Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Στρουμφάκια στην Θεσσαλονίκη δεν έχει? Καιρό έχω να πετύχω....

Link to comment
Share on other sites

Και γω γιατί είδα οτί για 30χλμ και πάνω από το όριο σου παίρνουν το δίπλωμα για 2 μήνες :sorry:

Εμάς μας σταμάτησαν πριν λίγες μέρες στο Ο.Χ μετά την 700άρα,ήρθε και άλλη χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εμάς μας σταμάτησαν πριν λίγες μέρες στο Ο.Χ μετά την 700άρα,ήρθε και άλλη χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Για ταχύτητα είναι 350, έπρεπε να γίνω μπάτσος και γώ :Ρ, αυτό έχει κάνει ένας φίλος μου και έχει leon cupra 380 άλογα χωρίς πινακίδες και πάει με 300 στην εγνατία χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τιμωρησα χτες swift 1.3 100ps μεχρι τελος τριτης μισο αμαξι μπροστα εγω ουτε 400 μετρα δεν ηταν χωρις προγραμμα ειμαι και του φανηκε περιεργο που ειμαι 1.6 νομιζε οτι ειμαι 20ντ.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Για ταχύτητα είναι 350, έπρεπε να γίνω μπάτσος και γώ :Ρ, αυτό έχει κάνει ένας φίλος μου και έχει leon cupra 380 άλογα χωρίς πινακίδες και πάει με 300 στην εγνατία χαχαχα

Eμάς 100 μας έριξε...

Φέυγαμε για βόλο και πηγαιναμε στο Ο.Χ με 100 και το όριο λέει είναι 70:/

Link to comment
Share on other sites

Eμάς 100 μας έριξε...

Φέυγαμε για βόλο και πηγαιναμε στο Ο.Χ με 100 και το όριο λέει είναι 70:/

Ε δεν τρέχατε, εγώ σου λέω για πάνω από 120 σε δρόμο και 150 στην εθνική είναι 350 και 2 μήνες δίπλωμα

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν τρέχατε, εγώ σου λέω για πάνω από 120 σε δρόμο και 150 στην εθνική είναι 350 και 2 μήνες δίπλωμα

Εκτός αμα σε σταματήσουν με πάνω απο 150 και σου κόψουν 30 ευρώ :D

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάτι ωραίους μηχανισμούς που κριβουν της πινακίδες...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις Κ04 δεν σε πιάνουν 8P

Έναν φίλο στον βόλο τον κυνηγούσαν με το wr και έκανε παιχνιδάκια μέσα στα στενά...

Κάθε φορά τον χάνουν μέσα σε 5 λεπτά...

Πρίν καμια εβδομάδα όμως,μετά απο κυνηγητό,τους έφυγε,και πήγε σε ενα μαγαζι με μηχανακια να παρει χερούλια,και βγαίνοντας,είδε τον μπάτσο πάνω στο wr να του κάνει κωλοδάχτυλο :laugh: :laugh:

Είναι ακόμα στο δρόμο με τα πόδια διαβάζωντας την κλήση :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη μαραθώνος γύρναγα από αθήνα και πέτυχα ένα cooper s, είχε κολλήσει από πίσω μου και σε όλη τη διαδρομή πηγαίναμε...Ημουν μπροστά μετά με πέρασε μετά τον ξαναπέρασα κτλ.Μετά σταματήσαμε σε ένα φανάρι και μιλάγαμε ξεκινάμε σιγά συνεχίζοντας την κουβέντα και ανοίγουμε, εγώ ξεκίνησα λίγο νωρίτερα και έτσι ήμουν πιο μπροστά αλλά 1η,2α πηγαίναμε παρέα,3η κάπως με έφτασε αλλά 4η έφυγα :Ρ.Βέβαια στο φανάρι μου πε και κάτι ανησυχητικό, ότι πρέπει να με τράβηξε κάμερα :/, έχω ξαναπάει αρκετές φορές έτσι αλλά μέχρι στιγμής δεν μου χει έρθει κανα γράμμα στο σπίτι, θα δείξει... :/ .Πάντως δεν το περίμενα να το χω το cooper s, είχα ξαναπεράσει άλλο ένα αλλά θεωρητικά μας έχουν, τι να πώ και γώ :Ρ

Δε θελω να σε αγχωσω αλλα οι καμερες στη μαραθωνος "νομιζω οτι κανουν δουλεια κ δεν κοιμουνται"

Οσο για το πατημα μαλλον το κομπρεσσορατο θα ηταν,το τουρμπατο ειναι πιο σβελτο απο το 160αρι ( ισως σου γ@@@σα την ψυχολογια με αυτο το ποστ :p )

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να σε αγχωσω αλλα οι καμερες στη μαραθωνος "νομιζω οτι κανουν δουλεια κ δεν κοιμουνται"

Οσο για το πατημα μαλλον το κομπρεσσορατο θα ηταν,το τουρμπατο ειναι πιο σβελτο απο το 160αρι ( ισως σου γ@@@σα την ψυχολογια με αυτο το ποστ :p )

Για τις κάμερες δεν ξέρω, και άλλους που ρώτησα από το μαραθώνα δεν έχει τύχει να τους γράψουν, όσον αφορά το cooper s είναι το 2ο που περνάω, δεν ξέρω αν είχε τούρμπο ή κομπρέσορα αλλά μετά τo πρόγραμμα τον οκτώβριο ας έχει ό,τι θέλει :Ρ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας βόλτες βραδιάτικα κατά της 2 8) πετυχένω γνωστό λευκό Leon Cupra Γύφτου που σε καθημερινή βάση το πάει τάπα... 360 άλογα λένε αλλά δεν ξέρω.. Τον βλέπω μπροστά μου και τον προσπερνάω με σκαστή τρίτη αλλαγή σε τετάρτη (δηλαδή με καμιά 160-170) και κλασικά κόβω......... :crazy: με φτάνει και τα πατάμε μέχρι τα 240 τον ανοίγω και μου έξισε κάτι εκει κάτω δεξιά...... Πολύ την γούσταρα την παπάρα που έφαγε.... Ολο πανω κάτω εξω από το μαγαζι με την ελευθερας μας τα έχει κανει τούμπανο....

Link to comment
Share on other sites

CJ φιρι φιρι το πας να σε βαλουν στοχο ετσι;; Παντως ξερεις απο που το πηραν αυτο το Leon ε;; ;)

Για καποιο λογο δεν παει καλα, συμφωνα με αυτα που εχει δηλωμενα, αυτο το αυτοκινητο.. Και καποιος αλλος με 14αρακι τον ειχε απο κοντα οταν τα πατησαν.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν θα ήταν 360 άλογα :crazy:

Φίλτρο πρόγραμμα εξάτμιση και λένε στον πορφυρι φτιάχτηκε.

Το άνοιγμα έγινε από το μαγαζί μου πηγαίνοντας για βέροια...

Ξέρεις πως είναι ο δρόμος....;)

Link to comment
Share on other sites

cjgerorgio τι κανεις με κανα γτι 5 στα ιδια αλογα με εσενα??πως το φανταζεσαι?0-400???

την σκαστρα απο σ3 οπου εβαλες γιατι την προτιμησες?ειναι καλυτερη απτου γτι 5?

αναρωτιεμαι αν θα βγαλει τα αλογα αυτα τα δικο μου??

να του πω για αλογα στο προγραμμα η ροπη??τι ειναι καλυτερο?μιας και το σασμαν μου φτανει στο οριο στα 50 κιλα?,απο οτι διαβαζω!dsg

και να παω για τραπεζι διαγραμμα ετσι?

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

CJ φιρι φιρι το πας να σε βαλουν στοχο ετσι;; Παντως ξερεις απο που το πηραν αυτο το Leon ε;; ;)

Για καποιο λογο δεν παει καλα, συμφωνα με αυτα που εχει δηλωμενα, αυτο το αυτοκινητο.. Και καποιος αλλος με 14αρακι τον ειχε απο κοντα οταν τα πατησαν.... :whistling:

Bill αυτός με το 14αρακι τα παραλεει.. Με την καμία δεν κάθεται δίπλα σε cupra.. Το συγκεκριμένο πάει καλά μην τα γκρεμιζουμε όλα.

Το cupra καλά πάει. Μην το βλέπεις εδώ μέσα που το πατάει όλο δεύτερες τρίτες...

Όλο το λάστιχο κάτω το αφήνει.

Με την καμία 14αρακι δεν πάει έτσι....

cjgerorgio τι κανεις με κανα γτι 5 στα ιδια αλογα με εσενα??πως το φανταζεσαι?0-400???

την σκαστρα απο σ3 οπου εβαλες γιατι την προτιμησες?ειναι καλυτερη απτου γτι 5?

αναρωτιεμαι αν θα βγαλει τα αλογα αυτα τα δικο μου??

να του πω για αλογα στο προγραμμα η ροπη??τι ειναι καλυτερο?μιας και το σασμαν μου φτανει στο οριο στα 50 κιλα?,απο οτι διαβαζω!dsg

και να παω για τραπεζι διαγραμμα ετσι?

Σε αυτα τα αμαξια το ξεκίνημα είναι λίγο δύσκολο. Πολύ ροπι και κίνηση στους μπροστινους τροχούς.. Παίζει ένα αμάξι με 100 άλογα ποιο λίγα ι καλό οδηγό να κάνει καλύτερο ξεκίνημα.

Το καλύτερo είναι quattro +dsg εκεί κανείς χρόνους.

Με ένα golf gti θα φύγουμε μαζί εφόσον ξεκινούν σωστά τα αμαξια. Στο 0-400 πιστεύω είναι μαζί αλλά στο 0-1000 μετά παίζει ρόλο η αεροδυναμικη που το CC τα πάει καλά εκεί σε σχέση με ένα golf...

Link to comment
Share on other sites

δεν μου ειπες με τη σκαστρα...τα αυτοκινητα καταλαβα κοπιες αντε λογω βαρους καποιο να ειναι ποιο μπροστα...ειναι μηπως ποιο δυνατο το ελατηριο του σ3?η εχουμε ιδια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.