Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Εχουν κοντο σασμαν τα opc και αν ειναι καλο πρωτο σταδιο 240 δλδ κανουν μπραφ στο πατα. Αρα το μιτο ειναι δυνατο... Τι εχεις εσυ; Επισης κ να χασεισωτι εγινε; Κλαιν

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε σιγα, δεν εχω κομπλεξ αν ειμαι πισω. Μαρεσει να κοβομαστε στο πατημα. Τα Corsa παντως 240 αλογα δν νομιζω να πηγαινουν, 220 230 μαξ. Το παιδι προφανως πατησε με μαμα Opc γτ και το δικο του ειναι μαμα. Εγω εχω Golf Gt μαμα. 173.5 hp μου εβγαλε με απλη 95αρα σε dyno φωτεινελη. Με 100αρα καλη δν ξερω ποσο παραπανω να εβγαζε. Την επομενη που θα τον δω θα του το προτεινω και οσο φαω..1100 κιλα ειναι. 200 κιλα κατω απο μενα. Θα ΦΑΩ.  :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 1180 ειναι το Mito.

 

Πάτα γιαννη,και ενημερωσε με,να ρθω να μπανισω.

 

Αλλωστε και εγω εχω πατημα με ιταλο αυτην την εβδομαδα,Alfa romeo spider 2.0 150 hp...

Link to comment
Share on other sites

http://www.zeperfs.com/en/duel2981-3048.htm

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.zeperfs.com/en/duel1352-3048.htm

Γυρω στα 1180 ειναι το Mito.

 

Πάτα γιαννη,και ενημερωσε με,να ρθω να μπανισω.

 

Αλλωστε και εγω εχω πατημα με ιταλο αυτην την εβδομαδα,Alfa romeo spider 2.0 150 hp...

Αμα με φωναξεις να μπανισω και εγω μονο... :p Οχι τελευταια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Πατησαμε αποψε με golf 7αρι με τα 150 αλογα κι εγω με τα 122..

Απο ρολ 2ες πηγαιναμε μαζι μεχρι την τεταρτη οπου μετα ανοιξε το 7αρι..

Απο σταση εφυγα 1 αμαξι+ μαλλον επειδη ξερω καλα το αμαξι ενω ο ανθρωπος το εχει λιγοτερο καιρο και αρχισε να με μαζευει μολις εβαλα τριτη και μου εριξε μια κολωνα στα 150-160 της 4ης..

Μου αρεσε το πως ανοιξε η 3η του καινουργιου golf πραγμα που δειχνει οτι πρεπει να εχει μεγαλυτερη τουρμπινιτσα απο τα 122αρια και με προγραμμα θα περνουν πιο πολλα αλογα απο εμας τα ταπεινα χαμομηλακια..

Ηταν ωραιο πατηματακι γιατι ειχα καιρο..

Edited by vegaducatista
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 αμάξια από 5άρι 140ps, είναι πολύ καλά. Πάρα πολύ καλά θα έλεγα...

 

Τι κάνει το βάρος ε..

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Πάω βάζω 20 ευρώ 100στάρα γιατι ειχε κανα 15ημερο να δουλεψει με βενζινη....παίρνω και την μαργαρίτα,να πάμε ερυθραια για ενα ποτο.

 

Στο γύρνα,με κολλά ενα Mazda 6 λευκο.....σβήνω Α/C,μουσική,βάζω βενζίνη,κατέβαζω 2ά πετάγομαι δεξια πατάω τερμα και ακολουθει....

 

Τέρμα γκάζι,βλέπω στα 30-40 μετρα ΤΑΦΟ μεσα στο δρομο,δεξια το mazda δεν εχω χωρο να κανω τιποτα,αρχισα να ιδρωνω,ακουω το ΓΚΑΠ....

 

Συνεχίζω πάτωμα,τι 2ες,3ες,4ες,του εκανα πατα ασε απο πισω,είχα και την μίρλα διπλα,ειχα και το τιμονι που έτρεμε....

 

Το σύνολον,20 ευρώ βενζίνη εξαφανιστηκε,25 ίσιωμα ζάντας,20 ευρώ ποτά,2 ευρώ το τσάι για το mazda,67 ευρώ....

Link to comment
Share on other sites

Το Mazda ποσα κυβικα αλογα ητανε?

Χτες πηγα για πλυσιματακι το αμαξι και μετα μια βολτα προς γεφυρα με φιλο. Στο φευγα φευγουμε ενα TT 20vt ενα type R ep3 και ενα S2000 τυχαια. Βγαινοντας εθνικη πατησα πισω απο το S.. πραγματικα δν μου εφευγε πουθενα και ποτε μεχρι ψηλα. Δεν παιζει να μην παταγε. Εκοψε επιασε μεσαια πηγα διπλα του δεν παταγε.. ερχετε πισω μου αφηνει μια Α αποσταση παταω και παταει. ΔΕΝ με μαζεψε ποτε.. δικαβαλο εγω, μονος αυτος ανοιχτη ηλιοροφη. Μαμα ακουγοτανε. Περιμενα να πηγαινει καλυτερα παντως δεν εχω ξανα ανοιξει με τετοιο. Παντως ο ηχος του Vtec οταν ανοιγε απο αλλον πλανητη..

Edited by GIANNIS_KAN
Link to comment
Share on other sites

Το σύνολον,20 ευρώ βενζίνη εξαφανιστηκε,25 ίσιωμα ζάντας,20 ευρώ ποτά,2 ευρώ το τσάι για το mazda,67 ευρώ....

Αναμένω την επιχειρηματολογία πίσω από την κοστολόγηση του τσαγιού στα 2€

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω την επιχειρηματολογία πίσω από την κοστολόγηση του τσαγιού στα 2€

Sent from my iPad using Tapatalk

Τοσο εχει το λίπτον απο το περιπτερο..

2λιτρο δεν πρεπει να ηταν,ο ταφος το 1.8 λογικα,ανοιγαμε και εκανα πατα ασε μην τον περασω απο πανω.

Δεν μπορω αλλο,δεν μπορω να κοιμηθω ηρεμα με τα 130 αλογα,ονειρευομαι φτερωτες,εξτερναλ,28αρα τουρμπινα....

Αυριο πρωι πρωι θα παω συνεργειο να συζητησω για ενα μοτερ που εχω βρει να παρω γιατι θα αποκτησω ψυχολογικα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εαν μπορεσω να διατηρησω το κοστος εκει που θελω,αξιζει.

Το ψαχνω καθε μερα,τα θελω ολα σωστα και τελεια,να ειναι οπως τωρα,220.000 και δεν εκαψε ουτε λαμπα ποτε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολλά τα € και προφανώς σε συμφέρει να το δώσεις και να πας απευθείας σε κάτι με 1.8T. Αυτά από κάποιον που τα έχει πληρώσει πάνω από μια φορά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολλά τα € και προφανώς σε συμφέρει να το δώσεις και να πας απευθείας σε κάτι με 1.8T. Αυτά από κάποιον που τα έχει πληρώσει πάνω από μια φορά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

+1000

 

πασατουκο θα γινεις ο καλυτερος πελατης των συνεργειων αν δεν ποιανουν τα χερια σου...

Link to comment
Share on other sites

+1000

πασατουκο θα γινεις ο καλυτερος πελατης των συνεργειων αν δεν ποιανουν τα χερια σου...

Συμφωνω και'γω. Εχεις σκεφτει κανα TT 20 vt ??

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να παρω διθεσιο.

Και δεν μπορω αυτην την περιοδο να ξεφυγω πολυ σε χρηματα.

Η μετατροπη που εχω στο μυαλο μου,ειναι απο ιδιο αμαξι που θα αγοραστει αν αγοραστει ολοκληρο,και απλα θα γινει τραμπα το ενα με το αλλο.

Για αυτο ισως ειμαι πιο ησυχος στο θεμα της αξιοπιστιας μιας και μιλαμε για ιδιας χρονολογιας ιδια αμαξια που θα γινουν τραμπα.

Link to comment
Share on other sites

Χτές έγινε κάτι κουλό, κατέβαινα Καλαμάτα με το 500ρακι και πήγαινα κάπου 150 και βλέπω από πίσω μου να ρχεται μια μπέμπα και να ανάβει φώτα, πατάω πατάω, τελικιάζω 210 και μου ξανανάβει φώτα, κάνω δεξιά και ήταν 316 e36 ή e46 αλλά νομίζω η 36, 3καβαλος αυτος με γυναικα και παιδι 2 καβαλος εγώ με ac. Πάει τόσο η 316? Ο.ο

Link to comment
Share on other sites

Ρε μ@@@@α τράβα γ@@@υ, πώς γίνεται να πιάνει 210 και να χει κι άλλο? Προφυλακτήρα είχε κολλήσει ο φούστης :@
 

Edited by Speedy
μη επιτρεπόμενες λεξεις
Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα...η καριερα σου τελειωσε.

Τωρα,βαλε την σαλωμη διπλα,και πηγαινε με 120.

Εφτασες να σε κατουρανε τα 316.

Φετος αραχωβα θα πηγαινουμε με το δικο μου...τουρμπατοι....η αμα θες παρε και το 500αρακι...η σαλωμη θα προτιμησει τον γρηγοροοοοο μλκ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.