Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Γιώργο άσχετο πως έκανες αυτούς τόσο χρόνους κ με μανουαλ σασμαν ?

0-400 13.9

0-18 μ 2,6 sec εγώ,,δεύτερη απόπειρα

Bεβαια αυτά τα έκανα με βροχή χθες στο Μεσολόγγι,αύριο λένε για καλύτερο καιρό,,,,καλά κόλες που βάζουν.? Γιατί δεν είχανε καθόλου,,,

εγώ έκανα 0-100 6,

0-400 14,7

Το εδωσα σε έναν που έχει Μ3 Ε92 και έκανε αυτός τον χρόνο. Αλλά όλα αυτα με καινούργια λάστιχα και με 335ps.

Με εκείνο το setup δεν σπινιαρε με δευτέρα και δεν είχε καθόλου lag. είχε αλλά θεματακια.

Παντός ήταν και καλοκαίρι βράδυ με 20 βαθμούς...

Τώρα με της παγωνιες το λάστιχο δεν έχει επαφή με την άσφαλτο με 1-2-3...

εγώ έκανα 0-100 6,5

0-400 14,7

Το εδωσα σε έναν που έχει Μ3 Ε92 και έκανε αυτός τον χρόνο. Αλλά όλα αυτα με καινούργια λάστιχα και με 335ps.

Με εκείνο το setup δεν σπινιαρε με δευτέρα και δεν είχε καθόλου lag. είχε αλλά θεματακια.

Παντός ήταν και καλοκαίρι βράδυ με 20 βαθμούς...

Τώρα με της παγωνιες το λάστιχο δεν έχει επαφή με την άσφαλτο με 1-2-3...

άρα από ότι κατάλαβα ανάλογα το αμάξι πάει και η ιποδυναμη. Τα πολλά άλογα δεν πάει να πει ότι θα ΈΧΕΙΣ και καλό μπαμ στην εκεινηση

Link to comment
Share on other sites

Βολτιτσα στα στεκια σημερα.

Πρωτeς ρολλ με coupe 105 hp,αρπαξα κολωμλνα μεχρι 4ες.

Σταση 400 με toyota corolla xli 88 αλογα δηλωσε.

Μισο αμαξι μπροστα εγω.

Πρωτες ρολλ 2+ αμαξια μπροστα αυτος.(εβαλα νωρις τεταρτη).

Βιντεο αυριο.

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε βιντεο απτο μεσολογγι.....

 

16¨16 εγω

το κοκκινο που ειναι ποιο πριν στο 13¨56 ειναι αυτο που τρεχω συνεχεια....και τωρα που βελτιωθηκαμε αλλα 8 αλογακια εβαλε τα ρσ4 μπεκ...νομιζω πλεον δεν θα εχω επαφη,απο οτι ακουσα...αλλα θα παω για το γαμωτο...

 

 

περιμενω να ανεβει βιντεο απτην δευτερα μερα που τρεξαμε μαζι τα γτι μας....

 

 

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

βαλε γυαλια...το αμαξι ειναι στο 16¨16 το ξεχασες?ασπρο κατασπρο....σαν το γαλα...σαν το χιονι...ενα πραγμα!!!

0-400 13,9

ταχυτητα  εξοδου174 το καλυτερο που εκανα με τα 358 χωρις προγραμμα στο σασμαν

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η εθνική οδός απαγορευει την είσοδο σε αμάξια άνω των 100 αλόγων???????

 

700 χιλιομετρα στην εθνική οδό με το cupra και έμεινα με το παράπονο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ενα καλο σερβισάκι στο μίκρα,επιλογή καλού βενζινάδικου(100στάρα).(ο προηγουμενος ηταν σαπιος),το μίκρα πήρε τα πάνω του.

 

Εκαψα σχεδον ενα 15 ρι αλλα το ευχαριστηθηκα.

 

Παρεούλα με φίλους ιταλούς με punto 1.2 80 άλογα 8v.

Ισχυρίζονταν οτι ριχνουν στο μίκρα 1 κολώνα.

 

Πατάμε απο στάση (βρεγμενα),φευγω καλύτερα λογω καινουργιων ελαστικων,2.5-3 αμαξια μπροστα εγω.(ο αλλος ζωγραφισε).

 

Πατάμε 2ρες αυτος 2 κάβαλος εγω 1 κάβαλος 1.5 αυτοκινητο μπροστά εγω.

 

1κάβαλοι και οι 2.

 

Πρώτες 25,μέχρι σπασμενη τετάρτη δικια μου Ενα καπο μπροστά εγω.

Δευττερες 50 μέχρι σπασμενες τεταρτες,1 αμάξι μπροστά αυτος.(κοφτιασα 3η:()

Τριτες 70 μέχρι τεταρτες ΤΡΕΛΟ κοπιο.

 

Οι ιταλοι φρίκαραν,σε σημειο που τους εβγαλα αδεια για να πειστουν οτι ειμαι 1.2 :D

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα το βενζινάδικο.Ε

Εχω βλει ΕΚΟ και το αμάξι δεν τραβαγε ουτε με πρώτη,έχω βάλει και Aegean και πετάει.

 

Τώρα βαζω cyclon και το αμάξι απο λειτουργεια γκαζι και καταναλωση ειναι κομπλε ;)

Link to comment
Share on other sites

Από στάση στην χειρότερη να πεταχτεί κ να περάσεις μετά τα 80. Ρολλαριστα πρέπει να είσαι μπροστά εξ'αρχής.Προσωπικά δεν έχει τύχει να δοκιμάσω με κανένα 1.2Τ της μικρότερης κατηγορίας,οπότε όσα σου είπα είναι υποθέσεις. Δοκίμασε κ πες μας

Link to comment
Share on other sites

Πατημα εθνικη μετα την κοπη της πιτας με τον MASTERMIND :D

polo tsi 105ps vs nissan micra 1.2 65ps.

1ες 30 3μπροστα το πολο.

3ες 70 3 μπροστα το πολο.

Εγω δικαβαλος,ο ποντικαρας μονος του :D

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Για πες τωρα πια 100αρα θεωρεις καλυτερη βενζινη

Ποιας εταιριας

μακραν εκο γιαννη :-))) στο λεω εγγυημενα φιλε ...η shell kai h bp εχουνε μεσα στις δεξαμενες τους την 95 αρα φιλε ...και βαζουνε και μιξη στις δεξαμενες της κατασταρας το ξερω απο πρωτο χερι αυτο εχω δικα μου ατομα και στα 3 πρατηρια 

xθεσινο πατημα βραδυ με audi 1.4 tfsi me ta 140 ps παταμε απο εκκινηση 3 αμαξια προστα το πολακι μου μεχρι τα 140 δεν μπορεσε να την ριξει με τπτ την διαφορα 

και απο roll δευτερες απο τα 40 χιλιομετρα που πατησαμε μπροστα δυο αυτοκινητα το πολο μου και μετα αρχιζε να με φθανει λογικο μου ακουγεται γτ το δικο μου ειναι 8 βαλβιδο ενω αυτου 16 βαλβιδο... μου κολαγε και ενα audi tt to καινουριο με κινητηρα 1.8 turbo me ta 160 ps δεν ανοιξαμε με το παιδι γτ δεν ειχε λαστιχα μου ειπε και θα του γλιστραγε ..οποτε το αναβαλαμε για αλλη μερα να δουμε που ειμαι με το audi tt ..

Link to comment
Share on other sites

1.4 tfsi Audi με 140 ; Αυτό απο την μάνα του βγαίνει με 125 μονο , δεν έχει τα μοτέρ της VW με τον κομπρεσορα στα 140,160 και 170 άλογα .

Οσο για τις βενζίνες ΜΟΝΟ απο εταιρικά πρατήρια δηλαδή

SHEL = Ερμής ΑΕ , Μυρτεα ΑΕ

ΕΚΟ= Καλυψω ΑΕ

She'll 100 άρα χλομό να είναι καλη έχει 2 ευρω οπότε δεν βάζει κανεις και θα είναι στις δεξαμενές για πολλούς μήνες

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.