Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Στο ονειρό σου ε? Lol. Εγώ σου λέω ότι μου έριξε 4 αμάξια και με τίποτα δεν το περνάει ούτε tsi 122 ουτε tsi 140 και φυσικά ούτε το γελοίο polo που δεν μπορεί να περάσει ούτε το c2 vts.

χαχαχαχα το αμαξι μου ειναι γελοιο!!!!!!!!!!

polo - c2 vts προγραμμα Ανδριαννακης και βαρελακι

polo - c2 vts μαμα

polo - c2 vts βαρελακι-τελικο

polo - c2 vts 1ο σταδιο

ναι οντως δεν τα περναει τα c2.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο (mpoukou22), σε ενα βιντεο σου ειδα καποιον να μην πιστευει οτι το αυτοκινητο σου δεν φοραει εκκεντρα κι οτι απλα ειναι ΦΠΕ σχολιαζοντας αρνητικα το αποτελεσμα σου.. Μηπως εχει σχεση με τον bouritos?? :Ρ

Anyway, εδωσες την καλυτερη απαντηση.. Με βιντεακια.

Link to comment
Share on other sites

Τι βελτίωση έκανες και περνάει το c2 vts? Άλλαξες εκκεντροφόρους? Φίλε εντάξει έκανες μια βελτίωση έκανες παρέμβαση στον κινητήρα και άλλαξες τα πάντα για να πετύχεις τι? Αυτό που εγώ το πετυχαίνω με το stock αμάξι μου 1.6 που είναι πιο βαρύ απο το δικό σου. Δοκιμασμένο σε άνοιγμα. Σημασία έχει τι πετυχαίνει ένα αμάξι stock.

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

AXAXAXAXAXAXXAAXAXAXXAXAXXAXXXAAXXAXAXAX

XAXAXAAXAXAXAXAXXAXAXAxaxaXaaxXaax

Ντάξει είσαι μεγάλο doritos εσύ τελικά, αστείρευτο ταλέντο

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ golf 5 που έχεις βάλει οτι και καλά έχεις είναι το dream car σου ; Ντάξει έχουν πέσει οι τιμούλες μαν αν τσεκάρεις το car πουλώντας το βατράχι σου κανα 10αρικάκι κολάς κανα 3χίλιαρο και το παίρνεις.

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι και ρίχνω ενίοτε σε κάγκουρες μερικές φόλες.

επειδη 140αρι tsi καποτε ηταν και το δικο μου(πλεον με προγραμμα),το aguris το εχει φιλος μου,και δεν με περναει ουτε με σφαιρες! μαλλον δεν με περνουσε,γιατι τωρα θελει κυαλια.! ενα εχω να πω,απο ρολλαριστες 2ες μεχρι και 4ες τελειωματα,ημουν 2 κολωνες μπροστα! απο σταση μεχρι 2α ημουν 1 αμαξι μπροστα,και αυτο λογω σπινιαρισματος,μετα παλι τα ιδια,2 κολωνες μπροστα! εισαι καλα ρε φιλε? τι συγκρινεις,την βουρτσα με την πουτσ@@ ???

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο στη σκέψη οτι μπήκε στην διαδικασία να γραφτεί εδώ και να μας ζαλίσει με το αγκουρις, κατουρις πως στο δι@#$ο το λένε,

με κάνει και σκέφτομαι: Ωρε που πάμε, ωρε;

Get a life man...

και δώσε τα φιλιά μας στον Japanic... ξέρεις εσύ!

Edited by ΤΑΖ
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν απο που και ως που το όνειρο κάποιου με Toyota είναι ένα golf? Άκυρο εντελώς. Πιο ακριβό το πήρα και ήξερα γιατί το έπαιρνα. Τελικά τα 132 άλογα είναι τόσα και παραπάνω δοκιμασμένο. Ο καθένας φυσικά μπορεί να λέει ότι θέλει αλλά σημασία έχει ο δρόμος. Με το 140αρι δεν είπα ότι το περνάω είπα ότι με γρήγορες αλλαγές ταχυτήτων δεν μπορεί να με περάσει και το έχουμε δοκιμάσει. Το 122αρι sory αλλά μένει 4 αυτοκίνητα πίσω μέχρι τα 180. Μετά τις 3800 ανοίγει το αμάξι και μέχρι τις 6400. Εγώ είπα όποιος αμφισβητεί άνοιγμα. Και ποιός ο λόγος να έχεις tsi και να το βελτιώνεις επειδή δεν είχες τα λεφτά να πάρεις gti? 1.4 είναι δεν είναι για πολλές βελτιώσεις εκτός και αν θέλεις να είσαι στα συνεργεία. Κάτι που εγώ απεχθάνομαι και έχω ξεχάσει να πηγαίνω. Αυτά να χαίρεστε τα αμάξια σας.

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

Τι βελτίωση έκανες και περνάει το c2 vts? Άλλαξες εκκεντροφόρους? Φίλε εντάξει έκανες μια βελτίωση έκανες παρέμβαση στον κινητήρα και άλλαξες τα πάντα για να πετύχεις τι? Αυτό που εγώ το πετυχαίνω με το stock αμάξι μου 1.6 που είναι πιο βαρύ απο το δικό σου. Δοκιμασμένο σε άνοιγμα. Σημασία έχει τι πετυχαίνει ένα αμάξι stock.

Ειναι που εχεις tsi!!!! Xaxaxaxa

2 καγκουρες και κολλημενους εχει το youtube, vroumvroumhehe & joypearl.. Ελπιζω να μην εχεις καμια σχεση μαζι τους.. Εκτος αν εισαι καινουριο "φρουτο"...

Link to comment
Share on other sites

Τι βελτίωση έκανες και περνάει το c2 vts? Άλλαξες εκκεντροφόρους? Φίλε εντάξει έκανες μια βελτίωση έκανες παρέμβαση στον κινητήρα και άλλαξες τα πάντα για να πετύχεις τι? Αυτό που εγώ το πετυχαίνω με το stock αμάξι μου 1.6 που είναι πιο βαρύ απο το δικό σου. Δοκιμασμένο σε άνοιγμα. Σημασία έχει τι πετυχαίνει ένα αμάξι stock.

τωρα αλλαζω εκκεντρα,προλαβαινεις...

ενα απλο φπε ειναι...

Link to comment
Share on other sites

ρε ανθρωπε μπουριτε...δουλεια εχεις??γιατι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για να παιζεις με τετοιες μαλακιες ρε πιτσιρικα...αυριο δεν ξερεις ποιο θα ειναι το μελλον σου ρε μικρε..και εσυ καθεσαι και ασχολησε με την τουοτα?νομιζεις αγορι μου θα σε πληρωσει η τουοτα η η vw να υποστηριζεις τους κουβαδες και να παθιαζεσαι?αντε ξυπνα παλικαρακι μου και συνελθε γιατι κοιμασε ορθιος και πληρωνεις ξενοδοχειο.

Link to comment
Share on other sites

ρε ανθρωπε μπουριτε...δουλεια εχεις??γιατι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για να παιζεις με τετοιες μαλακιες ρε πιτσιρικα...αυριο δεν ξερεις ποιο θα ειναι το μελλον σου ρε μικρε..και εσυ καθεσαι και ασχολησε με την τουοτα?νομιζεις αγορι μου θα σε πληρωσει η τουοτα η η vw να υποστηριζεις τους κουβαδες και να παθιαζεσαι?αντε ξυπνα παλικαρακι μου και συνελθε γιατι κοιμασε ορθιος και πληρωνεις ξενοδοχειο.

:zorro::thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν απο που και ως που το όνειρο κάποιου με Toyota είναι ένα golf? Άκυρο εντελώς. Πιο ακριβό το πήρα και ήξερα γιατί το έπαιρνα. Τελικά τα 132 άλογα είναι τόσα και παραπάνω δοκιμασμένο. Ο καθένας φυσικά μπορεί να λέει ότι θέλει αλλά σημασία έχει ο δρόμος. Με το 140αρι δεν είπα ότι το περνάω είπα ότι με γρήγορες αλλαγές ταχυτήτων δεν μπορεί να με περάσει και το έχουμε δοκιμάσει. Το 122αρι sory αλλά μένει 4 αυτοκίνητα πίσω μέχρι τα 180. Μετά τις 3800 ανοίγει το αμάξι και μέχρι τις 6400. Εγώ είπα όποιος αμφισβητεί άνοιγμα. Και ποιός ο λόγος να έχεις tsi και να το βελτιώνεις επειδή δεν είχες τα λεφτά να πάρεις gti? 1.4 είναι δεν είναι για πολλές βελτιώσεις εκτός και αν θέλεις να είσαι στα συνεργεία. Κάτι που εγώ απεχθάνομαι και έχω ξεχάσει να πηγαίνω. Αυτά να χαίρεστε τα αμάξια σας.

:D:thumbsup::zorro::sword::goodjob:

Σειρά έχει το audi club ή το seat club τώρα που αποκαλύφθηκες???

Get a life...

Link to comment
Share on other sites

ρε ανθρωπε μπουριτε...δουλεια εχεις??γιατι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για να παιζεις με τετοιες μαλακιες ρε πιτσιρικα...αυριο δεν ξερεις ποιο θα ειναι το μελλον σου ρε μικρε..και εσυ καθεσαι και ασχολησε με την τουοτα?νομιζεις αγορι μου θα σε πληρωσει η τουοτα η η vw να υποστηριζεις τους κουβαδες και να παθιαζεσαι?αντε ξυπνα παλικαρακι μου και συνελθε γιατι κοιμασε ορθιος και πληρωνεις ξενοδοχειο.

Έχω. Κατά τα άλλα δεν υποστηρίζω τίποτα χέστηκα για τα κωλοαμάξια δίκιο έχεις. Το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα του. Η βενζίνη βλέπω ανέβηκε πάλι ενω το πετρέλαιο είναι κάτω που θα πάει αυτή η δουλειά?

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

ποπο σημερα εχει ζωντανευει το forum Πολυ γουσταρω..

παιδια O bouritos k μπορει να υπερβαλει αλλα εχει στοιχεια οπως λεει.μην κανετε σαν μανιακοι επειδη εχουμε golf!ενταξει υπαρχουν και καλυτερα αμαξια!

για το celica το καινουργιο που θα βγει τι λες?

Link to comment
Share on other sites

η ζωη δεν αρχιζει και δεν τελειωνει με τα vw η οποιοδηποτε αλλο αυτοκινητο μην τα ισοπεδωνουμε ολα, υπαρχουν αλλα πραγματα στην ζωη μας πολυ ποιο ουσιαστικα και ωραια :D , οπως υπαρχουν καγκουρες με ιαπωνικα υπαρχουν καγκουρες με γαλλικα με ιταλικα αλλα και με γερμανικα αυτοκινητα και οπως προκαλουν πολλοι οδηγοι με ιαπωνικα ατμοσφαιρικα το ιδιο προκαλουν και ολοι οι υπολοιπο ατμοσφαρικοι αλλα και turbo!!!

Οσα χρονια ειμαι μελος ( και ειμαι απο τα πρωτα μελη ) βλεπω συνεχεια το ιδιο εργο ολοι να θελουν να αποδειξουν οτι την εχουν πιο μεγαλη..... Την ιπποδυναμη :thumbsup::zorro:

Μια μεγαλη παρεα ειμαστε και ολοι την εχουμε μεγαλη.... ( την ιπποδυναμη παντα !!!!! :sword::goodjob: )

Link to comment
Share on other sites

Το καινούργιο celica ιδανικό για drifters. Ο boxer δεν ξέρω πως πάει και αν είναι γρήγορος όπως το vvtli αλλά λογικά σε ευθεία θα τρώει ξύλο απο turbaτα αλλά θα βγαίνει και με turbo οπότε καλύπτει όλα τα γούστα.

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν βγηκα εκτως εαυτού και έβρισα για να πω οτι την εχω ποιο μεγάλη.

με τρέλανε το "Αράπης με γυαλιά" που είπε ο (κομπλεξικός/ρατσιστης) αγκουροδηγός που μπηκε να μας πει οτι εχει 122αρι και τον πατησαν τα Aguris και τα Swiftακια.

οσες φορες εχω γράψει εδω οι ποιο πολλες ηταν απο "τσάγια" που με κέρασαν και οχι που κέρασα εγω.

αλλα μη λεμε και μαλακιες τωρα.. σιγα τον εκτελεστη το aguris..

ελεος

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που αρχικά έλεγε ότι έχει golf για να γράφει τις μ@λακίες του και να σας πικάρει γιατί ασχολείστε? Το παιδάκι δεν έχει ακόμα ούτε τρίχες στο πουλάκι του. Λογικά είναι στο παίξιμο ολημερίς μπας και φυτρώσει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι είναι και εκτελεστής όσο δεν είναι και το tsi. Αλλά στον δρόμο επειδή κάνω 24000 χμ τον χρόνο έχω διαπιστώσει πολλές φορές ότι είναι πιο γρήγορο. Όπως πρόσφατα που κατέβαινα Αθήνα και στην εγνατία ξαφνικά που πήγαινα με 140 μου κολλάει ένα tsi 122 ενώ προσπερνούσα ένα φορτηγό. Κατεβάζω 4η και του έφυγα μέχρι τα 200. Επίσης απο στάση μετά απο διόδια 0-180. Το ίδιο σκηνικό με το βαρύ astra 1.4 turbo πάλι στην εγνατία απο 120 μέχρι 180.

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.