Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

ουτε που ειδα οτι μαλωναν στην προηγουμενη σελιδα...

τα γαλλικα τα εγραψα για το χαβαλε μεσω google translate...

οποτε πρεπει να το διαγραψω ,γιατι δεν ειχα παρει χαμπαρι τι "παιζει"....

 

 

edit 1 : τωρα ειδα τι παιζει αλλα ακομα δεν καταλαβα γιατι προφανως εχουν διαγραφει καποια posts.

 

edit 2: ριχνω ενα πρωτο καθαρισμα και σε κανα 2 μερες ενα ακομα για να μην φαινονται οι κοντρες μεταξυ μελων...

20a8kdl.jpg

 

 

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ένα πάτημα που έκανα το καλοκαίρι με Colt CZT φουλ 1ο στάδιο είχε δηλώσει 205 ρόδα χωρίς πίσω καθίσματα, ούτε που θυμόμουν ότι το είχαμε το βίντεο. Επίσης δικάβαλος εγώ μόνος αυτός. Χρονικά είναι κοντά με το πάτημα με το Α3 Κ04 που είχα ποστάρει, επομένως φορούσα πρόγραμμα στο DSG αλλά ήμουν με μαμά πολλαπλασιαστές, τους R8 τους έβαλα τον Σεπτέμβρη.

 

 

Και 2 κολώνες που μου περίσσευαν σε RX8 αγνώστων mods με εξάτμιση, ξεκάπνισα μετά από μέρες ατούρμπιστος από το πάτημα με την Α45 AMG.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2017 at 0:17 ΠΜ, Passatoukos said:

Καλη χρονια να εχουμε ;)

 

Επειδή ειδα σε προηγούμενο post οτι δεν ανέβασες βιντεο για να μην δείξεις  πρόσωπα / πινακίδες ... θα πρεπει να αλλάξεις τα στοιχεία σου αν θέλεις να παραμείνεις ανώνυμος... τουλάχιστον απο εκείνους που δεν πρεπει... βλέποντας το βιντεο που ανέβασες στο YouTube φαίνεται ξεκάθαρα το ονοματεπώνυμο σου ... που παραθέτει στην σελίδα σου στο FB !!! Εκει έχεις μέχρι και την πινακίδα απο το Passat σου !! Και χάρτη απο τα σκοτάδια!!! Απλά σε προειδοποιώ γιατι εδώ στην Αγγλία φίλος που πόσταρε "τελική " στο YouTube έφαγε κλήση 400 λιρες και αφαίρεση διπλώματος για ενα χρονο.  Νομιζω πρεπει να το κοιτάξεις ... just in case... δεν υπάρχει λόγος να τους κανεις την δουλειά τόσο εύκολη...

Καλή Χρονια !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , Rocky said:

Επειδή ειδα σε προηγούμενο post οτι δεν ανέβασες βιντεο για να μην δείξεις  πρόσωπα / πινακίδες ... θα πρεπει να αλλάξεις τα στοιχεία σου αν θέλεις να παραμείνεις ανώνυμος... τουλάχιστον απο εκείνους που δεν πρεπει... βλέποντας το βιντεο που ανέβασες στο YouTube φαίνεται ξεκάθαρα το ονοματεπώνυμο σου ... που παραθέτει στην σελίδα σου στο FB !!! Εκει έχεις μέχρι και την πινακίδα απο το Passat σου !! Και χάρτη απο τα σκοτάδια!!! Απλά σε προειδοποιώ γιατι εδώ στην Αγγλία φίλος που πόσταρε "τελική " στο YouTube έφαγε κλήση 400 λιρες και αφαίρεση διπλώματος για ενα χρονο.  Νομιζω πρεπει να το κοιτάξεις ... just in case... δεν υπάρχει λόγος να τους κανεις την δουλειά τόσο εύκολη...

Καλή Χρονια !!!

Ειχε συνδεθει με το Mail φιλε και εβγαζε ονοματεπωνυμο...Ουτε που το ειχα δει,το αλλαξα :)

Καλη χρονια.

Edited by Passatoukos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πατημα χθες με Ibiza cupra Dsg ΦΠΕ+ ΚΟΥΛΕΡ 

2ες 60 περιπου στα 180 εκοψα ημουν σκαρτο αμαξι μπροστα.

2ες 65 εκοψα κατευθειαν γιατι το ειχα καψει στα πατηματα και πατιναρε...

:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχεδόν 2 χρόνια αποχής βγαίνω μια βολτουλα Και φιλικό πάτημα με rx 8 240άλογα.......για 125 αλογατακια το σκαρτο καρότσι που μ ριξε Ίσως να είναι ένα καλό δείγμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πατημα χθες με Ibiza cupra Dsg ΦΠΕ+ ΚΟΥΛΕΡ 
2ες 60 περιπου στα 180 εκοψα ημουν σκαρτο αμαξι μπροστα.
2ες 65 εκοψα κατευθειαν γιατι το ειχα καψει στα πατηματα και πατιναρε...



Κιλα - αλογα δικα σου. ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

TSI Killer κριθηκα ξαφνικα καθως ενα 160αρι 6αρι ειχε διαθεση.......το κενο λιγο διαστημικο σε φαση ερωτησης-φιλαρακι παταγες??????

Link to comment
Share on other sites

Πάτημα με το cupra με mini cooper s r56, φπε γύρω στα 240? (δεν ξέρω ακριβώς πόσο πάνε), 100-200, 2 άτομα κ οι 2, προηγήθηκε κυνηγητό κ σε μια μεγάλη ευθεία πατήσαμε.

Το cooper πάτησε πρώτο κ εγώ πάτησα όταν πέρασε μπροστά, όπως φαίνεται κ από το βίντεο, μάζεψα κ βγήκα σχεδόν 3 αμάξια μπροστά.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω την βιντεοσκόπηση εγώ παιδιά! Ντάρκ! Μια φορά μόνο πείτε μου να έρθω :) Δεν ζυγίζω πολλα ️ Δυο people θα πούμε πάλι εμείς


Sent from my iPhone while racing and smoking

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2017 at 1:28 ΜΜ, nikdev said:

 


Κιλα - αλογα δικα σου. ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τερμα κ03ς ειμαι νικο φουλ περιφερειακα χωρις μαφ.

Ισως 250-255 καπου εκει.

Στο πατημα ημουν ακριβως 1300.

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2017 at 10:21 ΠΜ, TsakasG40 said:

TSI Killer κριθηκα ξαφνικα καθως ενα 160αρι 6αρι ειχε διαθεση.......το κενο λιγο διαστημικο σε φαση ερωτησης-φιλαρακι παταγες??????

κανε μια περιγραφη κανονικη γιατι εγω δεν καταλαβα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, London3 said:

Θα κάνω την βιντεοσκόπηση εγώ παιδιά! Ντάρκ! Μια φορά μόνο πείτε μου να έρθω :) Δεν ζυγίζω πολλα emoji818.png️ Δυο people θα πούμε πάλι εμείς emoji304.png


Sent from my iPhone while racing and smoking

Υπερπαραγωγή να ετοιμάσουμε δηλαδή :p

Πάντως από τις 10 βόλτες ζήτημα είναι αν θα παίξει κάτι άξιο βιντεοσκόπησης, πάνε οι εποχές που είχε παιχνίδι. Εμείς έχουμε απλά το κινητό και αν γίνει τίποτα και το θυμηθούμε κιόλας τραβάμε. Αλλά πολλές φορές που κάνουμε περιγραφή χωρίς βίντεο είναι γιατί είτε δεν το θυμήθηκε κάποιος να βγάλει κινητό, είτε γιατί ο αντίπαλος δεν πρόλαβε να πεταχτεί οπότε θα τραβάγαμε καθρέφτη και δεν θα βλέπατε τίποτα (γι' αυτό και αρκετές φορές όπως τώρα η Νάσια ή εγώ σε πατήματα που έχω ποστάρει τον αφήνουμε να πατήσει πρώτος για να μαζέψουμε και έτσι να φανεί κάτι), είτε γιατί το άφησε και επομένως δεν είχαμε πάτημα, αυτά όσο αφορά τα τυχαία, και μετά από συννενοημένα πάλι μπορεί να μην το θυμηθούμε να τραβήξουμε, είτε να έχουμε συνεννοηθεί με τον αντίπαλο ότι δεν θα υπάρχει βίντεο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ε αναγκαστικα τοτε κ μονο θα πρεπει να ερθω πανω απο μια φορα κ περισσοτερες απο 10 :D 

Link to comment
Share on other sites

Καιρο εχουμε να γραψουμε...

Πατημα με Corsa opc 2860 Setup δηλωνει 350(?).

1ες 30 με αποτελεσμα στα 170 μολις βαζω 4η να πεταω μουτρα και να κοβουμε.

Πατημα με Mini cooper S r56 turbo,φανηκε αρκετα σκαλισμενο.

Πατησε ενα τακ πρωτος,πατησα 1 αμαξι πισω,μαζεψα και του εκανα και 2 μεχρι τα 190.

Εχω ωραια βιντεακια αλλα φαινονται ξεκαθαρα πινακιδες...

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago , Passatoukos said:

Καιρο εχουμε να γραψουμε...

Πατημα με Corsa opc 2860 Setup δηλωνει 350(?).

1ες 30 με αποτελεσμα στα 170 μολις βαζω 4η να πεταω μουτρα και να κοβουμε.

Πατημα με Mini cooper S r56 turbo,φανηκε αρκετα σκαλισμενο.

Πατησε ενα τακ πρωτος,πατησα 1 αμαξι πισω,μαζεψα και του εκανα και 2 μεχρι τα 190.

Εχω ωραια βιντεακια αλλα φαινονται ξεκαθαρα πινακιδες...

η μας δουλευεις,η ειναι κουλοι η εσυ αρουρι.............

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γιανναρα τα πατηματα μ τα βλεπει πολυς κοσμος...

Το Opc ηταν κασα προφανως,η δεν ηταν τοσα.

Το r56 ηταν θεωρω 220&230,μαχ.

Το αμαξι μ εχω γραψει οτι απο αυτα που φοραει δεν γινεται να ειναι πανω απο 250-255.

Link to comment
Share on other sites

Οχι,ενα αυτοκολλητο garage κατι ειχε στο πλαι...


Τα Πετροπουλέικα απ'οσο έχω ακούσει είναι όπλα.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν , samaniko85 said:

 


Τα Πετροπουλέικα απ'οσο έχω ακούσει είναι όπλα.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.