Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

εγω απλα δεν βρισκω κατι ενδιαφερον ουτε και με την μηχανικη πλεον στα πανω κατω μου στην εθνικη....μονο κατι τζιπακια ολη την ωρα που με βροχη πανε 160 σε στροφες και νομιζουν οτι κατι κανουν....και αυτα λογω τετρακινησης μαλλον...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

επιστροφη απο θεσσαλονικη....στις πρωτες ευθειες...ερχεται ιβιζα φρ με 350 αλογα που μετα μου ειπε...

 

 

πηγαινε με 100...περναει...απο διπλα...πλακωνεται στα φρενα και περιμενει να ερθω διπλα του...την ψηλιαστηκα την δουλεια και τα ανοιγω ολα για να κοψω τσαμπουκα....μου βαραει κορνες...και ανοιγουμε....εφαγε το αμαζευτο1.5 κολωνα...μετα οταν εκοψα και με πλησιασε κουναγε το κεφαλι του..χαχαχαχαχ και μου ρωταγε ποσα ειναι...μετα με 120 ξανα ολοι παρεα....λολ

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

επιστροφη απο θεσσαλονικη....στις πρωτες ευθειες...ερχεται ιβιζα φρ με 350 αλογα που μετα μου ειπε...

πηγαινε με 100...περναει...απο διπλα...πλακωνεται στα φρενα και περιμενει να ερθω διπλα του...την ψηλιαστηκα την δουλεια και τα ανοιγω ολα για να κοψω τσαμπουκα....μου βαραει κορνες...και ανοιγουμε....εφαγε το αμαζευτο1.5 κολωνα...μετα οταν εκοψα και με πλησιασε κουναγε το κεφαλι του..χαχαχαχαχ και μου ρωταγε ποσα ειναι...μετα με 120 ξανα ολοι παρεα....λολ

Ωραιος..

Χρωμα μηπως κοκκινο;

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφη σημερα απο σαλονικα.......502χλμ μονο ενα 6αρι βρηκα που βιαζοταν μαλλον ο ανθρωπος.......

αρχιζω και απορω που βρησκει ο πασσατουκος και παταει οτι κινητε.......εγω μονο κατι σπειρες με σπουργιτια βρησκω

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφη σημερα απο σαλονικα.......502χλμ μονο ενα 6αρι βρηκα που βιαζοταν μαλλον ο ανθρωπος.......

αρχιζω και απορω που βρησκει ο πασσατουκος και παταει οτι κινητε.......εγω μονο κατι σπειρες με σπουργιτια βρησκω

Η κατηγορια μου ευτυχως ακομα κυκλοφορει αρκετα...Το προβλημα ειναι απο την κατηγορια σου και πανω????????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ενα λευκο ηταν....με κ στην πινακιδα νομιζω νουμερα κοζανης πρεπει να ειχε

Link to comment
Share on other sites

Οκ.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκτακτο δελτιο....φιλος καλος εδωσε το merc και πηρε bmw m6 v10 1stage....

Μα τι θα γινει το βραδυ;

Πολεμος

Video coming soon

Λεφτά υπάρχουν
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λεφτά υπάρχουν

Εχεις πολλα απο αυτα...❤️

Και μαντεψε και ποιος το πηρε...Μαζι του πιναμε καφε αραχωβα????????

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Εχεις πολλα απο αυτα...❤

Και μαντεψε και ποιος το πηρε...Μαζι του πιναμε καφε αραχωβα

Ναι ρε μου τρέχουν από τα μπατζάκια και δεν έχω τι να τα κάνω, γι' αυτό αλλάζω αμάξι κάθε εξάμηνο και γω σαν τον Μεταξά :p

Link to comment
Share on other sites

ο πολεμος ισχυει?ελα γιατι βαριεμαι.....αντε ναδουμε και κανα βιντεακι με τιποτα της προκοπης

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Λευτερα τωρα τελειωσε το ντεποζιτο....κανουμε μαμ μαμ και ανεβαζω σε λιγο πολυ υλικο....

Sent from my iPhone using Tapatalk

f365c7768cd487b4c1255f9cfe823328.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παμε...

Αρχικα ακυρο για το 1Stage,διοτι τελικα πηρε αλλο τελευταια στιγμη και ειχα λαθος ενημερωση.....

Το αμαξι ειναι κτηνος απο δυναμη,Και ειδικα ψηλα,Σκοτωνει.

Μεση καταναλωση βολτας...36lt/100km...

Του Ηπιαμε το αιμα,ε ηταν επομενο να μεινουμε απο δισκοπλατο...Εφαγε 20-25 εκινησσεις και πατηματα απανωντα...Ξεκινησε να μην της κουμπωνει,Κοψιματα κλπ...Φαινεται και στο βιντεο.

Πατημα μεταξυ z4 2.5lt vs audi tt 1.8 160hp....

3ες 80,Μεχρι τα 170 ενα καπο μπροστα το ΤΤ.

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτό πιστεύω αν και δεν τον έχω δει εν δράση τον 1ο αλλά στοιχηματίζω slk, κανόνισέ το να γελάσουμε :p

Δεν θέλει και πολύ για να ψηθεί ο τσίκος χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Βολτα χθες...Αλλο επιπεδο....

M6

Z4 m

S3

Golf gti mk7 perfomance

Audi tt

A180

A3

Ξεκινησε τοσο ωραια,αλλα καπου στις 11:30 σπασαμε λογω αστυνομιας,οι μιςοι σπιτια τους,και αλλοι μεχρι της 3.30 στο Α.Τ RESORT and spa????????????????????

Εν τελη ηταν να πατησει το z4 με το m6 αλλα δυστυχως οι μπλε ηταν παντου...

A3 1.8T Overload 100ron 208hp στο maha Vs golf mk7 Perfomance 240hp.

Και τα 2 αμαξια 3 καβαλα.

Σταση-400 το golf σπινιαρε μεχρι και 3η,με αποτελεσμα το α3 να μεινει 2 αμαξια μπροστα.

2ες 55 πεταγεται το golf,και μεχρι τα 230 κοντερ κλειδωνει 4 αμαξια μπροστα.

Audi tt 1.8 Tfsi 160 Vs a3 1.8 208hp.

4καβαλο το a3,2 καβαλο το tt.

3ες 80,πεταγεται το α3 και μεχρι τα 180 ειναι 4+ ανοιγομενα μπροστα.

Ασε που φημες θελουν το golf να γινεται φουλ πρωτο σταδιο τερμα και να προκαλει το m6????????????????????????????

Κανονιστηκε και πατηματαρα την αλλη βδομαδα με Eos Fsi 2.0 150 και bmw 116 136hp...Για να δουμε τι κανει ο 20βαλβιδος????❗️

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινοταν τα παιδια που παταγανε να ειναι μονοι τους στα αμαξια αντι για δικαβαλα τρικαβαλα και γενικα εκδρομη παρειστικη στα πατηματα? Συμπερασματα δεν πολυ βγαινουν σωστα για αυτο το λεω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινοταν τα παιδια που παταγανε να ειναι μονοι τους στα αμαξια αντι για δικαβαλα τρικαβαλα και γενικα εκδρομη παρειστικη στα πατηματα? Συμπερασματα δεν πολυ βγαινουν σωστα για αυτο το λεω.

Χθες οχι γιαννη,ειχε παντου μπλε και δεν μπορουσαμε π.χ καπου να σταματησουμε γιατι την πεφταν απο παντου????????????

Ασε που σταματαγαν αβερτα,ενας φιλος γυρισε σπιτι με 480 ευρω λιγοτερα????❗️

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστηκε και πατηματαρα την αλλη βδομαδα με Eos Fsi 2.0 150 και bmw 116 136hp...Για να δουμε τι κανει ο 20βαλβιδος❗

το 20βαλβιδο ποιο ειναι???????

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου.

Με Pipercross φιλτρο και απο hjs καταλυτη και πισω εξατμιση.

20v 125hp❗

Ετσι οπως τα εγραψες εβλογημενε με μπερδεψες και εψαχνα να δω ποτε εβγαλε η bmw μοτερ 20 βαλβιδο και ποτε τα 2λιτρα fsi αποκτησανε 4 επιπλεον βαλβιδες.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.