Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

φίλε αυτά τα χιλιόμετρα είναι πάντα σε εγνατία και σε ώρες αιχμής που δεν κινείτε φύλλο και για κάποια δευτερόλεπτα μια στο τόσο... δεν πάμε ερχόμαστε στης δουλείες μας κάθε μέρα τέζα... ούτε βάζουμε σε κίνδυνο τον εαυτό μας ούτε κάποιον άλλον...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις πάντως ότι αυτό που λες περί λιμουζινων και κουβαδων δεν ακούγεται πάρα πολύ ωραία... 

Μπορεί να μην έχω Ράλι αλλά συγλαταλεγομαι σε τέτοια κατηγορία αυτοκινήτου που μπορεί να κοντράρει ένα αυτοκίνητο σε λίγα μέτρα και φυσικά για να δω 280 θέλω γκρεμό με ευνοϊκό άνεμο και πάλι δεν ξέρω κατά πόσο θα τα πιάσει. 

Από εκεί και πέρα ο καθένας ευχαριστιέται το αυτοκίνητο του και προσπαθεί να προωθήσει τα πλεονεκτήματα του. 

Και η κόντρα είναι μια. Όπως λέει και μια ελληνική ταινία κόντρα κάνουμε δεν μεταναατευουμε. 

Πάντως δεν διαφωνώ σε αυτά που λες και ούτε θιγομαι εγώ προσωπικά. 

Απλά και εγώ νομίζω ο τρόπος σου παρεξηγηται 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago , Passatoukos said:

Peugeot 207 rc stock vs passat 20vt φιλτρο προγραμμα 

2ες 60-200 6-7 αμαξια μπροστα το Passat.

 

Peugeot rallye ΦΠΕ εκκεντρα συμπιεση ροικη κλπ 160hp Vs passat 20vt φιλτρο προγραμμα

1ες 30 500 μετρα 3 αμαξια πισω το πασσατ 

2ες 60 3 αμαξια πισω το πασσατ...

Εγω 2 καβαλος ντυμμενος,το rallye 1καβαλο νομιζω γδυμμενο...

Passatoukos. Αν ξανά μαζευτείτε με το 207 rc και αν όντως είναι stock και θέλει το παιδί, θέλω να κάνω μια δοκιμή. Στάση δεν πατάω, 2ες 60.

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ουσιωδες δεν βλεπω...χρηστο μην πατας με οτι να ναι...αμα θες να δεις τι κανει το αμαξι σου να κοιταζεις καροτσες με ιδιο βαρος και οτι μοτερ θελουν.μια σταθερα να ειναι ιδια για να βγαινει και ενα νοημα....γιατι στο τελος να παταμε με αλλα μοτερ και αλλα βαρη γαματα δεν καταλαβαινεις τι κανει το μοτερ σου σε σχεση με τον ανταγωνισμο αφου δεν εχει καμια σταθερα ιδια...ξεκινας με ιδια πραγματα για να δεις τι κανεις με τα αδερφια σου και μετα πας εξω απτο κοπαδι και δοκιμαζεις με το υπολοιπο κοσμο...

και αν εχουν γινει πατηματα αυτες τις μερες,,,,και δοκιμες..χρηστο μεχρι ριμπας ημασταν πατημα της παρεας του νικου στο φαναρι....λολ αλλα τα λεμε στο φβ γιατι ναι τα πατηματα ειναι σε δημοσιους δρομους.απτην στιγμη που δεν υπαρχουν πιστες και ναι γινονται ωρες που εχει κοσμο  μιας και αυτοι ερχονται για ναδουν και να χαζεψουν  αρα ναι ειναι και επικινδυνα.....δεν θυμαμαι ποτε να πηγαιναμε σε πιστες για πατηματα ακομη κ μετα απο καφεδες εδω μεσα. αρα αν το θεμα ειναι που κερναμε τσαι και το χουμε παρεξηγησει τα μελη και δεν αναφερεται σε αυτοκινητα αλλα σε μαζωξεις για να πινουμε τσαι στο σπιτι στην βεραντα να μας το πειτε γιατι γραφουμε τοσες σελιδες τζαμπα.....οσοι δεν γουσταρουν να διαβαζουν για βελτιωσεις και δοκιμες εχει απειρα θεματα για βλαβες κ ζημιες το φορουμ...μιλαμε σε τρομακτικο επιπεδο οι ζημιες εδω μεσα...μονο αυτο βλεπω...απο προτζεκτ που εξελισσονται και τρεχουν αυτη την στιγμη που μιλαμε και ειναι και πολλα σε παγκοσμια κλιμακα δεν βλεπω να παιζουν εδω μεσα..παλι καλα που τους γνωριζουμε μεσω φβ και ξερουμε τι γινεται στην ελλαδα στο χωρο της βελτιωσης γιατι αλλιως δεν επαιζε περιπτωση να μαθουμε κατι για αυτα...κ το γελιο ειναι οτι ειναι Vw ....

μπουκου δεν νομιζω οτι μπορεις να πεις οτι η κοντρα δεν ειναι ρολλ....το παλιο κοντρες ειναι απο σταση εχει εκλειψει πλεον γιατι με το dsg και το 4χ4 που υπαρχουν πλεον σε αφθονια δεν πατανε πλεον .ολοι ξερουν οτι ειναι χαμενοι απο χερι.εγω βλεπω για να ισοσταθμιζουν τα πραγματα η θα πας μια στο οπως θελει ο καθενας ωστε να βγαλουμε και συμπερασματα η δεν εχει νοημα.τα τουρμπο πανε απο ρολλ για να μην σπινιαρουν πολυ τα μεχρι 400 αλογα κατω απο 80,τα 400+πανε 100 και ξεκιναμε ..δεν ειδα με 400+ να πουν παμε σταση γιατι ειναι δωρον αδωρον...αυτο που εχει καταληξει να γινεται ειναι να μαζευομαστε ομαδες με παρομοια και να πατανε μεταξυ τους οπως γινεται τωρα με ολα τα 1.4 και τa secret meetings απο fb.

το κουβαδες και λιμουζινες το καταλαβαινω παντως....τωρα εδω εχει να κανει με το τροπο αντιληψης. η πορσε πχ θεωρει κουβα τα vw αυτο δεν μπορεις να το κατακρινεις αφου ειναι η αληθεια.απλα δεν το κοιταζουν μηχανικα οτι δηλαδη ενα Vw μπορει να κατσει διπλα σε ενα πορκυ.αλλα στο συνολο και εκει ειναι που δημιουργουνται οι κατηγοριες....και μενα μου φεραν ρχ7 500 ιππων και ειπα οχι ...τι να καταλαβω οτι περασα ενα ρχ7??? για μενα δεν μετραει και ας ειναι  απο χρυσο...πορσε ομως 500 ιππων ακομη ψαχνω...πας για καλυτερα σε συνολο...οχι σε μοτερ...οπως και δεν μετραει για τον ιδιοκτητη της πορσε οτι εχασε απο ενα κουβα!λολ...ολα ειναι τροπος αντιληψης....

Edited by XIONOULIS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

παιδια ....

ολοι ξερουμε οτι ο γραπτος λογος παραξηγειτε πολυ πιο ευκολα απο μια τετ α τετ συζητηση....

αλλιως ειναι το υφος του φιλου και αλλιως μπορει να το "καταλαβει' καποιος οταν διαβαζει πισω απο μια οθονη...

μην χαλαμε την συζητηση...

 

Link to comment
Share on other sites

Aσχετα αν ένα αμάξι ειναι κουβάς ή οχι,δεν το κρίνω απο το πόσο κοστίζει,Γιατι όσο κοστιζει ένα καλό π.χ Saxo,polo,rallye,κοστίζει και ένα Slk 200 2 λίτρο...είναι κουβάς?φυσικά και όχι.

Εγώ έχω κουβά στο μυαλό μου αυτό,που θα πας ενα ταξίδι ηρεμα με 150-170 και θα σε κουράσει.

Λευτέρη στα πα και χθες απο κοντά,ούτε εγω πολυγουσταρω να παταω με τέτοια αμάξια,οι μισοι ειναι ποντικια,και αλλοι μισοι θελουν στάση-400.

Απλά πατησα γιατι δεν εβρισκα αλλο πατημα,και δεν εχω το αμάξι για να το κοιτάω να καθεται...

 

Εχω φάει μια τεράστια εμπλοκή με δεύτερη δουλειά,και δουλέυω 17ωρα,σχολάω 2 την νύχτα,και βγαινω καμια βόλτα μπάς και πετύχω κατι...

Xθες πετυχα και την φιλη μου την queen με τον θοδωρη,και ανεβοκατεβαιναμε παρέα γνωστό δρόμο των βορείων προαστείων.

Τζίγος η υποθεση,τσάμπα τα πανω κατω...

Slk 320 218hp...2ες 50 μέχρι 150-160 2-3 αμάξια το Passat ανοιγομενα...Ωραιος τύπακος,στο φανάρι μου ειπε οτι με υπολογιζε 270-280 :lol:

Z4 2.5lt 190+ hp φύγαμε σχεδον μαζι απο τα 90 και η διαφορά άνοιγε αρκετά υπερ μου περίπου 4-5 αμάξια.

z4 2lt 170hp Τον είδα Cabrio με υφάκι πολυ,καναμε κατι ανοιγματα είδε οτι τρώει το γιοφύρι της άρτας,αλλά μετά φανηκε καλο παιδι στο φανάρι...

Clk 200...3 κάβαλος εγώ μονος του αυτος,φανάρι ξεκιναω χαλαρα,παταει,αργησα πολυ,μου έκανε 3-4,μάζεψα και έπεσε σούβλα,κολώνα+.(Ηταν με ξανθό μωρο διπλα.εχει σημασια).

Μerc e 200 2016 184hp...Ηταν με μωρο,ψηλοκοιταζε,λεω εδω ειμαστε...πράσινο,γράφω ολη την πρώτη,δευτέρα,και κουμπώνω 3ή πανω στο σπινιαρισμα και το εκοψα γιατι πατιναρε....ξενερωσα....

Porsche...τον βλέπω να ερχεται δυνατα,λέω μηπως ειναι κανα boxter του φτωχου,μου παιζει φώτα παταω τέρμα,κανω δεξια...911 turbo...εβαλα 5ή και εκατσα δεξια.

Θα βγαίνω μονο παρασκευή-σάββατο,μεγάλες πιθανότητες για λεζαντοάμαξα που δείχνουν στις γκομενες τους πως χανουν :lol:

Y.Γ Όπως ειπε και ενας φιλος,Με βλέπει μέχρι το 2017 πάνω απο 400 άλογα :lol:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και δω σβησμενο μου ποστ;

Τι θα γίνει δηλαδη;ότι γράφω θα το σβηνετε; υπηρχε λογος ή απλα τα εχετε παιξει;

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ γυρνούσα από Μέτσοβο για Κοζάνη σε όλη την διαδρομή άγριο κυνηγητό με AUDI A3 TURBO μάλλον μαμά γιατί ήμουν πολύ εύκολα μπροστά φτάνουμε έξοδο για Κοζάνη βγάζω φλας δεξιά βγάζει και το A3 φλας για Κοζάνη βγαίνουμε από εγνατία και στον επαρχιακό πάμε τρένο μπροστά εγώ προφυλακτήρα πίσω μου το A3 στις στροφές με τα ανάποδα εγώ πίσω μου το A3 φτάνουμε στην είσοδο της πόλης ανάβω αλάρμ και σταματάω δεξιά σταματάει δίπλα μου κατεβάζει το παράθυρο που πιο φιμέ δεν υπάρχει κατάμαυρο και στο τιμόνι κάθεται ξανθός άγγελος και έχω μείνει κάγκελο.... την λέω εσύ το πήγαινες έτσι στο δρόμο? σκάει χαμόγελο και λέει ναι μου αρέσει να οδηγώ γρήγορα... την έδωσα τα συγχαρητήρια μου το αμάξι το είχε όντος μαμά τώρα που είπε ότι θα το φτιάξει φίλτρο πρόγραμμα την λέω πρώτη φορά μου έτυχε κάτι τέτοιο με γυναίκα στο δρόμο χαιρετηθήκαμε χαρήκαμε για την γνωριμία και ο καθένας πήρε τον δρόμο του!!!! Σας έχει τύχη ποτέ σε κανέναν τέτοιο σκηνικό ?? εγώ στα 35 πρώτη φορά μου έτυχε... άντε στην ευθεία τρέχουν όλοι αλλά και στης στροφές με ανάποδα!!! πολύ καλά χέρια για κοπέλα τι να πω με έκανε μεγάλη εντύπωση !!!!! μπράβο της!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/4/2016 at 2:30 ΠΜ, Passatoukos said:

Peugeot rallye ΦΠΕ εκκεντρα συμπιεση ροικη κλπ 160hp Vs passat 20vt φιλτρο προγραμμα

1ες 30 500 μετρα 3 αμαξια πισω το πασσατ 

2ες 60 3 αμαξια πισω το πασσατ...

Εγω 2 καβαλος ντυμμενος,το rallye 1καβαλο νομιζω γδυμμενο...

νομιζω οτι το ραλακι σου εκανε πλακα χρησταρα και οτι κανονικα θα επρεπε να φας πολλες ακομα καροτσες.αυτα τα αμξια απο σταση και με εκεντρα,δεν παλευονται φιλε μου.

Edited by takisbrax
Link to comment
Share on other sites

On 15/4/2016 at 11:30 ΠΜ, Toni_power said:

κουβάς με ροδάκια είναι όλα όσα έχω πετύχει εγώ... και σιγά να μην κάτσω να συγκρίνω την λεμουζίνα μου με το κάθε κουβαδάκι σαξόραλο και να τους κάνω την χάρη να πατήσω με τέτοια αμαξάκια... έλεος ας έρθει στα 280 να με περάσει το τενεκεδάκι αν δεν το πάρει ο αέρας...

(και που ξέρεις εσύ τι setup έχω εγώ στο αμάξι μου μαζί το κάναμε ???) 

και το δικο σου, το πειραγμενο 18αρι,κουβας ειναι μπροστα σε ενα πορσικο  παναμερα.

εσενα φτιαχθηκε να πηγαινει με 220-230 ενω το παναμερα απο την μανα του στα 320 δεν χαμπαριαζει τιποτα. βλεπεις λοιπον οτι  δεν υπαρχει μετρο συγκρησης  και ο καθενας εχει τον δικο του τροπο σκεψης?

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν , Toni_power said:

Χθες βράδυ γυρνούσα από Μέτσοβο για Κοζάνη σε όλη την διαδρομή άγριο κυνηγητό με AUDI A3 TURBO μάλλον μαμά γιατί ήμουν πολύ εύκολα μπροστά φτάνουμε έξοδο για Κοζάνη βγάζω φλας δεξιά βγάζει και το A3 φλας για Κοζάνη βγαίνουμε από εγνατία και στον επαρχιακό πάμε τρένο μπροστά εγώ προφυλακτήρα πίσω μου το A3 στις στροφές με τα ανάποδα εγώ πίσω μου το A3 φτάνουμε στην είσοδο της πόλης ανάβω αλάρμ και σταματάω δεξιά σταματάει δίπλα μου κατεβάζει το παράθυρο που πιο φιμέ δεν υπάρχει κατάμαυρο και στο τιμόνι κάθεται ξανθός άγγελος και έχω μείνει κάγκελο.... την λέω εσύ το πήγαινες έτσι στο δρόμο? σκάει χαμόγελο και λέει ναι μου αρέσει να οδηγώ γρήγορα... την έδωσα τα συγχαρητήρια μου το αμάξι το είχε όντος μαμά τώρα που είπε ότι θα το φτιάξει φίλτρο πρόγραμμα την λέω πρώτη φορά μου έτυχε κάτι τέτοιο με γυναίκα στο δρόμο χαιρετηθήκαμε χαρήκαμε για την γνωριμία και ο καθένας πήρε τον δρόμο του!!!! Σας έχει τύχη ποτέ σε κανέναν τέτοιο σκηνικό ?? εγώ στα 35 πρώτη φορά μου έτυχε... άντε στην ευθεία τρέχουν όλοι αλλά και στης στροφές με ανάποδα!!! πολύ καλά χέρια για κοπέλα τι να πω με έκανε μεγάλη εντύπωση !!!!! μπράβο της!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα.........  Έχουν χέρια οι Κοζανήτισες.....

Link to comment
Share on other sites

ναι το ξέρω εγώ και δεν θα πατήσω ποτέ με supercar μόνο με ίδια καρότσα με την δική μου στα κιλά μου και στα κυβικά μου δεν θα πατήσω με saxo ούτε rally και αυτό ήθελα να πω στον Χρήστο πιο πάνω να μην πατάει με μικρές καρότσες με το πασσατ δεν υπάρχει λόγος να ζορίζει το αμάξι να κάτσει δίπλα σε ένα αμάξι με μισή καρότσα και καμιά 500 κιλά πιο ελαφρύ χάρη τους κάνει... δεν έχω κάτι με τα σαξόραλα για τα λεφτά τους καλές σκοτώστρες είναι.... 

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν , RAF JOHN said:

χαχαχαχαχαχαχαχα.........  Έχουν χέρια οι Κοζανήτισες.....

Όχι Γιάννη από Καστοριά ήταν η κοπέλα δεν ήταν από Κοζάνη φίλε 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν , Passatoukos said:

Τακη,δεν πηγα σταση,ρολλ 1ες και 2ες.

Σαφως απεναντι σε ενα porsche το Passat φανταζει saxo.

 

χρηστο δεν παει πολυ καιρος που με ενα ξαδελφο το κολιτου μου, εκανα βολτα με το ραλακι του και επαθα πλακα.

 

Το αμαξι τερμα ατμοσφαιρα μονοπεταλουδο με σφυρια πιστονια  και κομπλε απο εξοπλισμο,δηλ ειχε τα παντα επανω οπως ρεζερβα κτλ.

 

Το αμαξι απο σταση ειναι πυραυλος,παρολο που και η δευτερα χανει.Με s3 1,8 20vt φιλτρο προγραμα και μαμα εξατμιση παμε σταση και μεχρι τα 230 κοντερ το ραλακι αρκετα αμαξια μπροστα.

απο ρολ 2ες και 60 χλμ ενα χοντα σιβικ type r 2λιτρο πρωτο σταδιο και 230 αλογα ετρωγε σε καθε αλαγη και απο ενα αμξι μεχρι και τα 210 χλμ που σταματησανε.

 

το ραλακι ξερω οτι φοραει αγραφο εγκεφαλο και πρεπει να ειναι καπου στα 175 αλογα.

 

με εμενα μεσα στο δεξιο καθισμα το κοντερ εχει φθασει 245..

 

οποτε καλα ειναι να εχουμε το νου μας με τετοια αμαξια.

Link to comment
Share on other sites

29 λεπτά πριν , takisbrax said:

με εμενα μεσα στο δεξιο καθισμα το κοντερ εχει φθασει 245..

 

οποτε καλα ειναι να εχουμε το νου μας με τετοια αμαξια.

245 Είναι πολλά ??? αυτο λογικά 245 ήταν στον αέρα και όχι στο δρόμο και μέσα στην καμπίνα θα ήταν σαν να είσαι σε πόλεμο... τι θέλεις να πεις να έχουμε το νου μας με αυτά τα αμάξια ??? να προσέχουμε στο δρόμο να μην τα πατήσουμε... τι είναι το αμάξι για σένα 500 μέτρα μόνο τι να προσέχουμε τα ραλλύ? τότε με τα golf και τα s3 τι πρέπει να κάνουμε ? να κάνουμε το σταυρό μας ?

Edited by Toni_power
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Toni_power said:

245 Είναι πολλά ??? αυτο λογικά 245 ήταν στον αέρα και όχι στο δρόμο και μέσα στην καμπίνα θα ήταν σαν να είσαι σε πόλεμο... τι θέλεις να πεις να έχουμε το νου μας με αυτά τα αμάξια ??? να προσέχουμε στο δρόμο να μην τα πατήσουμε... τι είναι το αμάξι για σένα 500 μέτρα μόνο τι να προσέχουμε τα ραλλύ? τότε με τα golf και τα s3 τι πρέπει να κάνουμε ? να κάνουμε το σταυρό μας ?

xaxaxax καλο γελασα...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , takisbrax said:

χρηστο δεν παει πολυ καιρος που με ενα ξαδελφο το κολιτου μου, εκανα βολτα με το ραλακι του και επαθα πλακα.

 

Το αμαξι τερμα ατμοσφαιρα μονοπεταλουδο με σφυρια πιστονια  και κομπλε απο εξοπλισμο,δηλ ειχε τα παντα επανω οπως ρεζερβα κτλ.

 

Το αμαξι απο σταση ειναι πυραυλος,παρολο που και η δευτερα χανει.Με s3 1,8 20vt φιλτρο προγραμα και μαμα εξατμιση παμε σταση και μεχρι τα 230 κοντερ το ραλακι αρκετα αμαξια μπροστα.

απο ρολ 2ες και 60 χλμ ενα χοντα σιβικ type r 2λιτρο πρωτο σταδιο και 230 αλογα ετρωγε σε καθε αλαγη και απο ενα αμξι μεχρι και τα 210 χλμ που σταματησανε.

 

το ραλακι ξερω οτι φοραει αγραφο εγκεφαλο και πρεπει να ειναι καπου στα 175 αλογα.

 

με εμενα μεσα στο δεξιο καθισμα το κοντερ εχει φθασει 245..

 

οποτε καλα ειναι να εχουμε το νου μας με τετοια αμαξια.

Πλακα κανεις τωρα ετσι φιλε μου;Ελεος ρε παιδια από πανω όπως λεει ο φιλος toni power παραπανω τα περναμε,δεν υπαρχει καν συγκριση φιλε μου που τα ειδες αυτά δε ξερω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φιλος ειναι αυτος,που θα ερθει να σε παρει απο την δουλεια 2 το βραδυ που σχολας,να πατε για πατημα....

Audi a3 φπε 238hp Vs Passat 20vt φιλτρο προγραμμα

2ες 60-180 3 αμαξια μπροστα το α3.

Ντυμμενοι μονοκαβαλοι και οι 2.

Απο τα πιο ωραια πατηματα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa οχι βρε φιλοι ειναι αυτοι που αναστατωνουν μια γειτονια απο τις 1 μεχρι τα πρωινα με μετρησεις και κουβεντα περι βελτιωσεων και μετα την επομενη σκαει ολη αστυνομια και μοιραζει κατοσταρες....χαχαχαχα αυτοι ειναι φιλοι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχααχχαχχαχα....καφροιιι

Ειχαμε αρκετα πατηματα σημερα...

Passat 20vt φιλτρο προγραμμα Vs golf gt 1stage 230hp

2ες 60-190 2 αμαξια πισω το πασσατ.

Passat 20vt φιλτρο προγραμμα Vs Colt czt 1stage 

2ες 50-170 1 αμαξι πισω το πασσατ.

Cayenne turbo stock Vs Passat 20vt φιλτρο προγραμμα 

2ες 60-160 1 αμαξι μπροστα το Passat.Το cayenne 4καβαλο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

με cayenne στοκ βρε αθεοφοβε?χαχαχαχαχαχα τι σκατα πατηαμα να κανει αυτο...αφου δεν παει το τανκς....και θεοβαρο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cayenne Turbo λέει (450ps) όχι το απλό v6 (250ps) ή το S (340ps).

Το απλό είναι όντως αργοκίνητο καράβι.

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.