Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Τι λετε ρε ? Απο ποτε βαζεις κοντρα ξεροντας απο πριν οτι θα νικησεις? 
Ισα ισα οταν πας να μετρησεις ποσο πισω εισαι κ ξαφνικα βγεις μπροστα εκει ειναι η καυλα! 

Πανε πατα κ γουσταρε!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

+1 στον δημητρη.

Οταν και γω πατησω με τον δημητρη,θα παω με τον πανο να του κλεισω ενα Spa στην βουλγαρια να του ηρεμησω τον πονο????????????????????????????????❤️

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Σκοταδια θα εχει κοσμο σημερα.

Δεν παω,οι πηγες μου ειπαν οτι θα γινει πεσιμο σημερα,και επειδη εκει σκιζουν κ&λους δεν παω.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγες ημερες σταματημενος εγω στο φαναρι με 4 ατομα μεσα.Σκαει διπλα ενας τυπος με καλογιαλισμενο Νισαν Ναβαρα 171ps.Κλασικος νεοπλουτος χωριατης μεγαλοτσυφλικας του θεσσαλικου καμπου που το αγορασε για να κανει επιδειξη χρηματος αφου ΠΟΤΕ δεν το παει στο χωραφι..

 

Πρασινο και ξεξιναει το αγροτικο με προκλητικο τροπο.Με πιανει στον υπνο και μεχρι να ξεκινησω εγω ειναι 2 αμαξια μπροστα. στην 2α η διαφορα ειναι 1 καροτσα χωρις τα καγκελα του ναβαρα,στην 3η ο αγροτης φευγει 1,5 αγροτικο ,στην 4η μου κανει 2 αγροτικα την διαφορα στην 5 ειναι 3 εκεινος μπροστα και παμε πλεον ετσι μεχρι τα 165 οπου και κοβω γιατι η καμερα που ειναι παρακατω βγαζει ωραιες φωτογραφιες και με φλας.Το ναβαρα συνεχιζε να ανοιγει αργα-αργα

 

Εγω εκανα τον χαβαλε μου με το Hyundai i30 diesel 1.400 που ειχα στα χερια μου εκεινη την ημερα και εκεινος κλαιει για το προστιμο που πρεπει να πληρωσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το Navara και γενικά τέτοιας κατηγορίας έχουν άλλες χάρες.. έχω οδηγήσει και ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

επεστρεψα....ουτε πεσιμο ουτε τιποτα....παλι καλα δηλαδη....

Ισχυει,ειχα ενημερωθει οτι θα την πεφταν με γερανους κλπ κλπ,και επειδη απο τα 7 αμαξια της παρεας ειμαι ο μονος που δεν την εχω φαει,δεν παω.

Εγινε κανα πατημα της προκοπης;

Την αλλω πεμπτη εχω ετοιμασει μαζωξη με 20vt,golf gti mk7,golf gti mk5,bmw m6 και ισως ερθει ενα πορκι 700hp και ενα μαμα turbo 530hp.

Πριν απο λιγες ημερες σταματημενος εγω στο φαναρι με 4 ατομα μεσα.Σκαει διπλα ενας τυπος με καλογιαλισμενο Νισαν Ναβαρα 171ps.Κλασικος νεοπλουτος χωριατης μεγαλοτσυφλικας του θεσσαλικου καμπου που το αγορασε για να κανει επιδειξη χρηματος αφου ΠΟΤΕ δεν το παει στο χωραφι..

.

Κλαιω,και σε λατρευω για αυτο που εγραψες????????????????????

Εσκασα στο χωριο πασχα και μολις ακουσαν την εξατμιση που εβαλα ξεκινησαν βγαζαν απο τα γκαραζ τα navara και τα hilux γυαλισμενα????????????????????

Ο αλλος μου λεει σε παω κοντρα της αδειες απο βολο μεχρι λαρισα????????????

Του λεω βρε μλκ θαναση,αφου το ντατσουν σου παει μεχρι 180,και εγω 225,τι κοντρα να παμε;????????????????????????

Α ρε θεσσαλια με της επιδοτησεις σου

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει,ειχα ενημερωθει οτι θα την πεφταν με γερανους κλπ κλπ,και επειδη απο τα 7 αμαξια της παρεας ειμαι ο μονος που δεν την εχω φαει,δεν παω.

Εγινε κανα πατημα της προκοπης;

Την αλλω πεμπτη εχω ετοιμασει μαζωξη με 20vt,golf gti mk7,golf gti mk5,bmw m6 και ισως ερθει ενα πορκι 700hp και ενα μαμα turbo 530hp.

 

Ευτυχως που δεν εγινε το πεσιμο γιατι δεν θα ξεραμε απο που να φυγουμε.....ειχε αρκετο κοσμο...

Απο πατηματα....ενα γκολφ 5αρι με ενα ροκο,2 σταρλετακια,κορσα opc,punto t-jet και κατι μηχανες που κανανε περασματα..

ωραια η μαζωξη που ετοιμαζεις!!!!θα αδειασω μνυμη να τραβηξω και κανα βιντεο με τα τερατα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κλαιω,και σε λατρευω για αυτο που εγραψες

Εσκασα στο χωριο πασχα και μολις ακουσαν την εξατμιση που εβαλα ξεκινησαν βγαζαν απο τα γκαραζ τα navara και τα hilux γυαλισμενα

Ο αλλος μου λεει σε παω κοντρα της αδειες απο βολο μεχρι λαρισα

Του λεω βρε μλκ θαναση,αφου το ντατσουν σου παει μεχρι 180,και εγω 225,τι κοντρα να παμε;

Α ρε θεσσαλια με της επιδοτησεις σου

Μην νομιζεις οτι θα εισαι μπροστα μεχρι τα 800-1.000 μετρα, γιατι τα αλανια εδω στον καμπο,τις επιδοτησεις τις δινουνε για τουρμπινες και προγραματα,ακομα και στα ναβαρα.Θα δεις ναβαρα να κανει μπερν αουτ και θα παθεις πλακα.Ορισμενοι τα εχουνε φτασει κοντα στα 250-270 αλογα και πανε τον κολο τους.Αν δεις στον θεσσαλικο καμπο ναβαρα χωρις πορτα στην καροτσα μην τολμησεις να το κοντραρεις  απο σταση.Την βγαζουνε για να μην κοβει στα πολλα χλμ.Κολιτος μου με ''καλο εργαλειο'' μεχρι να περασει μπροστα απο ενα φτιαγμενο toyota hilux,εφτυσε αιμα.

 

Εριξα πολυ γελιο σε εκεινη την κοντρα.

Edited by takisbrax
Link to comment
Share on other sites

Από  λόγια, μας  έχεις  χορτάσει. Γεγονότα  με  αντικειμενική  απόδειξη  μπορείς  να  παρουσιάσεις;
Βίντεο  και  μόνο.


 

Link to comment
Share on other sites

pasatouko ο λαός θέλει βίντεο 100-200km να δούμε πως ανοίγει το εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει,ειχα ενημερωθει οτι θα την πεφταν με γερανους κλπ κλπ,και επειδη απο τα 7 αμαξια της παρεας ειμαι ο μονος που δεν την εχω φαει,δεν παω.

Εγινε κανα πατημα της προκοπης;

Την αλλω πεμπτη εχω ετοιμασει μαζωξη με 20vt,golf gti mk7,golf gti mk5,bmw m6 και ισως ερθει ενα πορκι 700hp και ενα μαμα turbo 530hp.

Κλαιω,και σε λατρευω για αυτο που εγραψες

Εσκασα στο χωριο πασχα και μολις ακουσαν την εξατμιση που εβαλα ξεκινησαν βγαζαν απο τα γκαραζ τα navara και τα hilux γυαλισμενα

Ο αλλος μου λεει σε παω κοντρα της αδειες απο βολο μεχρι λαρισα

Του λεω βρε μλκ θαναση,αφου το ντατσουν σου παει μεχρι 180,και εγω 225,τι κοντρα να παμε;

Α ρε θεσσαλια με της επιδοτησεις σου

Ποιός ήταν ο Θανάσης με το Datsun?

Link to comment
Share on other sites

pasatouko ο λαός θέλει βίντεο 100-200km να δούμε πως ανοίγει το εργαλείο.

Παρε ενα απο 2ες,2καβαλος χωρις πισω πλατες και ρεζερβα,δεν θυμαμαι ακριβως,με 95αρα στην σκοταδια.

http://youtu.be/_Wk7j2rsis4

Ερχεται και 100-200 :)

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα απο 2ες,2καβαλος χωρις πισω πλατες και ρεζερβα,δεν θυμαμαι ακριβως,με 95αρα στην σκοταδια.

http://youtu.be/_Wk7j2rsis4

Ερχεται και 100-200 :)

 

Πάντως από 1.6 golf ανοίγει καλύτερα βλέπω, σίγουρα δεν το έχεις σκαλισμένο??

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από 1.6 golf ανοίγει καλύτερα βλέπω, σίγουρα δεν το έχεις σκαλισμένο??

Τίποτα,ειδικά οταν τραβηξα το βιντεο ημουν τερμα μαμα.

Τωρα φοραω εξατμιση απο καταλυτη hjs μεχρι πισω,και φιλτρο,αν και πιστευω οτι χαμηλα εχει αδειασει λιγο,ενω ψηλα ξυριζει.

Ισως αν βαλω ενα προγραμμα δουλεψει σωστα σε ολο το φασμα,αλλα προγραμμα+υγραεριο για 5-10-15 αλογα δεν το ρισκαρω.

Μου χες ζητησει και ενα βιντεακι με το 500ρακι το diesel απο τα 100χλμ????????????

http://youtu.be/rAQpxAfWJTs

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Πάτημα σημερα εγω με 500ρακι 1.3 diesel 95 αλογα και ενας φιλος μου με Santa few 2.7 v6 173 αλογα. Απο σταση εφαγε καμια κολωνα, απο ρολλ 1ες 30 που για μενα ειναι 4000στροφες, μεχρι 140 3 αυτοκινητα ευκολα, ρολλ 2ες παλι το χαος, 4-5 αυτοκινητα. ΤΡΕΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, παμε μια απο χαμηλα να σε ραψω, οχι ρολλ απο 100-120, παμε απο 40 να δεις αλλο παραμυθι

Link to comment
Share on other sites

Μωρο μου....για απο τα 50 που πατησαμε...πατα ασε εκανα να μην σε παω για αποσυρση....Θες απο 40 αγαπη μου;

Θελω και την σαλωμη μεσα....αμα με περασεις να φυγετε κατευθειαν για tagli αραχωβα κερναω εγω...να κανεις τα μασαζακια σου και να ανεβαζεις selfie #AfterSex....

Αμα χασεις τωρα...τι να σου πω;αφου χωρισα με την σοφια...Ασε που δεν με αφηνε να παω πανω απο 120????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Θέλω 40-150 φουλ ντυμένοι και οι δυο και η Σαλωμη θα βγαζει βιντεο για να χεις να κλαις τη μοιρα σου και τα λεφτα σου μαζι :*

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει,ειχα ενημερωθει οτι θα την πεφταν με γερανους κλπ κλπ,και επειδη απο τα 7 αμαξια της παρεας ειμαι ο μονος που δεν την εχω φαει,δεν παω.

Εγινε κανα πατημα της προκοπης;

Την αλλω πεμπτη εχω ετοιμασει μαζωξη με 20vt,golf gti mk7,golf gti mk5,bmw m6 και ισως ερθει ενα πορκι 700hp και ενα μαμα turbo 530hp.

 

αν ισχυει ενημερωσε!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.