Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πάντως αυτά που σου είπα για το άνοιγμα με το VTS ισχύουν...Ήταν η κοπέλα μου μαζί μου στο αμάξι.

Και το καλύτερο δεν το ξέρεις μου φαίνεται..

Αφού κάναμε δύο πατήματα σταματάμε στο Ribas και μου λέει.. "Μ@λ@κ@ μην πεις σε κανέναν για τις διαφορές μας..." Βγάλε συμπεράσματα μόνος σου για το κατά πόσο μπορεί να σου λέει αλήθεια ....

ενταξυ νομιζω δεν χρειαζεται να ασχοληθω αλλο.

και δεν χρειαζεται να εισαι και πολυ εξυπνος για να καταλαβεις τι παιζετε...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το beast ξανά στα χέρια μου... :) αναμένονται αρκετά ανοίγματα τώρα που έχει τουρμπόκαιρο...!!!

Ποσα αλογα ειναι το beast σου?
Link to comment
Share on other sites

Ποσα αλογα ειναι το beast σου?

Ήτανε 340ps με 46 κιλά, λόγο κάποιων δυσλειτουργιών (safe mode υπέρβαση ορίου ροπής) το κατέβασα με άλλο file στα 310ps και 39 κιλά και την Πέμπτη θα περάσω το καινούργιο file στα 360 περίπου και 45-47 κιλά (θα το κάνω δυναμομέτριση)

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το χαρείς πιο δυνατό από κάθε άλλη φορά. Άντε, είναι αισθητή η απουσία σου από το topic! ;)

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το χαρείς πιο δυνατό από κάθε άλλη φορά. Άντε, είναι αισθητή η απουσία σου από το topic! ;)

Ευχαριστώ.... Το έβαλα και κάμερα μπροστά για να γράφω τα πάντα...:)

Link to comment
Share on other sites

Μπροστα γιατι ρε Γιωργο? Πισω επρεπε να εβαζες...

Φίλε μου έχω ήδη πίσω για το παρκαρισμα.. Τώρα έχω και μπροστά για να γράφω τα τσάγια και να τα ανεβάζω στο youtube...

Εχω να ξενερώσω πολύ κόσμο...

Το αμάξι από σήμερα ξανανεβικε μετα το update και είναι ποιο δυνατό....:)

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι ξέρω τα Opel δεν παίρνουν οπισθοπορείας εργοστασιακά τουλάχιστον. Είναι αμάξι χαρτογράφησης της Googlemaps και από ό,τι έχω δει τα προτειμάνε γιατί δεν μένουν από πολλαπλασιαστές, DSG, τουρμπίνες, σκάστρες, N75, καμένα λάδια από πρόβλημα στις βαλβίδες και τα σχετικά.

Βλάκες!!!

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Από ό,τι ξέρω τα Opel δεν παίρνουν οπισθοπορείας εργοστασιακά τουλάχιστον. Είναι αμάξι χαρτογράφησης της Googlemaps και από ό,τι έχω δει τα προτειμάνε γιατί δεν μένουν από πολλαπλασιαστές, DSG, τουρμπίνες, σκάστρες, N75, καμένα λάδια από πρόβλημα στις βαλβίδες και τα σχετικά. Βλάκες!!!

Να 'σαι καλα για τον τροπο που μιλας.... Απο οτι βλεπω τσιμπας με την μια κ τα παιρνεις ολα στα σοβαρα! χαχαχαα

Και να πεις οτι αναφερθηκα στο προσωπο σου... Αν ειναι δυνατον!!

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

χθες ανεβηκα BP και βρηκα κατι παιδια απο το PSclub.

ξαναπατησα με το παιδι με το 206 με τα 150 αλογα απο 1ες(μιας και η διαφορα ηταν περιεργος μεγαλη την πρωτη φορα) και τελικα μεχρι τα 160 χλμ ημουν περιπου εναμισι αμαξι μπροστα/

πατησα και με ενα rallye φιλτρο,εξατμιση και μου εκανε μια κολωνα +

πατησα και με ενα Peugeot 207 RC με pipercross φιλτρο και catback Φ60 με ενα τελικο απο 2ες.

περισσοτερο για τον χαβαλε και τιποτα αλλο.τελικα ειδα τι κανω με ενα δυνατο τουρμπατο οποτε μου εφυγε και ο καημος με τα GTi και Cupra.

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Οκ, σε παρεξηγησα... Αφου εκ των υστερων διορθωσες το post σου... ;)

Bill να τρέξω με το κίτρινο 106 1 χιλιόμετρο από ρολαριστα????? Πιστεύω τον έχω...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ δυνατο ρε αλλα ok, βασικα θα ηθελα να τρεξεις με το opc... Ξερεις εσυ!! Τωρα με τις καμερες να το googlaρεις κι ολας!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ δυνατο ρε αλλα ok, βασικα θα ηθελα να τρεξεις με το opc... Ξερεις εσυ!! Τωρα με τις καμερες να το googlaρεις κι ολας!! ;)

πανω κατω καταλαβαινεις.οτι διαφορα μου κανει το RC θα μου κανει και το opc...

αυτο με τις καμερες δεν το καταλαβα...

Link to comment
Share on other sites

πανω κατω καταλαβαινεις.οτι διαφορα μου κανει το RC θα μου κανει και το opc...

αυτο με τις καμερες δεν το καταλαβα...

χαχα Στον cj πηγαινε το post αυτο ρε Γιωργο!!...

Οσο για το δικο σου πατημα, ειπαμε, παει πολυ δυνατα το δικο σου... Υποθετω πως εισαι σχεδον μαζι με Golf tsi 160αρι για roll παντα...

Link to comment
Share on other sites

χαχα Στον cj πηγαινε το post αυτο ρε Γιωργο!!...

Οσο για το δικο σου πατημα, ειπαμε, παει πολυ δυνατα το δικο σου... Υποθετω πως εισαι σχεδον μαζι με Golf tsi 160αρι για roll παντα...

χαχαχαχαχα

ειναι επειδη δεν εχω κοιμηθει καλα :p

Link to comment
Share on other sites

χθες ανεβηκα BP και βρηκα κατι παιδια απο το PSclub.

ξαναπατησα με το παιδι με το 206 με τα 150 αλογα απο 1ες(μιας και η διαφορα ηταν περιεργος μεγαλη την πρωτη φορα) και τελικα μεχρι τα 160 χλμ ημουν περιπου εναμισι αμαξι μπροστα/

πατησα και με ενα rallye φιλτρο,εξατμιση και μου εκανε μια κολωνα +

πατησα και με ενα Peugeot 207 RC με pipercross φιλτρο και catback Φ60 με ενα τελικο απο 2ες.

περισσοτερο για τον χαβαλε και τιποτα αλλο.τελικα ειδα τι κανω με ενα δυνατο τουρμπατο οποτε μου εφυγε και ο καημος με τα GTi και Cupra.

Δηλαδή φίλτρο εξάτμιση σα να λέμε 135ΗΡ περίπου (άαααντε 140!) και "έφαγες" κολώνα! Πω ρε παιδί μου όλο Φ/Ε "δηλώνουν" αυτά τα Rallye! Πολύ..."τίμιες" δηλώσεις! Σαν κι αυτές της εφορίας! χα!, χα!. Σαν τον "άλλο" παλιά που με με stage 230HP (με το Astra 1,6T), με πέρασε με μια γεμισμένη 4η μέχρι τα 160Κm/h σε μια ευθεία κοντά στο Αγρίνιο (με βρήκε "χαλαρό"). Παρόλο που μετά του έκανα 4 κολώνες μέχρι τα 220+Κm/h, τον "παραδέχτηκα" που κρατήθηκε με τετάρτη κι ακολουθούσε μέχρι τα 190 αλλά όταν σε ένα φανάρι κοντά στο Αντίριο του λέω: <<μπράβο ρε φίλε, πολύ "τέρας" το Rallάκι σου!>>, τί μου λέει ο "τύπος";;; <<Τί, δεν είναι 180ΗΡ;;;>>. Ρε φιλαράκι -του κάνω- σου έκανα τόσες κολώνες και πάλι σε παραδέχτηκα για το νεύρο της 4ης σου! 'Ηταν δυνατό να τα κάνω αυτά με 180ΗΡ και 1.350Κg καρότσα;;; πόσα έχεις;;; <<Ε!, ναι -μου λέει- Σκούπα εξάτμιση: 135ΗΡ!!!>> και "ξεκινάει" βαρώντας 8.500άρες!!! Άσε τους "ξερω" κάποιους και τους σιχαίνομαι! Αυτοί θέλουν να έχεις 300+ΗΡ και αφού στα πολλά "φάνε" (γιατί από στάση κάποιες φορές ούτε με 300 τους κάνεις καλά) και να τους λες ΚΑΙ ΣΥ: <<ΝΟΡΜΑΛ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΧΩΡΙΣ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΕΛΙΚΟ!>> Βέβαια υπάρχουν και gentlemen με τέτοια πολύ γρήγορα και "κλασικά" πλέον αυτοκίνητα, άξια σεβασμού...

Link to comment
Share on other sites

Άσε τους "ξερω" κάποιους και τους σιχαίνομαι!

Ολοι οι αληθιες saxorala εχουνε..ολοι το ιδιο παραμυθι..

πανω κατω καταλαβαινεις.οτι διαφορα μου κανει το RC θα μου κανει και το opc...

RC με Opc πανε μαζι δλδ? Δεν νομιζω..
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή φίλτρο εξάτμιση σα να λέμε 135ΗΡ περίπου (άαααντε 140!) και "έφαγες" κολώνα! Πω ρε παιδί μου όλο Φ/Ε "δηλώνουν" αυτά τα Rallye! Πολύ..."τίμιες" δηλώσεις! Σαν κι αυτές της εφορίας! χα!, χα!. Σαν τον "άλλο" παλιά που με με stage 230HP (με το Astra 1,6T), με πέρασε με μια γεμισμένη 4η μέχρι τα 160Κm/h σε μια ευθεία κοντά στο Αγρίνιο (με βρήκε "χαλαρό"). Παρόλο που μετά του έκανα 4 κολώνες μέχρι τα 220+Κm/h, τον "παραδέχτηκα" που κρατήθηκε με τετάρτη κι ακολουθούσε μέχρι τα 190 αλλά όταν σε ένα φανάρι κοντά στο Αντίριο του λέω: <<μπράβο ρε φίλε, πολύ "τέρας" το Rallάκι σου!>>, τί μου λέει ο "τύπος";;; <<Τί, δεν είναι 180ΗΡ;;;>>. Ρε φιλαράκι -του κάνω- σου έκανα τόσες κολώνες και πάλι σε παραδέχτηκα για το νεύρο της 4ης σου! 'Ηταν δυνατό να τα κάνω αυτά με 180ΗΡ και 1.350Κg καρότσα;;; πόσα έχεις;;; <<Ε!, ναι -μου λέει- Σκούπα εξάτμιση: 135ΗΡ!!!>> και "ξεκινάει" βαρώντας 8.500άρες!!! Άσε τους "ξερω" κάποιους και τους σιχαίνομαι! Αυτοί θέλουν να έχεις 300+ΗΡ και αφού στα πολλά "φάνε" (γιατί από στάση κάποιες φορές ούτε με 300 τους κάνεις καλά) και να τους λες ΚΑΙ ΣΥ: <<ΝΟΡΜΑΛ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΧΩΡΙΣ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΕΛΙΚΟ!>> Βέβαια υπάρχουν και gentlemen με τέτοια πολύ γρήγορα και "κλασικά" πλέον αυτοκίνητα, άξια σεβασμού...

Γιωργο συμφωνω απολυτα μαζι σου!

RC με Opc πανε μαζι δλδ? Δεν νομιζω..

ακομα χειροτερα.αν το opc ειναι γρηγοροτερο...

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Τετοια βαζουν στα opel αντι για την οπισθοπορειας πισω στο σημα; χαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχα μέτρησε!!!!!! Λιώσαμε! Κρίμα όμως γιατί το αστειο δεν το έπιασε ο μαν! :) Αλλά τι να πεις όταν οδηγάς νεκροφόρα δεν πέρνεις από αστεία!

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου κάνω καμιά τσάμπα κηδεία Βουλγαράκο μου?

Το λιωσαΜΕ που πήγαινε, με τη μαμά σου διαβάζεις το forum? (ελπίζω το δικό σου humour να είναι καλό)

Off Topic

Οκ, σε παρεξηγησα... Αφου εκ των υστερων διορθωσες το post σου... ;)

To edit ήταν στο 2ο post μου και έσβησα την αναφορά μου στο επάγγελμά σου, το ότι είσαι δλδ μπάτσος

edit by doggy: Ηρεμία!

Edited by doggy
ΗΡΕΜΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.