Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Ποσα αλογα εισαι; Μεχρι τι χλμ ανοιξες μαζι του;

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλ ποτε δεν το μετρισες το εργαλειο σου σαν γνησιος toorbofan????

Λιγο παραξενο δεν ειναι αυτο?

Παραξενο που δε το δυναμομετρω?

Δηλ ποτε δεν το μετρισες το εργαλειο σου σαν γνησιος toorbofan????

Λιγο παραξενο δεν ειναι αυτο?

Παραξενο που δε το δυναμομετρω?
Link to comment
Share on other sites

Παραξενο που δε το δυναμομετρω?

Παραξενο που δε το δυναμομετρω?

Ναι Tsaka παραξενο που δεν το δυναμομετρας....το εφτιαξες,εδωσες τοσα λεφτα και αμα σε ρωτησει ενας τι καταφερες τελικα τι θα του απαντησεις?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

..ισως να χαθει και το μυστηριο χαχαχαχαχαχαχαχαχα μαρεσουν τα ποντικια...μα παντα υπρχει ποιο δυνατος ποντικος...χαχαχαχαχ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι Tsaka παραξενο που δεν το δυναμομετρας....το εφτιαξες,εδωσες τοσα λεφτα και αμα σε ρωτησει ενας τι καταφερες τελικα τι θα του απαντησεις?

Ξέρεις κάποιες φορές δεν είναι το νούμερο που μετρά αλλά η αίσθηση που έχει ένα τέτοιο αυτοκίνητο

Ήδη είναι ελάχιστα που έχουν μείνει να κυκλοφορούν στους Ελληνικούς δρόμους κ του Γιάννη είναι ένα από τα πιο ολοκληρωμένα.

Προσωπικά κ γω να το χα το τελευταίο που θα με νοιαζε θα ταν τα άλογα....

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα αυτη την μαζα απο λεπτη λαμαρινα 25ετιας την τροποποιησα ωστε να μ δημιουργει μια δοση ελευθεριας στην ελευθερη μου ωρα......αν ηθελα νουμερα και στατιστικα θα επαιζα σουπερ ατου......δεν ηξερα οτι το θεμα αφορα μονο καριεριστες με ταγερ

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τα παιδια,ενα τετοιο αμαξι δεν φτιαχνετε για μενα για νουμερα.

Ωστοσο θα ηθελα να ηξερα ποσα ειναι το αμαξι μου.

Εδω θελω να παω να μετρησω το δικο μου.

Γιαννη θα το θα δουμε το πολο σε κανα κανονισμενο-σωστο πατημα;

Link to comment
Share on other sites

ολες εκτος πεμπτης γιατι μαζευει πολυ κοσμο και ερχεται πολυ γρηγορα η αστυνομια....

σημερα πατηθηκε ενα α6 2.0τ καινουργιο που το μας το παιζε γρηγορο μαζι με το φιλο του, ενα τ5 volvo s60 Και μετα χαλαρα τιποτα αλλο μονο εγω και το ρ του νικου  που βεβαια οποιος μας εβλεπε ειχε ξεχωριστο θεαμα ...εχτερναλ και γουργουρητο....

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφη απο καρπενησι...αυτο το ταξιδι της επιστροφης το ευχαριστηθηκα....

Αν ημουν σημερα με 20vt big turbo,ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΨΕΙ 300 ευρω ΕΥΥΥΥΚΟΛΑ.

Mercedes s500,Merc c200,Merc s400,Opel corsa opc,Opel astra opc,bmw z4 M.

Ολα αυτα μου καναν ρομαντικο ερωτα...

Passat 2.0 fsi...

Ερχομουν με 160,παιζω φωτα,δεν κανει δεξια ποτε και παταει,Πατωμα και γω,Βγαινω δεξια και στα 205 που αφησα γιατι ειχε κινηση μιλαμε για κοπιες,φωτοτυπια.Ηταν νομιζω 4Καβαλος οπως και γω..

Κυνηγαω ενα merc c180,δυνατα κλειδωμενος πισω του σε αποσταση ασφαλειας, στην ευθεια της θηβας,Δεξια ενα Almera,με αριστερο φλας αναμμενο εγω,περναει το merc και μου βγαινει το almera αριστερα....ηθελε να του το κανω micra...σταματησα 20cm πριν τον φιλησω...Να ναι καλα τα φρενακια μου...

Καπου κοντα στο μαρτινο μπαινω σε μια στροφη με αρκετα,στην εξοδο της στροφης στην ΛΕΑ octavia Police...δεν ειδε ουτε τι χρωμα ημουν...Αναβει φαρους και ακολουθει καμια 20km διακριτικα,Σταματαω σε ενα parking για τσιγαρο,Σταματαει μετα απο 2 λεπτα...Παει λεω,Θα μου κοστισει μπαχαμες το καρπενησι...Με ρωτησε αν ειμαι καλα,Πως ειναι το ταξιδι μας,Και εφυγε????????????

Πανεμορφο το roadtrip,φημες λενε οτι θα παω και το αλλο Σ/Κ...????

Edited by Passatoukos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Απλα λογια.......πατημα φιλικοτατο με fabia 20vt δηλωθεν μονο προγραμματος.....αποτελεσμα.....φωτοτυπια φτερο μπροστα.......ενα πουντοτζιτο που αρχισε το πατημα με το φαμπια (εγω αρουραιος απο πισω) κατεθεσε δηλωση προσληψης στην δεη να μετραει κολωνες......

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fabia 20vt μονο προγραμμα δηλαδη 200-210hp....

Αν βαλεις το ποσο ελαφρυς εισαι,πρεπει να εισαι γυρω στα 170-180 αλογα.

Εκτος και αν το ibiza δεν ηταν μονο προγραμμα????

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν ο Tsakas φοράει εκκεντροφόρο, Κ03 και δουλεύει γύρω στο 1-1,04 bar εκεί γύρω παίζει.. Ας μας δώσει info για το setup για να μην κάνουμε εικασίες καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

Τπτ δεν εχει σχεδον......Κ03υβριδιο με straight through εξτερναλ και προγραμμα για κομπρεσσορατο που παλευω να το διορθωνω.......πιεση 1 και κτ ψιλα.......βαση εμπιριας πιστευω 150 σκαρτα

Οσο το φαμπια ειπε 180αρη με προγραμμα.....αλλα μια εξατμιση θα ψιλοφοραγε....ολο και κατι......ειμαι ικανοποιημενος

Και μην ξεχναμε......μιλαμε για 1272κιβικα 8βαλβιδο και λαγκ οσο η αγωνια πυροσβεστη που παει να απενεργοποιησει βομβα στο μολλ.......

Edited by TsakasG40
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχα :D Εφόσον μιλάμε για υβρίδιο, αν βάλεις ένα εκκεντροφόρο, 250αρια μπεκ και φτιάξεις το πρόγραμμα, τα 175-180 τα έχεις στην τσέπη.. Κάνε μια παρουσίαση στα Βελτιωμένα αυτοκίνητα μελών αν θέλεις να μεταφέρω εκεί τα σχετικά post :)

Link to comment
Share on other sites

Για μενα το αμαξι πρεπει να μετρηθει,να ζυγιστει σε πλαστιγγα,Για να βγουν σωστα απολεσματα????

Και κανει 2-3 πατηματα με μη ποντικισια αμαξια.

Γιαννη κανονισε να τα κανουμε μαζι και τα 2,θελω και γω να μετρησω και να ζυγισω.

Link to comment
Share on other sites

250αρια φοραει ηδη......οσο για ζυγισματα ανοιγματα κτλ δεν ειμαστε καριεριστες ουτε παιζουμε σουπερ ατου το ξαναλεω.......παταω χασω κερδισω και δε παταω ΜΟΝΟ οπου με περνει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλα λογια.......πατημα φιλικοτατο με fabia 20vt δηλωθεν μονο προγραμματος.....αποτελεσμα.....φωτοτυπια φτερο μπροστα.......ενα πουντοτζιτο που αρχισε το πατημα με το φαμπια (εγω αρουραιος απο πισω) κατεθεσε δηλωση προσληψης στην δεη να μετραει κολωνες......

Tο Fabia ενα κοκκινο? Το πατημα που εγινε, ΟΧ εχθες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.