Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Κυνηγητακι σημερα Εθνικη προς πειραια με Punto μαλλον Tjet με μπουρι και δν ξερω μηπως ηταν και Abarth και με Coltακι σιγουρα με coolερακι. Ωραια ητανε. Δν βρεθηκαμε διπλα να ανοιξουμε αλλα ψιλο σφηνες κτλπ. Ωραια ητανε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολεμικη βολτα...A180cdi-Z4 2.5lt-slk 200-ML 350-Passat.

Ραντεβου χαλανδρι,να πλυνουμε τα μωρα.

Φευγουμε για κιφισσια,υπαρχει ενα μικρο κυνηγητο με ενα 318 e30,το ανελαβε το slk και τον εκανε σενιο.

Μολις φτασαμε στο Ολυμπιακο χωριο δυστηχως ειχαν σκασει κλουβες/Περιπολικα...

Οποτε πηγαμε βαρυπομπη για βρωμικο...

Στο δρομο εκανα ενα πατηματακι με τον φιλο μου τον mist,a class 180 cdi 110 hp απο τα 60 περιπου εγω με αεριο με αποτελεσμα μεχρι τα 130 να σφαζομαστε και 140 να αρχιζω να ανοιγω σταδιακα μεχρι που κοψαμε.

Εθνικη καναμε ενα πατημα απο τα 60,Εκανα ενα πατα ασε γτ μπερδευτηκα,Φυγαμε,και 160 που αφησα γκαζι απο οτι απο καθρεφτη ηταν 4(?) αμαξια η διαφορα.

Με βενζινη,ντυμμενος φουλ.

Μετα πατησε το slk 163hp με το ml 350 270hp,σφαγη,και νομιζω ψηλα περασε το slk μπροστα.

Επιστροφη για το σπιτι και carrera new 4s με περναει κομματια...

Τον πιανει φαναρι,ξεκιναει χαλαρα,παταω τερμα και μου τα δωσε στο χερι...

ΠλησιαΖουμε κατι ωραια στροφιλικια μηπως το εχει για λεζαντα...Ματαια...Εφευγα με τα τεσσερα και δεν τον πλησιαζα ποτε.838febe853be39aa891455f4cef31116.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΕΦΑΓΕΣ ΤΟΝ ΜΙΣΤ? Αυτο παει χειροτερα απο το 122ρι αποτι μου χει πει κ σφαζοσασταν μεχρι 130+?

Link to comment
Share on other sites

ΕΦΑΓΕΣ ΤΟΝ ΜΙΣΤ? Αυτο παει χειροτερα απο το 122ρι αποτι μου χει πει κ σφαζοσασταν μεχρι 130+?

Μπερδευεσαι,Με υγραεριο.

Με βενζινη η διαφορα μας ηταν αρκετη,Λογικο αλλωστε.

Επισης,Το αμαξι χθες ηταν φουλ απο καθισματα,κλπ κλπ.

Σε ενα συνολικο πατημα 2ες 60 μεχρι 180 με το Passat οπως πρεπει να ειναι,δεν ειναι μπροστα μου 122ρι.

Θα μου φερετε ενα 122 με οποιον οδηγο θελετε απο 2ες 60;

Link to comment
Share on other sites

χρηστο εισαι 1800 κυββικα...αυτο μην το ξεχνας.....ολα τα αλλα 122 ειναι 1400 που πανε πολυ σφιχτα στο δρομο...σε σχεση μ ετο 1800...τα 400 κυββικα ειναι μεγαλο συν

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχω κυβικα λευτερη,αλλα δεν εχω ροπη,Ειμαι αυτοματο,και εχω ενα μοτερ 15τιας με 200.000+ Χλμ.

Επισης,αλλο το χαλαρο που θα παω για χαβαλε,οπως με τον μητσο,και αλλο αν θα κατεβω για να περασω.Αυτα τα 2 μεταξυ τους στο δρομο απεχουν 3+αμαξια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τ λεω απο τωρα.. Αν εισαι λιγοτερο απο 4 αμαξια πισω θα θεωρησω πως εχασα. Κ μακαρι να βρεθει κ μαμα 122ρι να δεις οτι κ απο τετοιο χανεις :D

Link to comment
Share on other sites

Live πατημα...πριν λιγο...Γιατι τωρα πολεμαω με τα μπριζολικα!

Χαλαρα δεξια,μου ερχεται clio dci,πανεμορφο,μαυρο,με ζανταρες...

Με περναει στις στροφες σφαιρα,δεν τον κυνηγαω,μας πιανει φαναρι,και στριβουμε για σκοταδια.

Εχω βγαλει αεριο,ειμαι με D,βγαινουμε στην ευθεια,με 40,παταω τερμμου κανει kickdown πρωτη,χανω πολυ στο πατα μεχρι να αλλαξει παλι δευτερα,μου ειχε κανει 2 αμαξια,φορτωνω δευτερα μεζευω,αλλαγη σε 3η πεταγα μουρες,και ξεκινησα και ανοιγα δυνατα.

Σπαω 3η αλλαζω 4η,ανοιγα δυνατα,170+ αφης γκαζι,6+ αμαξια μπροστα.

Καλη μας ορεξη????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιοτατο κ αληθινοτατο πατημα. Ετσι αυτα ειναι ωραια.. αυτη η κοντρα φαινεται να ειχε παθος!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιοτατο κ αληθινοτατο πατημα. Ετσι αυτα ειναι ωραια.. αυτη η κοντρα φαινεται να ειχε παθος!

Δεν ειχε παθος.

Παθος θα εχει με το 122ρι που περιμενω να μου φερεις να πατησω????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε παθος.

Παθος θα εχει με το 122ρι που περιμενω να μου φερεις να πατησω????

........ρε μαν τετοια ψυχωση που εχεις με το 122αρι δεν θα σου βγει σε καλο! εκτος αν πεσεις σε κανα κουλο οδηγο!...

συγκρητικα με το δικο μου πασσατ τουρμπο ειναι οριακα πιο γλήγορο το πασσατ με την διαφορα να μεγαλωνει υπερ του πασσατ σε αρκετα μεγαλες ταχυτητες.. ποσο μαλλον το δικο σου που εχει αυτοματο και δεν εχει και τουρμπο.

Link to comment
Share on other sites

Αν φτασαμε στο σημειο να λεμε οτι το 122ρι εινει οριακα πισω απο το 150 χρηστο,το 140ρι ας πουμε ειναι μπροστα;

Το golf με τα 140 του σωτηρη,που ξερει να το πηγαινει,Ειμαι γυρω στα 3 πισω του,και ειναι 1 πισω απο 20vt μαμα,οπως εγω ειμαι πισω 4.5 αμαξια πισω απο το 20vt.

Δεν γινεται και τα 3 122ρια που εχω πατησει να ειναι κουλοι.

Εν τελη,χρηστο θες να πατησουμε μαζι;για να μην εχουμε την δικαιολογια περι κουλου;

Link to comment
Share on other sites

Αν φτασαμε στο σημειο να λεμε οτι το 122ρι εινει οριακα πισω απο το 150 χρηστο,το 140ρι ας πουμε ειναι μπροστα;

Το golf με τα 140 του σωτηρη,που ξερει να το πηγαινει,Ειμαι γυρω στα 3 πισω του,και ειναι 1 πισω απο 20vt μαμα,οπως εγω ειμαι πισω 4.5 αμαξια πισω απο το 20vt.

Δεν γινεται και τα 3 122ρια που εχω πατησει να ειναι κουλοι.

Εν τελη,χρηστο θες να πατησουμε μαζι;για να μην εχουμε την δικαιολογια περι κουλου;

 

......φιλε ετυχες στην περιπτωση...1)σημερα πηρα το γκολφ απο την αντ/ια μετα τον τρακο που ειχα τα χριστουγενα και 2) σε λιγες μερες παω φανταρακι..οποτε λιγο ακυρο να κανονισουμε πατημα. αν ξεμπερδεψω με το φανταρικο με το καλο ευχαριστως. παντος εχω τσαγιασει και μιτο 120αρα και ραλυε 150αρι με το 5αρι σασμαν   γκολφ 5 γτ (170αλογα) με κουλο οδηγο η'τερματισμενα προβληματικα συγχρονιζε γιατι ακουγα κρακα κρουκα καθος και με juke dci 130 αλογα η' (4καβαλος με τον κολητου που πιανει για 2)   ....

Link to comment
Share on other sites

......φιλε ετυχες στην περιπτωση...1)σημερα πηρα το γκολφ απο την αντ/ια μετα τον τρακο που ειχα τα χριστουγενα και 2) σε λιγες μερες παω φανταρακι..οποτε λιγο ακυρο να κανονισουμε πατημα. αν ξεμπερδεψω με το φανταρικο με το καλο ευχαριστως. παντος εχω τσαγιασει και μιτο 120αρα και ραλυε 150αρι με το 5αρι σασμαν   γκολφ 5 γτ (170αλογα) με κουλο οδηγο η'τερματισμενα προβληματικα συγχρονιζε γιατι ακουγα κρακα κρουκα καθος και με juke dci 130 αλογα η' (4καβαλος με τον κολητου που πιανει για 2)   ....

FAIL!!!!!

 

H σωστή απάντηση εφόσον είσαι από Αθήνα, θα ήταν ΑΥΡΙΟ .- :p

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Μιας και οι χωρισμενοι δεν γιορταζουν ποτε...Εβγαλα την μοναδικη μου αγαπη βολτα!

Βλεπω μαυρο vw polo 99-00,σαν του mpoukou,να γραφει πισω 16v,να παταει μονος του...

Λεω ας χωθω...Του κανω πατα ασε απο πισω,Βγαινω δεξια παταω τερμα και παταει και αυτος...

Μου εκανε τον .... Χωνί!

Wtf?ξαναπαταμε,και με ξεφτυλιζε...φτανουμε φαναρι κατεβαζω παραθυρο του λεω

-Πες μου οτι δεν εισαι 100 αλογα;

-Οχι φιλαρακι,Τουρμπατος ειμαι

????????????????

Μετα μου πε οτι ετοιμαζεται να του βαλει 20vt πανω????

Πηγα για μαλλι και εφυγα γουλι...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μηπως να τα ξαναβρειτε γιατι αρχισε να πεφτει lipton..

Σε περιμενει και ενα tsi

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Οντως ρε χρησταρα τι απαντηση ηταν αυτη....Επρεπε ηδη να ειχαμε πατησει...

Dasauto...σκεψου τι εχει να γινει με το s3...

΄Αντε αυτό το s3 εγείνε σαν την ανάπτυξη της Ελλάδας!!! :crazy:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχει μερακι και ορεξη ο χρηστος δεν τον φοβαμαι...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα χτες (Golf Gt) με Corsa Οpc βγαλμένο καταλύτη-μεσαίο άλλο τελικό και πιο ενισχυμένο δίσκο πλατό από τι μου είπε αργότερα... Από ρολλ 2έρες 60 έφαγα 2 αμάξια κλειδωμένα και ήμουν με 95άρα. Τώρα κατά πόσο έχει πάρει το αμάξι του με αυτά που φόραγε δεν γνωρίζω. Σε τελείως Stock σίγουρα θα καθόμουν καλύτερα πιστεύω. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάτησα χτες (Golf Gt) με Corsa Οpc βγαλμένο καταλύτη-μεσαίο άλλο τελικό και πιο ενισχυμένο δίσκο πλατό από τι μου είπε αργότερα... Από ρολλ 2έρες 60 έφαγα 2 αμάξια κλειδωμένα και ήμουν με 95άρα. Τώρα κατά πόσο έχει πάρει το αμάξι του με αυτά που φόραγε δεν γνωρίζω. Σε τελείως Stock σίγουρα θα καθόμουν καλύτερα πιστεύω. 

Καλα μην τους πιστευεις κιολας!! Πριν από την κοντρα και μετα ολοι δεν φορανε τπτ απο προγραμμα! Μονο τελικο και φιλτρο, μονο ολοσωμη και κατι τετοια!!!

Ασ με διρθωσει καποιος που ξερει περισσοτερα! αν βγαλεις καταλλητη θες και προγραμμα περα απο το ανταπτορακι του λ! Ειναι και χαρτοπετσετα απο βαρρος σε σχεση με τα δικα μας

Edited by alexandr.OS
Link to comment
Share on other sites

επιστροφη σπιτι...ρυθμισμενος ομως.....εκτελεστηκε εν ψυχρω με την μικρη οτι τολμησε να σηκωσει κεφαλι...και επειδη ηταν μεγαλη λιστα ειχαμε μερσεντεςκουρσες τζιπακιαμερσεντες bmw,αουντισ3 .οτι βρηκα βασικα......κ μια φορα ανοιξα την μεγαλη να δω τι κανει και την εκλεισα αμεσως..χαχαχα τρομαζει οχι μονο τους αλλους αλλα και μενα...ντουμανια καπνου οταν την ανοιξα χαχαχα ξεκαπνισε.....και εκσφεντονιστηκε μπροστα.......βρωμισε απτο μποντιλιαρισμα επι της θηβων το απογευμα...μετα καθαρισε...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καιρο ειπα να κανω την κλασικη βολτα μου σεφ-ριμπας να χαλαρωσω και λιγο, ωσπου ξαφνικα εμφανιζεται λιονταρακι κοπρος (μκ1) να κινητε σε γρηγορους ρυθμους οποτε σαν καλως κυνηγος ακολουθαω απο αποσταση την λεια μου......ευτυχως για καλη μου τυχη μας πιανει το φαναρι στα αστερια(γλυφαδας,οχι του ουρανου).αφου τον βλεπω 2καβαλο με κρεββατομουρμουρα απογοητευομαι και ξεκινω χαλαρα......χα....με τα απλα φουσκωμενος αυτος ,2α εγω τον πιανω και του ραβω αρμανι για τον γαμο του.......αργωτερα ντυθηκε με τον ιδιο τροπο αγγλος με μποξτερ και πολλους νταλκαδες(οροφη κατω και δωσε ντερτι στον λαο)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.