Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

cjgeorgio... που παει ρε φιλε με 140 ατμοσφαιρικα σε καροτσα εξωγιηνου σιβικ?? :p

Πάλι καλά που το συγκεκριμένο αμάξι ήταν μαμα και δεν είχε καμία εξάτμιση να νομιζη ότι έχει 800 άλογα όπως οι περισσότεροι με Japan cars .

Το σεβαστικε το CC... Ενώ οι κομπλεξικοί ιάπωνες ξέρετε τι θα έκαναν..

Ντροπή σου......από εκκλησία....ιαπωνική κιόλας; Αίσχος.....τς τς τς....

Όσος υπάρχουν και αυτα στους δρόμους.. Σε λίγο καιρό δεν θα βλέπεις ιαπωνικό αμάξι και καλά γρήγορο στους Ελληνικούς δρόμους.

Σχεδόν οι περισσότεροι σκέφτονται να το γυρίσουν σε γερμανικό..

Νόμιζα θα έλεγες "στα 274 τον πήρα τηλέφωνο και λέω αργεις;;;"

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Και 95άρα...;)

Link to comment
Share on other sites

Βιάζομαι να πάω στο μαγαζί και κλασικά όλοι στην αριστερή λωρίδα να τους περνάω όλους από δεξιά :diablo:

Μπροστά μου ένα μαύρο toyota corrola με μαύρα φιμέ τζάμια και TRD αυτοκόλλητο στο παπρίζ χαλαρά χαλαρά τον περνάω και αυτόν.. Ελα ντε όμως μετά με κολλάει..

Που πας ρε καραμίτρο λέω... Πάτησα λίγο γκάζι κατάλαβε τι παίζει και μετά κότα ξανά..... :crazy:

ΜΑΓΚΙΕΣ ΑΛΛΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

χαχα τον ξερω... Εχω την εντυπωση οτι ειναι υπερκυβισμενο στα 1800 με καμια 140αρια και βαλε αλογα....

Ασχετο, Κυριακη βολευει για καμια συναντηση ρε; Θα 'χεις τιποτα καλο; :p (Ετσι εμαθα.... )

Link to comment
Share on other sites

χαχα ....εγω απορω που τους βρισκεται...και που τα κανετε αυτα που δεν σας ξεφυτρωνουν απτο πουθενα τα στρουμφακια...εδω εχω βαρεθει να βλεπω στρουμφ...λες και εχουμε πανδημια.....εχουν κρυφτει ολα τα καλα δεν ανοιγει κανενας πια.....

Link to comment
Share on other sites

χαχα τον ξερω... Εχω την εντυπωση οτι ειναι υπερκυβισμενο στα 1800 με καμια 140αρια και βαλε αλογα....

Ασχετο, Κυριακη βολευει για καμια συναντηση ρε; Θα 'χεις τιποτα καλο; :p (Ετσι εμαθα.... )

Καλά έμαθες..Έχω καλά κομμάτια...Και εγώ για υπερκυβισμένο το έκοψα.

χαχα ....εγω απορω που τους βρισκεται...και που τα κανετε αυτα που δεν σας ξεφυτρωνουν απτο πουθενα τα στρουμφακια...εδω εχω βαρεθει να βλεπω στρουμφ...λες και εχουμε πανδημια.....εχουν κρυφτει ολα τα καλα δεν ανοιγει κανενας πια.....

Μετά το άνοιγμα πέρασα μπροστά από τα στρουμφάκια (ΕΑΚ) με κάποια χλμ παραπάνω αλλά γράφαν άλλον εκείνη την στιγμή και δεν με δώσαν σημασία... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

χαχα ....εγω απορω που τους βρισκεται...και που τα κανετε αυτα που δεν σας ξεφυτρωνουν απτο πουθενα τα στρουμφακια...εδω εχω βαρεθει να βλεπω στρουμφ...λες και εχουμε πανδημια.....εχουν κρυφτει ολα τα καλα δεν ανοιγει κανενας πια.....

τα ΄΄καλα΄΄ειναι παρκαρισμενα στο γκαραζ με κατατεθειμένες πινακιδες η δεν θα εχουν καυσιμα στο ντεποζιτο!μεινατε μονοι σας στους δρομους πλεον....χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

τα ΄΄καλα΄΄ειναι παρκαρισμενα στο γκαραζ με κατατεθειμένες πινακιδες η δεν θα εχουν καυσιμα στο ντεποζιτο!μεινατε μονοι σας στους δρομους πλεον....χαχαχαχα

Μετά της 11 που δεν έχει ούτε ψυχή έξω (λόγο κρίσης) βγαίνω έξω στους δρόμους και είμαι μόνος.. :sorry:

Αρχοντας :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Μετά της 11 που δεν έχει ούτε ψυχή έξω (λόγο κρίσης) βγαίνω έξω στους δρόμους και είμαι μόνος.. :sorry:

Αρχοντας :crazy:

εσενα με τον Λευτερη ικανους σας εχω βραδιατικα να ψαχνει ο ενας τον αλλον στην Εγνατια για να παιζετε μεταξυ σας!!! :roadrage: :roadrage: :roadrage:

παντως βρε παιδια με τους Hondaκιδες τι διαολο γινετε?ψοφανε για βαβουρα!η κοβει το ματι τους τον γκαζιαρη η εχουν αποθημενα με τα VW η δεν μασανε καθολου!

Link to comment
Share on other sites

εσενα με τον Λευτερη ικανους σας εχω βραδιατικα να ψαχνει ο ενας τον αλλον στην Εγνατια για να παιζετε μεταξυ σας!!! :roadrage: :roadrage: :roadrage:

παντως βρε παιδια με τους Hondaκιδες τι διαολο γινετε?ψοφανε για βαβουρα!η κοβει το ματι τους τον γκαζιαρη η εχουν αποθημενα με τα VW η δεν μασανε καθολου!

Η hondakides μηνανε στην εποχή του 1989 με το 1.6 vti με 150ps.

Το ότι έχουμε 2012=εξέλιξη=τεχνολογία δεν το κατάλαβαν ακόμα.

Άμα καθησεις να μιλήσεις με έναν κολιμενο θα μαλωσεις ότι αμάξι και αν εχεις.

Τώρα αρκετοί ποιανονται από τα αρχ..δεια ενός Nissan GTR που εκπρόσωπη όλοι την ασία και συνεχίζουν να κοκορευονται.

Εδώ παντός δεν έχει πλέον γρήγορο ιαπωνικό αμάξι να κυκλοφορεί.

Link to comment
Share on other sites

Και το GT-R μπορεί να είναι ενα αμάξι κορυφαίων επιδόσεων αλλά θα είναι πάντα ένα nissan όπως και το supra θα είναι πάντα ένα toyota!

Link to comment
Share on other sites

αποστολη οταν βαλεις τα νιτρα και τις μεθανολες μαζι με το κο4 σεταπ τοτε εσυ θα ψαχνεις να βρεις κανα γρηγορο...χαχαχα και μαλλον εχει πεσει κριση παντου ακομη και στις βολτες...

Link to comment
Share on other sites

Και το GT-R μπορεί να είναι ενα αμάξι κορυφαίων επιδόσεων αλλά θα είναι πάντα ένα nissan όπως και το supra θα είναι πάντα ένα toyota!

Ναι αλλά δυνατά αμαξια...

Το θέμα είναι ότι δεν έχουν γρήγορα αμαξια καθημερινής χρήσεις που μπορεί να τα αγοράσει ο μέσος άνθρωπος..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω..."κορυφαίων επιδόσεων"!!

Να πατάς γκάζι και να φεύγει...να στρίβεις με τα όσα και να μπαίνει τρένο...

Όμως ποτέ δεν θα σου δώσει την αίσθηση των ferrari,lambo και ούτε καθεξής.

Αυτά διαβάζω απο κορυφαίους testers...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω..."κορυφαίων επιδόσεων"!!

Να πατάς γκάζι και να φεύγει...να στρίβεις με τα όσα και να μπαίνει τρένο...

Όμως ποτέ δεν θα σου δώσει την αίσθηση των ferrari,lambo και ούτε καθεξής.

Αυτά διαβάζω απο κορυφαίους testers...

http://www.youtube.com/watch?v=rR3tpYnF0t4&feature=g-user-u

Το βίντεο που κάνει όλους τους Ιαπωνοfans να χαμογελάνε..

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει κρίμα είναι,δείξτε λίγο έλεος,άφηστε τους λίγο να χαρούν,ένα GTR τους έχει μείνει να χαμογελάνε,μην τους περασουμε και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Eντάξει κρίμα είναι,δείξτε λίγο έλεος,άφηστε τους λίγο να χαρούν,ένα GTR τους έχει μείνει να χαμογελάνε,μην τους περασουμε και αυτό.

Αμα το Gallardo ήταν DSG μπορεί τα πράματα να ήταν διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autoblog....r-ams-alpha-12/http://www.autoblog....r-ams-alpha-12/παντως μονο μια φορα εκανε καλη εκιννηση η λαμπορκινι και ηταν παρεα γιατι ολες τις αλλες φορες το skyline εφευγε και ανοιγε με κολωνα σε καθες σχεση ιδιως ψηλα δεν υπηρχε σχεση...

..http://www.undergrou...rghini-gallardo ΕΔΩ ΤΙ φοραει η gallardo.....gam/@ta

και εδω βινετο να κερδιζει η gallardo τα ιδια αυτοκινητα των ιδιων οικων...η underground racing ειχε παρει παρτουζα την ams με δυο τοτε λαμπορκινι το σκυλινε.....http://www.autoblog....pha-omega-gt-r/

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

405 klm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ayto αν ειχε φτερα ειχε πεταξει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.