Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πολύ "χορταστικό" και ενδιαφέρον βίντεο!!! Καλά με αυτό το Lada (που σίγουρα δεν είναι "τυχαίο"-όχι μόνο από μοτέρ αλλά και από άλλα "κόλπα") δεν τόλμησε ούτε Lancer EVO να "δοκιμάσει"!! Εντυπωσιακά πάντως (πέρα από Golf V/VI, Ibiza Cupra κ.λπ) και τα ιαπαωνικά, ειδικά τα Glanza, το παλιό πανάλαφρο CRX αλλά και το CZT (πολύ "βρωμόγκαζο" αυτό)

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Πολύ "χορταστικό" και ενδιαφέρον βίντεο!!! καλά με αυτό το Lada (που σίγουρα δεν είναι "τυχαίο"-όχι μόνο από μοτέρ αλλά και από άλλα "κόλπα") δεν τόλμησε ούτε Lancer EVO να "δοκιμάσει"!! εντυπωσιακά πάντως (πέρα από Golf V/VI, Ibiza Cupra κ.λπ) και τα ιαπαωνικά, ειδικά τα Glanza, το παλιό πανάλαφρο CRX αλλά και το CZT (πολύ "βρωμόγκαζο" αυτό)

το λαδα απο τι μαθαμε φοραει μηχανη απο νισσαν,sr20det,αλλα τπτ δεν ειναι σιγουρο. το μονο σιγουρο ειναι οτι ειναι τουμπανο και μοιραζει πονο...

εντυπωσιακα και τα υπολοιπα αμαξια με αρκετο ανταγωνισμο!

το crx απο τι ξερω ειναι 180 περιπου ροδα...πολυ δυναμη και Πολυ θορυβο,δεν μπορειτε να φανταστειτε.περναγε απο διπλα μας και τρανταζοταν η ασφαλτος.

αλλα απο αλλου ξεκινησαμε και αλλου καταληξαμε.

τα 2 γκολφακια,τα ασπρα,ειναι δικα μας?

Link to comment
Share on other sites

Aν καταλαβα καλα, αυτο ειναι ενα fr 1ο σταδιο revo. Mου δηλωσε 249 maha φωτεινελη και οτι δεν παει παραπανω σαν 1ο-σταδιατο.

Οπως το ειδα, με το S3 ειναι πιθανο το αποτελεσμα.. Το SX δεν μπορει να εχει 340 αλογα... sr20 καλο 1ο σταδιο = περιπου 300whp. εχω δει κατι τετοιο σε καροτσα sunny και σφαζεται με 360+ hp tfsi... που το συγκεκριμενο ibiza δεν εχει επαφη και ειναι λογικο να μην εχει..

Για 1ο σταδιο παντως παει πολυ ωραια.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα πηγαίνει...άτιμο dsg!

Αν ειναι το ιδιο που εχω ανοιξει και γω απο 2ες μεχρι 180χλμ (τελος 4ης) ειναι ψηλολογικο το αποτελεσμα...

Ημουν μπροστα 3-4 καροτσες και το κοψαμε γιατι απο εκει και πανω ειναι το χαος και δεν εχει νοημα, αν λοιπον υποθεσουμε οτι το S3 ηταν μαμα, ειναι και 120 κιλα βαρυτερο απο το tts, και με λιγο ξυλινο οδηγο στις αλλαγες κοντρα στο dsg γινεται... παντα μεχρι τελειωματα 4ης. Απο εκει και πανω ειναι κλοπη εκκλησιας και αδικο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. το γραφω απο σημερα καταρχας γιατι θελω να ανεβει ο αριθμος των ποστ μου. και κατα δευτερον για να πεσουν στοιχηματα!!! :D :D

Την τεταρτη Εχει Golf 122 + προγραμμα VS Golf 2.0 TDI 4-Motion

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. το γραφω απο σημερα καταρχας γιατι θελω να ανεβει ο αριθμος των ποστ μου. και κατα δευτερον για να πεσουν στοιχηματα!!! :D :D

Την τεταρτη Εχει Golf 122 + προγραμμα VS Golf 2.0 TDI 4-Motion

Στάση???Ρολλ??? :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. το γραφω απο σημερα καταρχας γιατι θελω να ανεβει ο αριθμος των ποστ μου. και κατα δευτερον για να πεσουν στοιχηματα!!! :D :D

Την τεταρτη Εχει Golf 122 + προγραμμα VS Golf 2.0 TDI 4-Motion

Δεν νομίζω ότι έχεις και πολλές ελπίδες. Έρχομαι Κατερίνη ετοιμάσου! Θα βάλω και σούπερ ντίζελ!!!!!

Σαν να ξυπνήσαμε πάλι το thread!!! :)

Edited by PanosR
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε ακόμα δεν το πήρες και θα το δώσεις κόντρα ; Chill out bro, you gonna take the car on your hands

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε ακόμα δεν το πήρες και θα το δώσεις κόντρα ; Chill out bro, you gonna take the car on your hands

Θα τα δώσουμε αλλά όχι 0 - 400 αλλά ποιός θα φτάσει μικρότερη κατανάλωση! χαχαχαχα! 140 χλμ έχω ρε!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μητσο μην τον τρομαζεις ρε.. Το πιο γρηγορο ΦΣΙ της Κατερινης εφαγε 300χλμ στρωσιμο (ανα 100χλμ και 1000σαλ πανω) και μετα βιτσα + προγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι αποδεδειγμενο οτι καλο στρωσιμο δεν σημαινει κανω 2-5 χιλιαδες χλμ με καποιο οριο στροφων. Αν του 'σκισεις τα ραμματα' εξαρχης ειναι αποδεδειγμενο οτι ο κινητηρας εχει μεγαλυτερη διαρκεια ζωης και καλυτερη αποδοση.

Edited by billis21
Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι αποδεδειγμενο οτι καλο στρωσιμο δεν σημαινει κανω 2-5 χιλιαδες χλμ με καποιο οριο στροφων. Αν του 'σκισεις τα ραμματα' εξαρχης ειναι αποδεδειγμενο οτι ο κινητηρας εχει μεγαλυτερη διαρκεια ζωης και καλυτερη αποδοση.

lol ποιος το λεει αυτο?δηλαδη πρεπει απο τι πρωτι στιγμη 5 χιλιαδες στροφες?
Link to comment
Share on other sites

το καλό στρώσιμο είναι κολημένη 1η κόφτες για τα πρώτα 100χλμ

Link to comment
Share on other sites

το καλό στρώσιμο είναι κολημένη 1η κόφτες για τα πρώτα 100χλμ

ΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μ θυμησες τωρα... Ειχε πει ενας "Α εγω αφηνω το αμαξι να ζεσταθει 5-10 πριν ξεκινησω"

Και λεει καποιος...(ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΥ) Αστο μια φορα να καψει ενα ντεποζιτο στο ρελαντι και δν θα ξαναχρειαστ ζεσταμα! αχΧΑΧΑαΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧαχαχΧΑΑΧ

Παντως μην νομιζετε οτι το αμαξι δν εχει δουλεψει "κοφτες" πριν το παρετε στα χερια σας ητε απο την εταιρια που τα δοκιμαζει ουτε απο τους μαγκες στα πλοια που τα "δοκιμαζουν"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.