Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

TT 2lt το κοκκινο;

Ναι ρε,χειροκινητο.

Το δικο μας το Ττ σημερα εδωσε ρεσιταλ.

Υ.Γ ΡΕ **** ΒΓΗΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΛΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ;;;;;;;;;;;;;την ειδα προχθες και ερωτευτηκαααα

Ωραία πράγματα!! Οι πληροφορίες μου λένε πως σε 3 εβδομάδες θα σκάσει μύτη στο λεκανοπέδιο λεοντας τετρακίνητος... Μην βιάζεσαι.. όχι 20vt...

Φημες λενε οτι θα ειναι ασπρος λεοντας

Edited by Speedy
μη επιτρεπόμενη λέξη
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ΤΤ ειναι με Κ04 η 03; Παραξενο που ηταν μπροστα απο το ροκο. Με Κ03 δεν βγαινει αυτο απο την audi ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Και αυτός με φουλ ντεπόζιτο και etuners :p που πάει για πάτημα?!

Link to comment
Share on other sites

ko3 φοράει το 1.8 TSI νομιζω,και δουλευει χαλαρά με προγραμμα 95άρας,ωστόσο παει μπαλα.

 

Το Ροκο μου ειπε οτι στο πατημα εβλεπε 1.55 οβερ 1.4 σταθερο.

Link to comment
Share on other sites

Παραξενο, εγω εχω 1.3 οβερ και βγαζω 237hp. Εχω 0.9 σταθερο νομιζω και γενικως το νιωθω πολυ decent και σε πατηματα 240 hp αμαξια παει κοπιες αναλογως...παιζει ρολο και το φασμα στον δρομο.

Φανταζομαι οτι το ΤΤ χανει ομως αφου εχει παραπανω κιλα ... Δεν ξερω....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by tsel
Link to comment
Share on other sites

To tt ειναι μπροστινοκινητο και ειναι αρκετά ελαφρυ,πιο ελαφρυ απο το Scirocco.

 

Αν θελεις δοκιμαζουμε με το ΤΤ.

 

Με 1.3 οβερ βλεπεις 0.9 σταθερο 237 αλογα?με μαμα τουρμπινα?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι etuners?

Εγω σε μαχα εβγαλα 237 χωρις fmic

Sent from my iPhone using Tapatalk

Νταξει πλακα κανω, απλα απο προσωπικη μου εμπειρια με οτι etuners εχω πατησει δεν παει για αυτο που ειναι και ας ειμαι πισω. Εδω με φπε golf 5 225 αλογα αν δεν κανω λαθος απο τι μου ειπε το παιδι και πηγαινα κοπιο και στα πολυ ψηλα 190χιλ. μου εκανε ενα αμαξι. Με 207 rc παλι φπε etuners μου εριξε 2 αμαξια κλειδωμενα. Το αμαξι μου δεν φοραει κατι. Golf Gt εχω. Σε αντιθεση με αλλα προγραμματα με τα ιδια περιφερειακα εχω φαει με το καλημερα. Χτες οδηγησα φπε κουλερ 5αρι Overload (ξανα) και πηγαινε μπαλα το καραγουσταρα οπως και apr πιο παλια. Με etuners δεν συγκηνηθηκα ποτε και πουθενα. Μιλαω προσωπικα και για αμαξια που εχω δει εγω. Εννοειτε οτι μπορει να υπαρχουν αλλα που να πηγαινουν οπως πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες αδικα να σου πω την αληθεια.εγω etuners ειμουν οταν πηγαινα στο + 1με2 αμαξια απο φιλου μου TypeR fn2 και μετα απο κατι αλλαγες στο προγραμμα ειναι κολωνα και μπροστα. Etuners ακομα ομως αρα παιζει ρολο τι εχεις κανει. Εγω τον πιστεψα τον κρι κρι και μαλλον εκανε οτι μπορουσε ...

Γενικα τα κανει safe και καλα κανει.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Φημες λενε οτι θα ειναι ασπρος λεοντας

 

Ή είναι δυο οι λέοντες ή θα μπει αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητο που είδα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες αδικα να σου πω την αληθεια.εγω etuners ειμουν οταν πηγαινα στο + 1με2 αμαξια απο φιλου μου TypeR fn2 και μετα απο κατι αλλαγες στο προγραμμα ειναι κολωνα και μπροστα. Etuners ακομα ομως αρα παιζει ρολο τι εχεις κανει. Εγω τον πιστεψα τον κρι κρι και μαλλον εκανε οτι μπορουσε ...

Γενικα τα κανει safe και καλα κανει.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Περί ορέξεως.. εγώ πάντως απ'όσα έχω δει δεν θα ήμουν ευχαρήστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη εγω ρε δν ημουν μεσα τοτε στο GT Που ηταν φουλ πρωτο σταδιο;????????????????το 2013 νομιζω!

Πατατε γιατι χανομαστεεε

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες ημερες στην Λαρισα στηθηκε για 400 μετρα ενα s3 με 470 αλογα και ενα 106 ραλακι τουρμπατο με περιπου 300 αλογα.

Εκκινηση απο σταση και στην αλαγη σε 2α το ραλακι 2 αμαξια μπροστα.Φορτωνει την 2α το s3 και φευγει 3 αμαξια μπροστα απο το ραλακι.Μπλα-μπλα μπλα-μπλα και στον τερματισμο το s3 ειναι 1 αμαξι εμπρος με το ραλακι να κλεινει την διαφορα και οσοι παρακολουθησανε την κοντρα λεγανε πως στα 500 μετρα ο γαλος θα ειχε παρει την κοντρα αν την συνεχιζανε.

 

Το χαμηλο βαρος κανει θαυματα τελικα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη εγω ρε δν ημουν μεσα τοτε στο GT Που ηταν φουλ πρωτο σταδιο;το 2013 νομιζω!

Πατατε γιατι χανομαστεεε

Μπα δεν νομίζω τα μπερδεύεις μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω τα μπερδεύεις μάλλον.

Με το ασημι με τις ζαντες του r32 ολυμπιακο χωριο η εθνικη δεν ειχατε πατησει;

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μόνο ότι ήταν ασημί όπως λες ναι.Και στα δύο πάτησα.Απλά τότε στο πάτημα ήμασταν μονοκαβαλοι γτ φευγαμε από'τι θυμάμαι και από πίσω μας το κόκκινο το λεον που ήταν 400 άλογα που μας είπε να κάνουμε πάτημα.Την επόμενη νομίζω σε είδα γέφυρα όπου σου είπαν τι είχε γίνει. Έτσι τα θυμάμαι. ☺

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα θυμαμαι,εγώ ημουν μεσα στο golf στο Ο.Χ.

 

Και μετά θυμαμαι που φυγατε και απο πισω ηταν ο χαραλαμπος με το κοκκινο το λεον.

 

Μου πε την αλλη μερα ο γιαννης οτι πατησατε εθνικη.

 

Υ.Γ Ποτε θα σε δουμε αγορι μ εσενα?

Link to comment
Share on other sites

Όποτε θες προς ΟΧ και πάτε στείλε μου. Δεν ξέρω πότε ήσουν μέσα στο αμάξι του παιδιού πάντως στο πάτημα ήμασταν μονοκόβαλοι αυτό εννοω .

Με πεθύμησες η με θες να πατήσω με κανέναν ..?  :p χαχα.. 

Link to comment
Share on other sites

Πατηματακι με brera υβριδιο 320++. 2 αμαξια μπροστα ο ιταλος.. Ηπια το τσαγακι μου αλλα ειμαι ευχαριστημενος, 1.4 tsi εχω... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα καθως πηγαινα προς Σεφ εθνικη ενα 5αρι Tsi με ξενον και δυο μπουκες δεξια και αριστερα μαυρο χρωμα μου κολησε στην αριστερη μολις με ειδε εκανα δεξια και εκατσα στην μεση ηρθε διπλα μου πατησε πρωτο τον αφησα και πατησα και εγω μεχρι τα 180 σιγουρα ,μετα τον μαζεψα και τον περασα χαιρετηθηκαμε και φυγαμε. Αυτα ειναι τα καλυτερα. κυνηγητo απο το πουθενα ουτε στημενα ουτε τπτ. :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δυνατη Νυχτα...Πρωτα ποτακι ερυθραια με γυναικες...και μετά σκοταδια για πατηματα με γυναικες...

 

Αττικη οδο απο κιφισσια μεχρι σκοτάδια ταπα...τερμα...το ξεμπουκωσα...οχι οτι ειχε ποτε τετοιο θεμα αλλα να χουμε να λεγαμε.

 

tt 1.8 tsi λοιπον προγραμμα 95αρας γυρω στα 210 VS ALfa romeo GT 3.2 240hp....

 

 

Σταση δεν ειχε νοημα το TT σπινιαρε σαν τρελο εφαγε 4 αμαξια με το καλημερα...

 

2ες 65 στο πατα εφυγε το GT μαζεψε το TT και στα 230 κοντέρ το gt 1 αμαξι μπροστά.

2ες 55 στο πατα εφυγε παλι το gt μαζεψε το ΤΤ και στα 235 κοντέρ πηγαιναν ΚΟΠΥΟ.

 

Πολυ δυνατο πατημα,και η ιταλιδα πηγαινε μπαλα.

 

Την αλλη εβδομαδα θα ξαναδοκιμασουμε μιας και ειναι φιλαρακι με file 100ron.

Link to comment
Share on other sites

XAAXAAXXAAXXAXAXAAXXAXAXAXAXAAXX


Ετοιμασου αυριο εχω μιλησει με γιαννη scirocco nektarios21 θα ανεβασω πανω πολεμο να γινει χαμος....

 

Παρε πολο...φερε μου κωλλετα....ασε τα balux....Capital control εχουμε...και ελα γεφυρα...Ασε με εμενα με το νάζι της,και εσυ δες πατηματα...

 

Tomorrow We gonna fight Baby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.