Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

εχθες λευκή alfa romeo 159 Tbi (όμορφη) παω χαλαρά με περνάει μετά τον φτάνω κάνω να τον περάσω σιγά με καμία 100 το πατάει

στα 120 το παταω με τετάρτη τσουφ παρτα.... μικρό κόντρες κάνουμε τώρα λόγο κρίσεις...

Τι αυτοκίνητο έχεις;;

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa τον καταλαβαινω απολυτα...αφου δεν βρισκει...τι να κανει...

Τι αυτοκίνητο έχεις;;

αυτο εδω ....http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46819

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη εκτός του ότι είστε απο τους πολύ λίγους που κάνετε ανοίγματα και τα γράφετε...έχετε και μεγάλη υπογραφή...δεν ξέρω αν το παρατήρησες?

Πριν λίγο καιρό η υπογραφή του cj ήταν δίπλα στον ψευδώνυμο και όταν πόσταρε αυτόματα η σελίδα γινόταν τριπλάσια μέχρι να σταματήσει η υπογραφή του :frantics:

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται αυτο βρε αφου εχει οριο στις 5 γραμμες και ειμαι νομιμος αφου αν το υπερβεις δεν στην αλλαζει την υπογραφη...τα ξερω...

τωρα τα ανοιγματα που κανουμε...δεν ξερω μιας και εχω να βρω καποιον πολυ καιρο τωρα....πριν 260ps ηταν πολλοι τωρα κανενας....εχει πεσει συρμα...λολ

kκαι εν ολιγοις ενα απο τα καλυτερα πασσατ στην ελλαδα..

] και ας ειναι και μαουνα...λολ Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Εκκλησίες κλέβεις :aggressive:

Χαβαλέ να γίνεται...... 8)

Τι αυτοκίνητο έχεις;;

Ένα Passat CC

xaxaxaxa τον καταλαβαινω απολυτα...αφου δεν βρισκει...τι να κανει...

αυτο εδω ....http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46819

Πριν βάλουμε την Κ04 είχε ποιο ενδιαφέρον... :crazy:

δεν γινεται αυτο βρε αφου εχει οριο στις 5 γραμμες και ειμαι νομιμος αφου αν το υπερβεις δεν στην αλλαζει την υπογραφη...τα ξερω...

τωρα τα ανοιγματα που κανουμε...δεν ξερω μιας και εχω να βρω καποιον πολυ καιρο τωρα....πριν 260ps ηταν πολλοι τωρα κανενας....εχει πεσει συρμα...λολ

kκαι εν ολιγοις ενα απο τα καλυτερα πασσατ στην ελλαδα..

] και ας ειναι και μαουνα...λολ

Passat CC.......................................

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη εκτός του ότι είστε απο τους πολύ λίγους που κάνετε ανοίγματα και τα γράφετε...έχετε και μεγάλη υπογραφή...δεν ξέρω αν το παρατήρησες?

Πριν λίγο καιρό η υπογραφή του cj ήταν δίπλα στον ψευδώνυμο και όταν πόσταρε αυτόματα η σελίδα γινόταν τριπλάσια μέχρι να σταματήσει η υπογραφή του :frantics:

Μου φαίνεται ποιο πολλά πρέπει να λέω στην υπογραφή μου αφού κάποιοι με ρωτάνε τι αμάξι έχω... 8)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ποιο πολλά πρέπει να λέω στην υπογραφή μου αφού κάποιοι με ρωτάνε τι αμάξι έχω... 8)

οχι ρε φιλος απο κινητο διαβαζω και δεν φαίνονται οι υπογραφες! Θα το έψαχνα μόνος αλλά μου την κάνει δύσκολη την ζωή η mobile έκδοση!

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε φιλος απο κινητο διαβαζω και δεν φαίνονται οι υπογραφες! Θα το έψαχνα μόνος αλλά μου την κάνει δύσκολη την ζωή η mobile έκδοση!

Πάρε smartphone για να κάνεις την ζωή σου ποιο άνετη... 8)

Link to comment
Share on other sites

Πάρε smartphone για να κάνεις την ζωή σου ποιο άνετη... 8)

Smartphone έχω ρε συ απλα χρησιμοποιώ την mobile έκδοση στο forum και δεν δείχνει τις υπογραφές! Αλλιώς θα είχα διπλασιάσει τον τζίρο της Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Mιάς που το cupra δεν είχε λάστιχα,μιάς που τα άλλαξε και στην 1 εβδομάδα μπήκε λακούβα και πάει.

Μιας που ήθελε Service.

Είχα να το οδηγησω 1 μήνα.

Ήρθε σπίτι του λέω,πάμε μια σκοτάδια?πάμε μου λέει.

Βγαίνουμε στην ευθεία και τσούπ ένα Mazda MX5 turbo.

Στριβουμε για να πάμε το κατέβα.

Αυτός με 25άρα τουρμπίνα,στο 0.6 γυρω στα 190 με 200 άλογα δήλωσε,ήταν με το λάπτοπ και ρυθμιζαν :D

Ανοίξαμε απο 3ες,χιλιόμετρα δεν θυμάμαι,μονο οτι είχα 5.500 στροφές,δλδ ήμουν εκτός 100%.

1.5-2 Αμάξια μπροστά το mx5.

Link to comment
Share on other sites

Που να σήκωνε και πίεση δλδ τι θα σας έκανε :p

Off Topic

Υ.γ:Βασίλη το βίντεο που ζητήσες το έχω ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες να ρωτησω κατι..τα γκολφ μκ2 ποσα αλογατα εβγαιναν?ο κατοχος μου δηλωσε καπου στα 150 κ μου προτεινε πατημα,,,

Link to comment
Share on other sites

ε πειραξτο και συ λίγο!!, απο τα 140 στα 210 θα πας με 95άρα

το εχω μπιμπελο ασε τωρα θα το βαλω προγραμμα αγγιζω 5ετια με υπηρετει πιστα κ δε το πιεζω
Link to comment
Share on other sites

Mercedes A150 υποστηριξε οτι απο σταση αναβαση μου ριχνει πρωτη δευτερα στο micra......

Μισο αμαξι μπροστα τα ταπεινα 65 αλογακια....

Μετα αρχιζε οπως ειναι φυσιολογικο το σουβλισμα.....

Link to comment
Share on other sites

Δρόμος με 2 λωρίδες κυκλοφωρίας ανά κάθε κατεύθινση και μπροστά μου ένα ασημί Audi TT 1.8 20VT με μια μπούκα εξάτμισης και πρόσθετα στους προφυλακτήρες. Κλασικά είναι αριστερά πάμε με 100. :lazy:

Συνιάλο εγώ και αναμαίνο το φλας για προσπέραση από πίσω, πατάει γκάζι 120-130 επιμένω εγώ μπας και κάνει δεξιά.

Αυτός πάει στην μέση του δρόμου ήμαστε στα 120-130..........

Ξανά εγώ συνιάλο με τα φώτα και τον πατάω και κόρνα μπας και ξυπνίση. :diablo:

πάει επιτέλους δεξιά και κλασσικά το έχει σφήνώσει το γκάζι στο πάτωμα..ΑΛΛΑ βλέπει μια μαούνα να τον περνάει σαν σταματιμένο από δίπλα :crazy: :crazy: :crazy:

off the record.

Πάντος αυτό που κάνουμε εδώ στην Ελλάδα να ήμαστε αριστερά στην εθνική με 120 ενώ μπορούμε να ήμαστε δεξιά να έρχεται ο άλλος από πίσω να σε περάσει με αναμένο φλας να σε κάνει συνιάλο να τον αναγκάζεις να πατήσει φρένο να πάει στην ίδια ταχύτητα μαζί σου και μετά να κάνεις στην άκρη και να αρχίσεις να το πατάς φαίνεται τι βλάκας είσαι εσύ και όλο σου το κολοσόι. 8)

Link to comment
Share on other sites

Δρόμος με 2 λωρίδες κυκλοφωρίας ανά κάθε κατεύθινση και μπροστά μου ένα ασημί Audi TT 1.8 20VT με μια μπούκα εξάτμισης και πρόσθετα στους προφυλακτήρες. Κλασικά είναι αριστερά πάμε με 100. :lazy:

Συνιάλο εγώ και αναμαίνο το φλας για προσπέραση από πίσω, πατάει γκάζι 120-130 επιμένω εγώ μπας και κάνει δεξιά.

Αυτός πάει στην μέση του δρόμου ήμαστε στα 120-130..........

Ξανά εγώ συνιάλο με τα φώτα και τον πατάω και κόρνα μπας και ξυπνίση. :diablo:

πάει επιτέλους δεξιά και κλασσικά το έχει σφήνώσει το γκάζι στο πάτωμα..ΑΛΛΑ βλέπει μια μαούνα να τον περνάει σαν σταματιμένο από δίπλα :crazy: :crazy: :crazy:

off the record.

Πάντος αυτό που κάνουμε εδώ στην Ελλάδα να ήμαστε αριστερά στην εθνική με 120 ενώ μπορούμε να ήμαστε δεξιά να έρχεται ο άλλος από πίσω να σε περάσει με αναμένο φλας να σε κάνει συνιάλο να τον αναγκάζεις να πατήσει φρένο να πάει στην ίδια ταχύτητα μαζί σου και μετά να κάνεις στην άκρη και να αρχίσεις να το πατάς φαίνεται τι βλάκας είσαι εσύ και όλο σου το κολοσόι. 8)

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕς ΑΠΟΔΙΚΝΙΕΙς ΠΟΣΟ ΒΛΑΚΑς ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙς ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑς ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ!......ΓΤ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 120-130 ΠΑς ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΜΕ 140.....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΜΑς ΟΥΤΕ ΓΙΑ 60 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.