Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

πατημα μεταξυ 316 ε36 και toyota aygo απο σταση μεχρι τα 160 που πατησανε το aygo κολωνα μπροστα!!ακολουθουσα vacumαριστος ετσι να δω τι θα γινει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πατημα μεταξυ 316 ε36 και toyota aygo απο σταση μεχρι τα 160 που πατησανε το aygo κολωνα μπροστα!!ακολουθουσα vacumαριστος ετσι να δω τι θα γινει!

Παλιοτερα ειχα aygo mmt οποτε ενα like κι απο μενα.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

επιστροφη εγνατια οδος προς σπιτι...rs scoda octavia 5αρα ...μαλλον με προγραμμα... γιατι νομιζε οτι με ειχε....εσκασε διπλα καθως γυριζα απτο αεροδρομιο για σπιτι φορτωμενος με βαλιτσες κιολας και γυναικα και κορναρει...εεεε πως λενε η που#@να θελει να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει....ηταν τελειο για να φυγουν οι αραχνες πανω απτον χιονουλη.... και ενα σ5 αουντι που παταγαμε απλα παρεα...κατα τα αλλα δεν υπηρχε ψυχη στην εθνικη...


δεν γραφω για κολωνες γιατι εννουνται στο σταδιο που ειμαστε...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Γυρνωντας απο γεννηματα,πετυχα ενα φιλαρακι με audi a4 1.6....

''Αμα εχεις τιποτα για μενα,πες γιατι εχω να πατησω αρκετες μερες''....

•••••τηλέφωνο•••••

''Παμε φαναρι υγεια κιφισσιας,σε περιμενει punto gt μαμα 130 αλογα''....

Φαναρι λοιπον,σταση....δυσκολο για το σασμαν,και ευτυχως ακομα οχι για την τσεπη μου...

Το punto εγραψε πρωτη,εφυγα 1 αμαξι,2α με μαζευε,3η στα 140 αφησα μου ειχε κανει 2 αμαξια....

Ντυμμενος με ρεζερβα και περιπου 25 λιτρα βενζινη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γυρνωντας απο γεννηματα,πετυχα ενα φιλαρακι με audi a4 1.6....

''Αμα εχεις τιποτα για μενα,πες γιατι εχω να πατησω αρκετες μερες''....

•••••τηλέφωνο•••••

''Παμε φαναρι υγεια κιφισσιας,σε περιμενει punto gt μαμα 130 αλογα''....

Φαναρι λοιπον,σταση....δυσκολο για το σασμαν,και ευτυχως ακομα οχι για την τσεπη μου...

Το punto εγραψε πρωτη,εφυγα 1 αμαξι,2α με μαζευε,3η στα 140 αφησα μου ειχε κανει 2 αμαξια....

Ντυμμενος με ρεζερβα και περιπου 25 λιτρα βενζινη.

Και λιγα ειναι τα 2 αμαξια..

Link to comment
Share on other sites

Γυρνωντας απο γεννηματα,πετυχα ενα φιλαρακι με audi a4 1.6....

''Αμα εχεις τιποτα για μενα,πες γιατι εχω να πατησω αρκετες μερες''....

•••••τηλέφωνο•••••

''Παμε φαναρι υγεια κιφισσιας,σε περιμενει punto gt μαμα 130 αλογα''....

Φαναρι λοιπον,σταση....δυσκολο για το σασμαν,και ευτυχως ακομα οχι για την τσεπη μου...

Το punto εγραψε πρωτη,εφυγα 1 αμαξι,2α με μαζευε,3η στα 140 αφησα μου ειχε κανει 2 αμαξια....

Ντυμμενος με ρεζερβα και περιπου 25 λιτρα βενζινη.

Αυτό θέλω να το δώ!Μήπως τα είδες εσύ μόνο 2 τα καρότσια?

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε ,λες να ντρεπομαι να πω ποσο εφαγα;

Πηρα καλα μετρα,απο 2ες θα τραβηξω in car....

Edited by Speedy
Μη επιτρεπόμενη λέξη
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λεπον. Μερσεντα καινουρια E250 CGi.

Στα φαναρια πριν μπεις σαλονικα.. ηταν κοκκινο κ ενω φρεναρα παιζει να ερχοταν με 200+. 

Πρασινο κ αυτος απο πισω χωρις να εχω καταλαβει τ ειναι.. Σε καποια φαση εβγαλε φλας να περασει κ πατησα. 

Τωρα ή του εσκισα ή δν πατουσε.. παντως μεχρι τα 180.. ημουν ανοιγομενη κολωνα

 

 

Εγω ειμαι ταπεινο 122ρι ΦΠΕ.

Edited by diMake
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εκανα 500 χλμ βολτα θεσσαλονικη και πισω το σαββατοκυριακο....εεε τι ν απω..οτι ημουν εγω και οι νταλικες!!! να ηλπιζα στην επομενη στροφη θα βρω ενα φεραρι,μια πορσε ενα μερσεντες βρε παιδι μου...τιποτα ...τζιφος....ε ο δολιος  τα κλεισα ολα και σταματησα στην ακρη να φαω ενα τοστ....στην επιστροφη με σταματησανε με 35 χλμ ακριβως στα διοδια με γυναικα,ζωνη κανονικα κυρια σε ολα μου....διπλωμα και ερωτηση ειναι γνησιο?λεω διλιτρο ειναι θελεται αδεια?οχι καλο ταξιδι και γεια σας....ειμαστε πλεον ειδος  προς εξαφανιση ειπα στον ευατο μου και εφυγα .....περιττο να πω οτι τα γτι που ηξερα εδω ο ενας το κανει μαμα για να το παρει η γυναικα του για το παιδι ,ο αλλος το χει στο γκαραζ και αραχνιαζει και 2 αλλα σπασανε απτα 500 +αλογα που ειχανε και ενα αλλο εσπασε σασμαν ενισχυμενο με τα ακριβα δισκακια εννοειται με 55++αλογα και αυτος...

πλεον δεν ακουγεται ουτε ενα βροοοθμ τα βραδια εδω...σε λαθος χωριο γυρισα.....

Link to comment
Share on other sites

Βουλιαγμένης προς Γλυφάδα, χαλαρός και μου σκάει ένα Ford Focus ST 170αρι με δύο μπαμπουίνους μέσα με εξάτμιση φτερά κλπ... Με το που ανοίγει το φανάρι του δίνει , φορτώνω μια δευτέρα και άντε γειά.... τουλάχιστον 4 κενά στα 140 και άνοιγα και άλλο. Μετά τον άφησα να χτυπιέται.... Τι σφήνες, τι κολλήματα, άμα είσαι καραγκιοζάκος...

 

Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί τέτοιοι και είναι πολύ επικίνδυνοι μιας και κυκλοφορούν με γρήγορα αυτοκίνητα.... Πλέον τα 200 άλογα παίζουν για πλάκα...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Βουλιαγμένης προς Γλυφάδα, χαλαρός και μου σκάει ένα Ford Focus ST 170αρι με δύο μπαμπουίνους μέσα με εξάτμιση φτερά κλπ... Με το που ανοίγει το φανάρι του δίνει , φορτώνω μια δευτέρα και άντε γειά.... τουλάχιστον 4 κενά στα 140 και άνοιγα και άλλο. Μετά τον άφησα να χτυπιέται.... Τι σφήνες, τι κολλήματα, άμα είσαι καραγκιοζάκος...

 

Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί τέτοιοι και είναι πολύ επικίνδυνοι μιας και κυκλοφορούν με γρήγορα αυτοκίνητα.... Πλέον τα 200 άλογα παίζουν για πλάκα...

 

χΑχαχαΧα πέθανα στα γέλια με το "μπαμπουίνους" και τα φτερά.

Edited by Grouper_8L
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Corolla G6  με εξάτμιση να μου κολλάει σε κατοικήσιμη περιοχή. Δεν ασχολήθηκα με προσπέρασε και χάθηκε σε στενά. ένας να έβγαινε αφηρημένα στον δρόμο τον είχε φάει.. Καραγκιόζηδες.. Btw πάνε καλά αυτά ? Έβγαινε ένα με 160 άλογα αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

ναι αυτό το τετραπετάλουδο με τα 160 πάει μπάλα. Ίσως και πιο γρήγορο από eg vti. Σκοτώστρες μετά από τόσα χρόνια αλλά ωραία και μάχιμα αμαξάκια.

Link to comment
Share on other sites

Πάνε τόσο καλά ε? Δεν τους το χα.. Καλά που δεν ανοίξαμε σε κν δρόμο μεγάλο δλδ αν και πρέπει να είναι πιο βαριά από τα Eg. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Όχι ρε σιγά μην είσαι τόσο απαισιόδοξος. Τρώμε χαλαρά οι Vag από στάση με αυτούς. Καλά είναι να τους πιάνεις εν κινήσει και χαμηλά, αν και δεν κάθονται...χαχα

 

Ϊσως και να είναι ναι. Δεν το έχω ψάξει.  Για το g6 vs eg6 γενικότερα οι απόψεις διίστανται.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε σιγά μην είσαι τόσο απαισιόδοξος. Τρώμε χαλαρά οι Vag από στάση με αυτούς. Καλά είναι να τους πιάνεις εν κινήσει και χαμηλά, αν και δεν κάθονται...χαχα

 

Ϊσως και να είναι ναι. Δεν το έχω ψάξει.  Για το g6 vs eg6 γενικότερα οι απόψεις διίστανται.

κορολα g6 με το καλο μοτερ,μονο Ιαπωνια.Εδω αν το βρεις ειναι μετατροπη και ποτε δεν πηγαινε καλητερα απο το civik eg.

 

ξερω ατομο απο τα δικα μου λημερια εδω στον θεσσαλικο καμπο,πολη δεν λεω για ευνοητους λογους,που φορεσε σε κορολα στρογγυλοφαναρο  του 1999 τετοιο μοτερ,εφερε απο Αμερικη stroker kit(στροφαλο πιστονια μπιελες,εκεντροφορους,αγραφο εγγεφαλο κτλ.)το εκανε περιπου  1.800cc και το αμαξι σκοτωνει.golf 5 gti με εξατμιση κομπλε και φιλτρο(χωρις προγραμα) στην 3η εκοψε γιατι απλα ειχε φαει πολλα μετρα μεχρι και το τελειωμα σχεδον της 3ης.

 

Μην τα εχετε αυτα τα φτιαγμενα για στραγαλια, γιατι ραβουνε κοσμακι και ειναι και ελαφρια.

Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα το G6 ? Γενικά καμια λεπτομέρια και τι περιοχή?

Μαυρο προς Αγιους Αναργυρους με σιγουρα εξατμιση. Λες να ηταν κν 13αρι? χαχαχα.

 

Edit :

Πάτημα στα σκοτάδια χθες με bmw 316 1.6 122hp,από 1ες 30 μέχρι τα 170 η πασσαταρα (Passatoukos) 6-7 αμάξια μπροστά.Kαι τα 2 αυτοκίνητα ντυμένα και 2κάβαλα.
Edited by GIANNIS_KAN
Link to comment
Share on other sites

τα g6r είναι 110 άλογα, μην σκάτε  :laugh: , εκτός αν λέτε για τα 20βάλβιδα  τα 4πετάλουδα... τότε αλλάζει..

Edited by Stavros mec
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.