Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Ετσι οπως τα εγραψες εβλογημενε με μπερδεψες και εψαχνα να δω ποτε εβγαλε η bmw μοτερ 20 βαλβιδο και ποτε τα 2λιτρα fsi αποκτησανε 4 επιπλεον βαλβιδες.........

Το Eos πιστευω το χω...το bmw θα με ραψει πιστευω...:/

Link to comment
Share on other sites

Πήγα Χαλκίδα το απόγευμα για καφέ και ήμουν αριστερή λωρίσα χαλαρά 150~160 και με περνάει από δεξιά ένα μαύρο ρόκο με καμια 200αρια, λέω ας τον ακολουθήσω να δώ μέχρι που θα μαι από πίσω. Μέχρι την ευθεία στο σίριο ήμουν πίσω του σταθερά, μόλις μπήκαμε στην ευθεία μέχρι να φτάσουμε στο τέλος ίσα που το έβλεπα και ήμουν τελικιασμένος στα 207~208 χαχαχα (fiat 500 1.3 mtj)

Link to comment
Share on other sites

Μυαλο δεν βάζεις.....Σε εκανα ρομπα στην ξανθια στον σείριο οταν γυρναγαμε απο αράχωβα....σε έκανε πέταμα το Scirocco....Μήπως ήρθε η ωρα να αλλάξεις αμάξι?

Link to comment
Share on other sites

Μυαλο δεν βάζεις.....Σε εκανα ρομπα στην ξανθια στον σείριο οταν γυρναγαμε απο αράχωβα....σε έκανε πέταμα το Scirocco....Μήπως ήρθε η ωρα να αλλάξεις αμάξι?

Χτες ήμουν με τη Σαλώμη ρε και βλέπει το scrirocco και μου λέει πάει αυτός, κάτσε της λέω, πατάω και μέχρι την ευθεία χαιρόμουν μόνος μου, στο σίριο κλάμα

Εγώ ένα έχω να πώ, τρίτη πήγα Αιδηψώ και χτες Χαλκίδα για καφέ με 35 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Παμε....Πιανω εθνικη οδο...Τιποτα....Στριβω δεξια αττικη οδο,Πληρωνω και μολις βγαινω αττικη,Τσουπ ενα αλφα ρομεο Gt....

Ξεκιναω μεσα στα τουνελ να αφηνω γκαζι πισω του και να πεταει ακαυτες...

Ρολλαραμε μεχρι γερακα με μεγαλες ταχυτητες,χωρις ωστοσο να κανουμε πατημα....

Στριβω δεξια για ραφηνα σφην γεφυρα και εχω μπροστα Tiguan Facelift και εγραφε 4Motion....Τον εβλεπα κολλαγε τον μπροστινο του....

Με το που βγαινουμε την γεφυρα στην τεραστια ευθεια,εγω ηδη βαλει βενζινη,με 3η και 110,ιδανικα για μενα.

Παταμε και μου φευγει 3 αμαξια,150 εχω κλειδωσει και αργα αρχιζω και μαζευω,190 εχω φτασει 1 αμαξι πισω,210 διπλα ΚΟΠΥΟ,220 κατω απο την γεφυρα ειμαι μισο μισο αμαξι μπροστα,οπου πλακωθηκαμε στα φρενα.....

Θα υπηρχε βιντεαρα αλλα το ρημαδοIphone εμεινε απο μνημη στα πρωτα 0.2 δευτερολεπτα που τραβηξε????????

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι 2λιτρο.

1.4 Tsi 160 hp τετρακινητο 1550+Kg.

Σου φαινεται απιθανο;

Αμα ηταν 2λιτρο δεν ειχα ελπιδα....Λιγα κυβικα,πολυ βαρος,Αεροδυναμικη,και απωλειες απο τετρακινηση....τι σου φαινεται το παραξενο;

Ειδικα οταν τον φιλο σου μπροστα σου του εριξα 2 κολωνες με 210 αλογα και 3.700 κυβικα????

Υ.Γ οσο γραφει χιλιομετρα,Δυναμωνει...????

Link to comment
Share on other sites

Σπιντιι..!! Για σκασιματα ηταν η ερωτηση..ποιο εκανε μπαμ μπουμ. Κοντραδικα μπαμ μπουν εννοουσα

Link to comment
Share on other sites

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/archive/index.php/t-3027.html

Παντως ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ημουν εγώ.,..Το 2005 ημουν 11 χρονων????

Θελω και εγω,στο τελευταιο 316 που μου εφερε ο Economist εριξα μονο 7-8 αμαξια????????????

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη βδομαδα Θορυβωδες γκρι octavia 4 πιθανοτατα s3 setup η τερμα k03s , στην περιοχη της λαρισας με 3 οργανακια ηθελε παιχνιδακια σε συνεχη ανοιγματα 4-5ες εως 220 εμενε πισω η εκανε δεξια να περασω.

Κριμα γιατι οταν του εκανα νοημα εςτριψε δεξια.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bmw i3,η ηλεκτρικη πατατα.

Γυρνουσα απο ποτο,μαραθωνος,και τσουπ ενας 20αρης διπλα να κοιταει λες και οδηγαει f430.

Ανοιγει το φαναρι,τρωει μια κλωτσια αστο,εχω μεινει κοκκαλο....αλλαγη 2α 3ης γυρω στα 100 μαζευα και στα 130 τον σουβλιζα....

Στα 100 μαζευες; Το i3 εχει τα 100 απο σταση σε 7αρια απλα καπου κει επαψε να παταει δεν εβλεπε το νοημα

Reply στον passatouko τωρα το δα

Edited by Andreas95
Link to comment
Share on other sites

Bmw i3,η ηλεκτρικη πατατα.

Γυρνουσα απο ποτο,μαραθωνος,και τσουπ ενας 20αρης διπλα να κοιταει λες και οδηγαει f430.

Ανοιγει το φαναρι,τρωει μια κλωτσια αστο,εχω μεινει κοκκαλο....αλλαγη 2α 3ης γυρω στα 100 μαζευα και στα 130 τον σουβλιζα....

Στα 100 μαζευες; Το i3 εχει τα 100 απο σταση σε 7αρια απλα καπου κει επαψε να παταει δεν εβλεπε το νοημα

Reply στον passatouko τωρα το δα

Εστω,αλλωστε απο σταση εγω δεν παταω,δεν ξεκινω ποτε,και ειναι φυσικο η ηλεκτρικη πατατα να μου φυγει.....

Ας πηγαιναμε απο 60 να του εξηγουσα τον εφιαλτη????????????

Link to comment
Share on other sites

ame="Andreas95" post="583745" timestamp="1428260341"]

Εστω,αλλωστε απο σταση εγω δεν παταω,δεν ξεκινω ποτε,και ειναι φυσικο η ηλεκτρικη πατατα να μου φυγει.....

Ας πηγαιναμε απο 60 να του εξηγουσα τον εφιαλτη

Εκει ναι, μετα δε δινει , 150 τελικιαζει σκεψου

Link to comment
Share on other sites

Εκει ναι, μετα δε δινει , 150 τελικιαζει σκεψου

Αν βαλεις το βαρος του και τα αλογα του,ειναι αδυνατον να φυγω απο σταση.

Απο 60 πιστευω τον σουβλιζω και πριν τα 150.

Εβαλες προγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

Passatouke τα απο 60 απο 50 και λοιπα ειναι του κ@@λου τα εννιαμερα...η κοντρα ειναι κοντρα επαιξες εχασες

Edited by Speedy
μη επιτρεπόμενη φράση
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις το βαρος του και τα αλογα του,ειναι αδυνατον να φυγω απο σταση.

Απο 60 πιστευω τον σουβλιζω και πριν τα 150.

Εβαλες προγραμμα;

Οχι ακομα ρε! Εχω 15 χιλ κ αλλο 1 χρονο εγγυηση (χωρις επεκταση)
Link to comment
Share on other sites

Passatouke τα απο 60 απο 50 και λοιπα ειναι του κωλου τα εννιαμερα...η κοντρα ειναι κοντρα επαιξες εχασες

Ππυ ειδες να χασω;εγω στα 130 περασα μπροστα.

ΑΣΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ

Το στεμμα στγν κατηγορια μου δεν θα μου το παρεις ποτε

ΓΑΤΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.