Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Μπα όχι δεν νομίζω να κάτσω να ασχοληθώ ωστέ να φωνάξω moderator για ένα άτομο σαν εσένα, ούτε θα κάτσω να διαπραγματευτώ μαζί σου για το ποιός την έχει πιο μεγάλη. Από τα λεγόμενα σου φάνηκε πως έχεις ψυχολογικά προβλήματα, τέλος λυπάμαι πραγματικά για αυτή την κοινότητα που κάποιοι πληρώνουν για αυτό το site αλλά δεν νοιάζονται να υπάρχει μια στοιχειώδη ασφάλεια, που μπαίνει ο καθένας και προκαλεί χωρίς να έχουν καν βάση αυτά που γράφει, που υπάρχουν κάποιοι flamers και haters και φροντίζουν πολύ καλά να γαμάνε κάθε τόπικ που δημιουργείται, που έχω ξεχάσει και αυτά που ξέρω από μηχανολογία, που το κάθε κωλοτριπίδι μπαίνει διαβάζει και παίρνει master από το πουθενά. Και μην γυρίσει κανείς να μου πει την γνωστή καραμέλα "Με εσάς θα ασχολούμαστε και θα σας νταντεύουμε" γιατί πολύ απλά αν δεν μπορείς να είσαι ΚΥΡΙΟΣ του site σου κλείστο.

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι δεν νομίζω να κάτσω να ασχοληθώ ωστέ να φωνάξω moderator για ένα άτομο σαν εσένα, ούτε θα κάτσω να διαπραγματευτώ μαζί σου για το ποιός την έχει πιο μεγάλη. Από τα λεγόμενα σου φάνηκε πως έχεις ψυχολογικά προβλήματα, τέλος λυπάμαι πραγματικά για αυτή την κοινότητα που κάποιοι πληρώνουν για αυτό το site αλλά δεν νοιάζονται να υπάρχει μια στοιχειώδη ασφάλεια, που μπαίνει ο καθένας και προκαλεί χωρίς να έχουν καν βάση αυτά που γράφει, που υπάρχουν κάποιοι flamers και haters και φροντίζουν πολύ καλά να γαμάνε κάθε τόπικ που δημιουργείται, που έχω ξεχάσει και αυτά που ξέρω από μηχανολογία, που το κάθε κωλοτριπίδι μπαίνει διαβάζει και παίρνει master από το πουθενά. Και μην γυρίσει κανείς να μου πει την γνωστή καραμέλα "Με εσάς θα ασχολούμαστε και θα σας νταντεύουμε" γιατί πολύ απλά αν δεν μπορείς να είσαι ΚΥΡΙΟΣ του site σου κλείστο.

+1 :goodjob::thumbsu: Εαν ημουν ο moderator τα παραπανω γραφομενα απο τον MIST θα τα λαμβανα σοβαρα υποψιν χωρις να θελω να θιξω κανεναν και με ολο το σεβασμο μου προς τους δημιουργους της σελιδας.Οσον αφορα εσενα doritos....bouritos ηθελα να πω :flowers: καλο θα ηταν να βαλεις νερο στο κρασι σου και αν εχεις την καλοσυνη να παψεις να γραφεις μα@#κιες.....φιλικα παντα B) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο νεαρός είναι ο ορισμός του: Πήρα αμάξι που είναι από τα πιο άσχημα στην κατηγορία του, με περνάνε σχεδόν όλα της κατηγορίας του αλλά έχω φάει το παραμύθι της αξιοπιστίας και του aftersales και μπαίνει εδώ για να αυτοεπιβεβαιωθεί. Ταυτόχρονα όμως, την ώρα που ποστάρει με το ένα χέρι, με το άλλο έχει το πουλάκι του και το έχει κάνει λάστιχο, σφεντόνα πως το λένε?

Ξεκολλήστε με τον λαστιχωτό λοιπόν και μην του απαντάτε. Γι αυτόν, το έκτρωμα αυτό που λέγεται Auris είναι ανώτερο από τα δικά σας. Θέλετε να παίξουμε ένα στοίχημα για το πόσο χρόνων είναι? Μέσα σε 2 μέρες μπορώ να το μάθω και να σας το πω

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι μου είναι πολύ ωραίο για τα λεφτά που έδωσα και για εμένα ιδανικό. Το πήρα γιά την μάρκα τα 132 άλογα αξιόπιστα ταξίδι χωρίς safe mode και προσπεράσεις άνετες και κανένα φιλικό άνοιγμα. Τώρα το πιο είναι ανώτερο και άλλες τέτοιες χαζομάρες εσείς τα λέτε εγώ δεν είπα τίποτα. Είναι το 4ο αμάξι μου οπότε η ηλικία δεν παίζει ρόλο αλλά η μαγκιά είναι να έχεις ότι έχεις με δικά σου λεφτά. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση επιθετικότητα για τα αμάξια λες και είναι δικιά σας κάποια εταιρεία. Δεν κοιτάτε τα χάλια της χώρας μας που δεν έχουμε καμία βιομηχανία αυτοκινήτων ενώ όλες οι διπλανές μας χώρες έχουν. Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πω για τις φόλες που έχω φάει όπως απο σιροκο 160 και αστρα 180 και απο άλλα.

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

Ρε μπουρίτος το αγόρι μου πήγες να βάλεις κόντρα με σιροκο 160 και άστρα 180 έχοντας το άουρις...Λέγε πόσα θες να μας τρελάνεις??Δηλαδή τι ήθελες να δοκιμάσεις με αυτά τα αυτοκίνητα πόσο πίσω μπορούν να σε αφήσουν??ή μήπως ήθελες να φωνάξεις περιχαρής που είναι τα τούρμπο σου αγόρι μου όπως μερικοί κομπλεξικοί κάτοχοι honda.Kοίτα παλίκαρε να χαρείς το αμαξάκι σου και άσε τις ανούσιες συγκρίσεις και άλλη φορά όταν θα μπαίνεις σε δημόσιες συζητήσεις θα πρέπει να είσαι ειλικρινής και να λες από την αρχή τι αμάξι έχεις και ποιά είναι τα specs του,γιατί είμαι 100% σίγουρος ότι το auris είναι βελτιωμένο και δεν αποδίδει μόνο 132 άλογα.Αν από την αρχή έλεγες ότι είμαι κάτοχος άουρις και τσάγιασα σε μία κόντρα ένα tsi 122 ps τότε δεν θα σε πέρναμε όλοι στο ψιλό.

Link to comment
Share on other sites

ακωμη χειροτερα απο τη στιγμη που δεν εισαι καυλωμενος 18αρης να κανεις τετοια καραγκιοζιλικια.

αρα το προβλημα σου και το κομπλεξ σου ειναι μεγαλυτερο απο οσο φανταζομουν.

εγω δεν θα γραψω αλλο εδω και καλο θα ηταν να νη σου απανταει κανεις πλεων

Link to comment
Share on other sites

ρε ανθρωπε μπουριτε...δουλεια εχεις??γιατι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για να παιζεις με τετοιες μαλακιες ρε πιτσιρικα...αυριο δεν ξερεις ποιο θα ειναι το μελλον σου ρε μικρε..και εσυ καθεσαι και ασχολησε με την τουοτα?νομιζεις αγορι μου θα σε πληρωσει η τουοτα η η vw να υποστηριζεις τους κουβαδες και να παθιαζεσαι?αντε ξυπνα παλικαρακι μου και συνελθε γιατι κοιμασε ορθιος και πληρωνεις ξενοδοχειο.

+10000000000000000000000000000000000000000 :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Κανένας καρπαζοειπράκτορας των 600 ευρώ θα είσαι εσύ. Δεν ασχολούμαι.

Και η μαλακια σου μαλακα δεν εχει ορια.

και να ημουν των 600 μαλακα μισθοτος σιγουρα θα ημουν ποιο μαγκας απο εσενα αφου τα βγαζω περα και που αγορασα ενα αμαξι ακριβοτερο και σαφως καλυτερο απο το ΤΟΓΙΟΤΑ σιυ τσομπανη. που οπως ειπες εισαι βολεμενος μαλακα και αγορασες τη λιμουζινα;

κανα αρχιδακι βολεμενο στο δημοσιο εισαι;

απο αυτους που κατεστρεψαν την Ελλαδα με τα επιδοματα μεταφορας φακελου απο τον Α στον Β οροφο;

η κανας παπαρας αποτυχιμενος επιχειρηματιας που η ταβερνα του επεσε εξω και φωναξε τον εκτορα μποτρινι να τον σωσει και αγορασε αγκουρις.

μηπως σε εβαλε ο μπαμπακας στο στρατο;

η σου περασε την εταιρια στο ονομα σου γελειε.

το κομπλεξ σου βγαινει απο καθε ποστ σου.

αυτα τα παιδια που λες των 600 οι καρπαζο-εισπαρκτορες θα ξυπνησουν καποια στιγμη και θα σου κανουν τον ποπο φινιστρινι.

φιλικα

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

α και δεν τους βαζω ολους στο ιδιο καζανι για να προλαβω μερικους. υπαρχουν και ανθρωποι στις παραπανω κατηγοριες πληρως υπευθυνοι και συνιδιτοποιημενοι.

Link to comment
Share on other sites

η κανας παπαρας αποτυχιμενος επιχειρηματιας που η ταβερνα του επεσε εξω και φωναξε τον εκτορα μποτρινι να τον σωσει και αγορασε αγκουρις.

ελιωσα στα γελια.. :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπουρίτος το αγόρι μου πήγες να βάλεις κόντρα με σιροκο 160 και άστρα 180 έχοντας το άουρις...Λέγε πόσα θες να μας τρελάνεις??Δηλαδή τι ήθελες να δοκιμάσεις με αυτά τα αυτοκίνητα πόσο πίσω μπορούν να σε αφήσουν??ή μήπως ήθελες να φωνάξεις περιχαρής που είναι τα τούρμπο σου αγόρι μου όπως μερικοί κομπλεξικοί κάτοχοι honda.Kοίτα παλίκαρε να χαρείς το αμαξάκι σου και άσε τις ανούσιες συγκρίσεις και άλλη φορά όταν θα μπαίνεις σε δημόσιες συζητήσεις θα πρέπει να είσαι ειλικρινής και να λες από την αρχή τι αμάξι έχεις και ποιά είναι τα specs του,γιατί είμαι 100% σίγουρος ότι το auris είναι βελτιωμένο και δεν αποδίδει μόνο 132 άλογα.Αν από την αρχή έλεγες ότι είμαι κάτοχος άουρις και τσάγιασα σε μία κόντρα ένα tsi 122 ps τότε δεν θα σε πέρναμε όλοι στο ψιλό.

Ρωτα τον πρωτα αν βελτιωνεται ο νεος dual-vvti να δουμε τι θα σου πει! χαχαχαχ Εκτος αν ειναι απο αυτους που βγαζουν ρεζερβες, a/c και λοιπα!

Δεν ειναι οπως το παλιο Ε12 που υπερκυβιζεται και δεν φαινεται πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι ασχολεισται!Το παλικαρι απο οτι καταλαβαινω δεν πρεπει να εχει καν αμαξι...Μαλλον σε κανενα gran turismo μπαινει και λιωνει!Αυτο που ηθελε να ασχοληθειται μαζι του το πετυχε...Παλι καλα που η τεχνολογια δινει το δικαιωμα στον αλλο εξ αποστασεως να πουλαει μαγκιες!Η ip του μονο τον προδιδει για την τοποθεσια του!Γι αυτο ηρεμησε! :clapping:

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι ασχολεισται!Το παλικαρι απο οτι καταλαβαινω δεν πρεπει να εχει καν αμαξι...Μαλλον σε κανενα gran turismo μπαινει και λιωνει!Αυτο που ηθελε να ασχοληθειται μαζι του το πετυχε...Παλι καλα που η τεχνολογια δινει το δικαιωμα στον αλλο εξ αποστασεως να πουλαει μαγκιες!Η ip του μονο τον προδιδει για την τοποθεσια του!Γι αυτο ηρεμησε! :whistling:

χμμ :clapping: ....

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι δεν νομίζω να κάτσω να ασχοληθώ ωστέ να φωνάξω moderator για ένα άτομο σαν εσένα, ούτε θα κάτσω να διαπραγματευτώ μαζί σου για το ποιός την έχει πιο μεγάλη. Από τα λεγόμενα σου φάνηκε πως έχεις ψυχολογικά προβλήματα, τέλος λυπάμαι πραγματικά για αυτή την κοινότητα που κάποιοι πληρώνουν για αυτό το site αλλά δεν νοιάζονται να υπάρχει μια στοιχειώδη ασφάλεια, που μπαίνει ο καθένας και προκαλεί χωρίς να έχουν καν βάση αυτά που γράφει, που υπάρχουν κάποιοι flamers και haters και φροντίζουν πολύ καλά να γαμάνε κάθε τόπικ που δημιουργείται, που έχω ξεχάσει και αυτά που ξέρω από μηχανολογία, που το κάθε κωλοτριπίδι μπαίνει διαβάζει και παίρνει master από το πουθενά. Και μην γυρίσει κανείς να μου πει την γνωστή καραμέλα "Με εσάς θα ασχολούμαστε και θα σας νταντεύουμε" γιατί πολύ απλά αν δεν μπορείς να είσαι ΚΥΡΙΟΣ του site σου κλείστο.

Καλά τα λες. Και στην δικιά μου περίπτωση μπήκε ένας με Audi A3 και με σνώμπαρε απειλούσε και μηλουσε με ειρωνία. Το CLUB ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Ουτε κανένας moderator ούτε admim ούτε τίποτα. Στο τέλος όχι μόνο δεν τον σβήσαν αλλά απείλουσε ο τύπος να κάνει μύνηση το club και να σπάσουν την άρση απορήτου για να έχει τα στοιχεία μου.

Αμα από την αρχή τον διαγράφαν η τουλάχιστον να τον κάνανε κάποια παρατήρηση δεν θα γινόταν τίποτα. Forum λένε είναι πάμε να σπάσουμε πλάκα. Δεν βγάζεις άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος βρίζει και βγάζει όλα τα απωθημένα του από τον εργοδότη του και την ζωή του εδώ. Φοβερό επίπεδο. Το ξεκίνησε με ειρωνεία επειδή είναι ανώνυμα εδώ και τώρα βρίζει και έχει αφηνιάσει. Γιατί? Επειδή είπα ότι νίκησα με το αμάξι μου ένα άλλο αμάξι στον δρόμο. Μετά με λέει κομπλεξικό και συνεχίζει να βρίζει και απειλεί μάλιστα έμμεσα. Τα συμπεράσματα δικά σας. Δεν ξαναγράφω στο φοβερό και δημοκρατικό forum σας. Παρακαλώ να με σβήσουν απο μέλος.

Edited by bouritos
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος βρίζει και βγάζει όλα τα απωθημένα του από τον εργοδότη του και την ζωή του εδώ. Φοβερό επίπεδο. Το ξεκίνησε με ειρωνεία επειδή είναι ανώνυμα εδώ και τώρα βρίζει και έχει αφηνιάσει. Γιατί? Επειδή είπα ότι νίκησα με το αμάξι μου ένα άλλο αμάξι στον δρόμο. Μετά με λέει κομπλεξικό και συνεχίζει να βρίζει και απειλεί μάλιστα έμμεσα. Τα συμπεράσματα δικά σας. Δεν ξαναγράφω στο φοβερό και δημοκρατικό forum σας. Παρακαλώ να με σβήσουν απο μέλος.

Στα τσακίδια!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.