Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Ο passatoukos πρεπει να αλλαξε μοτερ και να εβαλε το 20vt...ή οχι ακομα?

Μην βιαζεσαι,θα ανακοινωθουν ολα,θα και μοιρασω ποκ κορν,γιατι ο φετινος χειμωνας προβλεπεται ΚΑΥΤΟΣ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πηρε ενας φιλος ενα 5ρι GT με τα 170 φε (προγραμμα δν ηξερε αν ειχε) κ με ειπε να δοκιμασουμε να δει τι κανει το αμαξι..
Πηγαμε 2ες 50 μεχρι 5η.

Μεχρι τελειωματα 3ης ημουν μπροστα.. απο 4η κ μετα ανοιγε καλα. Λεω πως εχει προγραμμα γτ με τα 170ρια πηγαινω σχεδον κοπιο..

Απο Βολο μαυρο με μαυρες ζαντες κ αυτοκολλητο νμζω κιλλερ ελεγε.. Ποιανου ηταν ? Φοραει προγραμμα?!!!!??!

Link to comment
Share on other sites

Πηρε ενας φιλος ενα 5ρι GT με τα 170 φε (προγραμμα δν ηξερε αν ειχε) κ με ειπε να δοκιμασουμε να δει τι κανει το αμαξι..

Πηγαμε 2ες 50 μεχρι 5η.

Μεχρι τελειωματα 3ης ημουν μπροστα.. απο 4η κ μετα ανοιγε καλα. Λεω πως εχει προγραμμα γτ με τα 170ρια πηγαινω σχεδον κοπιο..

Απο Βολο μαυρο με μαυρες ζαντες κ αυτοκολλητο νμζω κιλλερ ελεγε.. Ποιανου ηταν ? Φοραει προγραμμα?!!!!??!

Αμα φοράει προγραμμα θα ναι πανω απο 200/210 αλογα,που σημαινει οτι θα ετρωγες κολώνα με το καλημερα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα τ αμαξι τ εχει μια μερα κ γω 6 χρονια. Το ξερω να τ παω στο 100% των δυνατοτητων του ενω ο αλλος απλα παταει γκαζι κ αλλαζει ταχυτητες.

Απο 4η κ μετα εφαγα σουβλα σχεδον κολωνετο μεχρι 5η. Εγω ειμαι σιγουρος οτι φοραει προγραμμα απλα θελω μια εγκριση απο τν πρωην κατοχο αν βρισκοταν

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι ειναι μαμα το gt...!αφου σου εφυγε 4η-5η...αν ειχε προγραμμα κ κουλος θα σε ειχε αφησει καμια 3-4 αμαξια..!!κατοχος tsi 122 με προγραμμα!!

Link to comment
Share on other sites

Xθες ειχα κανονισει πατημα με ενα μηχανακι Ninja 250r γιατι λεει οτι 60 μεχρι 150 μου κανει κολώνες.

Τελικα θα γινει αυτες τις μερες.

 

Οπότε γυρνώντας σπιτι χαλαρά κατα της 2;30 το βράδυ μου έρχεται μια μπεμπα πισω με ξένον και με τσιγκλαει.

 

Ειμαι σε διλλημα να γυρισω βενζινη η οχι,και το αφήνω αέριο.

 

Ερχεται διπλα στο φαναρι,πιανουμε κουβεντα,μου δηλωνει 1.8 125αλογα και του λεω να παμε 2ες 60.

 

Κανουμε κανα μισαωρο να συνχρονιστουμε,πατάμε,κοιτάω τον καθρέφτη άνοιγα πολυ δυνατα,φορτώνω 3ή 130 περίπου και ειμαι μπροστά 3αμάξια,κόφτη 3ή 150 έχω φυγει 4 αλλάζω 4η και αφήνω.

 

Του επαιξα αλαρμ μου παιξε φώτα και εφυγε :lol:

 

Y.Γ Με 18ρια,και αέριο.

Τα Vag ειναι πανω απο τα αντιστοιχα μοντέλα αλλων εταιρίων,αποδεδειγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Λεπον χθες BMW 530d σχετικα καινουριο μοντελο...(edit. του 2006 μοντελο)
Με ειχε ενοχλησει κανα 2 φορες πριν τ φαναρι κ μου εδειξε τν διαθεση του..Στν αναμονη του κοκκινου κοιτουσε κ φαινοταν οτι ψαχνεται..

Πρασινο λοιπον κ ξεκιναμε χλρα.. Στα 15-20 χλμ ενω δν μαφηνε να κατσω καλα διπλα του πατησα 1ος τερμα απο λιγο πισω του αλλα αντεδρασε γρηγορα ο μπανιερας γιατι το περιμενε...

Χωρις πολλα λογια ανοιξα 1η-2α κανα τρια κενα.. 3η κλειδωσε διαφορα 4η μαχη να προσπαθει να μαζεψει κ 5η μεσαιες την κοβω με φρενα  αφου καταλαβα οτι ερχεται αεροπορια.
 

 

Το δικο μ 122ρι ΦΠΕ

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Λεπον χθες BMW 530d σχετικα καινουριο μοντελο...(edit. του 2006 μοντελο)

Με ειχε ενοχλησει κανα 2 φορες πριν τ φαναρι κ μου εδειξε τν διαθεση του..Στν αναμονη του κοκκινου κοιτουσε κ φαινοταν οτι ψαχνεται..

Πρασινο λοιπον κ ξεκιναμε χλρα.. Στα 15-20 χλμ ενω δν μαφηνε να κατσω καλα διπλα του πατησα 1ος τερμα απο λιγο πισω του αλλα αντεδρασε γρηγορα ο μπανιερας γιατι το περιμενε...

Χωρις πολλα λογια ανοιξα 1η-2α κανα τρια κενα.. 3η κλειδωσε διαφορα 4η μαχη να προσπαθει να μαζεψει κ 5η μεσαιες την κοβω με φρενα αφου καταλαβα οτι ερχεται αεροπορια.

Εσυ με τι αμαξι;
Link to comment
Share on other sites

Τσι 122ρι ΦΠΕ

Πολυ καλα εκατσες, αν και δε μπορεις να ξερεις αλογα της πενταρας( τα βγαζε με 218 αρχικα μετα εβγαλε ανανεωση σε 236 και το μετα lci ειναι κοντα 260 αν θυμαμαι καλα) βαρια και ογκωδη αμαξια , πρωτες - δευτερες δε λενε πολλα αλλα απο τριτη αρχιζει το παιχνιδι κυβικων-ροπης
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εάν  γνωρίζει  κάποιος  τον  κάτοχο  του  κίτρινου  τούμπανου  seat leon  που  ανέβαινε  την  εθνική  από  Μέγαρα  προς  Αθήνα  στη  Νέα  Πέραμο   την  Παρασκευή  2/10  στις  15:30  περίπου, ας  του  πει  ότι  δεν  είναι  ντροπή  να  περάσει  στη  μεσαία  λουρίδα, αφού  το  σεατάκι  είχε  τελειωσει και  δεν  είχε  να  δώσει  κάτι  πάνω  από  200  στην  ανηφόρα.

Edited by TASOS M
Link to comment
Share on other sites

Εγω θυμαμαι για ενα Ρανδεβου σε ενα φαναρι στην καβαλας για αντρικο πατημα σταση.

Ισχυει ακομα η προσκληση τασο;

Υ.Γ ανηφορα κατηφορα ευθεια οτι θελεις.

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Όταν  πρότεινα  βρήκες  όλες  τις  πιθανές  δικαιολογίες, τώρα  δεν  προλαβαίνω  εγώ. Κάτι  θα  γίνει,  αλλά  όχι  στο  άμεσο  μέλλον.

Καλύψου  τώρα  με  το  επόμενο

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα ποτε δικαιολογια.

Σταση δεν παταγα ποτε λογω σασμαν,και λογω διαφορα δυναμης,το φανταζεσαι πιστευω.

Ρολλ δεν το αρνηθηκα.

Τωρα ομως που τα δεδομενα αλλαξαν,οποτε θελεις,μου λες τι πατημα κανεις κεφι και παταμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα ποτε δικαιολογια.

Σταση δεν παταγα ποτε λογω σασμαν,και λογω διαφορα δυναμης,το φανταζεσαι πιστευω.

Ρολλ δεν το αρνηθηκα.

Τωρα ομως που τα δεδομενα αλλαξαν,οποτε θελεις,μου λες τι πατημα κανεις κεφι και παταμε.

Ποια ειναι τα νεα δεδομενα, πες στον κοσμο χρηστο.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα νεα δεδομενα, πες στον κοσμο χρηστο.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Θα τα πω ολα νικο οταν ειμαι ετοιμος.

Υπομονη και αυτος ο χειμωνας θα ειναι τουλαχιστον για μενα πολυ δυνατος.

Στάλθηκε από το Be Touch μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.