Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕς ΑΠΟΔΙΚΝΙΕΙς ΠΟΣΟ ΒΛΑΚΑς ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙς ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑς ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ!......ΓΤ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 120-130 ΠΑς ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΜΕ 140.....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΜΑς ΟΥΤΕ ΓΙΑ 60 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....

Ναι μιρκοτσούτσουνε αν εσύ σε δρόμο με 2 λωρίδες κυκλοφωρίας δεν μπορείς να πας με το παρτάλι σου πάνω από 60 τότε πάνε πάνε δώστο για απόσυρση και πάρε κανένα ποδήλατο. Παρεξηγίθικες μήπως κομπλεξικέ? Είσαι ένα από αυτά τα άτομα που λένε ο νόμος λέει 120 θα πηγαίνω τόσο.. Να πας αλλά ο νόμος λέει αριστερά είναι για προσπεράσεις άρα δεν κάθεσε σαν το αγγούρι όλη την ώρα αριστερά. Εχουμε το κάθε ζώον που πέρνει δίπλωμα και δεν ξέρει καλά τον ΚΟΚ. Ημαστε η μόνη ευρωπαική χώρα που η αριστερή λωρίδα είναι πάντα γεμάτη και η δεξιά πάντα άδεια.. Ζώα...................

Και μπαίνει ένα άτομο στο θέμα που αφορά κόντρες και είναι σαν να την λέει σε όλους εδώ μέσα.

Μην ξαναμπείς σε αυτό το θέμα έξυπνε δεν μας νοιάζει να ακούσουμε τι έχεις να πεις για το αν είναι παράνομο η όχι.

Και τι στο διάολο θέλει το tuned και καλά αμάξι σου ας έπαιρνες κανένα Aygo.

Δεν κολάς πουθενά με αυτά που λες.

xristos/red tornado

Edited by Cj Georgio
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τους χαρακτηρισμούς ρε σεις μέρες που είναι. :aggressive:

Όλοι μα όλοι παρανομούμε όταν είμαστε στον δρόμο...ΟΛΟΙ!

Το θέμα είναι να μην θέτουμε σε κίνδυνο την ζωή των άλλων και την δική μας!

Σίγουρα δεν είναι σωστό να κάθεσαι στην αριστερή όπως επίσης και να πηγαίνεις πάνω απο τα όρια 8)

Btw cj ξέρω τι σου χρειάζεται αν θέλεις να κάνουν στην άκρη με την μια...

passat-cc-policja-1a00ae6ecc6ddf0fd38c225e8bd59feebe449f82.jpg

Μπλε και κόκκινο φωτάκι στην γρίλια και είσαι κομπλέ!!!

Είναι και γιορτές δεν θα σου πουν τπτ!! :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τους χαρακτηρισμούς ρε σεις μέρες που είναι. :aggressive:

Όλοι μα όλοι παρανομούμε όταν είμαστε στον δρόμο...ΟΛΟΙ!

Το θέμα είναι να μην θέτουμε σε κίνδυνο την ζωή των άλλων και την δική μας!

Σίγουρα δεν είναι σωστό να κάθεσαι στην αριστερή όπως επίσης και να πηγαίνεις πάνω απο τα όρια 8)

Btw cj ξέρω τι σου χρειάζεται αν θέλεις να κάνουν στην άκρη με την μια...

passat-cc-policja-1a00ae6ecc6ddf0fd38c225e8bd59feebe449f82.jpg

Μπλε και κόκκινο φωτάκι στην γρίλια και είσαι κομπλέ!!!

Είναι και γιορτές δεν θα σου πουν τπτ!! :crazy: :crazy:

Καταπληκτικιά φωτογραφία... :acute:

Ναι ρε αλλά είναι καλύτερα άμα τρέξεις να τρέξεις σε εγνατία και όχι σε χωριά όπως κάνουν πολλοί.

Του χρόνου Μάκη το CC σε τετοια τοπία θα είναι με Γερμανικές πινακίδες... 8)

Link to comment
Share on other sites

προς cj georgio.....προς τι τόση επιθετικότητα!? ρε φιλε αν πιστευεις οτι θα πεσω στο επίπεδο σου η κομπλεξαρα εχει φανει πια ειναι εδω μέσα!.....

φιλικα χρηστος

καλη χρονια να εχουμε χρονια πολλα και πανω απο ολα με ασφαλεια στις μετακινήσεις μας γτ δεν φτεει να την πληρωσει κανενας αλλος.... ωστόσο καλύτερα θα ηταν να πάρεις πισω τους χαρακτηρισμους σου.επισης θα σου υπενθυμησω οτι οι autodahn ειναι στην γερμανια και οχι στην ελλαδα!.....κατι μπερδευεις μαλλον...

Link to comment
Share on other sites

το λεω γιατι το κο4 δεν ειναι για ησυχους...αρα δεν παμε 120...ασε που στην εθνικη επισημα πλεον το οριο ειναι 130.και δεν ειπε κανεις να πηγαινουμε με 2οο αλλα με 130 μπορεις να πας ανετα στα περισσοτερα σημεια του εθνικου δικτυου

Link to comment
Share on other sites

Αυριο στην εκδρομή όλοι με 60 να μην προκαλέσουμε κανένα ατύχημα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Μας βλέπω να φτάνουμε το βράδυ.. :crazy:

Δεν παίρνω τίποτα πίσω..

Εσύ με αποκάλεσες βλάκα και πάλι καλά που έγραφα από το κινητό και δεν κάθησα να σου την πω όσο δεν πάει...

Θέλεις να ανοίξεις έναν διάλογο δώσε επειχηρίματα και όχι το χαζό οι δρόμοι μας είναι για 60.Στην Αλβανία μένεις? Εκεί όντως είναι κατσικόδρομοι. :crazy:

Τα ατυχήματα γίνονται από μεθυσμένους βλακες γυναικες παππουδες ψυχολογικα τραυματισμενους στον εγκεφαλο ατομα που οδειγαν καρα και πανε τεζα παντού και όχι απο ατομα ηκανα στην οδηγηση με καλο αμαξι.

Εχω κάνει αρκετά χιλιόμετρα και στην Γερμανία και ξέρω καλά τι δρόμους έχει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

οποιοσ ειναι πανω απο 200 αλογα και δεν παει πανω απο 160 να το δωσει το αμαξι παιδεσ δεν ειναι γι αυτον πραγματικα τον εαυτο του κοροιδευει

Link to comment
Share on other sites

Ρε ξεκολάτε όλοι σας............Δεν έχουμε δρόμους ...........οι περισσότεροι δεν έχουν οδηγική σωστή παιδεία................έχουμε ολοένα και πιο γρήγορα αυτοκίνητα................Ε δεν θέλει και πολύ να γίνει η μλκια............

Αργά = δεξιά!!! ΤΕΛΟΣ έχω δει πολλά ζώα να πηγαίνουν έτσι.( αριστερά δηλ )...................

ΑΛΛΑ έχω κάνει και εγώ μερικές φορές λάθος και έτρεχα πολυ παραπάνω απ' όσο επέτρεπαν οι συνθήκες κίνησης..............αυτό δεν σημαίνει ότι εάν με δουν να έρχομαι πλακωμένος θα κάνουν όλοι δεξιά.........

Μέτρο παντού και πάντα................τα φτιάχνουμε για να τα ευχαριστιόμαστε..........αλλά όπου μπορούμε και μας παίρνει...............

Αυτή είναι η γνώμη μου και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Edited by Dikonou
Link to comment
Share on other sites

οτι δεν εχουμε δρομους + δεν υπαρχει οδηγικη παιδεια ειναι γνωστο ας μην στρουθοκαλιμιζουμε.Η αληθεια αναφερεται στο αρθρο οπου "Κατά μέσο όρο 2.000 άνθρωποι χάνουν τη ζωή τους από τροχαία ατυχήματα ετησίως στην Ελλάδα, 4.000 τραυματίζονται βαριά και 30.000 ελαφρά. Από τους νεκρούς και τους τραυματίες το 1/3 είναι παιδιά. Εκτός, όμως, από τους θανάτους πολλοί από τους τραυματίες μένουν ανάπηροι και μάλιστα σε μικρή ηλικία."

οποιος εχει πολλα αλογα ειναι @@δατος κ παει με οσα θελει?δε το καταλαβα αυτο.

ΥΓ οποιος εχει προβει σε προσωπικους χαρακτηρισμους θα εχει κ την αναλογη ποινη,

καληνυχτα σε ολους γρηγορους και μη.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, απαγορεύεται η προσπέραση αυτοκινήτου με ταχύτητα πάνω απο το επιτρεπτό όριο που ορίζεται με την σήμανση. Συγκεκριμένα ο κοκ επιτρέπει προσπέραση μέχρι και 10 χλμ πάνω απο το όριο μόνο στην επιτάχυνση και όταν το προπορευομενο όχημα παει με ταχύτητα χαμηλότερη του ορίου. άρα αν κάποιος πηγαίνει στο όριο είσαι υποχρεωμένος να ακολουθείς.

Αυτά με βάση τον κώδικα!

Link to comment
Share on other sites

αρε ασφαλιτης επρεπε να γινω με κανα οκατβια κο4 και να σκισω τους κωλους απτους γρηγορους με σημα μονο στην πορτα!!!βλεπε ομαδα σιγμα!!! παλιοπαιδα που τρεχετε εκτος πιστας.....θα χα βγαλει και ολο μου το αχτι...χαχαχαχαχαχαχαχα και μετα στη ακρη του δρομου να σχολιαζουμε πως πηγαινει το εκαστοτε οκταβια με την πορσε η πεζο 106 που θα επιανα...χαχαχαχα θα ημουν πολυ προχωρημενος αστυνομικος παντως....καρμπον ολο το περιπολικο και με ελαφρωματα...Madmax θα ημουν!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

δεν πατατε και ένα κλείδωμα το θέμα άμα είναι.

Πολύ νομοταγείς γίναν πολλοί από ότι βλέπω.

άμα είναι να λέμε πατηματα και να πετάγεται ο καθένας και λέει είναι παράνομο που καταλήγουμε;

Ας τιμοριθω εξαλου δεν το άρχισα εγώ.

άλλος το άρχισε οπως περσι με τον άσχετο κριτικό.

Ότι και να λέτε κάποιοι εγώ το εργαλείο μου θα το χαίρομαι και θα γράφω με τον τρόπο που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Tελικώς το micra για τα ταπεινά του 65 αλογάκια πάει πολύ καλά.

Πάτημα στο γνωστό μέρος σημερα,με huyndai coupe 1.6 105hp.

1ες,25 χιλιόμετρα με 3400 δικές μου.

2κάβαλος αυτός μονος εγώ.

Πρώτη φέυγω 1 άμαξι,δευτερά είναι στην πόρτα μου,τρίτη τελειωμένη πηγαίναμε φωτοτυπία,μολις κουμπωσα τετάρτη και μέχρι να την κοφτιάσω ήμουν 1.5 αμάξι πίσω.

Θα πάμε και σύντομα μονοκάβαλοι στάση 400 να τραβήξω και κάνα βιντεακι.

Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν πρεπει να τρεχουμε παντως. αν ολι ακολουθουσαμε κατα γραμμα τον κοκο τα ατυχηματα θα ηταν τα μισα?αν και τα περισσοτερα ειναι απο μεθισμενουν απο ατομα που παιρνουν αμαξια ασυντηρητα η εχουν παλια αμαξια και τρεχουν.λιγα ειναι ατυχηματα με καλοστημενα αμαξια κτλ. απο την αλλη γιατι εχουμε αυξηση της μεσης αποδοσης των αμαξιων?επισης ελλαδα δεν εχουμε πιστες δυστηχως θα χαμε γλυτωσει απο πολλους που χουν κανει πσιτα το δρομο και ολοι μας εχουμε περασει οριο κατα καιρους!τι να κανουμε?ανθρωπινο ειναι λαθος μας αλλα το καναμε!βεβαια υπαρχει και το αλλο ακρο πολυ καταντουν επικινδυνοι

Link to comment
Share on other sites

δεν πατατε και ένα κλείδωμα το θέμα άμα είναι.

Πολύ νομοταγείς γίναν πολλοί από ότι βλέπω.

άμα είναι να λέμε πατηματα και να πετάγεται ο καθένας και λέει είναι παράνομο που καταλήγουμε;

Ας τιμοριθω εξαλου δεν το άρχισα εγώ.

άλλος το άρχισε οπως περσι με τον άσχετο κριτικό.

Ότι και να λέτε κάποιοι εγώ το εργαλείο μου θα το χαίρομαι και θα γράφω με τον τρόπο που θέλω.

..δεν μιλησα ουτε για κλεισιμο του τοπικ ουτε οτι γιναμε νομοταγεις, ειπα οτι οποιος χαρακτηρισε προσωπικα αλλον (πχ τον εθιξε η τον εβρισε) τοτε θα επιβληθει ποινη, αυτα κ να χαιρεστε τα εργαλεια σας κ εγω μαζι σας ειμαι
Link to comment
Share on other sites

Ποιό καλό παιδί από εδώ με φτιαγμένο ασημί golf 4 κυνηγούσε χθες το βράδυ ένα φτιαγμένο S2000 και τον είχε προφυλακτήρα στην Εθνική Οδό προς Λαμία?

Link to comment
Share on other sites

Ρε κακομοίρη άστο το αμαξάκι στην ησυχία του, 65 αλογάκια και το χεις κάνει dragster :p

Στάλθηκε από το SGPT12 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε κακομοίρη άστο το αμαξάκι στην ησυχία του, 65 αλογάκια και το χεις κάνει dragster :p

Στάλθηκε από το SGPT12 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Κυρία το παω ρε.

Που και που με κανα φιλαρακι παταω για τον χαβαλε.

Οποιος εχει κανα golf γυρω στα 80 αλογα να κανουμε το χαβαλε μας ας μου στειλει π.μ ;)

Link to comment
Share on other sites

για να προλάβω το club πήγαινα 180-200............ :)

και κει που πηγάιναμε με 100-110....τσουπ...να και το πιο γρήγορο cc!!!

γεια σου ρε γιώργο !!!! εύχομαι ότι καλύτερο !!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιό καλό παιδί από εδώ με φτιαγμένο ασημί golf 4 κυνηγούσε χθες το βράδυ ένα φτιαγμένο S2000 και τον είχε προφυλακτήρα στην Εθνική Οδό προς Λαμία?

γιαννη?????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.