Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Χμ, πολύ ωραίο και το RS σου. Πες μου μόνο ότι το έχεις σε κίτρινο!!

Υ.Γ. Dynamite, αν θυμάσαι στην έκθεση, είχα κολλήσει με το Megane! :growl:

ναι ειναι υπεροχο αμαξι!

να το χαρεις φιλε.

Ειναι αληθεια οτι με τον Αλεξανδρο στην εκθεση σε 2-3 αμαξια κάτσαμε αρκετα και ενα απο αυτα ηταν το RS.

(offtopic: Αλεξανδρε θα σε παρω τηλ να τα πουμε αυριο :p )

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχήν έχω σαν δεύτερο αμάξι το ταπεινό πολάκι.Το megane rs έχω το καινούριο τσιπαρισμένο με 295 άλογα...Ο τυπάς που με προκάλεσε έχει honda 1600 vti με ''σαλίγκαρο'' και 330 ps...

Πολύ καθαρόαιμο coupe και γενικά πανέμορφο αυτοκίνητο! :p

Πώς το βλέπεις ως βελτιωμένο; Ένιωθες να "χωλαίνει" κάπως με τα εργοστασιακά 250ΗΡ και γι' αυτό το "ανέβασες";; Το ρωτάω γιατί σαν μοτέρ λένε ότι είναι πάρα πολύ καλό ως stock και προκύπτει αβίαστα θέμα σύγκρισης με τον TFSI 2.0 K04! Στεκόταν καλά απέναντι στα Edition 30 ή S3 ή τώρα που το πήγες σχεδόν 300 "είδες φως";; Θα ήθελα πραγματικά να πεις κάποια πράγματα για ένα αμάξι που τουλάχιστον σχεδιαστικά αλλά και επί της ουσίας εμένα με εντυπωσιάζει όσο και το Scirroco R...

Link to comment
Share on other sites

Σόρι για το οφτοπικ...Είναι πολύ καλό αυτοκίνητο απλά με την αμόλυβδη στο 1.65 δεν μπορείς να το χαρείς όσο θες.Όταν το αγόρασα ήμουν μεταξύ leon cupra leon fr και golf gti αλλά τελικά προτίμησα τον Γάλλο και μέχρι τώρα δόξα το Θεό με έχει δικαιώσει

Link to comment
Share on other sites

Kαλά ναι, τόσο που κοστίζει η 100άρα δεν είναι να κυκλοφορείς...

ναι ειναι υπεροχο αμαξι!

να το χαρεις φιλε.

Ειναι αληθεια οτι με τον Αλεξανδρο στην εκθεση σε 2-3 αμαξια κάτσαμε αρκετα και ενα απο αυτα ηταν το RS.

(offtopic: Αλεξανδρε θα σε παρω τηλ να τα πουμε αυριο :p )

Aναμένω με ανυπομονησία φίλε!!! :growl:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε gpet vf 34 είναι πολύ καλά στημένο αυτοκίνητο και προσφέρει άπειρη οδηγική απόλαυση στα χέρια κάποιου έμπειρου οδηγού.Η ταπεινή μου άποψη είναι ότι το megane rs με πολύ μικρές μετατροπές(δηλαδή η έκδοση cup για να ακριβολογώ) μπορεί να σταθεί άνετα σε πίστα....Μάλιστα είχα διαβάσει ότι στο nurnburging έγραψε πολύ καλύτερους χρόνους από S3 Golf Gti Scirocco R και πολλά ακόμα sport coupe της κατηγορίας του.Στην ευθεία δεν είναι και καμία υπερδύναμη και μπορεί άνετα να τον ''πιεί'' από S3 και Golf edition 30,άλλωστε αυτό το αμάξι δεν είναι για ένα στήσιμο σε μία ευθεία και ένα κλασικό 0-400 όπως άλλωστε και το μικρό του αδερφάκι το clio rs που σε βιντεάκι στο διαδίκτυο έκανε το καινούριο focus rs να ιδρώνει και να φτάνει εκτός ορίων πολλές φορές χάνοντας μάλιστα και πρόσφυση στον ένα τροχό.Φυσικά και με 250 εργοστασιακά άλογα το rs δεν χωλαίνει.Νομίζω ότι δεν χρειαζόταν και τόσο την βελτίωση απλά ήθελα να κάνω μία δοκιμή για το πως θα αντιδράει ο κινητήρας με αυξημένη ροπή και αυξημένη ιπποδύναμη.Τα πράγματα νομίζω είναι πολύ καλύτερα αλλά και πάλι το αυτοκίνητο δείχνει την πραγματική δυναμή του σε στριφτερές ορεινές διαδρομές!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε gpet vf 34 είναι πολύ καλά στημένο αυτοκίνητο και προσφέρει άπειρη οδηγική απόλαυση στα χέρια κάποιου έμπειρου οδηγού.Η ταπεινή μου άποψη είναι ότι το megane rs με πολύ μικρές μετατροπές(δηλαδή η έκδοση cup για να ακριβολογώ) μπορεί να σταθεί άνετα σε πίστα....Μάλιστα είχα διαβάσει ότι στο nurnburging έγραψε πολύ καλύτερους χρόνους από S3 Golf Gti Scirocco R και πολλά ακόμα sport coupe της κατηγορίας του.Στην ευθεία δεν είναι και καμία υπερδύναμη και μπορεί άνετα να τον ''πιεί'' από S3 και Golf edition 30,άλλωστε αυτό το αμάξι δεν είναι για ένα στήσιμο σε μία ευθεία και ένα κλασικό 0-400 όπως άλλωστε και το μικρό του αδερφάκι το clio rs που σε βιντεάκι στο διαδίκτυο έκανε το καινούριο focus rs να ιδρώνει και να φτάνει εκτός ορίων πολλές φορές χάνοντας μάλιστα και πρόσφυση στον ένα τροχό.Φυσικά και με 250 εργοστασιακά άλογα το rs δεν χωλαίνει.Νομίζω ότι δεν χρειαζόταν και τόσο την βελτίωση απλά ήθελα να κάνω μία δοκιμή για το πως θα αντιδράει ο κινητήρας με αυξημένη ροπή και αυξημένη ιπποδύναμη.Τα πράγματα νομίζω είναι πολύ καλύτερα αλλά και πάλι το αυτοκίνητο δείχνει την πραγματική δυναμή του σε στριφτερές ορεινές διαδρομές!!

:growl::p

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να το πάρω σε κίτρινο,σύμφωνα με τον αντιπρόσωπο της Ρενό έπρεπε να περιμένω 4 μήνες γιατί δεν υπήρχε ετοιμοπαράδοτο.Η πλάκα ήταν ότι μόλις είχα δει το κίτρινο με τους μαύρους καθρέπτες και την κόκκινη δαγκάνα brembo το ερωτεύτηκα κατευθείαν.Όμως τελικά υπέκυψα και πήρα το rs σε μπορντώ :p Μία χαρά είναι το γαλλάκι απλά θεωρώ κοροιδία για ένα αυτοκίνητο που κοστίζει στο εξωτερικό 29000 εδώ να χρειάζεται να πληρώνουμε 34000 χάρη στον γελοίο φόρο πολυτελείας...Πάντως αυτή την περίοδο έχω αφήσει το γαλλάκι στο πάρκινγκ γιατί έχω άλλο μεγάλο έρωτα...Το ταπεινό polaki φυσικά

Καλοτάξιδο. Βαλε μια photo να χαρούμε και εμείς το RS.

Link to comment
Share on other sites

\

Πάντως εγώ που μένω Καλαμάτα και κυκλοφορώ αρκετά (η αλήθεια όχι ιδιαίτερα αργά το βράδυ) δεν είδα κανένα "μερακλίδικο" παλιό Civic Vti να "σκορπά" τον τρόμο!... Μόνο Aston Martin Vantage (λευκή και κουκλάρα!), μία Porsche 911 S, κανα-δύο καλά Astra OPC, ένα μπλε Impreza WRX (προσπαθώ να το πετύχω σε κανά "ανοιχτό" κομμάτι με το Astra VF μου να δω "τί είναι"[: απλό/Sti;] αλλά δεν "κάθεται" φάση -μόνο λεονταρισμούς στην Κρήτης βλέπω που "δε λέει",) ένα ωραίο ασημί EVO IX "τούμπανο" κι αν μιλάμε από κάπως παλαιότερα ένα καλοδιατηρημένο Toledo 1.8 20VT που αράζει συνήθως στο τέρμα Αριστομένους με Μακεδονίας. Από HONDA CIVIC καλοδιατηρημένα ΟΥΤΕ ΛΕΠΙ φίλε συντοπίτη! :growl:

Υ.Γ: Α! Τώρα θυμήθηκα: είναι ένα κόκκινο με τρελό body kit και αεροτομές που το βλέπω κάποιες φορές στα Praktiker αλλά "μοτερικώς" δεν "ακούω" συγκλονιστικά πράγματα!

Την ASTON MARTIN που ανεφερες την εχει παλιος συμμαθητης του πατερα μου :whistling: !!! Εαν ενα εκ των 2 ASTRA OPC που ειδες ειναι ανθρακι χρωματος ειναι το 1600 look OPC(ρωτησα και εμαθα :growl: ).Εαν ειδες ενα ανθρακι Subaru impreza ανθρακι με 17αρες, μικρη αεροτομη και σηματακι WRX μην ασχοληθεις καν ειναι 1500...του κολλητου μου βλεπεις :p !!! Τελος εαν δεις ενα λευκο Scirocco R θα ειμαι εγω :tongue: !!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε gpet vf 34 είναι πολύ καλά στημένο αυτοκίνητο και προσφέρει άπειρη οδηγική απόλαυση στα χέρια κάποιου έμπειρου οδηγού.Η ταπεινή μου άποψη είναι ότι το megane rs με πολύ μικρές μετατροπές(δηλαδή η έκδοση cup για να ακριβολογώ) μπορεί να σταθεί άνετα σε πίστα....Μάλιστα είχα διαβάσει ότι στο nurnburging έγραψε πολύ καλύτερους χρόνους από S3 Golf Gti Scirocco R και πολλά ακόμα sport coupe της κατηγορίας του.Στην ευθεία δεν είναι και καμία υπερδύναμη και μπορεί άνετα να τον ''πιεί'' από S3 και Golf edition 30,άλλωστε αυτό το αμάξι δεν είναι για ένα στήσιμο σε μία ευθεία και ένα κλασικό 0-400 όπως άλλωστε και το μικρό του αδερφάκι το clio rs που σε βιντεάκι στο διαδίκτυο έκανε το καινούριο focus rs να ιδρώνει και να φτάνει εκτός ορίων πολλές φορές χάνοντας μάλιστα και πρόσφυση στον ένα τροχό.Φυσικά και με 250 εργοστασιακά άλογα το rs δεν χωλαίνει.Νομίζω ότι δεν χρειαζόταν και τόσο την βελτίωση απλά ήθελα να κάνω μία δοκιμή για το πως θα αντιδράει ο κινητήρας με αυξημένη ροπή και αυξημένη ιπποδύναμη.Τα πράγματα νομίζω είναι πολύ καλύτερα αλλά και πάλι το αυτοκίνητο δείχνει την πραγματική δυναμή του σε στριφτερές ορεινές διαδρομές!!

Συγκεκριμενα ειχα διαβασει για ενα συλλεκτικο που ειχαν βγαλει με 265 ιππους νομιζω ειναι η εκδοση trophy οπου ειχε γραψει το καλυτερο χρονο γενικα στα 2λιτρα συνολα :p !!! Οπως και να'χει για μενα το αμαξι που οδηγας οπως και το focus rs ειναι μια κατηγορια μονα τους :growl: !!!Το S3, το golf edition 35 πλεον οπως και το δικο μου δεν ειναι τοσο καθαροαιμα οπως τα προαναφερθησα ΑΛΛΑ ειναι ποιο καθημερινα και αυτος ηταν και ο βασικος παραγοντας για να επιλεξω το sciroccaki μου.Ναι μεν ηθελα σπορ αμαξι αλλα παραλληλα να ειναι ανετο για τις καθημερινες μου μετακινησεις :growl: !!!

Link to comment
Share on other sites

Το megane rs έχω το καινούριο

Να το χαίρεσαι φίλε το αυτοκίνητό σου ! το προτιμώ σε σχέση με το gti.

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Την ASTON MARTIN που ανεφερες την εχει παλιος συμμαθητης του πατερα μου :roadrage: !!! Τελος εαν δεις ενα λευκο Scirocco R θα ειμαι εγω :D !!!

Off Topic

Καλοκαίρι δεν σε πέτυχα πουθενά πάντως που κυκλοφορούσα και γω Καλαμάτα!

Η aston είναι απλά αλλού, ειδικά ο v8 ακούγεται εντελώς αμερικανια, εστω και μια μικρή βόλτα που έκανα κόλλησα!

@iliasd: αν κρίνω απο το πως πήγαινε το r26 που είχα οδηγήσει, φαντάζομαι το καινούριο θα πετάει!!

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

to r26 που ειχα στα χερια μου για πολλες ωρες πριν καποια χρονια με ειχε αφησει αφωνο και ελεγα οτι αυτος ο βατραχος ειναι κατα πολυ πιο γρηγορος και απο σ3 στις στροφες.Ηταν ενα κακασχημο αυτοκινητο με ενα υπεροχο στησιμο!το τιμονι αλλου,τα φρενα,το τιμονι ολα ητανε εξαιρετικα,δυστυχος ο ιδιοκτητης του δεν βρισκετε μαζι μας για να μου το δωσει αλλη μια βολτα....

Link to comment
Share on other sites

to r26 που ειχα στα χερια μου για πολλες ωρες πριν καποια χρονια με ειχε αφησει αφωνο και ελεγα οτι αυτος ο βατραχος ειναι κατα πολυ πιο γρηγορος και απο σ3 στις στροφες.Ηταν ενα κακασχημο αυτοκινητο με ενα υπεροχο στησιμο!το τιμονι αλλου,τα φρενα,το τιμονι ολα ητανε εξαιρετικα,δυστυχος ο ιδιοκτητης του δεν βρισκετε μαζι μας για να μου το δωσει αλλη μια βολτα....

Οντως Ανέστη κακάσχημο αλλά τρομερό στο δρόμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2-3 χρόνια είχα ένα άσχημο ατύχημα καθώς έφυγα σε μία στροφή με περίπου 100 χιλιόμετρα ταχύτητα από τότε μου έμεινε μία φοβία στις στροφές γενικά.Ακόμα και με αυτοκίνητα τα οποία ήταν εφοδιασμένα με αρκετά καλούδια έμπαινα στις στροφές αργά και σταθερά.Με το γαλλάκι πλέον νιώθω ότι αποκτώ τον παλιό χαμένο αέρα καθώς θα πρέπει να κάνεις ακατόρθωτα πράγματα για να πετάξει μούρη ή τα πισινά του....Φυσικά σε αυτό βοηθάνε και οι 18άρες και το εξαιρετικό στήσιμο που έχει και φυσικά το μεγάλο μυστικό κρύβεται στην ανάρτηση και του τρυπητούς δίσκους της brembo...Μακάρι να μπορούσα να βάλω και στο πολάκι τέτοια φρένα γιατί νομίζω σε αυτό πάσχει αρκετά.Πάντως σε ορεινές διαδρομές(Μπράλο,ορεινή Ναυπακτία,Αντίριο και Καρπενήσι) πραγματικά έχω μείνει άφωνος με το πόσο σταθερό μπορεί να είναι αυτό το αυτοκίνητο και το πόσο περιθώριο σου αφήνει να πειραματιστείς και να...''παίξεις''.Μάλλον τελικά αξίζει μέχρι τελευταίο ευρώ ακόμα και αυτός ο χαζός φόρος πολυτελείας που έχει μπει και το φτάνει λίγο πάνω από τα 34 χιλιάρικα.Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια πάντως.Φίλε fastrabbit μακάρι να ζούσε το φιλαράκι σου και ας μην οδηγούσες ποτέ ξανά αυτόν τον βάτραχο,δυστυχώς η ζωή παίζει άσχημα σενάρια κάποιες φορές!!Άσχετο...αλλά έχει βγει και έκδοση monaco gp του megane η οποία απλά σκίζει...Όσα λάθη έκαναν οι γάλλοι με το παλιό megane τα επανορθώνουν τώρα

Link to comment
Share on other sites

Όσα λάθη έκαναν οι γάλλοι με το παλιό megane τα επανορθώνουν τώρα

Απλά διορθώνουν το marketing που σχεδόν δεν είχαν.

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικα παντως βατραχος...ειδικα οι απλες εκδοσεις δεν βλεπονται δεν ειναι τοσο ασχημες οσο περιεργες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 για στροφιλικι προσκυναμε!αλλα!τεσπα σπανια ενα αμαξι ειναι παντου τελειο!παντως νομιζω η νες 1 bmw ειναι χειροτερη σε εμφανιση απο megane!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Καλοκαίρι δεν σε πέτυχα πουθενά πάντως που κυκλοφορούσα και γω Καλαμάτα!

Η aston είναι απλά αλλού, ειδικά ο v8 ακούγεται εντελώς αμερικανια, εστω και μια μικρή βόλτα που έκανα κόλλησα!

@iliasd: αν κρίνω απο το πως πήγαινε το r26 που είχα οδηγήσει, φαντάζομαι το καινούριο θα πετάει!!

Εξαρταται τι περιοδο ησουν κατω B)!!!.Ειμαι φανταρος βλεπεις και στις 8 του μηνα ΑΠΟΛΕΛΕ :bling::thumbsup: !!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2-3 χρόνια είχα ένα άσχημο ατύχημα καθώς έφυγα σε μία στροφή με περίπου 100 χιλιόμετρα ταχύτητα από τότε μου έμεινε μία φοβία στις στροφές γενικά.Ακόμα και με αυτοκίνητα τα οποία ήταν εφοδιασμένα με αρκετά καλούδια έμπαινα στις στροφές αργά και σταθερά.Με το γαλλάκι πλέον νιώθω ότι αποκτώ τον παλιό χαμένο αέρα καθώς θα πρέπει να κάνεις ακατόρθωτα πράγματα για να πετάξει μούρη ή τα πισινά του....Φυσικά σε αυτό βοηθάνε και οι 18άρες και το εξαιρετικό στήσιμο που έχει και φυσικά το μεγάλο μυστικό κρύβεται στην ανάρτηση και του τρυπητούς δίσκους της brembo...Μακάρι να μπορούσα να βάλω και στο πολάκι τέτοια φρένα γιατί νομίζω σε αυτό πάσχει αρκετά.Πάντως σε ορεινές διαδρομές(Μπράλο,ορεινή Ναυπακτία,Αντίριο και Καρπενήσι) πραγματικά έχω μείνει άφωνος με το πόσο σταθερό μπορεί να είναι αυτό το αυτοκίνητο και το πόσο περιθώριο σου αφήνει να πειραματιστείς και να...''παίξεις''.Μάλλον τελικά αξίζει μέχρι τελευταίο ευρώ ακόμα και αυτός ο χαζός φόρος πολυτελείας που έχει μπει και το φτάνει λίγο πάνω από τα 34 χιλιάρικα.Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια πάντως.Φίλε fastrabbit μακάρι να ζούσε το φιλαράκι σου και ας μην οδηγούσες ποτέ ξανά αυτόν τον βάτραχο,δυστυχώς η ζωή παίζει άσχημα σενάρια κάποιες φορές!!Άσχετο...αλλά έχει βγει και έκδοση monaco gp του megane η οποία απλά σκίζει...Όσα λάθη έκαναν οι γάλλοι με το παλιό megane τα επανορθώνουν τώρα

ετσι ειναι φιλε μου η ζωη παιζει περιεργα παιχνιδια.ας αναπαυεται η ψυχη του εν ειρηνη.παντως φιλε το δικο σου μοντελο ειναι και πανεμορφο εξωτερικα!δλδ αν εχει..που εχει!το στησιμο του προκατοχου του ειναι απιστευτο αμαξι!!

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι περιοδο ησουν κατω B)!!!.Ειμαι φανταρος βλεπεις και στις 8 του μηνα ΑΠΟΛΕΛΕ :roadrage::whistling: !!!

Off Topic

Αύγουστο κυρίως + κατι σκ Ιούλιο. Καλός πολίτης btw!!
Link to comment
Share on other sites

Και η μαλακια σου μαλακα δεν εχει ορια.

και να ημουν των 600 μαλακα μισθοτος σιγουρα θα ημουν ποιο μαγκας απο εσενα αφου τα βγαζω περα και που αγορασα ενα αμαξι ακριβοτερο και σαφως καλυτερο απο το ΤΟΓΙΟΤΑ σιυ τσομπανη. που οπως ειπες εισαι βολεμενος μαλακα και αγορασες τη λιμουζινα;

κανα αρχιδακι βολεμενο στο δημοσιο εισαι;

απο αυτους που κατεστρεψαν την Ελλαδα με τα επιδοματα μεταφορας φακελου απο τον Α στον Β οροφο;

η κανας παπαρας αποτυχιμενος επιχειρηματιας που η ταβερνα του επεσε εξω και φωναξε τον εκτορα μποτρινι να τον σωσει και αγορασε αγκουρις.

μηπως σε εβαλε ο μπαμπακας στο στρατο;

η σου περασε την εταιρια στο ονομα σου γελειε.

το κομπλεξ σου βγαινει απο καθε ποστ σου.

αυτα τα παιδια που λες των 600 οι καρπαζο-εισπαρκτορες θα ξυπνησουν καποια στιγμη και θα σου κανουν τον ποπο φινιστρινι.

φιλικα

Δηλαδη εγω τωρα ποσα +1 να βαλω σε αυτο???? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2-3 χρόνια είχα ένα άσχημο ατύχημα καθώς έφυγα σε μία στροφή με περίπου 100 χιλιόμετρα ταχύτητα από τότε μου έμεινε μία φοβία στις στροφές γενικά.Ακόμα και με αυτοκίνητα τα οποία ήταν εφοδιασμένα με αρκετά καλούδια έμπαινα στις στροφές αργά και σταθερά.Με το γαλλάκι πλέον νιώθω ότι αποκτώ τον παλιό χαμένο αέρα καθώς θα πρέπει να κάνεις ακατόρθωτα πράγματα για να πετάξει μούρη ή τα πισινά του....Φυσικά σε αυτό βοηθάνε και οι 18άρες και το εξαιρετικό στήσιμο που έχει και φυσικά το μεγάλο μυστικό κρύβεται στην ανάρτηση και του τρυπητούς δίσκους της brembo...Μακάρι να μπορούσα να βάλω και στο πολάκι τέτοια φρένα γιατί νομίζω σε αυτό πάσχει αρκετά.Πάντως σε ορεινές διαδρομές(Μπράλο,ορεινή Ναυπακτία,Αντίριο και Καρπενήσι) πραγματικά έχω μείνει άφωνος με το πόσο σταθερό μπορεί να είναι αυτό το αυτοκίνητο και το πόσο περιθώριο σου αφήνει να πειραματιστείς και να...''παίξεις''.Μάλλον τελικά αξίζει μέχρι τελευταίο ευρώ ακόμα και αυτός ο χαζός φόρος πολυτελείας που έχει μπει και το φτάνει λίγο πάνω από τα 34 χιλιάρικα.Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια πάντως.Φίλε fastrabbit μακάρι να ζούσε το φιλαράκι σου και ας μην οδηγούσες ποτέ ξανά αυτόν τον βάτραχο,δυστυχώς η ζωή παίζει άσχημα σενάρια κάποιες φορές!!Άσχετο...αλλά έχει βγει και έκδοση monaco gp του megane η οποία απλά σκίζει...Όσα λάθη έκαναν οι γάλλοι με το παλιό megane τα επανορθώνουν τώρα

Ποιο παλιά είχα ένα Opel tigra και πάνω σε μια στροφή σε διαδρομή που κάνω κάθε μέρα γυρνώντας σπίτι μου αργά το βράδυ ένα καναλακι απο τα σκουπίδια βουλωσε και γέμισε νερά τον δρόμο 2-3 δάχτυλα. Πέρασα πάνω απο την λιμνουλα πρην απο την στροφή χωρίς γκάζι μετα ήρθε η αριστερή γλυκιά στροφή όχι απότομη και έχασα τον κολο και νοικιασα το χωράφι στα δεξιά. Μου έμεινε μια φοβία αν και το CC καμία σχέση με το tigra. Πρόσεχε για να έχεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.