Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

250αρια φοραει ηδη......οσο για ζυγισματα ανοιγματα κτλ δεν ειμαστε καριεριστες ουτε παιζουμε σουπερ ατου το ξαναλεω.......παταω χασω κερδισω και δε παταω ΜΟΝΟ οπου με περνει

 

ποιο ειναι αυτο το σουπερ ατου βρε που λες ολη τη ωρα?τι παιχνιδι ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις καρτες μ τα χαρακτηριστηκα των αυτοκινητων.......google it

http://superatou.blogspot.gr

 

 

ναι τωρα καταλαβα τι εννοεις....

Link to comment
Share on other sites

ανεβασα ενα βιντεακι στη παρουσιαση του χιονουλη με το πως παει τωρα ο χιονουλης για να υπαρχει στο αρχειο μια ιδεα....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ανεβασα ενα βιντεακι στη παρουσιαση του χιονουλη με το πως παει τωρα ο χιονουλης για να υπαρχει στο αρχειο μια ιδεα....

Ομολογώ κάπταιν ότι πάει...........πολύ καλααααααααά!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να λες οτι παει χωρις σπεσιαλ μεθανολες και αγωνιστικες βενζινες και φουλ ντυμμενο και χωρις εκκεντροφορους και χωρις να εχω σηκωσει τα ρευματα....και χωρις επωνυμη εισαγωγη για μπεκ που εχουν αλλοι...

απλα πλεον εχω προειδοποιηθει οτι ο δευτερος εγκεφαλος καταγραφει τις τανζανιες μου και παιζω εκτου ασφαλους....

η ηψηλη ειναι για ενα ντεκαβλε 400ρι και τελος....οχι αθηνα λαμια πατηματα πλεον....λολ

απτου χρονου κατι ακομη θα κανουμε

Edited by quicksilver
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Micra 160SR....

Εκανα κατι ανοιγματα μονος μου,και μου εκανε κατι κολληματα.

Ανετος εγω,η αλλη διπλα ειχε ψηθει που της ειπα οτι το βλεπω να παταμε????????

Μας πιανει φαναρι,και ο Μ@Λ@@ας δεν βγαζω το αεριο...

Πως ξεκολλησε ετσι ο κουβας ρε....

Πρωτη κοφτη,μου εχει ριξει 2 αμαξια με το καλημερα...αλλαζω δευτερα,φορτωνω κοφτη 6.800 δεν μπορουσα να μαζεψω με τιποτα,3η στα 130 αρχιζω να μαζευω και κοψαμε περιπου 1 πισω εγω...

Βγαζω αεριο,πηγαινουμε χαλαρα στην κινηση,μας πιανει φαναρι,ξεκιναω βαραω κοφτες στο φαναρι,αναβει πρασινο με το καλημερα παλι 1.5 αμαξι περιπου...Αλλαζω δευτερα ξεκιναω μαζευω δυνατα,αλλαγη 3η ειμαςτε κοπιες,150 αφησα γκαζι περιπου 2 αμαξια μπροστα,και η διαφορα ανοιγε.

Αι σιχτιρ με το αεριο πηγε να με κανει ρομπα

Πανε καλα τα ρημαδια,ειδικα απο σταση και το δικο μου το micra ειναι πιστολι..Σκεψου αυτο,ενα τονο 1.600 110+Hp.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Micra 160SR....

Εκανα κατι ανοιγματα μονος μου,και μου εκανε κατι κολληματα.

Ανετος εγω,η αλλη διπλα ειχε ψηθει που της ειπα οτι το βλεπω να παταμε

Μας πιανει φαναρι,και ο Μ@Λ@@ας δεν βγαζω το αεριο...

Πως ξεκολλησε ετσι ο κουβας ρε....

Πρωτη κοφτη,μου εχει ριξει 2 αμαξια με το καλημερα...αλλαζω δευτερα,φορτωνω κοφτη 6.800 δεν μπορουσα να μαζεψω με τιποτα,3η στα 130 αρχιζω να μαζευω και κοψαμε περιπου 1 πισω εγω...

Βγαζω αεριο,πηγαινουμε χαλαρα στην κινηση,μας πιανει φαναρι,ξεκιναω βαραω κοφτες στο φαναρι,αναβει πρασινο με το καλημερα παλι 1.5 αμαξι περιπου...Αλλαζω δευτερα ξεκιναω μαζευω δυνατα,αλλαγη 3η ειμαςτε κοπιες,150 αφησα γκαζι περιπου 2 αμαξια μπροστα,και η διαφορα ανοιγε.

Αι σιχτιρ με το αεριο πηγε να με κανει ρομπα

Πανε καλα τα ρημαδια,ειδικα απο σταση και το δικο μου το micra ειναι πιστολι..Σκεψου αυτο,ενα τονο 1.600 110+Hp.

https://www.google.gr/search?q=Micra+160SR&es_sm=122&qscrl=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=4kbyVPG3BML5PJLkgXg&ved=0CCUQsAQ&biw=1680&bih=787

 

 

παραθετω λινκ για το τι ειναι το μικρα....

Specifications Engine In-line 4-cyl, 1598cc, 16v Max power 110bhp @ 6000rpm Max torque 112lb ft @ 4400rpm 0-60 9.8sec (claimed) Top speed 114mph (claimed) On sale Now Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Λευτερη αν σκεφτεις το δικο μου ειναι 1.2 65hp και απο στάση ξεκολλάει απιστευτα καλα.

Σκέψου αυτο 1.6 110 άλογα και 1 τόνο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προχθες γυρνοντας απο χλρη βολτουλα μ παρεα στ σαλονικα με καμια 115χιλ με cc βλεπω απο μακρια συνιαλο κανα 3-4 φορες (μεσαια ημουν) ε δν το πολυσκεφτομαι παταω κ γω ενω ηταν κανα 400-500μ πισω.. οταν μ περασε ειχα κανα κανα 200ρι στ κοντερ σιγουρα κ ισα π προλαβα να καταλαβω οτι ηταν Μ3 e46.. πηγα μεχρι 235-38 στ κοντερ αλλα δν τν εβλεπα πλεον :D

Link to comment
Share on other sites

238 με 122ps η φπε ;

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φπε ειναι ο δημητρης....

Αμα ηταν μαμα θα ελεγα δημοσια οτι τον κατουραω με 82%πεταλουδα και 2 τενεκεδες 17κιλους βολιωτικου ελαιολαδου στο πορτ μπαγκαζ.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωινο μου δεν ξεκινησε καλα,καποιος πηγε να μπει στο σπιτι οταν κοιμομουν,τους πηρα χαμπαρι σηκωθηκα,φυγαν,παιρνω αστυνομια 12:18,μπηκαν στο διπλα σπιτι,πηραν πραματα,και η αστυνομια ηρθε 13:05....

Βγηκαν λοιπον να παρω αερα πριν λιγο...

2καβαλος εγω,μου λεει η βιργινια,χρηστο αυτος μας περναει????????????

Βγαζω αεριο,περιμενω μου ερχεται προφυλακτηρα,παταω με 2α 70,αρχιζω ανοιγω,μεχρι τα 150 ειχα φυγει κολωνα....

Volvo d2...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σημερα ηπιε τσαγακι τιγκουαν διλιτρο μαυρο φτιαγμενο υποθετω....με ειχε προφυλακτηρα στα 100 χλμ που πηγαινα για λευκαδα χωρις να με περνα... λεω θα σε λερωσω ατιμουλη....ειχα και καιρο να το πατησω...

 

παταω αποτομα και με μικρη πιεση εβγαλε ενα ντουμανι απο πισω πεθανα στα γελια...μετα παω 160 εκει αυτος..παω 180 εκει...λεω αντε να σε παιξω..... στα 200 εχω βγαλει φλας δεξια να περασει....τον αφηνω και παει 220-240 οσα μπορουσε να παει...  :yahoo:  μετα περναω απο διπλα του με 270+ οσα μπορουσε να πιασει στο κενο που αφησα , τσιριζωντας ομως το εχτεναρλ.....μετα για ποσο εκοψε και ηρεμησε....impressive!!!

 

φταιω εγω που θελω να μην τρομαζω κοσμο και το ανοιγω σταδιακα  ωστε να μην ακουγεται....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου ριξε ξυλο αλυπητο rx8 αττικη οδο...Του παιξα τα φωτα αριστερη ερχομουν με 160,κανει δεξια και μολις ξαναδινω γκαΖι δεν μπορεσα να τον ξαναπερασω...

215 αφησα γκαζι και ειχε φυγει 2 κολωνες++

Link to comment
Share on other sites

Προχθες γυρνοντας απο χλρη βολτουλα μ παρεα στ σαλονικα με καμια 115χιλ με cc βλεπω απο μακρια συνιαλο κανα 3-4 φορες (μεσαια ημουν) ε δν το πολυσκεφτομαι παταω κ γω ενω ηταν κανα 400-500μ πισω.. οταν μ περασε ειχα κανα κανα 200ρι στ κοντερ σιγουρα κ ισα π προλαβα να καταλαβω οτι ηταν Μ3 e46.. πηγα μεχρι 235-38 στ κοντερ αλλα δν τν εβλεπα πλεον :D

235-238;;;;!!! Κατηφορα..;;;
Link to comment
Share on other sites

Yc8D2N.jpg

Δεν καταλαβαινω γτ τετοια δυσπιστια.. Κ εδω ειχα κοψει λογο αυτοκινητου.. Αν ειχα κανα χιλιομετρο ακομα θα τ εφτανα στ τερμα του

 

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως μητσο η 4η μου σπαει στα 225....

Αν ειχα μια 5η θα σου παιζα τα φωτα με της crystal vision που φοραω...

Αυτην εβδομαδα εξατμιση και φιλτρο...Να βαλω και ενα προγραμμα;να κανω πλακα στα 122ρια;????????????

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως μητσο η 4η μου σπαει στα 225....

Αν ειχα μια 5η θα σου παιζα τα φωτα με της crystal vision που φοραω...

Αυτην εβδομαδα εξατμιση και φιλτρο...Να βαλω και ενα προγραμμα;να κανω πλακα στα 122ρια;

Έχει  φοβερό  πρόγραμμα  για  σένα  η  media strom. Ουπς  συγγνώμη  storm  ήθελα  να  γράψω.

Χρήστο  σε  πάω  γι’ αυτό  στα  γράφω  αυτά.bye.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.