσκολο...η κουλαδι ηταν αυτος η ηταν 122 αρι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στα ψηλα με τιποτα νικο.

Παφησε με λεον 122 πρωτο σταδιο ηταν 3 μπροστα.

Με slk 163 hp ηταν μια κολωνα μπροστα.

Με audi 1.8 tfsi απο 2ες 55 σφαζοντουσαν.

Παει πολυ καλα,ειδικα μολις κουμπωσει τριτη.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό τότε ειδικά με το Audi...

Έχω ανοίξει με 18αρι από ρολλ κ ήμουν μπροστά με το golf!

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μλκ μακη,σταση εννοοουσα για τα πατηματα της παραλιακης.

Τα πατηματα με λεον,α3 και slk ειναι απο ρολλ 1ες και 2ες.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περιφερειακό Θεσσαλονίκη και πάω για Καβάλα. Μπαίνει μέσα στο περιφερειακό από Διαβατά ένα λευκό Leon. Οδηγός ένας 22-24 χρονών. Έρχεται από πίσω μου και οι 2 στην αριστερή λωρίδα και με κολλάει.

Μπροστά έχει αμάξια αλλά μόλις ανοίγει λίγο ο δρόμος το ανοίγω σιγά σιγά να με περάσει για μαμά.

Αυτός κολλάει πιο πολύ. Άρχισα να νιώθω την ανάσα του λιονταριού ένα πράμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Ο δρόμος ανοίγει και ανοίγω και εγώ ταχύτητα με 130 και 6 μέσα και πάω στην μεσαία λωρίδα..

Με πλησιάζει από δίπλα στα 140 και με κοιτάνε οι 2 πιτσιρικάδες με το ζελέ στο μαλι.....

Κατέβασμα 4η και άνοιγμα μέχρι τα 200. Ο μικρός ξενέρωσε.....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Cj,μονο να ακους τον 2λιτρο με τις ελευθερες χωρις μεσαια,δεν συγκρινεται με το τρακτεριασμα του diesel.

Ασε που απο οτι καταλαβα το bmw συντομα θα δυναμωσει....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περιφερειακό Θεσσαλονίκη και πάω για Καβάλα. Μπαίνει μέσα στο περιφερειακό από Διαβατά ένα λευκό Leon. Οδηγός ένας 22-24 χρονών. Έρχεται από πίσω μου και οι 2 στην αριστερή λωρίδα και με κολλάει.

Μπροστά έχει αμάξια αλλά μόλις ανοίγει λίγο ο δρόμος το ανοίγω σιγά σιγά να με περάσει για μαμά.

Αυτός κολλάει πιο πολύ. Άρχισα να νιώθω την ανάσα του λιονταριού ένα πράμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Ο δρόμος ανοίγει και ανοίγω και εγώ ταχύτητα με 130 και 6 μέσα και πάω στην μεσαία λωρίδα..

Με πλησιάζει από δίπλα στα 140 και με κοιτάνε οι 2 πιτσιρικάδες με το ζελέ στο μαλι.....

Κατέβασμα 4η και άνοιγμα μέχρι τα 200. Ο μικρός ξενέρωσε.....

ΒΙΝΤΕΟ;;;;;:)

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χθες βραδυ μεσογειων μπροστα μου στην αριστερη ενα starlet gt τσαφ τσουφ κ μπουρι να κανει σαν pundo gt του κολλαω να το πατησει να παμε λιγο πιο σβελτα ανοιγει λιγο αλλα οχι τερμα.κατεβασμα σε 3η κ δεξι φλας  με ακουει κ ανοιγει κ αυτος προσπερασμα απο δεξια αλλαγη σε 4 με μπλε μεθανολισια φλογα απο πισω αλλαγη σε 5 παλι η μπλε φλογα να φωτιζει το χαμογελο του κ καπου εκει εκοψε :p πεμπτη βραδυ με πολυ διαθεση αλλα κανενα αμαξι απο αυτα που κυκλοφορουσαν πριν κανα 3αρι χρονια...που παμε....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΒΙΝΤΕΟ;;;;;:)

Sent from my iPad using Tapatalk

Έρχεται......
Link to comment
Share on other sites

χθες βραδυ στην μεσογειων βλεπω s3 λευκο το τευλευταιο , ξεκιναμε στο φαναρι πρωτες τσουλιτες και μετο που παταω κανει ενα μπαμ με το external να ουρλιαζει και μου ριχνει 2 κενα μεσα σε 150 μετρα και μενω μλκας , παμε στο επομενο φαναρι του λεω τι φορας ρε αδερφε , μου λεει gtx3076 550++ και ξενερωνω....

τεσπα φτανω βουλιαγμενης προς τη μαυρη και εκει που πηγαινω βλεπω να ερχεται απειλειτικα απο πισω οχημα , κανω κατεβασμα 3η παταω αλλαζω τεταρτη και με περναει σχετικα ευκολα στα 190+ ενα m6 μαυρο ....λεω ρε πουστη μου 2 αμαξια πετυχα να πατησω και επεσα σε πριονια....ευτηχως μετα κανονιστηκε πατημα με astra opc με vf34 . απο 3ες 100 στη χαμηλη του πιεση (320αλογα0 του εκανα 3 κενα μεχρι τα 190) στην ψηλη του πιεση (380+) και με φιλο μου εγω δικαβαλο του εκανα μισο καπω μεχρι τα 220 . βεβαια να παω οτι το παλικαρι αλλαζε ταχυτητες πολυ αργα και οτι κερδισα στην δευτερη ηταν καθαρα λογω αλλαγων.....

 

αυτα απο μενα.....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος για το πάτημα μα το άστρα...

Για τα υπόλοιπα υπομονή αλλιώς BT ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τρελο κυνηγητο εθνικη οδο με bmw 750i 1993 στην εθνικη.

Ο παππους ειχε ορεξουλες,στα 215 του παιζα τα φωτα να κανει δεξια,δεν εκανε,και μολις αφηνα γκαζι για να μην τον περασω απο πανω χαζοπαταγε και μετα αντε να φορτωσει.

Σημερα το team πηγε tour 110 χιλιομετρα,χαλανδρι φυλη παρνηθα σκουρτα εθνικη οδο χαλανδρι.

Ερχονται φωτος το βραδυ.

Πανε τα καινουργια μου λαστιχα.

Το χω αφησει να ξεκουραστει γιατι ο δεικτης κοντεψε να φτιαξει καφε στις 6.000+ στροφες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Με έχει κάνει τα @@ zepelin ένας τύπος με opel astra gsi (μοντέλο δεν ξέρω... παλιό πάντως). Δηλώνει 1800 κυβ. με χταπόδι εισαγωγή πρόγραμμα και κοντότερο σασμάν. Με απασχολεί το χαμηλό του βάρος. Γνώμες ή εμπειρίες? Δεν φοβάμαι να χάσω αλλά θα με την σπάσει πολύ το θάψιμο-κράξιμο......... πίσω από την πλάτη μου. (Είναι συγχωριανός)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Με έχει κάνει τα @@ zepelin ένας τύπος με opel astra gsi (μοντέλο δεν ξέρω... παλιό πάντως). Δηλώνει 1800 κυβ. με χταπόδι εισαγωγή πρόγραμμα και κοντότερο σασμάν. Με απασχολεί το χαμηλό του βάρος. Γνώμες ή εμπειρίες? Δεν φοβάμαι να χάσω αλλά θα με την σπάσει πολύ το θάψιμο-κράξιμο......... πίσω από την πλάτη μου. (Είναι συγχωριανός)

τι αμαξι εσυ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τρελο κυνηγητο εθνικη οδο με bmw 750i 1993 στην εθνικη.

Ο παππους ειχε ορεξουλες,στα 215 του παιζα τα φωτα να κανει δεξια,δεν εκανε,και μολις αφηνα γκαζι για να μην τον περασω απο πανω χαζοπαταγε και μετα αντε να φορτωσει.

 

με 125 αντε 135 αλογα και αυτοματο πιανει 215 Η ΜΑΟΥΝΑ και εχει και γκαζι μπολικο ακομα????  ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Φυσικα κανεις πλακα οτι θα περναγες απο πανω την μπεμπα ετσι??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

με 125 αντε 135 αλογα και αυτοματο πιανει 215 Η ΜΑΟΥΝΑ και εχει και γκαζι μπολικο ακομα???? ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φυσικα κανεις πλακα οτι θα περναγες απο πανω την μπεμπα ετσι??

Αν δεν παταγε αλλο και εμενε στα 215 τον περναγα.

Το δικο μου σπαει 230 απο σασμαν.

Αν πραγματικα το bmw παταγε σαφως ειναι αλλου,αλλα δεν πατησε.

Υ.γ σημειωτεων υπαρχει βιντεο που τον σουβλιζω απο δεξια κΙ ο κολλητος μου με το bmw του χει κολλησει προφ.

Υ.Γ σληθεια,τι αμαξι εχεις;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ξέρεις τι είναι ο άλλος να έχει τριακόσια άλογα και να παίζει μαζί σου, κόψε—δώσε. Πως να φορτώσουν πάλι τα 125. Άσε μεγάλη πικρά.

Τουλάχιστον ήταν σε κατηφόρα να μπορείς να δείξεις αξιοπρέπεια;

Ευτυχως ναι,210 σπαω σε ευθεια,200 σε ανηφορα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.