Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

On 6/5/2016 at 3:57 ΠΜ, Passatoukos said:

Βγηκαμε τσαρκα παλι σημερα...

Παρολο που ο δισκος δεν σηκωνει αλλαγες,και χανω κανα αμαξι σε καθε αλλαγη γιατι αφηνω και ξαναπαταω,ειχαμε δυνατη βραδια.

Passat 20vt φιλτρο προγραμμαα Vs mercedes c200 184.

2ες 50 γυρω στις 2 κολωνες ανοιγομενες.

Mini cooper s μαμα turbo

2ες 60 εγω 2καβαλος αυτος μονος,περιπου 4 αμαξια ανοιγομενα μπροστα το Passat.

Mini cooper s compressor φουλ περιφερειακα χωρις προγραμμα ειπε.

2ες 50-200 μισο αμαξι μπροστα το s εγω 2 καβαλος αυτος μονος.

1ες 30-180 μισο αμαξι μπροστα εγω.

Passat 20vt Vs polo gti stock

2ες 60-170-180 μισο αμαξι μπροστα το gti με 2 χαμενες αλλαγες εγω λογω δισκου.

C2 Vts ατμο 160 δηλωσε,2ες 60-180 4 αμαξια ανοιγομενα εγω με χαμενη αλλαγη.

 

Καλά βρε αθεόφοβε πάτησες και με C2 ??? και μάλιστα ρολ 60-180 !!! είσαι θεός χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Πάτημα με φίλου Octavia Gt 20vt στην μηχανική του πίεση,1 μπάρ,δεν ξέρω ποσα άλογα ειναι stock turbo στο 1 μπάρ,φούλ περιφερειακά.

2ες 50-180 2.5 αμάξια πίσω το Passat.

Πάτημα με φίλου bmw x3 3.0 272hp στάση με αποτέλεσμα να μου φεύγει,να μαζευω και να σουβλίζω στα 180 περίπου 1.5 κολώνα.

2ες 50 δεν υπήρχε επαφή,η διαφορά μεγάλη.

Ενα Slk πέτυχα 184ρι compressor με την γκόμενα που μου κόλλαγε,είχαμε ωραία έργα....

Γενικά ψώφια τα πράγματα,παραλιακή νέκρα,κιφησιας τίποτα....κάτι z4 150 αλογα ειχαμε το σαββατο το βράδυ,τζίφος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , Passatoukos said:

Πάτημα με φίλου Octavia Gt 20vt στην μηχανική του πίεση,1 μπάρ,δεν ξέρω ποσα άλογα ειναι stock turbo στο 1 μπάρ,φούλ περιφερειακά.

2ες 50-180 2.5 αμάξια πίσω το Passat.

Πάτημα με φίλου bmw x3 3.0 272hp στάση με αποτέλεσμα να μου φεύγει,να μαζευω και να σουβλίζω στα 180 περίπου 1.5 κολώνα.

2ες 50 δεν υπήρχε επαφή,η διαφορά μεγάλη.

Ενα Slk πέτυχα 184ρι compressor με την γκόμενα που μου κόλλαγε,είχαμε ωραία έργα....

Γενικά ψώφια τα πράγματα,παραλιακή νέκρα,κιφησιας τίποτα....κάτι z4 150 αλογα ειχαμε το σαββατο το βράδυ,τζίφος.

Δεν στέκει, με σταθερή 1 bar και πάτημα από 50 να ρίξει 2.5αμάξια χωρίς over ειδικά ρολλ.

Με 1 bar είναι στο όριο η 03S στον κόφτη να θέλει μπεκ S3 για να δουλέψει σωστά. (στο 0.9-0.95 τελειώνουν τα εργοστασιακά)

Link to comment
Share on other sites

αφου πατηματα εμεις δεν κανουμε...κανουμε παρουσιασεις....χιονουλης στο power ιουνιου....προσεχως...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω το club! Ραφτηκε κουστουμακι σε Abarth Punto κατευθυνομενοι και οι 2 προς Κορινθο απο ελευσινα. Εγω με το οχημα μου Scirocco R μαμα.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago , Passatoukos said:

Λευτερη θα πω στην μανα μου μολις ερθει στο περιπτερο αυτο ειναι το golf που βγαινουμε βολτα :lol:

 απαντηση μανας.....δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο σενα γιε μου.....σιγουρα.....:lol:

εδω με το συνεργειο του Power...:lol::lol:.....να του χαλαμε το πλανο.....φυγετε απτο πλανο σας παρακαλω,,,,:lol:

13138977_10209627107613983_3614828538614   

Edited by XIONOULIS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω και lip, φοράει τα καλά του για τη φωτογράφιση ο χιονούλης. :good: Αλλά πώς και δεν το κανες σαύρα, θα ζοριζόσουν με τις λακούβες να πας και να γυρίσεις αλλά μετά τη φωτογράφιση κατευθείαν στον αναρτησά για σήκωμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , DarkX said:

Βλέπω και lip, φοράει τα καλά του για τη φωτογράφιση ο χιονούλης. :good: Αλλά πώς και δεν το κανες σαύρα, θα ζοριζόσουν με τις λακούβες να πας και να γυρίσεις αλλά μετά τη φωτογράφιση κατευθείαν στον αναρτησά για σήκωμα.

ναι το βραδυ πλυθηκε.το πρωι 8 γυαλιζοταν απο ειδικους και 11 παραδοθηκε σε μενα.12 καναμε την φωτογραφιση....και ειχε και το λιπ.το χω βαλει με σκρατζ οποτε θελω το βαζω οποτε θλεω το βγαζω.οταν θα παρω αλλο γκαραζ θα το εχω μονιμα ξανα...χαμηλωμα οχι οπως ηταν απο πριν ...μενει η μερα των μετρησεων ....δεν με πιστευουν ακομη και φωτο και ολο το vbox αρχεια που εστειλα για το 3.2 0-100 ακουγεται καπως αλλα το κανει...λολκαι ντυμενο..3.7 με 3 ατομα μεσα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αφου εβαλα μια αλλη σκαστρα S3 και κρατάει λιγο καλυτερα πίεση,είπα να βγώ να κανω καμια τσαρκα αργαμιση μηπως πετυχω τιποτα...

Πετυχαίνω Saxo Vts πρώτο στάδιο με κοντό σασμάν,στημένο με r1r,το παλικαρι μου ζήτησε στάση,πήγα μια 2ές όπου έφαγε το γιοφύρι της άρτας,και αλλη μια στάση που νομιζε οτι το καράβι δεν ξεκινάει.

Στάση μέχρι τα 160 λοιπόν,κολώνα++ ανοιγόμενη.

Πετυχαίνω Sl 350,πήγαινε λίγο σβέλτα,τον τσιγκλησα λιγο και κάναμε ενα ανοιγμα απο 70 περίπου μέχρι 170 όπου ημουν 2 μπροστά,άλλα εκοψα,έρχονταν σούβλα.

Z4 2.5lt 204hp φύγαμε απο 40 περίπου μαζι μέχρι τα 130 είχε αρπάξει 3-4 ανοιγόμενα αλλα κοψαμε λογω κινησης.

Μετά σταμάτησα για φαί και μου είπαν για ενα πάτημα με ενα δυνατό starlet glanza,το παλικαρι δήλωσε 28rs turbo σφυριλατο στο 0.8 δεν ήξερε άλογα.

2ες 50 έφυγα καλα,και κρατήθηκα 1.5 αμάξι μπροστά μέχρι τα 170.

Στάση Φύγαμε και οι 2 καλά,στην 2ά του έκανα μισο αμάξι,και άλλο μισο στην 3ή και κόψαμε.

Πάτημα με τον φιλο μ μενελαο A3 1.8 tfsi 238hp 2 κάβαλα και οι 2,  2ες 50 μέχρι τα 160 3 αμάξια πισω το Passat.

Mini cooper s Works δεν ξέρω τι ηταν αλλα μολις πάω και του κολλάω προφυλακτηρα και εκανα τσαφ τσουφ απο πισω,με εκανε ποτάνα....δεν πατησα καν :lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago , Passatoukos said:

 

Mini cooper s Works δεν ξέρω τι ηταν αλλα μολις πάω και του κολλάω προφυλακτηρα και εκανα τσαφ τσουφ απο πισω,με εκανε ποτάνα....δεν πατησα καν :lol:

πατησες τσιχλα? :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γυρναγα απο παραλια με την δικια μου απο χαλαρη έξοδο,και επειδή ψηλοφοβάται ημουν μεσαια με 80 5η χαλαρα...

Καποια στιγμή βγαίνω να κάνω μια προσπέραση,3ή και μολις βγαινω να περασω τσούπ προφυλακτήρα ενα 325 ci...

Το συζηταω σε 2-3 δευτερόλεπτα,της λεω ενα πατημα 3η-4η και κοβω :lol: 

Μπαίνω μεσαια με 100 3ή και μολις φτάνει δίπλα φορτωμένος να με περάσει,πατάω,κλειδώνω,και αρχιζει η κολώνα και ανοίγει.

τελειώματα 4ής 200++ κολώνιτσα ανοιγόμενη...

Υ.Γ μουμρμουραγε λιγο μετά αλλα της περασε...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Νέκρα εντελως...με το ατμοσφαιρικο εβγαινα πετυχαινα αμαξια 200-300 αλογα με τρυπαγαν και τωρα καιω καθε βραδυ 30ρια και πετυχαινω ολα το καινουργια diesel με κωλόled που το βλεπεις απο τον καθρεφτη και κατεβαζεις τσαμπα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΚΛΑΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ,σήμερα λεω,που να πας μωρε μλκ με την βροχή,παρε το Micra...και οταν θα γυρνας καρεκλες θα ριχνει...

Γυρναγα,πετυχα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 7-8 αμάξια που θα πάταγα,θεοστεγνα κατω....και ημουν με το Micra.

 

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Αφου εβαλα μια αλλη σκαστρα S3 και κρατάει λιγο καλυτερα πίεση,είπα να βγώ να κανω καμια τσαρκα αργαμιση μηπως πετυχω τιποτα...

Πετυχαίνω Saxo Vts πρώτο στάδιο με κοντό σασμάν,στημένο με r1r,το παλικαρι μου ζήτησε στάση,πήγα μια 2ές όπου έφαγε το γιοφύρι της άρτας,και αλλη μια στάση που νομιζε οτι το καράβι δεν ξεκινάει.

Στάση μέχρι τα 160 λοιπόν,κολώνα++ ανοιγόμενη.

Πετυχαίνω Sl 350,πήγαινε λίγο σβέλτα,τον τσιγκλησα λιγο και κάναμε ενα ανοιγμα απο 70 περίπου μέχρι 170 όπου ημουν 2 μπροστά,άλλα εκοψα,έρχονταν σούβλα.

Z4 2.5lt 204hp φύγαμε απο 40 περίπου μαζι μέχρι τα 130 είχε αρπάξει 3-4 ανοιγόμενα αλλα κοψαμε λογω κινησης.

Μετά σταμάτησα για φαί και μου είπαν για ενα πάτημα με ενα δυνατό starlet glanza,το παλικαρι δήλωσε 28rs turbo σφυριλατο στο 0.8 δεν ήξερε άλογα.

2ες 50 έφυγα καλα,και κρατήθηκα 1.5 αμάξι μπροστά μέχρι τα 170.

Στάση Φύγαμε και οι 2 καλά,στην 2ά του έκανα μισο αμάξι,και άλλο μισο στην 3ή και κόψαμε.

Πάτημα με τον φιλο μ μενελαο A3 1.8 tfsi 238hp 2 κάβαλα και οι 2,  2ες 50 μέχρι τα 160 3 αμάξια πισω το Passat.

Mini cooper s Works δεν ξέρω τι ηταν αλλα μολις πάω και του κολλάω προφυλακτηρα και εκανα τσαφ τσουφ απο πισω,με εκανε ποτάνα....δεν πατησα καν :lol:

Καλημέρα φίλε μου....επειδή δεν γνωρίζω τι Specs έχει το αμάξι σου, θα μπορούσες να μας πεις τι έχει;

Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

56 λεπτά πριν , zelista7 said:

Καλημέρα φίλε μου....επειδή δεν γνωρίζω τι Specs έχει το αμάξι σου, θα μπορούσες να μας πεις τι έχει;

Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημερα φιλε

Vw passat 1.8 20vt,φιλτρο προγραμμα.

Περι τα 200-210 αλογα ταβανι.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Καλημερα φιλε

Vw passat 1.8 20vt,φιλτρο προγραμμα.

Περι τα 200-210 αλογα ταβανι.

 

Αρκετά φιλόδοξα τα πατήματά σου με 210 ταβάνι όπως λες, να το χαίρεσαι αδερφέ

Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν , zelista7 said:

Αρκετά φιλόδοξα τα πατήματά σου με 210 ταβάνι όπως λες, να το χαίρεσαι αδερφέ

Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ αγόρι,τόσα το υπολογίζω.

Άλλωστε Stock k03 απλή με φίλτρο και πρόγραμμα δεν νομιζω οτι μπορει να βγάλει παραπάνω.

Απο εβδομάδα που βάζω κούλερ εξάτμιση και μπέκ και τέρμα προγραμμα θα δούμε ποσο θα βγάλει.

Υ.Γ Εσύ τι έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα Scirocco 1.4 DSG full 1stage δυνανομετρημενο και γι αυτό ρώτησα για τα Specs σου

Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα για συζήτηση τύπου chat..

Συνεχίστε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.