Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Αυτή η καραμελίτσα των χοντέων δεν ήμουν στο βιτέκ, στανταράκι έτσι θα σου λεγε ότι και ν' άκουγες εσύ κλειδωμένος απ' έξω θα ταν :lol:

Καλά τον έραψες και σίγουρα έτσουξε μέσω Κορίνθου θα πήγε

edit: παραδόξως αρκετοί που χω πατήσει ήταν κουλ τύποι χαιρετηθήκαμε κιόλας

Edited by DarkX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω θέμα με όσους έχω μιλήσει. Απλά είναι κολλημένα κεφάλια. Μόνο Honda και τέτοια. 

Link to comment
Share on other sites

πατημα αφου δεν βρηκαμε τιποτα μα τιποτα πανω απο 200 αλογατα με μηχανη δικαβαλη...με 1.8  που επαιζα μετα απο πολλα χλμ γιατι δεν εχει νοημα να απομακρυνθω και πολυ απο αυτον ..ηθελα να εχω κατι να μην με παρει κ ο υπνος...του φευγα αρκετα αλλα δεν χανομουν κιολας....αρκετα να εχει σασπενς...λολ....υποθετω τα μικρα τα 600αρια πρεπει να ηταν .εγω με κατι λιγοτερο απο 600..ημουν ανετα μπροστα σε ανοιγματα...και στο τελος αν μην τι αλλο μου βαρησε κορνες και με ευχαριστησε για το πατημα...ανταπεδωσα και φυγαμε για τα σπιτια...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αντε να γραψω κανα πατημα μιας και εχω καιρο..

Rallye 106 turbo 230 αλογα δηλωσε το παιδι με αποτελεσμα  απο 2ες 60 να ειναι η παρακατω διαφορα.

Του ειπα να παμε και μια 1ες αλλα μου ειπε γαμ%%σε μας ρε φιλε :p

δοκιμη επισης με του φιλου μου μενελαου το α3,φουλ πρωτο σταδιο 1.8 τφσι κουλερ και Ihi turbo,απο 2ες να μου κανει 1.5 αμαξι και απο 1ες να ειμαι εγω μπροστα 1 αμαξι.

Δοκιμη επισης με το sciricco του winner με αποτελεσμα στην μικρη μου πιεση  α ειμαι 1 αμαξι μπροστα απο 2ες 60.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αντε να γραψω κανα πατημα μιας και εχω καιρο..
Rallye 106 turbo 230 αλογα δηλωσε το παιδι με αποτελεσμα  απο 2ες 60 να ειναι η παρακατω διαφορα.
Του ειπα να παμε και μια 1ες αλλα μου ειπε γαμ%%σε μας ρε φιλε :p
δοκιμη επισης με του φιλου μου μενελαου το α3,φουλ πρωτο σταδιο 1.8 τφσι κουλερ και Ihi turbo,απο 2ες να μου κανει 1.5 αμαξι και απο 1ες να ειμαι εγω μπροστα 1 αμαξι.
Δοκιμη επισης με το sciricco του winner με αποτελεσμα στην μικρη μου πιεση  α ειμαι 1 αμαξι μπροστα απο 2ες 60.
 
 


Ποσα μετρηθηκε τωρα με την k04?
Ωραια ταποτελεσματα


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2017 at 1:45 AM, XIONOULIS said:

πατημα αφου δεν βρηκαμε τιποτα μα τιποτα πανω απο 200 αλογατα με μηχανη δικαβαλη...με 1.8  που επαιζα μετα απο πολλα χλμ γιατι δεν εχει νοημα να απομακρυνθω και πολυ απο αυτον ..ηθελα να εχω κατι να μην με παρει κ ο υπνος...του φευγα αρκετα αλλα δεν χανομουν κιολας....αρκετα να εχει σασπενς...λολ....υποθετω τα μικρα τα 600αρια πρεπει να ηταν .εγω με κατι λιγοτερο απο 600..ημουν ανετα μπροστα σε ανοιγματα...και στο τελος αν μην τι αλλο μου βαρησε κορνες και με ευχαριστησε για το πατημα...ανταπεδωσα και φυγαμε για τα σπιτια...

Με R1 π.χ. του 2010 με τα 182 άλογα θα γινόταν τρελλό πάτημα, χαμηλά 10άρια κάνουν κι αυτές με έξοδο 220-230 με έμπειρο αναβάτη. Με τέτοιες παίζεις, οτιδήποτε κατώτερο πάτα άσε πάτα άσε.

Link to comment
Share on other sites

On 25/6/2017 at 11:27 ΜΜ, nikdev said:

 


Ποσα μετρηθηκε τωρα με την k04?
Ωραια ταποτελεσματα


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ιδεα δεν εχω νικο και ουτε σκοπευω να το ανεβασω dyno..ακομα!

Παει πολυ καλα παντως,θελει 2-3 πραματακια ακομα για να τελειωσει,δηλαδη δεν θα τελειωσει,θα ξεκινησει το σφυρι συντομα.

Link to comment
Share on other sites

βγηκαμε για βολτα βρε με το πασσατουκο,απο τις σπανια βολτες για τετοιο λογο συνηθως που το χανεις που το βρισκεις σε κανα σουπερμαρκετ η σε κανα μαναβικο.......λολ....κ πετυχαμε μονο ενα πορκυ 4s....ε μαλλον αλλαξε γνωμη αυτος για τα γκολφ....σε στροφες θες?σε ευθειες?το γελιο της αρκουδας...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2017 at 1:05 ΜΜ, GIANNIS_KAN said:

Πατημα με ek civic vti τυχαιο στο δρομο σιγουρα εξατμιση (Golf Gt εγω) καθως γυρνουσα νορμαλ για σπιτι βλεπω φωτα ξενον να μου κολλανε. Μια δυο τρεις. αφηνε παταγε. Μιας και εκατσε να εχω 2α 3,500 στροφες ηρθε διπλα μου με φορα σιγουρα μεσα στο Vtec του (ακουγοτανε). Πατησαμε με αποτελεσμα να φαει 2 με 3 αμαξια μεχρι  4ες. Αν και δν ασχολουμαι πια εκατσε η φαση. Αλλα καλα ηταν το γουσταρα. :p Μετα διπλα μου στο φαναρι ο τυπος ουτε γυρισε να κοιταξει, εκανε κν δυο σφηνες μονος του, εστριψε δεξια και εξαφανιστηκε. Πρεπει να ετσουξε. :p 

:goodjob::goodjob::goodjob::goodjob::goodjob:

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago , XIONOULIS said:

βγηκαμε για βολτα βρε με το πασσατουκο,απο τις σπανια βολτες για τετοιο λογο συνηθως που το χανεις που το βρισκεις σε κανα σουπερμαρκετ η σε κανα μαναβικο.......λολ....κ πετυχαμε μονο ενα πορκυ 4s....ε μαλλον αλλαξε γνωμη αυτος για τα γκολφ....σε στροφες θες?σε ευθειες?το γελιο της αρκουδας...

Καθε φορα που βγαινουμε μου γ*μ*σ τις νυχτες..

Δυσκολα κοντραρεται αυτο το αμαξι στο δρομο...

Ειδικα απο 1ες το αμαξι ειναι απιστευτο.

Οπως σου πα παιχνιδι στο δρομο μονο με μηχανακια,δεν παιζει κατι αλλο.

Του πορσακια του χαλασαμε τα ονειρα λιγο αλλα δεν πειραζει ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ εγώ δεν βρίσκω στα μέτρα μου θα βρει ο Λευτέρης? Πάλι για ψάρεμα μετά από απουσία ενός μήνα και η ταρίφα ξεκίναγε από κολώνα. Και το γέλιο είναι όταν με ρωτάνε πόσα έχω ρίξει στη βελτίωση ένας μου κάνει δεκαχίλιαρο? και τους λέω πρώτο στάδιο :lol: Αλλά πόσοι ξέρουν τι μοτέρ φοράει το αμάξι.. μόνο βαγκίτες και όχι όλοι, που να φανταστεί ο πορσάκιας ή ο bmwδάκιας ότι πρώτο στάδιο πάμε 400. Το καλό με τέτοιους αντιπάλους είναι ότι σπάνια το αφήνουν γιατί έχουν την σιγουριά ότι στα ψηλά θα μιλήσουν οι κύλινδροι λες και μεις δεν έχουμε top end, οπότε απολαμβάνεις γεμάτο πάτημα ενώ η διαφορά όλο και μεγαλώνει. Ενώ τίποτα κουπεράκια, κορσάκια και παρόμοια που βλεπεις κάθε τρεις και λίγο έρχονται στο πάτημα αισιόδοξοι αλλά γρήγορα αντιλαμβάνονται ότι το βάρος τους δεν θα μετρήσει και πολύ, οπότε μόλις φάνε 2-3 καρότσες στα πρώτα 200 μέτρα αφήνουν, με εξαίρεση λίγων ακομπλεξάριστων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παντα οταν ειμαι μαζι της θα πετυχω τα παντα :lol: 

Κατεβαινω για νεα μακρη και τσιγκλαω ενα Cupra dsg ibiza,ξεκιναμε απο φαναρι  1ες παταμε μεχρι 170 ημουν 2-3 μπροστα ανοιγομενα..

πιασαμε κουβεντα μ ειπε οτι ειναι ΦΠΕ κουλερ ρεβο καμι 230αρα..αυτος 1καβαλος..

Tt cabrio quattro 20βτ δηλωσε κ04 300ηπ..2καβαλα και οι 2 με γυναικες..

1ες 30 μου εκανε 1 στο πατα κλειδωσα 4η ειχα μαζεψει του πεταξα μουτρα και την εκοψε.

2ες 70 του εκανα στο πατα μισο και αρχιζα να ανοιγω μεχρι 210 1.5-2 μπροστα εγω.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθουν οι μοντ θα πουν είμαστε εκτός θέματος...........................................!
#freetheforums

Ε δε μου πάει... το υπόλοιπο είναι οκ αν κ η κεραία πολύ μικρή άντε κ λίγο πιο φιμέ τα παράθυρα κ τα φανάρια φιμέ αλλά ναι είναι οκ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ετσι ηταν τοτε.τωρα εχει πισω χελα μαυρα μπροστα φαναρια απο το 25jahre και η διασταση της ζαντας ειναι φωτοσοπ :D

α και το φλασακι στο φτερο ειναι επισης μαυρο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΑΛΑΣΣΩ ΜΕ ΚΟΥΒΑ
Υ.Σ. ΣοβΑρες προτάσεις μόνο



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εεε υπολογιζετε χωρις τον ξενοδοχο.....ο χιονουλης δεν ανταλλασοταν και ποτε...περιμενει την απαλλαγη του!!!!απο οικογενειακο για να γινει πιστας!!!

Edited by XIONOULIS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δικάβαλος 300-400 μέτρα ευθεία πάω να κάνω ένα ανοιγματάκι μόνος μου χωρίς αντίπαλο, όταν βλέπω καθρέπτη να πλησιάζουν σαν πορσοξένον. Από που σκ@τ@ εμφανίστηκε δεν υπήρχε τίποτα πίσω και το ξέρω γιατί ξεκίνησα από φανάρι που ήμουν μόνος, το άλλο φανάρι που ήταν κόκκινο είχε λίγα αμάξια λέω να δεις που με είδε να περνάω και το πυροβόλησε. Όπως πλησίαζε λοιπόν σκέφτηκα θα μπει μπροστά θα μας χαλάσει το άνοιγμα κάτσε να του φύγω λίγο, αλλά μετά λέω άσε να γελάσουμε. Αφήνω το γκάζι και με το που έρχεται δίπλα τον ακούω να πατάει. Τον αφήνω να φύγει 2 καρότσες και πατάω, παρεπιπτόντως πλέον αν δεν μου γεμίζει το μάτι ο άλλος πατάω καθυστερημένα για το σασπένς. Έλα όμως που βλέπω το συνοδηγό να βγάζει χέρι και να χαιρετάει, πέσαμε σε newbie ακόμα δεν πάτησα και τέλειωσε το πάτημα. Πατάω λοιπόν, είχα μέσα 3η 100, μέσα 4ης έχω μαζέψει, περνώντας από δίπλα βγάζει χέρι η Νάσια και χαιρετάει, του ρίχνω και 3 καρότσες και αφήνω την ταρίφα εκεί. Λογικά έκοψε μάλλον για να χωνέψει τη σούβλα γιατί δεν τον έβλεπα πουθενά, κάνα λεπτό μετά πάω πιό πέρα να γυρίσω και τον βλέπω να περνάει.

Αργότερα σε καλή ευθεία πετυχαίνουμε S2K και αυτός με κοπέλα όπου επίσης αφήνω να πατήσει πρώτος, φεύγει κι αυτός 2 καρότσες, μαζεύω και ρίχνω 3 κολώνες.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.