Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Με πατάς και σε ταχύτητα και σε κινητό αλλά σε κατανάλωση μου κάνεις αέρα... :ike:

Θυμήσου...960χλμ αυτονομία χωρίς cc και με ανοίγματα :p

Με 60άρι ντεπόζιτο :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Με πατάς και σε ταχύτητα και σε κινητό αλλά σε κατανάλωση μου κάνεις αέρα... :ike:

Θυμήσου...960χλμ αυτονομία χωρίς cc και με ανοίγματα :p

Με 60άρι ντεπόζιτο :spiteful:

:hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper:

Θέλω και γώ..............

Link to comment
Share on other sites

Χτες εγινε ενα φιλικο πατηματακι με megane rs f1 φπε απο 0-400, ktek, milltek κλπ. περιπου 300αλογα με το golf μου 260-265 αλογα, 2ες 60 μεχρι τα 200 περιπου χλμ.

Το golf 1,5-2 αμαξια πισω. Η διαφορα εγινε στο πατημα 2ας οπου το megane πεταχτηκε λογω μπλοκε και εκει κλειδωσε με ταση ψηλα να μεζευει το golf. Στο μελλον μπορει να παμε περισσοτερα χλμ.

Πολυ καλη προσφυση το megane δεν σπινιαρει καθολου. Απο σταση θα ηταν ακομη πιο δυσκολα.

Οπως και να χει ομορφο το επετειακο megane brembo 4pot, μπλε χρωμα, μαυρες ζαντες

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Αν λες ενα γνωστο στα στεκια της θεσσ/νικης μπορω να πω οτι εκατσες ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλα..

Τωρα οχι για να σε κοντραρω... απλα θα ρωτησω.. Μηπως αυτος ηταν με ατομα μεσα κ η αποσταση ηταν λιγουλακι(3-4++ αυτοκινητα) μεγαλυτερη? Αν οχι λεω αλλο πατημα...

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Αν λες ενα γνωστο στα στεκια της θεσσ/νικης μπορω να πω οτι εκατσες ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλα..

Τωρα οχι για να σε κοντραρω... απλα θα ρωτησω.. Μηπως αυτος ηταν με ατομα μεσα κ η αποσταση ηταν λιγουλακι(3-4++ αυτοκινητα) μεγαλυτερη? Αν οχι λεω αλλο πατημα...

Δεν ξερω για πιο λες εσυ.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Εγιναν 2 πατηματα

Στο πρωτο πατημα εφυγε νωριτερα στις κορνες και μετα εχασε αλλαγη. Στο δευτερο πατημα ηταν 1,5 -2 αμαξια.

Εγω ειμαι 130κιλα και αυτος 70+ ατομο για να ειμαστε στα ιδια.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντός σήμερα με πέρασε ένα cc καθος πήγαινα θεσσαλονίκη. Φορτομενος εγώ 5 άτομα αποσκευές φουλαρισμενος..

Of the record: οδηγούσα Honda jazz...:p

Link to comment
Share on other sites

Πατηματακι πριν κανα 2ωρο περιπου με Ιντεγκρα 192 αλογα μου ειπε το παιδι με φιλτρο και βγαλμενο καταλυτη (Golf Gt το δικο μου).. 3 κενα γεματα μπροστα το Honda. Δεν με χαλασε.. :p

Link to comment
Share on other sites

Πατηματακι πριν κανα 2ωρο περιπου με Ιντεγκρα 192 αλογα μου ειπε το παιδι με φιλτρο και βγαλμενο καταλυτη (Golf Gt το δικο μου).. 3 κενα γεματα μπροστα το Honda. Δεν με χαλασε.. :p

Αναμενόμενο πιστεύω :p

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

11 η ωρα Alpha σημερα.. Για σας τους κοντρακηδες το λεω....

CJ κριμα μονο Αθηνα περιλαμβανει το μενου...χαχα

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου, η εκπομπή βάζει στο επίκεντρο τον Έλληνα οδηγό και κάνει Αυτοψία στους ελληνικούς δρόμους αποκαλύπτοντας όλα τα περίεργα που συμβαίνουν σε αυτούς.

Οδηγοί που δε δείχνουν καμία ευαισθησία, επικίνδυνοι οδηγοί, νυχτερινές κόντρες, παραβάσεις, μπλόκα, κλήσεις. Πώς οδηγούν οι άντρες; Σε τι διαφέρουν οι γυναίκες οδηγοί; Πώς συμπεριφέρονται πίσω από το τιμόνι οι ηλικιωμένοι; Ποια είναι η αλήθεια για τις κάμερες, σε ποια σημεία καταγράφουν τους οδηγούς και πότε η Τροχαία δεν κόβει κλήσεις; Πώς και γιατί «τυφλώθηκε» το Κέντρο της Τροχαίας; Στην κάμερα της εκπομπής και τον Αντώνη Σρόιτερ μιλούν Διοικητές της Τροχαίας, ο Διευθυντής Τροχαίας Αττικής καθώς και ο υπεύθυνος της Τροχαίας στην Αττική Οδό.

Επίσης, δείτε το πιο γρήγορο αυτοκίνητο στην Ελλάδα. Τι λένε γνωστοί οδηγοί αγωνιστικών αυτοκινήτων αλλά και γυναίκες που αγαπούν την ταχύτητα; Ο Τάκης Πουρναράκης μιλάει για τις καλές και τις κακές συνήθειες του Έλληνα οδηγού, ενώ η Μαρία Ηλιάκη μοιράζεται την εμπειρία της ως νέα οδηγός και δοκιμάζει να οδηγήσει ένα αγωνιστικό αυτοκίνητο

http://www.alphatv.gr/Microsites/Autopsia/Home.aspx

Την Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου, η εκπομπή βάζει στο επίκεντρο τον Έλληνα οδηγό και κάνει Αυτοψία στους ελληνικούς δρόμους αποκαλύπτοντας όλα τα περίεργα που συμβαίνουν σε αυτούς.

Οδηγοί που δε δείχνουν καμία ευαισθηΕπίσης, δείτε το πιο γρήγορο αυτοκίνητο στην Ελλάδα. Τι λένε γνωστοί οδηγοί αγωνιστικών αυτοκινήτων αλλά και γυναίκες που αγαπούν την ταχύτητα; Ο Τάκης Πουρναράκης μιλάει για τις καλές και τις κακές συνήθειες του Έλληνα οδηγού, ενώ η Μαρία Ηλιάκη μοιράζεται την εμπειρία της ως νέα οδηγός και δοκιμάζει να οδηγήσει ένα αγωνιστικό αυτοκίνητοσία, επικίνδυνοι οδηγοί, νυχτερινές κόντρες, παραβάσεις, μπλόκα, κλήσεις. Πώς οδηγούν οι άντρες; Σε τι διαφέρουν οι γυναίκες οδηγοί; Πώς συμπεριφέρονται πίσω από το τιμόνι οι ηλικιωμένοι; Ποια είναι η αλήθεια για τις κάμερες, σε ποια σημεία καταγράφουν τους οδηγούς και πότε η Τροχαία δεν κόβει κλήσεις; Πώς και γιατί «τυφλώθηκε» το Κέντρο της Τροχαίας; Στην κάμερα της εκπομπής και τον Αντώνη Σρόιτερ μιλούν Διοικητές της Τροχαίας, ο Διευθυντής Τροχαίας Αττικής καθώς και ο υπεύθυνος της Τροχαίας στην Αττική Οδό.

λολ

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κρατάω low profile.. Σοβαρά όμως όλοι alpha 11 αν και εγώ βλέπω από τώρα το παμε πακέτο..:)

Λένε θα δείξει το γρηγορότερο αμάξι στην Ελλάδα.. Ποιο είναι; θα δείξει κανένα GTR που τελικιαζει και μετά θα σκάσουν όλοι να λένεπιός είναι ο ποιο γρήγορος.πλάκα θα έχει..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κρατάω low profile.. Σοβαρά όμως όλοι alpha 11 αν και εγώ βλέπω από τώρα το παμε πακέτο..:)

Λένε θα δείξει το γρηγορότερο αμάξι στην Ελλάδα.. Ποιο είναι; θα δείξει κανένα GTR που τελικιαζει και μετά θα σκάσουν όλοι να λένεπιός είναι ο ποιο γρήγορος.πλάκα θα έχει..

11 η ωρα Alpha σημερα.. Για σας τους κοντρακηδες το λεω....

CJ κριμα μονο Αθηνα περιλαμβανει το μενου...χαχα

Χαχαχα.....

Link to comment
Share on other sites

βρε γιωργο cj για γραψε τι πιεση δουλευεις εσυ γιατι το φιλαρακι μου θα με τρελανει με την πιεση....εγω τελικα 1.6 ο αλλος 1.94...θα μου ανεβει η πιεση χαχαχ....

Link to comment
Share on other sites

Στην εκπομπη το περισοτερο που εχουνε δει λεει ειναι 255 χιλ Αττικη οδο..Lol.. δλδ το Μ6 που ειχε 300αρισει με καταγραφη απο γνωστο περιοδικο τοτε τους ξεφυγε?

edit μολις το δειξε..

Edited by GIANNIS_KAN
Link to comment
Share on other sites

οπως λεει οι καμερες ειναι για παρακολουθηση κυκλοφοριας και ο νομος απαγορευει την χρηση των καμερων για επιβολη προστιμων εκτος και εαν ειναι φωτογραφικα ρανταρ...τα οποια δεν εχουν και φιλμ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.