Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Ήταν σήμερα κανείς απο εδω , γύρω στις 22:45 με σκούρο jetta b8 πιθανόν 1.4 tsi 122 dsg και παίζαμε απο Αδριανουπόλεως μέχρι το γήπεδο της Μίκρας? 

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2016 at 7:47 ΜΜ, activious said:

ανεβασε το βιντεακι με το audi παρακαλω να μας φτιαξεις..

Θα το ανεβαζα παναγιωτη αλλα φαινονται πεντακαθαρα προσωπα και πινακιδες :p

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago , Passatoukos said:

Θα το ανεβαζα παναγιωτη αλλα φαινονται πεντακαθαρα προσωπα και πινακιδες :p

 

 

τοτε απλα το ξεχναμε...:bling:

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα πάτημα με το hot hatchback της Mercedes A45 AMG, όπως συμβαίνει συνήθως δικάβαλος εγώ μονοκάβαλος ο άλλος, προς διευκρίνιση είμασταν με το edition. Συμπτωματικά το είχαμε ξαναπετύχει το συγκεκριμένο μοντέλο σταθμευμένο και καθώς ήταν η πρώτη φορά που το βλέπαμε αναρωτιόμασταν τι μοτέρ φοράει, πώς πάει κτλ. Φοράει δίλιτρο τουρμπάτο μοτέρ που αποδίδει γύρω στους 380 ίππους, είναι 4κίνητο, αυτόματο και βάρος γύρω στα 1550 κιλά, περίπου 170 κιλά πιό βαρύ από το edition, και τα δύο βάσει βιβλίου γιατί στην πραγματικότητα όσοι έχουν ζυγίσει το edition έχουν δει τουλάχιστον 1400 κιλά, αλλά κάτι αντίστοιχο μπορεί να ισχύει και με το Mercedes. Άρα ας πούμε ότι στο συγκεκριμένο πάτημα η διαφορά ήταν +/- 100 κιλά.

Είμαι αριστερή λωρίδα και τον πετυχαίνω μπροστά μου, του κολλάω για να φύγει από μπροστά, μπαίνει στη μεσαία, και στην ευθεία που ακολουθεί πατάω μόνος μου. Αυτός λογικά ψήθηκε γιατί μερικά δευτερόλεπτα μετά τον βλέπω να ακολουθεί. Έχουμε άλλη μια μικρή ευθεία ακριβώς μπροστά, ένα 400άρι θα λεγα, έχω κόψει ταχύτητα από προηγουμένως, πάω με 4η 150-160 τον έχω κολλημένο πίσω μου και πατάω, πατάει. Ενώ κανονικά θα περίμενες να πέσει αμέσως πίσω λόγω αντίδρασης, λόγω του πολύ ψηλού ρολλ δεν τον βλέπω να χάνει αμέσως έδαφος παραμένει κολλημένος, 2 δευτερόλεπτα μετά ξεκολλάω και αρχίζω να ξεμακραίνω. Μέχρι τα 210 περίπου η διαφορά τουλάχιστον κολώνα, και φυσικά το πήγα όλο με 4η. Να σημειώσω εδώ ότι αν επιθυμούσε μπορούσε να είχε αλλάξει λωρίδα, αλλά μάλλον προτίμησε το slip stream ή ίσως απογοητεύτηκε μόλις με είδε να ξεμακραίνω οπότε δεν είχε νόημα να ανοιχτεί δεξιά, θα ήταν και λίγο ξεφτίλα να ανοιχτεί για να περάσει και τελικά να μένει πίσω. Από το ρυθμό που έμενε πίσω, θα έλεγα ότι είναι πάνω κάτω στα μέτρα του πορσικού που έγραψα στο προηγούμενο ποστ, τουλάχιστον στην αρχή γιατί προς το τέλος μου φάνηκε το πορσικό είχε κρατήσει λίγο καλύτερα.

Προφανώς δεν έχουμε βίντεο, και δεν έχουμε κυρίως διότι αμέσως μετά εγώ έκοψα και πήγαινα χαλαρά με 90, καθώς είχαμε διασταυρώσεις κτλ, την ώρα που αυτός άρχισε να το πηγαίνει τάπα, πράγματα που έκανα και γω κάποιες άλλες εποχές. Κρίμα γιατί λίγα λεπτά παρακάτω υπήρχε άλλη μια ευθεία γύρω στα 600 μέτρα, αλλά δεν θα σκιστώ να ακολουθήσω κανέναν, έχω γειώσει πολύ δυνατότερα και καλύτερα σύνολα που δεν κάθονταν για πάτημα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εκανες μλκια που τον κολλησες.ο κοσμος παει προφηλακτηρα και περναει απο δεξια κοιτοντας παραλληλα το θυμα.

πφφφ νιουφης.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ανεβοκατέβαινα μηπως βρω κατι καλο για πατημα,Αφου απο ρολλ δεν υπηρχε επαφη,ηθελε και σταση ;)

 

 

Edited by Passatoukos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago , Passatoukos said:

Εγω ανεβοκατέβαινα μηπως βρω κατι καλο για πατημα,Αφου απο ρολλ δεν υπηρχε επαφη,ηθελε και σταση ;)

 

 

Μαμά το κόβω το crx

Link to comment
Share on other sites

Πρωί πρωί εν ψυχρώ εκτέλεση σε mazda rx8 χρώματος κόκκινο με 19 bbs με νούμερα Κοζάνης στην ευθεία από Κοζανη για νέα χαραυγή στο ύψος του funny banny μέχρι τα 200 καθόταν καλά το πάλευε μετά 220 τα παράτησε σε κανένα σημείο δεν βγήκε μπροστά ήταν σε όλο το πάτημα από κώλο και πισω... Δεν ξέρω αν ήταν μαμά ή φτιαγμένο γιατί δεν σταμάτησε να τα πούμε έφυγε με την μία .... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και βίντεο να το πάρεις αν δεν δεχτεί και ο άλλος δεν μπορείς να το ανεβάσεις αν θέλει σε πάει δικαστικά προσωπικά δεδομένα και έτσι πάει η δουλειά ... Και το έχω ξαναπεί ότι αυτά τα τυχαία πατήματα είναι λίγο δύσκολο να τα γράψεις γιατί είσαι χαλαρός δεν πας σε κανονισμένο πάτημα ώστε να έχεις πάρει τα μέτρα σου από κάμερες και συνοδηγο... Ξυπνάς το πρωί να πας στην δουλειά και σκάει μύτη ο νεαρός από το πουθενά και σε κολλάει για πάτημα εκεί η πατάς ή δεν δίνεις  σημασία και πας κανονικά στο δρόμο σου ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν θα πρεπει να φαινεται στο βιντεο κατι σαν το προσωπο του ή οι πινακιδες του? Καλα βεβαια ειναι κ δυσκολο σε τετοιες φασεις να παρεις κ βιντεο εκτος αν το φορας στο κεφαλι σου αλλα ε...

Link to comment
Share on other sites

σιγα μη ντυνομαστε και ρομποκοπ μην τυχον και κατσει καμια κοντρα να εχουμε ετοιμες καμερες και συστηματα ηλεκτρονικου πολεμου σε περιπτωση που παει για ηττα η κοντρα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα απαντήσω μονολεκτικά ... Γυναίκες !!! 

Χαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

1) δεν αναφέρθηκα προσωπικά σε εσένα στο σχολείο μου αναφέρθηκα γενικά για αυτό το λόγο έβαλα και το γυναίκες και όχι το όνομα σου ωραία δεν έχω κανένα θέμα με της γυναίκες οδηγούς το σχολείο ειναι καζούρα πείραγμα με οποίο άλλον τρόπο και να απαντουσες εκτός από βρισιά δεν θα είχα κανένα θέμα πίστεψε με ή λέξει βλάκας είναι βρισιά μπορείς να με καταλάβεις...

 2)Εδώ μέσα μπαίνουν κάθε μέρα πολλοί και διαβάζουν τα σχολεία εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει να μπαίνει και να διαβάζει για το όνομα μου σε ένα σχολείο κάποιος με αποκάλεσε βλάκα πως να το κανουμε δηλαδη... 

Και σου ξαναλέω την καζούρα την δέχομαι την βρισιά όχι γράψε ότι άλλο θέλεις θα το δεχτώ αλλά μην βρίζεις...  

3)Ένας παπαρας η ένας βλάκας όπως με αποκαλείς στα σχολεία σου δεν θα έλεγε ποτέ σε κάποιον που ξυπνάει το πρωί να πάει στην δουλειά του να δένει μια κάμερα στο κεφάλι του μπας Και κάτσει καμία κόντρα να να την τραβήξει στο βίντεο και να την ανεβάζει στο forum να την δουν και οι άλλοι αυτά από εμένα δεν ασχολούμαι άλλο...

Ελπίζω να σε κάλυψα καλά Χριστούγεννα ...

Edited by Toni_power
Link to comment
Share on other sites

οκ οκ Συγνωμη :)

Δεν εννοουσα το βλακες οπως το πηρες... αληθεια :) ναι! ακομα κ το πα******ς!
ε καλα λιγο αυτο ισως γιατι με ενοχλησε που το συνεχιζες :p Συγνωμη?
Αλλα αληθεια δεν ηθελα να θιξω καποιον ή να αισθανθει καποιος ασχημα αυτο στο εγγυωμαι.
Μπορει πχ να πεις την Α εισαι πουτ******ι κ να αρχισει να γελαει μπορει να το πεις στην Β κ να σου κανει μυνηση για συκοφαντικη δυσφιμιση.. μπορει να το πεις στην γκομενα του Κορκολη και να σου κατσει κιολας :p (δηλαδη φυσικα εκανα πλακα για την καμερα στο κεφαλι!)
Εννοω ενταξει οκ απλα εχουμε διαφορετικο τροπο πειραγματος. Αυτο :) 

Xroniα polla να περασετε καλα ολοι κ ρε γμτ αν βγαινετε βραδυ λιγο παραπανω προσοχη να μην πατησετε κανενα ζωακι :(

Edited by nikdev
Προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.