Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

σημερα με porshe carrera s κοπιες 2-3 δεν ανοιγε να φυγει καθολου μα καθολου....ποσα βγαινει αυτη?στα τρικαλα αγναντερο για αθηνα ....στροφες βεβαια ηταν αλλου 22αρες ζαντες μαυρες με νικελ πατουρα ολη μαυρο αυτο!!! ....με ξεσκισε στις στοφες...αλλα ειναι και μια λωριδα αμαξι.....τσαντιστηκε που στην ευθεια δεν μου εφυγε.....

Αναλογα ποια ηταν. Αν ηταν η "997" εχει περιπου 355ps.

Link to comment
Share on other sites

2α-3η πατήσατε??

Δε το λες και κόντρα. Πιο ψηλά δε θα πιανόταν αυτό. Πάνε πολύ καλά στα πολλά χαω.

Όσο για τα γιαπωνέζικα ας πω και γω κάτι που έγινε πριν 2-3 βδομάδες. Είμαι με το έτερον ήμισι που δε συμπαθεί καθόλου τις κόντρες Θεσσαλονίκη και βγαίνουμε προς την εθνική προς Κατερίνη. Στην έξοδο της πόλης είμαι μαζί με πολύ θορυβώδες s2000 (επίσης συνοδευόταν το παλικάρι) ο οποίος ήταν προκλητικός. Στο τελευταίο φανάρι πριν βγούμε εθνική(στη λαχαναγορά) έχει κολλήσει πισω μου και μαρσάρει. Γυρνάω και της λέω "δε θα φωνάξεις, δε φταίω εγώ" και έφαγε μια πίκρα το s2000 μέχρι τα 230 που ήταν όλη δική του! Μετά έκοψα και πήγαινα με 140 αλλά αυτός πήγαινε με 100 και δεν μπορεσα να μιλήσω μαζί του. 8)

Link to comment
Share on other sites

2α-3η πατήσατε??

Δε το λες και κόντρα. Πιο ψηλά δε θα πιανόταν αυτό. Πάνε πολύ καλά στα πολλά χαω.

Όσο για τα γιαπωνέζικα ας πω και γω κάτι που έγινε πριν 2-3 βδομάδες. Είμαι με το έτερον ήμισι που δε συμπαθεί καθόλου τις κόντρες Θεσσαλονίκη και βγαίνουμε προς την εθνική προς Κατερίνη. Στην έξοδο της πόλης είμαι μαζί με πολύ θορυβώδες s2000 (επίσης συνοδευόταν το παλικάρι) ο οποίος ήταν προκλητικός. Στο τελευταίο φανάρι πριν βγούμε εθνική(στη λαχαναγορά) έχει κολλήσει πισω μου και μαρσάρει. Γυρνάω και της λέω "δε θα φωνάξεις, δε φταίω εγώ" και έφαγε μια πίκρα το s2000 μέχρι τα 230 που ήταν όλη δική του! Μετά έκοψα και πήγαινα με 140 αλλά αυτός πήγαινε με 100 και δεν μπορεσα να μιλήσω μαζί του. 8)

Στέφανος... Σε είχα για ήσυχο παλικάρι...;)

Link to comment
Share on other sites

"δεν θα φωναξεις...δεν φταίω εγω..."

Κορυφή!!

Όλοι τα έχουμε ζήσει αυτα χαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κλαίω!!! χαχαχα

Ευτυχώς αυτή την περιοδος είμαι μόνος σαν την καλαμιά στον κάμπο και δεν εχω τέτοια

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα ποια ηταν. Αν ηταν η "997" εχει περιπου 355ps.

2α-3η πατήσατε??

Δε το λες και κόντρα. Πιο ψηλά δε θα πιανόταν αυτό. Πάνε πολύ καλά στα πολλά χαω.

Όσο για τα γιαπωνέζικα ας πω και γω κάτι που έγινε πριν 2-3 βδομάδες. Είμαι με το έτερον ήμισι που δε συμπαθεί καθόλου τις κόντρες Θεσσαλονίκη και βγαίνουμε προς την εθνική προς Κατερίνη. Στην έξοδο της πόλης είμαι μαζί με πολύ θορυβώδες s2000 (επίσης συνοδευόταν το παλικάρι) ο οποίος ήταν προκλητικός. Στο τελευταίο φανάρι πριν βγούμε εθνική(στη λαχαναγορά) έχει κολλήσει πισω μου και μαρσάρει. Γυρνάω και της λέω "δε θα φωνάξεις, δε φταίω εγώ" και έφαγε μια πίκρα το s2000 μέχρι τα 230 που ήταν όλη δική του! Μετά έκοψα και πήγαινα με 140 αλλά αυτός πήγαινε με 100 και δεν μπορεσα να μιλήσω μαζί του. 8)

nai bre δεν ηταν κοντρα απλα ανοιγματα....εχετε παει αγναντερο τρικαλων...σιγα το δρομο...δεν εχει κιολας...!!!!

απλα ανοιξαμε παρεα μετα απο φαναρι και απο 40 κλμ ημουν κολλημενος απο πισω..μετα απο ψαξιμο ειδα οτι προκειται για την 911 οπου εκει βγαινει 350 αλογα και αυτη.επομενως καλα ειμασταν..ποιο ψηλα μπορει να με ειχε κερασει λιπτον δεν λεω.απλα οσα ειδα μια δευτερα και μια τριτη ειμασταν μαζι ,μετα αυτος μπηκε στις στροφες με οδηγηση χωρις αυριο ενω εγω πλακωθηκα στα φρενα.....εκει φαινεται η διαφορα μιας πορσε...ειναι τρενο παντου...ο χιουνουλης απλα ειδε τα μεγαλυτερα αδερφια του και ειπε μια καλησπερα.....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε quick το νου σου σε αυτο το δρομο γιατι την πεφτουν πολυ συχνα στρουμφακια και δεν χαριζουν!!!ειμαι απο καρδιτσα και ξερω τι σου λεω,οποτε περασεις κερναω καφε,κερνας συμβουλες για το μικρο,σε σχεση με το δικο σου,tsi v με τα σχεδον 200 αλογακια!σου στελνω πμ το τηλ μου.το αμαξι σου τα σπαει!εχει φιλος μου rocco r μαμα και στο δρομο για λιμνη πλαστηρα καναμε πολυ ωραια αναβαση,ειμαι περιεργος να δω πως θα παει και το δικο σου!

Link to comment
Share on other sites

Με την ''κλίκ'' μεγάλη πίεση ή χαλαρά;

Έψαξα διακριτικά με το χέρι μου στην πόρτα του οδηγού το κοντρολεράκι και πάτησα το μαγικό κουμπί. :p

Είχε προηγηθεί "ανεπίσιμο" πάτημα πριν βγούμε απο την πόλη όμως με τη μικρή πίεση και πάλι δε με είχε!

Στέφανος... Σε είχα για ήσυχο παλικάρι... ;)

Γενικά είμαι, αλλά ήταν από τις περιπτώσεις που απλά δε γίνεται να πεις πάω πάσο!

Edited by stef80
Link to comment
Share on other sites

Σημερα και εγω ενω ημουνα σε κινηση απο τον αντιθετο μου δρομο ηρθε ενα civic πριν του 95 μοντελο αν δεν κανω λαθος, στραβωκοιταξε μαρσαρε ακριβως διπλα μου περνωντας και την εκανε με πολυ υφος, τι στο διαλο προβλημα εχουνε δν μπορω να κτλβω..αλλα θα τον ξετρυπισω πουθενα στον δρομο.. οσο φαω και οσο φαει..δεν θα του χαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε παιδιά τι πάθατε όλοι με τους Ιάπωνες? Χαλαρώστε λίγο μην τα παραλέτε...

Σοβαρά τώρα σε chat μέσα με έχουν πρείξει τα παπαρια στον δρόμο έξω ακόμα δεν έχω πετύχει κανένα να μου την πει παρά μόνο το καλοκαίρι ένα S2000 Θεσσαλονίκη με κάτι πιτσιρίκια αλλά στην τελική τον ήπιε... 8)

Σοβαρά όποιον θα βλέπω στο facebook να λέει honda civic γαμαει και τέτοια θα του κάνω την χωή κόλαση,,,

Εντοπισα έναν τώρα.... Το πάρτυ αρχινάει............... :crazy:

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε..κολλητικο ειναι ..τους τσιγκλισες και τους εχει πιασει μουρλια..δεν ξερω..αλλα να ξερεις μαζι με τα χλωρα καιγονται και τα ξερα.. υπαρχουνε και καλα παλικαρια Hondαιοι με σωστα αμαξια δυνατα και με επειχηρηματα που παραδεχονται οτι οι περισοτεροι τους ειναι κομπλεξικοι..

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε..κολλητικο ειναι ..τους τσιγκλισες και τους εχει πιασει μουρλια..δεν ξερω..αλλα να ξερεις μαζι με τα χλωρα καιγονται και τα ξερα.. υπαρχουνε και καλα παλικαρια Hondαιοι με σωστα αμαξια δυνατα και με επειχηρηματα που παραδεχονται οτι οι περισοτεροι τους ειναι κομπλεξικοι..

Εχθές που βγήκα για καφέ με κάτι παιδιά ο ένας έχει Honda civic.Το παιδί μάλωσε μέσα στο forum με τα παιδιά που μάλωσα και εγώ γιατί του την λέγαν που δεν άλλαζε μοτέρ στο αμάξι.Το παιδί ικανοποιημένος είναι από το αμάξι του μια χαρά περιποιημένο το έχει. Που θέλω να καταλήξω ότι δεν παίζει ρόλο που έχω Γερμανικό αμάξι. Είναι βλάκες τέλος ξύνετε το κολαράκι τους για να την λένε σε όλους. Να φανταστείτε ο ένας από τα παιδιά είναι γύφτος και τον έχουν φίλο..Που καταλήξαμε...........

Link to comment
Share on other sites

Φιλε quick το νου σου σε αυτο το δρομο γιατι την πεφτουν πολυ συχνα στρουμφακια και δεν χαριζουν!!!ειμαι απο καρδιτσα και ξερω τι σου λεω,οποτε περασεις κερναω καφε,κερνας συμβουλες για το μικρο,σε σχεση με το δικο σου,tsi v με τα σχεδον 200 αλογακια!σου στελνω πμ το τηλ μου.το αμαξι σου τα σπαει!εχει φιλος μου rocco r μαμα και στο δρομο για λιμνη πλαστηρα καναμε πολυ ωραια αναβαση,ειμαι περιεργος να δω πως θα παει και το δικο σου!

θα σε παρω,αυριο γυριζω σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε..κολλητικο ειναι ..τους τσιγκλισες και τους εχει πιασει μουρλια..δεν ξερω..αλλα να ξερεις μαζι με τα χλωρα καιγονται και τα ξερα.. υπαρχουνε και καλα παλικαρια Hondαιοι με σωστα αμαξια δυνατα και με επειχηρηματα που παραδεχονται οτι οι περισοτεροι τους ειναι κομπλεξικοι..

Το θεμα ειναι ποσοι απο αυτους ειναι ξηγημενοι......μη ξεχνας οτι και απο τη δικια μας Vagitiki πλευρα δεν ειναι ολα ροδινα αλλα υπαρχουν και οι κομπλεξαρες ;) !!

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποσοι απο αυτους ειναι ξηγημενοι......μη ξεχνας οτι και απο τη δικια μας Vagitiki πλευρα δεν ειναι ολα ροδινα αλλα υπαρχουν και οι κομπλεξαρες ;) !!

Παντού υπάρχουν άτομα με καμένες ασφάλειες στον εγκέφαλο..

Link to comment
Share on other sites

επιστροφη bmw 740 εφαγε λιπτον στα 280.....νομιζε οτι ειχε τουλαχιστον τελικες....αλλα ουτε εκει.....απλα σταματησα στη μια καροτσα διαφορα υπερ μου λογω δρομου,εκκλησια το ξερω απλα οδηγουσε πιτσιρικας και νομιζε οτι με ειχε...πλεον και να θελεις να πας ηρεμα καποιος θα βρεθει να σου κολλησει....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποσοι απο αυτους ειναι ξηγημενοι......μη ξεχνας οτι και απο τη δικια μας Vagitiki πλευρα δεν ειναι ολα ροδινα αλλα υπαρχουν και οι κομπλεξαρες ;) !!

Κοιτα Βαγκιτες εχω γνωρισει αρκετους και λογικο να μου πεις..αλλα στους 5 Hondaκιδες οι 3 μην πω οι 4 ειναι οτι να ναι ειρωνια κτλπ κτλπ.. Ο ενας που ξερω μετραει..και σε γνωσεις και σε αλογα.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Πατημα με civiv το καινουριο typeS..Αρκετα μπροστα εγω...

Σαξο ξυλωμενο με τρυπες στον προφυλακτηρα και και και (ΜΑΜΑ ΕΙΠΕ) 0-400... 2 αμαξια πισω εγω.

Σιροκο 160ρι + εισαγωγη μονο ειπε... 2ες ρολλ μεχρι 5ες 700 μετρα περιπου... 3 αυτοκινητα μπροστα αυτος. :/

Kolt Ραλλιαρτ ρολλ 2ες κ 60 μεχρι 5ες τερμα 2 αμαξια εγω μπροστα!

Γκολφ 160ρι φιλτρο μονο 0-1000... 2 κενα μπροστα εγω...

Εδω δν χωρανε κοντρομαθηματικα... :D

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Πατημα με civiv το καινουριο typeS..Αρκετα μπροστα εγω...

Σαξο ξυλωμενο με τρυπες στον προφυλακτηρα και και και (ΜΑΜΑ ΕΙΠΕ) 0-400... 2 αμαξια πισω εγω.

Σιροκο 160ρι + εισαγωγη μονο ειπε... 2ες ρολλ μεχρι 5ες 700 μετρα περιπου... 3 αυτοκινητα μπροστα αυτος. :/

Kolt Ραλλιαρτ ρολλ 2ες κ 60 μεχρι 5ες τερμα 2 αμαξια εγω μπροστα!

Γκολφ 160ρι φιλτρο μονο 0-1000... 2 κενα μπροστα εγω...

Εδω δν χωρανε κοντρομαθηματικα... :D

1) Λογικο το πατημα με το typeS

2) Ενας ιδιοκτητhς saxoralloy μπορει ανετα να σε παραμυθιασει,οποτε δε σχολιαζω πατηματα τους

3) Στο πατημα με το rocco κατι δε μου παει καλα :db: Μονο εισαγωγη??? Ο νοων νοειτο :whistling:

4) Αρκετα καλα εκατσες με το coltaki(εως πολυ καλα θα ελεγα) οπως επισης κ με το golf :goodjob:

Συνεχισε τα πατηματα σου boy..Παει μπαλα το golfaki :thumbsu::roadrage:

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να μετονομαστεί το τοπικ σε:Ποιους κέρασαν λίπτον οι cjgeorgio and quicksilver!!!

:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κάτσε να μην ήταν τα καύσημα τόσο ακριβά το τόπικ γεμάτο θα ήταν από πολλές κόντρες και πατήματα... Οχι μόνο στο δικό μας αλλά και σε όλα τα Club.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να μετονομαστεί το τοπικ σε:Ποιους κέρασαν λίπτον οι cjgeorgio and quicksilver!!!

:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

xaxaxaxaxaxa αφού δεν τα γράφουμε,,,,όλοι τρέχουν αλλά δεν τα λένε!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.