Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πιο capital control...Ποιες τραπεζες...Δραχμη και το χω στο σαλονι να το κοιταω....

 

Μαζι με γιαννη scirocco andreas95 nektarios21  καναμε μαζωξη τρελη....13 αμαξια...

 

ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ,ΘΕΛΩ ΤΟΥΡΜΠΟ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΙΩ 40ΡΙΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΡΕΜΑ.

 

Tt 1.8tsi 95ron VS scirocco  dsg 1.4 tsi φιλτρο downpipe i.c tmg προγραμμα γυρω στα 215 ειπε το παιδι.

 

2ες 50 μεχρι τα 220 περιπου κολώνα μπροστά το ΤΤ....

 

ΤΤ 1.8 tsi 95ron VS Scirocco 1.4 tsi 1stage 248hp.

 

2ες 55 μεχρι τα 220 4 αμάξια μπροστά το rocco.

 

Πανεμορφο βραδυ...ολη η παρεα πολυ δυνατη...

 

Μετα σταση στον ζεζα να φουλαρουμε αεριο....210 χιλιομετρα εδω μεσα 15.4 ευρω....ΘΕΛΩ ΤΟΥΡΜΠΟ...Μετά wash να πλυνουμε....και ραφήνα βολτα να δουμε τα καραβακια...

 


a0807989c42bbdbbbb761c6b47c3e74e.jpg95f0989fca56579d247a21584264c12f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος εχει το ροκο με τα 248; Ξερουμε setup ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

O ταριφας,revo φοραει,φουλ περιφερειακα,για μενα απο τα πιο δυνατα πρωτα σταδια.

Link to comment
Share on other sites

Οι θεσσαλονικεις αυριο το πρωι ανεβαινω για μπανακι καφε ποτακι....το βράδυ θα μου κανονισετε καμια μαζωξη να ζωγραφισουμε ολη την τσιμισκη???

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει τωρα....σαλονικα,τσιμισκη με skoda vrs εγω 3καβαλος με αεριο να πηγαινουμε ταπα και να ουρλιαζουν οι αυμοσφαιρες 7+000...Ερχομουν απο εθνικη με ζστη εξατμιση και δωσαμε πονο...

Σε μια αλλη μεγαλη ευθεια κυνηγιομουν με ενα Honda jazz τον πηγαινα προφ πατα ασε του κανα δεν τσιμπησε...

Γενικα ζωαρα...midnight...δρομοι γυαλι,αντιλαλος,ενα πισωκινητο και αφηστε με για την υπολοιπη ζωη μ εδω...

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχεις, ειναι γεματη η πολη αστυνομια.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχεις, ειναι γεματη η πολη αστυνομια.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Το διαπιστωσα νικο,ευτυχως δωρεαν,μεχρι της 6:30 το πρωι γυρναγα στο κεντρο????????

1100χλμ λοιπον,στο γυρνα 4καβαλος με A/C και αεριο,μου ρχεται Huyndai coupe 1.6 και μου παιζει φωτα οταν πηγαινα χαλαρος με 160 αριστερα.

Κανω δεξια σαν σωστος κυριος,παταω τερμα,σφαζομαστε λιγο στην αρχη,στα 190 αρχιζω και ανοιγω,215 κοντερ δικο μου ηταν 4 αμαξια++ πισω και εκει αφησα για το λυπηθηκα.

Μεχρι αθηνα τιποτα το ενδιαφερον.

Υ.Γ ενα πισωκινητο θελω και μετακομιζω σαλονικα...

Link to comment
Share on other sites

Μωρη κοταρα με τα πασσατακι σου.. 3η φορα ερχεσαι στα μερη μου και δν ενημερωωωωνεις? 
Σου χα πει οτι λιγοτερο απο κωλονα θα θεωρω πως εχασα!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα την τύχη να συναντήσω ένα polo 1.2 tsi που να ψάχνεται.. Λευκό με κάτι λέξεις στα ιταλικά γραμμένες σε όλο το πορτμπαγκάζ.. Πρέπει να ήταν αυτοκόλλητο.. Βγήκαμε από στροφή κλειστή εγώ με 3η στο κιβώτιο πήγαινα χαλαρά.. Δεν φαντάστηκα ότι θα ψάχνεται.. Αυτή πρέπει να είχε 2ρα ή έκανε kick down το dsg της (αν λάβω υπόψιν το πέταγμα που έκανε) και έφυγε 3 αμάξια.. γεμίζει η 3η μου και αλλάζω σε 4η.. Αφού μισοφορτωσε την φτάνω και προσπερνώ.. Μετά από εκεί η διαφορά άρχισε να ανοίγει υπέρ μου μέχρι τα 160 που έκοψα γιατί με έκοψε ένας Ελβετός.. Μόλις πέρασα τον Ελβετό προσπάθησε να ακολουθήσει αλλά μάλλον δεν ήξερε τον δρόμο και πήγαινε με επιφύλαξη μιας και ακολουθούσε επικίνδυνη στροφή..

Link to comment
Share on other sites

Speedy ωραίος,αν βρεις ευκαιρια πάτα με 1.2 tsi σωστο πάτημα να δεις διαφορές,πανε μπαλα.

 

Επιστροφή λοιπον απο ροδο,τα κεφαλια μεσα,δουλειά,και 15γουστο ξαναφευγουμε αυτην την φορά με την πασσατάρα μου....

 

Ρόδο,με A1 1.4 Tfsi.

 

Πήγαινα λίνδο,4κάβαλος,εκανα μονος ανοιγματα,φτάνω φανάρι τσούπ ενα σαξο vts διπλα,με group N,βαράω 2-3 να σκάσει η τουρμπίνα,ανοίγει πράσινο,και φευγουμε τερμα και οι 2.

 

Πρώτη,δευτέρα,τρίτη,είμαι 1 αμάξι μπροστά,κουμπώνω 4ή με μαζευει,μέχρι τα 200 ήμουν 2 αμάξια πισω.

 

Γυρνάω απο παραλία με το Cherokee 2.4 150hp....

 

Μου έρχεται διπλα ενα Hyundai Coupe,εγώ 4 κάβαλος,αυτός μονος του.

 

Πατάμε απο στάση,μου κάνει 1 αμάξι στο πάτα,μέχρι τα 140 ήμουν 3 αμάξια πισω και ανοιγε και αλλο.....Τι τάφος αυτο το Jeep,μιλαμε για νεκροταφειο....

 

Λογικα σημερα θα κατεβω παραλια με το golf mk7 gti....για να δουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση σε γνωστη καφετέρια της κιφισσιάς,να πεσουν τα τηλεφωνα να κανονιστει βολτα....Golf mk7 gti Perf,apr programm....

 

Ο ενας διακοπες,ο αλλος γυναικα,ο αλλος παντοφλα,Έλεος.

 

Τελικά βγηκαμε οι 2 μας με το Golf....βαλαμε 100στάρα,ξεκινησαμε για παραλιακή,ειχε πολυ κινηση,βγήκαμε εθνική,ειπαμε θα παμε μεχρι τον αγιο στέφανο :laugh:  :laugh:

 

Έξω απο τον αγιο στέφανο m5 e39 μας παιζει τα φώτα....

Individual mode,4ή και δεξια.

 

Mόλις φτάνει δίπλα τέρμα γκαζι,και φευγουμε παρέα απο τα 170 αν θυμαμαι καλά,πάμε για διοδια αφιδνων,σταθερα το Golf 3 αμάξια μπροστά.

 

Πληρώνουμε,φευγουμε τάπα,και αρχίζουμε και ανοιγουμε,μέχρι σείριο,220-240 τάπα,σταθερα το golf μπροστά,βγαινουμε ευθεία σειριου,ξεκιναμε πατάμε,στα 282 κοντέρ  κολώνα+ πισω το Μ5.

 

Έχουμε φτάσει χαλκίδα,θερμοκρασία λαδιού 111 βαθμους...

Το αφήνουμε,σταματάμε δεξια για τσιγάρο να ηρεμησει και πάμε το γύρνα....

Εχει κάψει τον κώλο του μεχρι σχηματάρι,ιδρωμενοι και οι 2,μπαινουμε με ελπιδα να βρεθει κατι να γυρισουμε αθήνα τρενο.

 

Τίποτα,γυρισαμε χαλαρά,αυτοματο πιλοτο 180.

 

Only Vag....με 33 εξωτερικη θερμοκρασια....ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ.

 

11781789_10204986206070986_8141370449398

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χρηστακο εχει μια ωραια καμερα αμεσως μετα το Σειριο !!!! Τα φιλια μου.....

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το αποτέλεσμα - παράξενο λόγω ίππων της M5. Τι ειναι το individual mode για εμάς τους απλούς θνητούς;

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποια προγραμματα οδηγησης,eco normal sport με το individual ρυθμιζεις εσυ,πχ αναρτηση,κλαπετα,κλπ κλπ????

Οσο για το M5,δεν ξερω αν πηγαινε παραπανω,το Golf παντως με τιποτα,τερμα 282.

Link to comment
Share on other sites

250 ηλεκτρονικά περιορισμένη

Sent from my iPad using Tapatalk

Tο golf εχει προγραμμα,δεν εχει κοφτη,το Μ5 δεν ξερω,παντως πηγε πανω απο 250????

Link to comment
Share on other sites

Συζητουσα με ενα παιδι σημερα και ειχε ενα Mito 170 αλογα. Σκεφτοτανε να παρει Golf Gt αλλα το φοβηθηκε γτ ειχε ακουσει πολλα για προβληματα. Μου ειπε οτι παει μπαλα και οτι ειναι μπροστα με Corsa Opc.. Να του προτεινω καμια δοκιμουλα η θα φαω πολυ?! Εχεις κανεις εμπειρια με δαυτα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.