Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Εχθές το βράδυ εν ψυχρώ εκτέλεση σε  Mercedes E200 Coupe... κανένα σημείο επαφής πουθενά το Ε 200  σαν να μην υπήρχε ήταν χαχαχα και από στάση και ρολ η διαφορά ήταν χαοτική !!! 

(το πάτημα έγινε με κολλητό που ήρθε πριν από 2 μέρες από Γερμανία για βόλτα με το νέο του Mercedes και όλο μου την έλεγε για το vw αλλά από χθες κατάπιε την γλώσσα του)

Edited by Toni_power
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ εν ψυχρώ εκτέλεση σε  Mercedes E200 Coupe... κανένα σημείο επαφής πουθενά το Ε 200  σαν να μην υπήρχε ήταν χαχαχα και από στάση και ρολ η διαφορά ήταν χαοτική !!! 

(το πάτημα έγινε με κολλητό που ήρθε πριν από 2 μέρες από Γερμανία για βόλτα με το νέο του Mercedes και όλο μου την έλεγε για το vw αλλά από χθες κατάπιε την γλώσσα του)

Καλα του εκανες! Τελικα το στομα του ηταν μεγαλυτερο απο τη μηχανη του

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα ναι χθες του είπα να πάμε για καφέ και έκανε το παγόνι χαχαχα  το Mercedes 2.0 204 hp dsg εκεί βασιζόταν στο αυτόματο σασμάν του αλλά και το μηχανικό αλλάζει πολύ γρήγορα αν το μάθεις καλά... ειδικά μετά που έβαλα τον 6άφτερο δίσκο δεν νιώθει τίποτα το passat !!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τυχαίο πάτημα σήμερα ( το πρώτο με το passat μου ) με ένα golf μάλλον το 7, έγραφε tsi με κόκκινα γράμματα από πίσω. Τον ακολουθούσα  με τρίτη και μόλις βγήκα να προσπεράσω άνοιξε και αυτός... Ο τύπος δεν είχε καμία τύχη.....   Τι κινητήρες βγάζει αυτό και πόσα άλογα έχει???

Link to comment
Share on other sites

Καιρό έχω να γραψω....

Με ένα TT φιλου 225 quattro 268hp πατησα 2 ες 50 και βρεθηκα 3 πισω....

A3 1.8 tfsi φίλτρο προγραμμα εξατμιση 2ες 50 πάλι 3 πίσω εγώ...

Έξω απο τις αλυκές στο βολο πηγα να προσπερασω ενα E 250 merc,μολις παω να βγω με φλας παταει τέρμα....κατεβασω 2ά και του κολλαω προφυλακτηρα,3ή προφυλακτηρα,αφου καταλαβε οτι δεν ειχε ελπιδα μπηκα δεξια και με αφησε να περασω.

 

 

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago , Passatoukos said:

Καιρό έχω να γραψω....

Με ένα TT φιλου 225 quattro 268hp πατησα 2 ες 50 και βρεθηκα 3 πισω....

A3 1.8 tfsi φίλτρο προγραμμα εξατμιση 2ες 50 πάλι 3 πίσω εγώ...

Έξω απο τις αλυκές στο βολο πηγα να προσπερασω ενα E 250 merc,μολις παω να βγω με φλας παταει τέρμα....κατεβασω 2ά και του κολλαω προφυλακτηρα,3ή προφυλακτηρα,αφου καταλαβε οτι δεν ειχε ελπιδα μπηκα δεξια και με αφησε να περασω.

 

 

κανε ,κανε τετοια στις Αλυκες,να μην ξερεις απο που θα σου ερθει..3 στροφες με αναποδη κλιση...

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2016 at 9:34 ΜΜ, activious said:

κανε ,κανε τετοια στις Αλυκες,να μην ξερεις απο που θα σου ερθει..3 στροφες με αναποδη κλιση...

Δεν στρίβω πιά,αλυκες.

Βασικα δεν στριβω πουθενα πια.Εχω γλυτωσει πολλες φορές και το παράτησα το άθλημα γιατι δεν αξιζει.

Υ,Γ Αλυκές να ξερεις πριν 2 χρόνια κυνηγίομουν με ενα Impreza Sti και του τα χά δωσει στα χερια ολα,μέσα στο φαναρι στο βολο μου ειπε Respect...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago , Passatoukos said:

Δεν στρίβω πιά,αλυκες.

Βασικα δεν στριβω πουθενα πια.Εχω γλυτωσει πολλες φορές και το παράτησα το άθλημα γιατι δεν αξιζει.

Υ,Γ Αλυκές να ξερεις πριν 2 χρόνια κυνηγίομουν με ενα Impreza Sti και του τα χά δωσει στα χερια ολα,μέσα στο φαναρι στο βολο μου ειπε Respect...

 

εσυ 18αρης 125 μπλαρια,το sti 300 φευγα αλογα και τετρακουνα και μπορεσες να τον κανεις ξεφτιλα???? μαλον ειχε γυψο σε χερια και ποδια ο τυπος διαφορετικα αντι για ρε σπεκτ...θα σου σου ελεγε........ ρε με εσενα θα ασχολουμαι και το μπρικι σου!!!!! χα χα χα χα

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

εσυ 18αρης 125 μπλαρια,το sti 300 φευγα αλογα και τετρακουνα και μπορεσες να τον κανεις ξεφτιλα???? μαλον ειχε γυψο σε χερια και ποδια ο τυπος διαφορετικα αντι για ρε σπεκτ...θα σου σου ελεγε........ ρε με εσενα θα ασχολουμαι και το μπρικι σου!!!!! χα χα χα χα

Ε πραγματικά τώρα....ας σοβαρευτουμε λιγάκι και ας είμαστε ρεαλιστές!

Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mην τρελένεστε και προσπαθείτε να αμφισβητήσετε χωρίς λόγο.

Το οτι κάποιος εχει ενα ανώτερο εργαλείο,σημαινει οτι μπορει να το πάει?

Δηλαδή όλα τα 911 Turbo/ferrari κλπ  που είναι τέρατα κρατημάτων,οι 50 άρηδες που το έχουν για μόστρα,ξερουν να το πάνε?

Τέλος,εαν νομίζετε οτι έχω λόγω να πω ψέματα οτι περνάω καποιους(λές και δεν γράφω ήττες συνεχεια) ή οτι έχω χέρια(όσοι με ξέρουν,γνωρίζουν αν πάω το αμάξι στα όρια του),επιλογή σας :*

Ξέρετε οτι ειμαι διαθεσίμος σε οποιάδηποτε πάσης φυσεως δοκιμή,και με το προηγούμενο σετ-απ,και τώρα ;)

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Να δω πως θα κανεις δοκιμή με το προηγούμενο setup :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago , Passatoukos said:

Mην τρελένεστε και προσπαθείτε να αμφισβητήσετε χωρίς λόγο.

Το οτι κάποιος εχει ενα ανώτερο εργαλείο,σημαινει οτι μπορει να το πάει?

Δηλαδή όλα τα 911 Turbo/ferrari κλπ  που είναι τέρατα κρατημάτων,οι 50 άρηδες που το έχουν για μόστρα,ξερουν να το πάνε?

Τέλος,εαν νομίζετε οτι έχω λόγω να πω ψέματα οτι περνάω καποιους(λές και δεν γράφω ήττες συνεχεια) ή οτι έχω χέρια(όσοι με ξέρουν,γνωρίζουν αν πάω το αμάξι στα όρια του),επιλογή σας :*

Ξέρετε οτι ειμαι διαθεσίμος σε οποιάδηποτε πάσης φυσεως δοκιμή,και με το προηγούμενο σετ-απ,και τώρα ;)

 

Σε παω ρε μπαγασακο...

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ μετά από πολύ καιρό έφαγα γερή σφαλιάρα ακόμα πονάει !!! BMW M4 COUPE χρώμα χρυσαφί πινακίδες μονάχου αυτό δεν ήταν αμάξι αεροπλάνο ήταν!!!  τέρμα στα 270-280 εγώ και αυτό άνοιγε σαν τρελό σίγουρα πολύ πάνω από τα 300 σαν το σκύλο με την γάτα από Hγουμενίτσα μέχρι Kοζάνη τον έφτανα μόνο όταν ήθελε!!! τσάμπα έκαψα ένα ντεπόζιτο... :(:(:(

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago , Toni_power said:

Εχθές το βράδυ μετά από πολύ καιρό έφαγα γερή σφαλιάρα ακόμα πονάει !!! BMW M4 COUPE χρώμα χρυσαφί πινακίδες μονάχου αυτό δεν ήταν αμάξι αεροπλάνο ήταν!!!  τέρμα στα 270-280 εγώ και αυτό άνοιγε σαν τρελό σίγουρα πολύ πάνω από τα 300 σαν το σκύλο με την γάτα από Hγουμενίτσα μέχρι Kοζάνη τον έφτανα μόνο όταν ήθελε!!! τσάμπα έκαψα ένα ντεπόζιτο... :(:(:(

Λογικο δεν ειναι οτι δεν κοντραρεις τετοια αμαξι αν δεν εχεις 400+αλογα και πολλα κυβικα κατω απο το καπο σου?Τελικα εχασες αλλα και παλι εγω αυτη την κοντρα θα την ειχα καταευχαριστηθει και ας εχανα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ μετά από πολύ καιρό έφαγα γερή σφαλιάρα ακόμα πονάει !!! BMW M4 COUPE χρώμα χρυσαφί πινακίδες μονάχου αυτό δεν ήταν αμάξι αεροπλάνο ήταν!!!  τέρμα στα 270-280 εγώ και αυτό άνοιγε σαν τρελό σίγουρα πολύ πάνω από τα 300 σαν το σκύλο με την γάτα από Hγουμενίτσα μέχρι Kοζάνη τον έφτανα μόνο όταν ήθελε!!! τσάμπα έκαψα ένα ντεπόζιτο...

Αυτοκίνητα κατεξοχήν για Autobahn και με αρκετά κυβικά όποτε λογικό το αποτέλεσμα. Με τι Setup είσαι;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ευχαριστήθηκα και με το παραπάνω ταξιδεύω πολύ σπάνια μόνος μου χωρίς την γυναίκα να με πρήξει μην τρέχεις και μην τρέχεις οπότε και Ferrari να έβλεπα θα πατούσα χωρίς 2 σκέψη χαχαχαχαχαχα 

Edited by Toni_power
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου καράβι με stage 2+ μια Panamera GTS αυτές παίζουν στα 430 με 440 με 53 κιλά άτμο ανάλογα τη χρονολογία οπότε είχαμε έργο. Μικρό ρολλάκι 100-200 με διαφορά διαρκώς ανοιγόμενη πήρε και καρότσες για το σπίτι. Και πρέπει να πληγώθηκε πολύ ο εγωισμός του γιατί μετά μας έπιασε σχετική κίνηση και σε κάθε ευκαιρία ερχόταν δίπλα και πάταγε μόνος του για 50 μέτρα, οπότε δεν είχα την ευκαιρία να του δώσω και κάβα.

Έχω και ένα ωραίο και δυνατό πάτημα με βίντεο το οποίο επεξεργάζομαι αυτές τις μέρες να σβήσω πινακίδες και φάτσες, αλλά έχω πολύ δουλειά και το προχωράω αργά, όταν είμαι έτοιμος θα ποστάρω.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Προ 3 εβδομάδων . . .

Αρχίσανε οι Βούλγαροι τις Χαλκιδικές και έρχονται με τις νεκροφόρες . . . 740 ΒΜW . . . Στροφή περιφεριακού για Χαλκιδική και μου κολάει από πίσω . . . αργώ να κάνω δεξιά πάνω στη στροφή και ανάβει φώτα και κόρνα . . . και κόρνα ! ! ! . . . σε ΜΕΝΑ ? ! ? ! ? ΚΟΡΝΑ ! ? ! ?

δεξιά . . . βαλβιδόνι . . . τέρμα πίεση . . . 3η και ορμάω . . . αλλαγή με το γκάζι στο πάτωμα . . . σκάστρα . . . μπέρδεμα . . . “άσε” και ΜΠΑΜ . . . ψαρώνει στον καθρέπτη . . . 4η . . . external . . . οι κόρες ανοίγουν βλέποντας με να τον καταπίνω . . . πατάει αλλά δεν . . . φλασάρισμα φώτα νευρικά και κόρνα . . . έψαχνε να βρει κενό . . . που πα ρε κολέγκαααααααα . . . γιουχουουουουουουουουου . . . Λίζαααααααα μπανάναααααααα . . .

 

PS . . . ρε μήπως να μην το κάνω υβρίδιο . . .  

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , daemon said:

Προ 3 εβδομάδων . . .

Αρχίσανε οι Βούλγαροι τις Χαλκιδικές και έρχονται με τις νεκροφόρες . . . 740 ΒΜW . . . Στροφή περιφεριακού για Χαλκιδική και μου κολάει από πίσω . . . αργώ να κάνω δεξιά πάνω στη στροφή και ανάβει φώτα και κόρνα . . . και κόρνα ! ! ! . . . σε ΜΕΝΑ ? ! ? ! ? ΚΟΡΝΑ ! ? ! ?

δεξιά . . . βαλβιδόνι . . . τέρμα πίεση . . . 3η και ορμάω . . . αλλαγή με το γκάζι στο πάτωμα . . . σκάστρα . . . μπέρδεμα . . . “άσε” και ΜΠΑΜ . . . ψαρώνει στον καθρέπτη . . . 4η . . . external . . . οι κόρες ανοίγουν βλέποντας με να τον καταπίνω . . . πατάει αλλά δεν . . . φλασάρισμα φώτα νευρικά και κόρνα . . . έψαχνε να βρει κενό . . . που πα ρε κολέγκαααααααα . . . γιουχουουουουουουουουου . . . Λίζαααααααα μπανάναααααααα . . .

 

PS . . . ρε μήπως να μην το κάνω υβρίδιο . . .  

πολυ το χαρηκα...

 

τι αμαξι εχεις φιλε μου?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago , daemon said:

Προ 3 εβδομάδων . . .

Αρχίσανε οι Βούλγαροι τις Χαλκιδικές και έρχονται με τις νεκροφόρες . . . 740 ΒΜW . . . Στροφή περιφεριακού για Χαλκιδική και μου κολάει από πίσω . . . αργώ να κάνω δεξιά πάνω στη στροφή και ανάβει φώτα και κόρνα . . . και κόρνα ! ! ! . . . σε ΜΕΝΑ ? ! ? ! ? ΚΟΡΝΑ ! ? ! ?

δεξιά . . . βαλβιδόνι . . . τέρμα πίεση . . . 3η και ορμάω . . . αλλαγή με το γκάζι στο πάτωμα . . . σκάστρα . . . μπέρδεμα . . . “άσε” και ΜΠΑΜ . . . ψαρώνει στον καθρέπτη . . . 4η . . . external . . . οι κόρες ανοίγουν βλέποντας με να τον καταπίνω . . . πατάει αλλά δεν . . . φλασάρισμα φώτα νευρικά και κόρνα . . . έψαχνε να βρει κενό . . . που πα ρε κολέγκαααααααα . . . γιουχουουουουουουουουου . . . Λίζαααααααα μπανάναααααααα . . .

 

PS . . . ρε μήπως να μην το κάνω υβρίδιο . . .  

Σε παω... ωραια περιγραφη!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2016 at 5:38 ΜΜ, daemon said:

Προ 3 εβδομάδων . . .

Αρχίσανε οι Βούλγαροι τις Χαλκιδικές και έρχονται με τις νεκροφόρες . . . 740 ΒΜW . . . Στροφή περιφεριακού για Χαλκιδική και μου κολάει από πίσω . . . αργώ να κάνω δεξιά πάνω στη στροφή και ανάβει φώτα και κόρνα . . . και κόρνα ! ! ! . . . σε ΜΕΝΑ ? ! ? ! ? ΚΟΡΝΑ ! ? ! ?

δεξιά . . . βαλβιδόνι . . . τέρμα πίεση . . . 3η και ορμάω . . . αλλαγή με το γκάζι στο πάτωμα . . . σκάστρα . . . μπέρδεμα . . . “άσε” και ΜΠΑΜ . . . ψαρώνει στον καθρέπτη . . . 4η . . . external . . . οι κόρες ανοίγουν βλέποντας με να τον καταπίνω . . . πατάει αλλά δεν . . . φλασάρισμα φώτα νευρικά και κόρνα . . . έψαχνε να βρει κενό . . . που πα ρε κολέγκαααααααα . . . γιουχουουουουουουουουου . . . Λίζαααααααα μπανάναααααααα . . .

 

PS . . . ρε μήπως να μην το κάνω υβρίδιο . . .  

ωραίος ! κάθε φορά που κατεβαίνω πως είναι δυνατόν να μη σε πετυχαίνω να το δω live ;;

εντωμεταξύ μόνο στις ευθείες τα δίνουν.. στροφές πάνε πιο αργά και από ποδήλατα.. 

Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2016 at 5:38 ΜΜ, daemon said:

Προ 3 εβδομάδων . . .

Αρχίσανε οι Βούλγαροι τις Χαλκιδικές και έρχονται με τις νεκροφόρες . . . 740 ΒΜW . . . Στροφή περιφεριακού για Χαλκιδική και μου κολάει από πίσω . . . αργώ να κάνω δεξιά πάνω στη στροφή και ανάβει φώτα και κόρνα . . . και κόρνα ! ! ! . . . σε ΜΕΝΑ ? ! ? ! ? ΚΟΡΝΑ ! ? ! ?

δεξιά . . . βαλβιδόνι . . . τέρμα πίεση . . . 3η και ορμάω . . . αλλαγή με το γκάζι στο πάτωμα . . . σκάστρα . . . μπέρδεμα . . . “άσε” και ΜΠΑΜ . . . ψαρώνει στον καθρέπτη . . . 4η . . . external . . . οι κόρες ανοίγουν βλέποντας με να τον καταπίνω . . . πατάει αλλά δεν . . . φλασάρισμα φώτα νευρικά και κόρνα . . . έψαχνε να βρει κενό . . . που πα ρε κολέγκαααααααα . . . γιουχουουουουουουουουου . . . Λίζαααααααα μπανάναααααααα . . .

 

PS . . . ρε μήπως να μην το κάνω υβρίδιο . . .  

Είδες η Gtx... που θες να την αλλάξεις.... :)

Link to comment
Share on other sites

Εχθές στα διόδια Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη) πέτυχα μπροστά και στο διπλανό ρεύμα ένα κόκκινο polo gti και revo αυτοκόλλητο πίσω.

Είχα βαρεθεί την διαδρομή και είπα να τον κολλήσω λίγο. Ανοίξαμε από 100 σχεδόν αλλά τον άφησα αρκετααα μέχρι τα 210. Μετά κοψαμε και οι δύο.

Εγώ με Leon 1.8 k04

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί πρωί στο δρόμο για την δουλειά με ενα Mito το είδε μεγάλο και οικογενειακό το passat αλλά δεν το υπολόγισε καλά χαχαχαχαχ δεν του ήρθαν βολικά τα πραγματα... Κολλάει πίσω μου και αφήνει 2-3 φορές λέω τη θέλει ο νεαρός πρωί πρωί όρεξη εχει!!! Κάνει να βγει αριστερά παταω πρώτος και του κάνω με την μία 4-5 αμάξια άνοιγμα με παίζει τα φώτα κόβω έρχεται δίπλα με λέει φίλε πατάμε  και με δεύτερα του λέω πόσα άλογα είσαι με λέει μαμά 155 του λέω όχι φίλε είσαι πολύ λίγος με155 γαϊδούρια και έφυγα χαλαρά μπροστά... Μετά που έκοψα με πέρασε σαν τρελός του πατησα κόρνα έβγαλες το χέρι και τον χαιρέτισα χαχαχαχαχ

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.